PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : m class izmir nasil bilirsiniz

suk3b3
11-12-2014, 13:17
Bmw ci arkadaşlar illaki duymuştur .m prof time 16:45 diye facebook sayfası var. Genelde 5 kasa bmw leri yapip satıyorlar. Araçlar temiz görünüyor ama Ünal turan honda ları gibi pert toplaması mi acaba diye insan iskilleniyor
Genelde ayni tarz araçlar yapıyorlar ve tum ilanlarda cift vanos yazıyor.. m52 cift vanos olanlar da 150 hp olmasi hasebiyle çoğunu eliyorum.
Ne diyorsunuz bilen duyan seven sevmeyen bi yorum yaparsa sevinirim

M prof time 16:45
M class izmir
2012 class m5
Bunlar bu tarz araçları satan gruplar.
Örnek ilan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-class..smoke-beige-528ia-191660165/detay

KOSEREN
11-12-2014, 14:02
Bmw de en makbulu stepnesi ile aynı jantı olan arabayı bulmaktır.Bu tarz çakma parçalarla allanıp pullanmış Bmw lerden uzak dur bence.

BARR
11-12-2014, 14:20
Kıçı başı dağılmış, bakımsız, kazalı ucuz yollu arabaları alıp çançin çon ürünlerle toplayıp etiketçilere gazlıyorlar nasıl bilicez...

Ali Özdoğan
11-12-2014, 14:25
En nantıklısı gidip bakmak.Bakmadan iyi veya kötü demek anlamsız olur.Düzgün duruyor araçlar sonuçta.

Dctrlprn
11-12-2014, 15:19
MClass bizim bi kaç mahalle yukarımızda Apartmanın en altını garaj gibi yapmış içinde e39dan başka araba görmedim. Şu an askerde olan bi arkadaşım köstence köprüsünün ordaki benzinliğin sahibimi ortagımı öyle bişeyler söylemişti ama emin değilim. Adamı ne zaman görsem arabaları parlatıyo ilk gördüğümde aklım çıkmıştı. Hemen apartmanın altı oldugundan galerici oldugunu tahmin edemeyip ulan adamdaki hastalıga bak doldurmuş e39 ları diyip iç geçirmiştim :D Araçlar dıştan gayet temiz ve düzgün duruyor adamda allah var özeniyo bakıp baktırmak lazım.

suk3b3
11-12-2014, 15:59
Bmw de en makbulu stepnesi ile aynı jantı olan arabayı bulmaktır.Bu tarz çakma parçalarla allanıp pullanmış Bmw lerden uzak dur bence.
var öylesi de var da45 den başlıyo piyasası.yada gerçek 150 bindeki vti lar kadar nadir

Kıçı başı dağılmış, bakımsız, kazalı ucuz yollu arabaları alıp çançin çon ürünlerle toplayıp etiketçilere gazlıyorlar nasıl bilicez...
e39 ların hepsine baktm heralde. adamlar navigasyon koymuş bazılarına.onun çakması olmaz örneğin. hella far koymuş en iyisi. koltuklar tabiki suni deri. olsun olsun M tampon yan sanayidir. oda çizgileri düzgün olduktan sonra normal yani.

En nantıklısı gidip bakmak.Bakmadan iyi veya kötü demek anlamsız olur.Düzgün duruyor araçlar sonuçta.
forumlara baktm da iyi yada kötü hiç bişey bulamadım.

MClass bizim bi kaç mahalle yukarımızda Apartmanın en altını garaj gibi yapmış içinde e39dan başka araba görmedim. Şu an askerde olan bi arkadaşım köstence köprüsünün ordaki benzinliğin sahibimi ortagımı öyle bişeyler söylemişti ama emin değilim. Adamı ne zaman görsem arabaları parlatıyo ilk gördüğümde aklım çıkmıştı. Hemen apartmanın altı oldugundan galerici oldugunu tahmin edemeyip ulan adamdaki hastalıga bak doldurmuş e39 ları diyip iç geçirmiştim :D Araçlar dıştan gayet temiz ve düzgün duruyor adamda allah var özeniyo bakıp baktırmak lazım.

adam ondan para kazanıyor tabi silicek :) ayrıca doğru diyosun adamlar e39 hastası heralde ki sürekli 39 yapıyorlar.

BARR
11-12-2014, 16:01
Adam neyi ucuza denk getirirse onu takıyor, navigasyon bulursa ucuza onu takar, içini bilemezsin tamirlimi vs.. Neyse alın madem hoşunuza gidiyor.

suk3b3
11-12-2014, 16:14
Adam neyi ucuza denk getirirse onu takıyor, navigasyon bulursa ucuza onu takar, içini bilemezsin tamirlimi vs.. Neyse alın madem hoşunuza gidiyor.

1998-00 yılları arası araç fiyat listelerini aradm ama bulamadım. 98 ies lere 23 istenen günümüz pazarnda, aynı model 5 kasa bmw ye 33 demeleri çok çok normal bence. bmw ye göre honda nın içi köy kahvesi gibi duruyor. ha bundaki etken yakıt/vergi/parça/bakım fiyatlarıdır ama atla avradın yediği hesap edilmez diye bi ata sözü var.

Ali Özdoğan
11-12-2014, 16:39
1998-00 yılları arası araç fiyat listelerini aradm ama bulamadım. 98 ies lere 23 istenen günümüz pazarnda, aynı model 5 kasa bmw ye 33 demeleri çok çok normal bence. bmw ye göre honda nın içi köy kahvesi gibi duruyor. ha bundaki etken yakıt/vergi/parça/bakım fiyatlarıdır ama atla avradın yediği hesap edilmez diye bi ata sözü var.

:icon_tup:

Sert@ç
11-12-2014, 16:50
Buraya giren arabalar 19 jant takıp yaylar ısıtılıp bide angel+sis olmadan foto çekmiyolar heralde...

BARR
11-12-2014, 16:54
Faça etiket Bemeve ya bunlar illaki olacak Sertaç...

redbull35
11-12-2014, 17:18
İzmir dışından bir tanıdığım bu arkadaşlardan araba almak için geldi. Aracı 3 sanayiye götürmek istemediler zor bela ikna edip götürdük söylediklerinden çok daha fazla hasar olduğu ortaya çıktı. İyi bir ustaya göstermekte fayda var.

fa'R'uk
11-12-2014, 17:45
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-class-white-beige-189435491/detay
Bende bu arabayı Favorilerime eklemiştim uzun zamandır da bu mClassic taki arabalara bakıyorum allı pullu hepsi ama bu beyaz düzgün duruyor düzgün birşeyim yazsa gidip alırım hem beyaz hem içi de farklı döşeme

Utku
11-12-2014, 18:07
pert kaydı yok ise.Rotunda balansında bi yamukluk terslik yoksa.podlarda şasede işlem yoksa.değişeni boyası olsun nolcak bu paraya ? bu paraya alınır çünkü araçlar çok dolu ve resimlerden ilgilenilmiş bakılmış araçlar gibi gözüküyorlar.motoruda iyi bir bmw ustasında göstermek lazım.gerisi boş

Sert@ç
11-12-2014, 18:13
Faça etiket Bemeve ya bunlar illaki olacak Sertaç...

Piyasa böyle adamların elinde ya vah halimize...

pert kaydı yok ise.Rotunda balansında bi yamukluk terslik yoksa.podlarda şasede işlem yoksa.değişeni boyası olsun nolcak bu paraya ? bu paraya alınır çünkü araçlar çok dolu ve resimlerden ilgilenilmiş bakılmış araçlar gibi gözüküyorlar.motoruda iyi bir bmw ustasında göstermek lazım.gerisi boş

Neresi çok dolu ?
Tamam piyasadaki bu fiyata göre çoğu arabaya bin basar kalite ve prestij olarak ama bmw ye göre standart bir 528den farkı yok

Onurkk06
11-12-2014, 18:19
Resimden taş gibi gözüküpte yanına gidince haşat çıkan çok araba gördük o yüzden önden birine baktırılıp gidilmesi şart

MBuğra
11-12-2014, 19:07
göz var nizam var.

http://i61.tinypic.com/1ijy1e.png

emir91
11-12-2014, 19:28
Adamı tanımam etmemde gereksiz yere yüklenmişsiniz adam bebekler bebeği satıyorum diye ilan açmamış zaten malları ortada yazdığı para ortada piyasanın hali de ortada bu paralara yeni hatasız arabaya binicem desen doluluk olarak anca direksiyon, vites ve pedallar olan yeni model bir araç alınabilir. 20 senelik araba zaten kaputu tamponu ok gibi olsa bunu 1.5 katına ilana çıkıyor

taytay
11-12-2014, 19:47
Hemen hemen her gün önünden geçiyorum işyerimin arkasında dükkanları ara sokak gibi bi yerde kalıyor, işlek bir yer değil. Baya uğraşıyorlar yıkıyorlar cila atıyorlar sağını solunu söküp takıyorlar ne zaman geçsem 8-10 tane e39 görüyorum içeride hatta içeri sığmıyor sokaklara taşıyor :). Ama arabalar enkaz yıkık falan durmuyor yakından detayllı incelemedim ama gelip gecerken aracımla yavaşlayıp bakıyorum sürekli kaza durumlarını bilemem tabi.
İstediginiz bir araç varsa gidip yakından bakıp size resim vs atabilirim.

umitgt
11-12-2014, 20:35
Bence işinde ehliler , birtane benden (Denizli) 97 beyaz 5.20 almışlardı. Benden sonra jantlar aynalar tamponlar vs. ben ugraşmam mesela o kadar satacagım araç için. Bunlar hep aynı kalem yakışanı yapıp ugrasıp ekmeğine bakıyorlar. Ortada negatiflik bir durum bence yok.

Alacak olan baktırıp göstersin , tramerine baksın.Elbet sadece bu araçlar için değil nereden kimden alıyorsa , Para sokakta kazanılmıyor.

Anıl E.
11-12-2014, 21:35
Genelde ben de ilanlarda görüyorum Mclass başlıklarını hep e39 . Zaten 30'un üstünde fazla ilanları yok adamların , tertemiz e39'ların piyasa fiyatı günümüzde belli ellerinde ki arabalarda fiyatlardan yola çıkarsan az çok tahmin ettiriyor yine de güzeldir diye düşünüyorum

onursumer
11-12-2014, 21:57
Hic dikkatimi cekmemisti de simdibakti 13 ilani varsa 12 si 5 kasa zaten :) araclarla oynanmis olsada pert gibi durmuyo zaten bakilip kontrol edilip alinir

onurdestan
11-12-2014, 22:13
arabaların km lerinden şüpheleniyorum sadece kazasına pertine motoruna bişey diyemem yanlız arabaların farları stopları ön arka tamponları aynaları jantları hep yan sanayi parçalar ama rakamları piyasadan uygundur bunları kafaya takan olmaz vs arabalara iyice baktırıp alınır çift vanoz sadece 99 ve üzeri e39 larda var alt modellerde yazsada çift değil tek vanostur. birde e39 da benim için en önemli şey fabrikasyon deri döşemeleridir çünkü kralı gelse orjinali gibi yapamaz e39 unkini bidaha kolay kolay

exclusive
12-12-2014, 16:30
arabaların km lerinden şüpheleniyorum sadece kazasına pertine motoruna bişey diyemem yanlız arabaların farları stopları ön arka tamponları aynaları jantları hep yan sanayi parçalar ama rakamları piyasadan uygundur bunları kafaya takan olmaz vs arabalara iyice baktırıp alınır çift vanoz sadece 99 ve üzeri e39 larda var alt modellerde yazsada çift değil tek vanostur. birde e39 da benim için en önemli şey fabrikasyon deri döşemeleridir çünkü kralı gelse orjinali gibi yapamaz e39 unkini bidaha kolay kolay

aynen katılıyorum kendi deri koltuklarının kokusu olmasa e39 olmaz benm gözümde

darkmoon
12-12-2014, 16:50
E39 daki deri nin on kat iyisinide yapan ustalar var.. neticede iş derinin kalitesiyle orantılı arabanın markasıyla değil..

firmayı tanımam etmem bir yorumda yapmam ..

sadece genel olarak yazıyım umarım bir gün restarasyon üstüne çalışan galeriler açık açık "araçlarımızı ağır hasarlı pert kayıtlı olmadığı sürece alıp sizler uğraşmayın diye restorasyon ve modernize'yide biz yapıp yeniden sizlere satışa çıkartıyoruz" dese bence şu ilanlardaki çok temiz, bundan temizi yok, türkiyede tek, dünyada tek, v.b gibi ilanlardan çok daha samimi içden olur. müşteride kazanırlar..

suk3b3
12-12-2014, 23:34
E39 daki deri nin on kat iyisinide yapan ustalar var.. neticede iş derinin kalitesiyle orantılı arabanın markasıyla değil..

firmayı tanımam etmem bir yorumda yapmam ..

sadece genel olarak yazıyım umarım bir gün restarasyon üstüne çalışan galeriler açık açık "araçlarımızı ağır hasarlı pert kayıtlı olmadığı sürece alıp sizler uğraşmayın diye restorasyon ve modernize'yide biz yapıp yeniden sizlere satışa çıkartıyoruz" dese bence şu ilanlardaki çok temiz, bundan temizi yok, türkiyede tek, dünyada tek, v.b gibi ilanlardan çok daha samimi içden olur. müşteride kazanırlar..
Mantıklı aslnda hatta alanında tek olabilir. Mesela bu m class izmir i aradm 10 tane 5 kasa var suan elimde diyor. Kendi 5 kasani götürsen 3 liraya yapsa verse mesela hoş olur. Bide bizde bu tarz işler yapanlara hep sahtekar gözüyle bakma potansiyeli var. Gidip görücem hafta başı inşallah bi 528 buldum bu arkadasta.

altayozan
13-12-2014, 09:21
dıştan arabaları tertemiz görünüyor ama içini bilemem ünal turan2 versiyonuda olabilir :)

savran murat
13-01-2015, 06:35
Arkadaşlar bu aracı satanlar bana yakın bir mevkide oturyor, daha önce 1-2 araçlarına talip olup bakmıştım fiyatta anlaşamamıştık, piyasadaki emsal arabaların içinde çok daha gösterişli arabaları bu bir gerçek ama şunuda unutmamak lazım alacağınız araba 15-16 yaşında araba olacak dolayısıyla da hatasız kusursuz sıfır araba emsali birşey beklemeyin mutlaka hataları kusurları olacak hatasız ksurusuz olan E39 lar 40 binden başlıyor, özellikle BMW için konuşuyorum bu arabalar gösterişli arabalar araba dıştan güzel görnüyor ve albenisi varsa motor ve şansumanında da sorun yoksa bence boyayı değişeni çokda sorun etmemek lazım

giunti
04-02-2015, 18:19
Uzun zamandır e39 aradığım için bunların araçları genel de denk geliyor araçları orta halli cinsten güzel parlatıyorlar içini dışını işten de anlıyorlar bence hataları her araca büyük jantlar takıp çakma tampon, ayna falan kullanmaları orjinalliğini fazla bozmadan orjinal jant ve yayla güzel görüntüler çıkan e39lar da yapsalar daha başarılı olurlar. Fiyatlar makul, sattıkları araçları geri aldıkları da oluyor önemli olan sizin beğenmeniz detaylı baktırıp durumuna göre almanız.

sinanbaysal
04-02-2015, 18:35
İlanlara göz gezdirdim de gerçekten temiz 2-3 tane e39 var ..

sinanbaysal
04-02-2015, 18:36
Göz atmak isteyenler için;
http://mclassizmir.sahibinden.com/

atakanakdeniz
04-02-2015, 18:48
E46 3.18 ci almistik full stock tamponlarina jantlarina stepmesine kadar orjinaldi. Uzun suredir sıkıntısızda biniyoruz ancak diger araclari icin tabiki bisey diyemeyiz

monur
13-06-2015, 15:32
Biraz hort olacak ama konu hakkındaki belirsiz yorumlar yerine gidip gördüğüm için net yorumlar yapacağım.

İstanbuldan izmir'e arkadaşıma araç almak için gittik.

Yaklaşık e39 7 tane araç vardı galerisinde istediğimiz aracı gördük dıştan araçlar kabul edilebilir olsada aynı mantık ile dizayn edilmiş motor ve iç aksam konusunda hiç bir aksamı tamir edilmemiş gerçekten yorğun olan araçlarla karşılaştık.

İç aksamdaki tek iyileştirme iç deri koltuk revizyonu bu revizyonda malesef çok berabat kalitede.

İstediğimiz araç zaten kötü çıkınca daha fiyatçada yüksek ele gelir bir araca yöneildik.

Aracı m class iki usta hariç hiç bir yere expertiz yaptıramam dediğini orada öğrendik bunuda kabul ederek istediği servise götürdük.

Almak istediğimiz araç giderken bile rolanti düzensizliğinden 2 kez stop etti olur küçük problemler dedik daha sonra usta baktı etti o arada usta zaten araca sorunsuz dedi ***** kendi yönlendirdiği yere expertize gitmiştik bu sırada aracı kendi gözümle incelediğimde aracın sorunları yazmakla bitmez.

Uzun lafın kısası galerinin 3 farklı arabasını çalıştırmakta bile zorluk çektik , hepsinin problemleri gırla saymakla bitmezdi her cevap 17 yaşında otomobiller normal cevabıyla karşılaştık

Mesai ve emek harcadık cabası cebimizdeki paramızı yollarda harcadik.

Bilgilerinize

exclusive
13-06-2015, 22:34
yazık gerçekten daha güzel daha disiplinli çalışsalarda burada övgü mesajları dönse insanlar birbirine tavsiye edebilse

RafetAraç
14-06-2015, 03:22
Ayni mantikla e36 alip kaliteli bi sekilde toplayp satsak para kazandirirmi acaba isciligini falan kendimiz yapsak ?

exclusive
14-06-2015, 15:33
Ayni mantikla e36 alip kaliteli bi sekilde toplayp satsak para kazandirirmi acaba isciligini falan kendimiz yapsak ?

Zannetmiyorum cikacak masraf çok olur kaldı ki araç sahipleri araçlarındaki masrafı bilip söylese dahi çok fiyat çekiyorlar Araçlara

canozgur106
15-06-2015, 07:26
Hemen hemen her gün önünden geçiyorum işyerimin arkasında dükkanları ara sokak gibi bi yerde kalıyor, işlek bir yer değil. Baya uğraşıyorlar yıkıyorlar cila atıyorlar sağını solunu söküp takıyorlar ne zaman geçsem 8-10 tane e39 görüyorum içeride hatta içeri sığmıyor sokaklara taşıyor :). Ama arabalar enkaz yıkık falan durmuyor yakından detayllı incelemedim ama gelip gecerken aracımla yavaşlayıp bakıyorum sürekli kaza durumlarını bilemem tabi.
İstediginiz bir araç varsa gidip yakından bakıp size resim vs atabilirim.

Tayfun doğru söylemiş bende bi kaç defa denk geldim benzinlikte foto çektiklerine araçlarına baktırılıp alınabilir ilanlarda 33-34 yazdıkları için benimde dikkatimi çekmişti piyasının durumu göz önünde bulundurulduğunda kimin ne dediği önemli değil sizin içinize sinen ilan varsa İzmirde ki arkadaşlardan yardım isteyin bakan baktıran olur illa ki yardım edebiliriz sonrasında siz gelip görürsünüz aracı..

RafetAraç
20-06-2015, 03:24
Zannetmiyorum cikacak masraf çok olur kaldı ki araç sahipleri araçlarındaki masrafı bilip söylese dahi çok fiyat çekiyorlar Araçlara

Valla o da dogru ne is yapsak diye dusunuyirm hep kuru kuruya tamirden farkli olarak boyle degisik bisey dusundum ama o da tutmaz gibi e36 için