PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanyadan coilover getirmek?

ozan gülle
28-11-2014, 21:26
Yakin zamanda bi arkadasim almanya ya gidecek frankurt a seat leon 5f icin coilovers getirtmek istiyorum acaba gelirken ucaga alirlarmi? Nereden alabilir orda kw düsünüyorum burda 800 euro ordaki fiyatlar hakkimda bilgim yok ne kadardir acaba bilgisi olan arkadaslar bilgi verirse sevinirim

gökberk
28-11-2014, 22:33
Kilo olarak sorun olmazsa ki olmaz bir takım parça getirince sıkıntı olmuyor diye biliyorum.
Tabi bilenler kesin olarak bilgi verirler

levent
28-11-2014, 22:43
Kutulu haliyle gelmez diye düşünüyorum. Valize / valizlere yerleştirmek daha mantıklı. bir ön bir arka gibi..

Mehmetmert
28-11-2014, 23:02
Valizle gelirse Turkiyeye girdiginde Son cikista Xrayden geciyor.Kafasına gore adam sokuyor.Biz indigimizde tum ucak teker teker gecmisti ordan.Sans yani girerse alirlar elinden.

01ayk01
29-11-2014, 00:13
Artik almiyolarmis ucaga. Icinde yag ve gaz oldugu icin arkandan kargoya vermeni istiyolarmis yonetmelik degismis yine. Ben boyle biliyorum

levent
29-11-2014, 00:14
Valizle gelirse Turkiyeye girdiginde Son cikista Xrayden geciyor.Kafasına gore adam sokuyor.Biz indigimizde tum ucak teker teker gecmisti ordan.Sans yani girerse alirlar elinden.

Nası getirecek ya koca kutuyu diğer türlü?

İsviçre'den 3-4 yıl önce getirmişti arkadaşım dediğim şekilde..

Hakan Girginer
29-11-2014, 03:00
Sorunsuz gelir.
Biliyorum, çünkü ben getirttim.

Ancak, coilover kutusu bir valiz sayılıyor. Paşa paşa bagaja veriyorsun, "zati eşya" (kişisel kullanım için eşya) olarak sorun morun yaşamadan getiriyorsun.
Arkadaşının valiz sayısına göre ilave bagaj parası verilmesi de gerekebilir.
Atla deve değil, hiç gözünde büyütme.

Ama, alacaksan variant 1 ya da her ne ise, en alt modeli de alma.
Ayarlı olması gerekmiyor ise Tein Street Basis var, fiyatı da çok makul.
Ben olsam Variant 1'den uzak dururdum.

Hakan Girginer
29-11-2014, 03:03
Sorunsuz gelir.
Biliyorum, çünkü ben getirttim.

Ancak, coilover kutusu bir valiz sayılıyor. Paşa paşa bagaja veriyorsun, "zati eşya" (kişisel kullanım için eşya) olarak sorun morun yaşamadan getiriyorsun.
Arkadaşının valiz sayısına göre ilave bagaj parası verilmesi de gerekebilir.
Atla deve değil, hiç gözünde büyütme.

Ama, alacaksan variant 1 ya da her ne ise, en alt modeli de alma.
Ayarlı olması gerekmiyor ise Tein Street Basis var, fiyatı da çok makul.
Ben olsam Variant 1'den uzak dururdum.

Hakan Girginer
29-11-2014, 03:04
Bir nokta daha var aslında.
Getirdiğin her ne ise, dikkat çeksin istemiyorsan, kutuyu boşalt, karton kutuyu tutkallı yerinden sök, içini dışına çevir ve yeniden yapıştır (bant da kullan)
Sonra tekrar her şeyi içine yerleştir. O sayede reklam olmaz, muhtemel eli uzun vatandaşların da dikkatini çekmez...

VWci
29-11-2014, 07:00
Turk Hava Yollari ucusu gore kilo basina 5-10 euro fazla bagaj aliyor yani kw 20kg gelirse 100-200 euro arasi fazla bagaj odeyebilirsin.

Mutu
29-11-2014, 10:24
Turk Hava Yollari ucusu gore kilo basina 5-10 euro fazla bagaj aliyor yani kw 20kg gelirse 100-200 euro arasi fazla bagaj odeyebilirsin.

Ülkeler arası uçuşlarda standart bagaj hakkı mevcut her yolcunun. Aşım için o dediğiniz + ücret. Örneğin pgs'de 20 kg ülkeler arası.(bagaj 20, kabin içi bagajı 8kg) Verdin coiloveri diyelim ve de başka bagajın yok. 20 kg ise kutu check inde birşey ödemezsin. Ama takılır takılmaz orasını bilemem.

ARZ1
29-11-2014, 11:41
kargoyla gelirse gümrükte takılır

ozan gülle
29-11-2014, 14:18
Kargoyla getirmek daha mantikli gibi peki fiyat olarak mesela kw variant 1 fiyati hakkinda bilgisi olan arkadas varmi yani degermi ugrasmaya burda 800€ fiyati var

levent
29-11-2014, 14:22
Kargoyla getirmek daha mantikli gibi peki fiyat olarak mesela kw variant 1 fiyati hakkinda bilgisi olan arkadas varmi yani degermi ugrasmaya burda 800€ fiyati var

http://www.ebay.de/itm/KW-Gewindefahrwerk-Inox-V1-Edelstahl-Seat-Leon-5F-VerbundlenkerHA-VA-965kg-/371081741589?pt=DE_Autoteile&fits=Model%3ALeon%7CPlatform%3A5F_&hash=item5666320515

vergisi, kargosu, otu boku derken astarı yüzünü geçer. TR stoklarında varsa TR içinden alın, hatta KW TR dist FT tuning ile iletişime geçip fiyat almanızı öneririm ben, FT Tuning (http://www.fttuning.com/)

ST de takılabilir KW nun alt firması olan.

gsi_club
30-11-2014, 18:58
arkadasiniz bu hafta içinde almanya ya giderse arkadasiniza söyleyin ESSEN MOTOR SHOW | Essen Motor Show - Europes leading fair for sporty vehicles (http://www.essen-motorshow.de/car-exhibition/) bu fuara gitsin.burasi genel olarak modifiye fuaradir.burada her türlü firmalar mevcuttur.fuara sunun için gitmesini söyledim.magazalarda fiyatlar ne kadar ise burada parçalar %35-%40 daha ucuzdur ve akliniza ne gelirse aninda bulabilceginiz bir yerdir.tüm avrupa genelde bu fuari bekler araba parçalari almak için