PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JP egk20 deneme talebi..

Hikmet Gönül
13-12-2014, 10:34
Selamlar..
Bugün (ctesi) eğ k20 ile denemek isteyen arkadaslari beklerim.pejo-reno-honda vs herkes gelebilir.geçmek yada geçilmek önemli değil beni cogu kisi bilir egk20 yi geciceni bilsekte denerim maksat "madem drag ertelendi guzel bir hafta sonu geçirelim."
Buluşma yerini kararlastiririz duruma gore.
Maslakta olucam ben..

Hikmet Gönül
13-12-2014, 10:34
White rs. Cagri kardeşim ve
Orhan güney 207 ile deneme talebi etmişlerdi bu aksam deneme olur.

Hikmet Gönül
13-12-2014, 10:39
Bu arada mubarekler 70 de basalim 2. Vites 8binde basinca zevkli olmuyor :)

cakaragol
13-12-2014, 11:16
Abi o dedikler isallah gelirrr bideee sagda solda solda konusanlar varmis hizliyim k20 ler typerlar gelsin diyolarmis eger pejo reno nevarsa bende varimmm eger gelirlersee sana kadar ben varim abi ilk once white typeri gecsinler :) ama gelmezler abi oyle atar yaparlar ozeldeb yazarlar sonra geri yaparlar abi bana sor sen onlari :) gecme gecilme mevzusu yok gecen tebrik edilir videolar koyulur

halilkarakas
13-12-2014, 11:28
masteng daynoda 286.3 hp veren dizel megan var uyarsa 2 de 40 ta basarım

ysn-R
13-12-2014, 11:38
Abi o dedikler isallah gelirrr bideee sagda solda solda konusanlar varmis hizliyim k20 ler typerlar gelsin diyolarmis eger pejo reno nevarsa bende varimmm eger gelirlersee sana kadar ben varim abi ilk once white typeri gecsinler :) ama gelmezler abi oyle atar yaparlar ozeldeb yazarlar sonra geri yaparlar abi bana sor sen onlari :) gecme gecilme mevzusu yok gecen tebrik edilir videolar koyulur

Harun abi nasilsin ben denemek isterim senle bi aksilik cikmazsa bi gorelim yav aracimi white ile nasil gidicek :D
Aracim bildigin gibi fhe kpro.

cakaragol
13-12-2014, 11:43
Harun abi nasilsin ben denemek isterim senle bi aksilik cikmazsa bi gorelim yav aracimi white ile nasil gidicek :D
Aracim bildigin gibi fhe kpro.
Kardesim olur tabikide oncelik pejo reno :)

Tufan Job34
13-12-2014, 11:44
Aksama şenlik var ;);):icon_tup:

ysn-R
13-12-2014, 11:47
Kardesim olur tabikide oncelik pejo reno :)

:icon_tup:

ysn-R
13-12-2014, 11:50
Aksama şenlik var ;);):icon_tup:

Tufan abi aksam gel sende sanada araba buluruz :D

Patisever
13-12-2014, 11:58
bu aksam murat ustam aksılık olmazsa gelecek bi ayar cekecek aksılık olmazsa yuzde 10.00000 mılyon deneyelim usta siz maslakdamı olacaksınız

Hikmet Gönül
13-12-2014, 12:04
Özellikle izmitten Katilim bekliyorum!

Tufan Job34
13-12-2014, 12:39
Tufan abi aksam gel sende sanada araba buluruz :D

Abicim ben buldum buralarda bi kaç hızlı onlarla denicem;)

yasinipek79
13-12-2014, 12:54
White Rs i görmek istiyorum..İnşallah bitirirsin işleri Çağrı..Akşam görüşmek üzere..

Patisever
13-12-2014, 14:42
White Rs i görmek istiyorum..İnşallah bitirirsin işleri Çağrı..Akşam görüşmek üzere..

bende bende :) murat ustaya baglı knka gelebilirse buraya şu anda ayardaymıs konutuk aksama işi çözüp geleceğim zaten

Dscivic
13-12-2014, 16:21
Warsa izmitten aksam gelelim :)

FaBeRgE
13-12-2014, 19:25
masteng daynoda 286.3 hp veren dizel megan var uyarsa 2 de 40 ta basarım

hangi megan bu merak ettim :)

Hikmet Gönül
13-12-2014, 20:21
Ayar isimiz i hallettik denemek isteyen varsa atarsa sevinirim izmite donsekmi beklesekmi burada napsak bilemedik ???
0533 303666alti

Patisever
13-12-2014, 20:32
hıkmet usta bende murat ustayı beklıyorum halledilecek ufak bir iş wardı facedende yazmıstım deneme olursa oncesi haber edilsin diye ama artık gelsinler halledelim izmite geçerken kartaldan otoban yapabiliriz whatsapa yazdım onun oncesinde denemek isteyen olursa oralarda denersiniz illakı askanın tl typerda wardı eksıği kalmamıstı ama konuyu görmedi sanırım

mami_makinen
13-12-2014, 20:54
Ya arkadaş herkesin eksiği var bi bitmezmi eksikler

Patisever
13-12-2014, 21:10
whatsapdan yazdım abi sana 2-3 gun oncekı yazımıda screen shoot yaptım denemeyi bende cok istiyorum 3-4 gun onc deneme olursa bana 1-2 gun onceden soyleyin demiştim anlık oldu bende calsıyorum ***** murat ustayı ewe kadar çağırdım

mami_makinen
13-12-2014, 21:41
Ya Çağrı senin deneyip denememen benim umrumdamı sanki ?
Ortada araba yokken atar yapanlara yazıyorum herkesin eksiği var ama dişine göre araba bulunca deneyelim oluyo hemen sanki 1000 bg 4 çeker araba yapıyorlar
Ortada arabası olmayan veya eksiği olan bi daha kimsenin konusuna yazmasın

Patisever
13-12-2014, 21:47
Ya Çağrı senin deneyip denememen benim umrumdamı sanki ?
Ortada araba yokken atar yapanlara yazıyorum herkesin eksiği var ama dişine göre araba bulunca deneyelim oluyo hemen sanki 1000 bg 4 çeker araba yapıyorlar
Ortada arabası olmayan veya eksiği olan bi daha kimsenin konusuna yazmasın

katılıyorum buna ben konuya yazdım çünkü benım adım yazılmısdı yoksa salça olmak benim yağacagım şey değil

Hikmet Gönül
14-12-2014, 00:03
Valla biz atasehirdeyiz bekliyoruz
Yanlis anlasilmasin resmen bana itafen facede rüzgar estiren sahisi bekliyorum.ve bu postu okuyor.
Daha da denemem.

_muhaRRem
14-12-2014, 00:15
Valla biz atasehirdeyiz bekliyoruz
Yanlis anlasilmasin resmen bana itafen facede rüzgar estiren sahisi bekliyorum.ve bu postu okuyor.
Daha da denemem.

Bence açık açık yaz abi bende takip ediyorum konuyu :D

mami_makinen
14-12-2014, 00:16
Bence açık açık yaz abi bende takip ediyorum konuyu :D

kesinlikle seninle alakası yoktur :D

Hikmet Gönül
14-12-2014, 00:18
Muharrem öte git lan :) :)

_muhaRRem
14-12-2014, 00:23
Muharrem öte git lan :) :)

İzmitteyim abi zaten bayağı öte �� yer değiştirdik senle

Patisever
14-12-2014, 01:13
Kimmiş usta o şahıs yazda bizde bilelim gelecekmi gelmeyecekmi

ggtoker
14-12-2014, 01:21
hikmet abi son durum ne :D :D

Hikmet Gönül
14-12-2014, 02:45
White rs Cagri
Ve b18c VTEC cem
White Typer harun arkadaslarim deneme için gelmişlerdir.
Saglikli ve güzel denemeler için hepsine teşekkürler.

Hikmet Gönül
14-12-2014, 03:47
White rs Cagri
Ve b18c VTEC cem

Patisever
14-12-2014, 04:05
ustam seni beklettim kusuruma bakma 200 sx bujılerini taktım wallahı senı kırmamak için laf cıktı diye geldim ama güzeldi sana atalananlar gelmedi asıl ilginç olan onemlı olan leyif almamkmı ewet gerisi tras

cakaragol
14-12-2014, 04:29
Nedemek abi biz tesekkur ederiz seninde ayagina saglik senin ve selim icin geldik ztn selcuk kankay la zevkli gece oldu cagrida napti etti geldi sonunda onlarda baya ugrastilar herkese iyi sabahlar yarin videolari izleriz ztn

Patisever
14-12-2014, 04:38
Nedemek abi biz tesekkur ederiz seninde ayagina saglik senin ve selim icin geldik ztn selcuk kankay la zevkli gece oldu cagrida napti etti geldi sonunda onlarda baya ugrastilar herkese iyi sabahlar yarin videolari izleriz ztn

knka eksık gedik laf konusulduysa gelinir geçilir geçeriz onemlı olan deneme oncesindekı arkadaslıgın bakı kalması egye basarılar hikmet ustamla

miniks
14-12-2014, 12:46
Çağrı sen B18c ile denemek istiyordun benim dükkana geldiğinde söylemiştin

Dün niye denemedin ?

Özel bir nedeni varmı

Beyaz typer ile sorunlu halde denediğinde çok dedikodusunu yaptınız keşke dün bir deneseydin

miniks
14-12-2014, 12:48
White rs Cagri
Ve b18c VTEC cem

B18C ömür aracı sürücü dahil 1045 kg geliyor inanmayanlarla birlikte kantarada gidilebilinir :)

Hikmet usta anladın sen onu :)

Patisever
14-12-2014, 12:55
Çağrı sen B18c ile denemek istiyordun benim dükkana geldiğinde söylemiştin

Dün niye denemedin ?

Özel bir nedeni varmı

Beyaz typer ile sorunlu halde denediğinde çok dedikodusunu yaptınız keşke dün bir deneseydin

ustadım ben denemecektim de araba depoya su dolmus bildiğin boşalttık artı yanyan gelmedik hiç zaten oyle bi deneeeeeeeeeeemedık durumu omadı artı e50 yakıtla araba yakamadı bujılerim kesmiş gece tolga aksakal abiyi aradım ulamadım 200sx bujileri taktık araba iyice sıctı zorlanmadan motor hortumu fırladı motor suyu sabah oldu bujıleri sokup atmak için sokerken baktım bujıler ılk ıksıı bildiğin boşda oda ayrı muamma

FAKAT SUNU YAZAYIM NEDEN DENEMDİN DEDİNDE BEN HARUNLADA BASMAYACAKTIM SORUN OLDUGU İÇİN SİZ LAF KONUSTUM DİYE GİTTİM AYIP OLMASIN DİYE EĞER İDDİAS IOLAN WARSA BASMADI GİBİ DÜŞÜNEN ARABANIN EKSIKLERİNİ TAMAMLAYIP UZAYDADA BASARIM BASMADI DİYEN WARSA YAZSIN BURDA

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001111274192&sk=photos&collection_token=100001111274192%3A2305272732%3A69&set=a.774413205939048.1073741837.100001111274192&type=1&ref=notif&notif_t=like

miniks
14-12-2014, 12:59
ustadım ben denemecektim de araba depoya su dolmus bildiğin boşalttık artı yanyan gelmedik hiç zaten oyle bi deneeeeeeeeeeemedık durumu omadı artı e50 yakıtla araba yakamadı bujılerim kesmiş gece tolga aksakal abiyi aradım ulamadım 200sx bujileri taktık araba iyice sıctı zorlanmadan motor hortumu fırladı motor suyu sabah oldu bujıleri sokup atmak için sokerken baktım bujıler ılk ıksıı bildiğin boşda oda ayrı muamma

FAKAT SUNU YAZAYIM NEDEN DENEMDİN DEDİNDE BEN HARUNLADA BASMAYACAKTIM SORUN OLDUGU İÇİN SİZ LAF KONUSTUM DİYE GİTTİM AYIP OLMASIN DİYE EĞER İDDİAS IOLAN WARSA BASMADI GİBİ DÜŞÜNEN ARABANIN EKSIKLERİNİ TAMAMLAYIP UZAYDADA BASARIM BASMADI DİYEN WARSA YAZSIN BURDA

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001111274192&sk=photos&collection_token=100001111274192%3A2305272732%3A69&set=a.774413205939048.1073741837.100001111274192&type=1&ref=notif¬if_t=like

Bana hikmetinde ömüründe söylediği vtec yanına çok gelmiş denemek için ama sen yanaşmamışsın

Eg ile denemesinden sonra gerek duymamış olabilirsin o senin seçimin

Lakin o gece white ile denemesinden sonra kulağımıza gelenler çok ilginç denemeden geçen sizdiniz o aracı

Bitirince haber et tam eksiksiz olunca ömür denemek için can atıyor seninle

Hikmet Gönül
14-12-2014, 13:06
Valla vtegin sahibi omur adam gibi aradi.adam gibi denedi.adam gibi tebrik etti...tilki diğer arkadaşlar gibi..
Ben vtegi çok beğendim.elinize emeğimize saglik.
White rs de güzel ama daha iyi olması lazim.
Ancak bide egk20 var dediler kirmizi
O neden denemedi?

Hikmet Gönül
14-12-2014, 13:07
Pardon tipki diğer arkadasslar gibi olcakti

Hikmet Gönül
14-12-2014, 13:16
Omurun gelip bana dediği;
White rs ile yanastim benle deneme kabul etmedi...
Omur bu şekilde soledi

Patisever
14-12-2014, 13:21
bizim bu aracla ilgili denemeden geçtik lafı kullanmadım hiç usta yanyana cokmu gelmişiz gerekmı duymamısız sen ınanıyormusuz o arabanın geçeceğine bu arada ömür araba sahibimi onu bile tanımıyorum bak sana video atıcam cektim bujıleri sokerken bildiğin yerinden cıkıkdı ve tolga abiye ulamadım diye e50 yakıta mecburen turbo 200sx bujısı taktık gevsekde kalmıs tm astra sinan takt ıvideou war sokerken o arkadasda kımse benı arasın yanyana gelmişizde basmamısız bana soylesin nerde olmus bu bu araba gecen gecelerde hatrı sayılır aracla nasıl yürüyebileceğini göstermişti dun geceyle alaksı yok yine diyorum laf konustum soz verdim gelirim dedim diye gittim 200sx bujıleri takılı bak albumude paylaştım yakıtla yolda elimizden geldiğince yapmaya calıstık ustamı bekletmemek için sözümüzü yemeyelim dedik sağolsun warolsun hıkmet ustam geldi bastık iyi oldu kotu oldu bastık gitti selametle vtecle denemedık diye bişey yok konu açalım yakın zamanda buraya ANAHTARINA basarım o arabayla laf kasarlıgı yapan kımse delıkanlıysa yazsın

ErT_ThM
14-12-2014, 13:24
Valla vtegin sahibi omur adam gibi aradi.adam gibi denedi.adam gibi tebrik etti...tilki diğer arkadaşlar gibi..
Ben vtegi çok beğendim.elinize emeğimize saglik.
White rs de güzel ama daha iyi olması lazim.
Ancak bide egk20 var dediler kirmizi
O neden denemedi?

Dün bahadır başkan ile güncel ayarımızı yaptık baktık havada güzel camiadan sewdiğimiz hukukumuzun farklı olduğu abilerimizde gelmiş izmitten dedik bizde gidelim denemek için ama yolda giderken wasgatin tahliye borusunun azizliğine ugradık kaçırmaya başladı bi çare aradık ama olumsuz oldu bizde kimse atarımız olmadığı için bizi maruz görürler diye hikmet ustadan özür dileyerek ayrıldık lakin egk20 'li arkadaş yolda giderken yanıma yanaştı egzoz kaçırıyo dememe rağmen alaycı bi tawır ile wtec acarak yanımdan uZaklaştı plakası bende burda bu konuya yaptığı dawranışın sebebini yazmasını bekliyorum aksi takdirde direk plakasına deneme talebi acıcam
Keyifli formlar

miniks
14-12-2014, 13:29
bizim bu aracla ilgili denemeden geçtik lafı kullanmadım hiç usta yanyana cokmu gelmişiz gerekmı duymamısız sen ınanıyormusuz o arabanın geçeceğine bu arada ömür araba sahibimi onu bile tanımıyorum bak sana video atıcam cektim bujıleri sokerken bildiğin yerinden cıkıkdı ve tolga abiye ulamadım diye e50 yakıta mecburen turbo 200sx bujısı taktık gevsekde kalmıs tm astra sinan takt ıvideou war sokerken o arkadasda kımse benı arasın yanyana gelmişizde basmamısız bana soylesin nerde olmus bu bu araba gecen gecelerde hatrı sayılır aracla nasıl yürüyebileceğini göstermişti dun geceyle alaksı yok yine diyorum laf konustum soz verdim gelirim dedim diye gittim 200sx bujıleri takılı bak albumude paylaştım yakıtla yolda elimizden geldiğince yapmaya calıstık ustamı bekletmemek için sözümüzü yemeyelim dedik sağolsun warolsun hıkmet ustam geldi bastık iyi oldu kotu oldu bastık gitti selametle vtecle denemedık diye bişey yok konu açalım yakın zamanda buraya ANAHTARINA basarım o arabayla laf kasarlıgı yapan kımse delıkanlıysa yazsın

Laf kasarligi yapan kimse ciksin soylesin deyince kimse cikip soylemez hikmet bile izmitten clio rs varmis herkesi bekliyormus diye geldi

sen aracini eksiksiz bitir sonra bahane uretme arac benim degil sahibi isterse tapusunada denersiniz :)

Lafla peynir gemisi yurumez clio rs de o vteci gecemez

SEÇKİN172
14-12-2014, 13:31
dün gece vtı ile yan yana white rs nerde gelmiş onu anlamadım ? ben görmedim şahsen ki white rs ufak sıkıntılar oldu bi sıkıntı oldugu belliydi zaten ayriyyetten şanzumanda sıkıntı oldu güzel denemelerdi maşşalh herkezin ayagına saglık white rs de çok hızlı ben çok begendim.

Patisever
14-12-2014, 13:34
Laf kasarligi yapan kimse ciksin soylesin deyince kimse cikip soylemez hikmet bile izmitten clio rs varmis herkesi bekliyormus diye geldi

sen aracini eksiksiz bitir sonra bahane uretme arac benim degil sahibi isterse tapusunada denersiniz :)

Lafla peynir gemisi yurumez clio rs de o vteci gecemez

dün gece vtı ile yan yana white rs nerde gelmiş onu anlamadım ? ben görmedim şahsen ki white rs ufak sıkıntılar oldu bi sıkıntı oldugu belliydi zaten ayriyyetten şanzumanda sıkıntı oldu güzel denemelerdi maşşalh herkezin ayagına saglık white rs de çok hızlı ben çok begendim.

bu ikinci hatam oldu buda son olsun ben e50 yakıtla ne dyno ne baska bişey gormeden bujılerim kesti bahane etmedim geldim taktı malakszı seyleri sırf hıkmet ustam adımı zıkretti diye araba kmde yaktı 2 mılyon tl saçma sapan ayarla ayar yapacaz diye 2 depo 200 tllık benzın harcadım baskıyı mıktım yenı sanzumanı anasını ağlattım arabanın motor motor hortumu fırladı zorlamakdan bana kalkmıs burda diyonizki sırf marka fanatikliğ iiçin yanyan gelmişinizde basmamıssın ben egosu olan biri olsam ustamı beklettim diye deposu su dolan arabayı boşaltıp arabayı calıstırıp oralara gelmezdim BU İŞLER PROFLUK istiyor sizler kadar eskı değiliz ama malda değiliz arabanın ne gittiğini biliyoruz az cok yine diyorum YANYANA GELİPDE BASMADIGIMI SOYLEYE NARKADAS YAZSIN BURAYA HARUN ARKAMDAYDI HEP HEP AMA GORDUYSE YAZSIN YOKSA BOŞA LAF KONUSULMASIN DENEMEK İSTEYEN O ARKADASA SESLENİYORUM warsa boyle bişey yaz yoksa özür dile doğru rs o vteci geçemez ama white rs değil rs geçemez ok konuyu uzatmıyorum goruseceğiz

cakaragol
14-12-2014, 13:36
Hilmi abi soyle dun benim disardan gordugumm vtex guzel eline saglik ama bu whte rs suan kotu biz en son gordugumuzde jr ile yalandan iki vites basmislardi tutunmustu o haliyle alakasi yok bu araba yuz guldurmedi cocuga cagriyada yuklenmeuelim elinden geleni yapiyo kotu niyetli degil atar yapmlari tabiki hos degil cunku niyr araban tam degilse atar yapmak dogru olmuyo dun bile biz iki kisi bizi yarim falan zor gecti yakit falan yapmislar ama araba belli sorunlar var biz zevkine bastik gercide makara yaptik ama dedigim gibi bu renocular pejocularin atar yapmasina gelemiyorim cunku sonra hep bahaneleri cikiuo olmuyo bana gore clio rs itb li 106 falan bunlarin bizi gecmeleri lazim teorik olarak ama bu sartlarda gelistiremezlerse zor

cakaragol
14-12-2014, 13:40
Ertugrul kanka gecmis olsun bu arada sana istanbul yaramiyo kanka :) bahadir abiye arkadaslarina coks sagolsinlar dun benim arabayla ugrastilar en azindan yolda rollingleri izliycek hale geldik bi kac kerede white rs le bastik oyle iki kisiydim tabi on koltugum takiliydi bide :))

miniks
14-12-2014, 13:43
Harun omurun aracini ben agir olmama ragmen surdugumde arac 3 4 boy daha iyi gidiyor ama ben musteri araclarini kullanma taraftari degilim herkes kendi aracini kullansin kendini gelistirsin istiyorum
Sahibi bunu bahane etmiyor ben bukadar suryorum diyor ve inan bu camiada gorup gorebilcegin en mutevazi adamlardan 1 tanesi omur hic yalanida olmaz dedikodusuda bahaneside o bana telefonda ben onun yanina gittim denemek icin ama o yanasmadi dedi ben ona inanirim
Cunku bu arac jr ve senle bastiginda 1.6 vtecten kotu yaptilar cagri benim dukkana gelip kendisi soyledi bir 106 ile denemesi iyi olur diye kucumseyen kendisi

miniks
14-12-2014, 13:45
Facebookta yazilanlarla Techturkeyde yazilanlar keske birbirini tutsa

ErT_ThM
14-12-2014, 13:47
Ertugrul kanka gecmis olsun bu arada sana istanbul yaramiyo kanka :) bahadir abiye arkadaslarina coks sagolsinlar dun benim arabayla ugrastilar en azindan yolda rollingleri izliycek hale geldik bi kac kerede white rs le bastik oyle iki kisiydim tabi on koltugum takiliydi bide :))

Sorma kanka yaa walla dün gece biZe denemek nasip olmadı

Patisever
14-12-2014, 13:50
Harun omurun aracini ben agir olmama ragmen surdugumde arac 3 4 boy daha iyi gidiyor ama ben musteri araclarini kullanma taraftari degilim herkes kendi aracini kullansin kendini gelistirsin istiyorum
Sahibi bunu bahane etmiyor ben bukadar suryorum diyor ve inan bu camiada gorup gorebilcegin en mutevazi adamlardan 1 tanesi omur hic yalanida olmaz dedikodusuda bahaneside o bana telefonda ben onun yanina gittim denemek icin ama o yanasmadi dedi ben ona inanirim
Cunku bu arac jr ve senle bastiginda 1.6 vtecten kotu yaptilar cagri benim dukkana gelip kendisi soyledi bir 106 ile denemesi iyi olur diye kucumseyen kendisi

küçüksemekmi inanclı adamsın yemin edermisin senle biz bu arabanın konusunu jr ile denediğinde konusmustuk kı be ndaha jr ile basmamıstım sanırım nasıl küçümseyeceğim bilmediğim arabayı onuda yaz

Selcuk_RoL
14-12-2014, 13:52
Dun anlamsiz bir gece oldu polis sikintisi soguk araclarin sikintisi derken gece saat 3:30 oldu sadece white rs yarimyamalak eg ile basabildi sikintilari bitmedi geldi zaten mars yok fln filan var bi talihsizlik ama cozulur ins bu islere kusmemek lazim daha iyi bir vakit zaman ayirildiginda daha iyi olucaktir bence o vti evet iyi gidiyor emege saglik ama tam kondisyonunda bir white rs i gecemez sahsi fikrim kimse yanlis anlamasin hikmet ustaya massallah asker carsi izninde gayet iyiydi:icon_tup: harun zaten ucana kacana go:) ama su sensoru degiste kafamiz yerine gelsin kadran bi 150 bi 200 de :D hahahaha

cakaragol
14-12-2014, 13:52

Anladim abicim vtex ben cok begendim dunde kendisine soyledim oda benim gibi omur herkesle dneerim demesi cok guzell bizde deniycez onla zevkli olur diue dusunuyorum ama kimse kimsenin arabasini kucumseyemez. Suan o vtex 106 larlada dener bence herkeslede dener pilotajinida gelistirir denerler bidaha isallah

cakaragol
14-12-2014, 13:54
Dun anlamsiz bir gece oldu polis sikintisi soguk araclarin sikintisi derken gece saat 3:30 oldu sadece white rs yarimyamalak eg ile basabildi sikintilari bitmedi geldi zaten mars yok fln filan var bi talihsizlik ama cozulur ins bu islere kusmemek lazim daha iyi bir vakit zaman ayirildiginda daha iyi olucaktir bence o vti evet iyi gidiyor emege saglik ama tam kondisyonunda bir white rs i gecemez sahsi fikrim kimse yanlis anlamasin hikmet ustaya massallah asker carsi izninde gayet iyiydi:icon_tup: harun zaten ucana kacana go:) ama su sensoru degiste kafamiz yerine gelsin kadran bi 150 bi 200 de :D hahahaha kanka hahaha sorma bende delirdim ona halletcem hemen onu yaaa acemi gibi oldu erken attim hep vitesleri sasirdim kimyam bozuldu :))) kadran onemliymis yaaa

Patisever
14-12-2014, 13:55
Dun anlamsiz bir gece oldu polis sikintisi soguk araclarin sikintisi derken gece saat 3:30 oldu sadece white rs yarimyamalak eg ile basabildi sikintilari bitmedi geldi zaten mars yok fln filan var bi talihsizlik ama cozulur ins bu islere kusmemek lazim daha iyi bir vakit zaman ayirildiginda daha iyi olucaktir bence o vti evet iyi gidiyor emege saglik ama tam kondisyonunda bir white rs i gecemez sahsi fikrim kimse yanlis anlamasin hikmet ustaya massallah asker carsi izninde gayet iyiydi:icon_tup: harun zaten ucana kacana go:) ama su sensoru degiste kafamiz yerine gelsin kadran bi 150 bi 200 de :D hahahaha

selcuk sen harunun arabadaydın geçtim ya geçilmeyi geçmeyi ben en yavasım tamam benı vtecle yanyana gordunmu

cakaragol
14-12-2014, 14:00
facede ne yazılmıssa ben kendı adıma diyorum hala arkasındayım ustad yine diyorum geldim lafımı yememek için sen diyorsan ben inanıyorum basmamıs çağrı senin dediğin olsun ama ben o arabayla yanyana geldiysem o.cocuguyum anamı babamıda kaybettim ben bak bu lafı yazdırdın bana o adamda gelsin desin basmadı diye burda harun her dakka ep typer ile peşimdeydı yanyana gorduyse yazsın söyle düşünüyorum ben bugune kadar kadar hiç bir arabayı sahsı küçümemedim oyle olsa bu halde gelmem usta benı tanımamıssın seninle 106 konusuda ng ek konusunu konusmustuk ben hiçbir zaman küçümsemedim bunu yazmıs olman üzücü acık yazayım artı sunuda diim 106 diyip geçmeyin benide elek etti zamanındabi 106 ama eksık ama gedık ama takılı yanlar wardı 106 lar bugun ne olur bilemem ciddi hızlılar benıde korudugun arabayıda cok geçerlerse sasırma bu işler yanyana gelmeden bellı olmuyor sen daha iyi bilirsin

Yaaa tamam cagri sacmalama yemin etme tamam kardesim sakin ol baslarim arabasina yaaa suan valla nur icinde yatsinlar aceip kotu oldum kardesim biz gormedik yan yana geldigini su arabanin eksiklerini bitir ver bakim bana ben deniycem neymis bu araba cildirdim yeter ama kurban oluyim araban bitmeden sen sen ol kimseye atar yapma bosver suan durumalr bu yaparsin tekrar bu sefer sen gecersin neolcak sanki ama hilmi abi de hakli diyoki facede atar giderler vardu falan onu diuo oda onun yaptigin araba emek sr istemez sacma sapan konusulmasi ki orabayi ben cok beendim vtex i eg hikmet abi ztn cok iyiydi bosveron tatli rekabet olsun yaa bugun sen yarin o neolcak aile karistirma kardesim valla yiktin beni suan :((

Selcuk_RoL
14-12-2014, 14:01
selcuk sen harunun arabadaydın geçtim ya geçilmeyi geçmeyi ben en yavasım tamam benı vtecle yanyana gordunmu

Biz arkanizda oldugumuz sirada sizi yanyana fln gormedim o arkadasta belki yanina gelmistir fln ama sende bi heyecanla gormemis anlamamis yada eg ile denemeye odaklandigim icin fark etmemis olabilirsin e zaten arabada problemi olunca insanin piskolojisi bozuluyor ya cok takilmaya gerek yok denedin denemedine hayret bsy birileri bir yerleremi kaciyor gun gelir denenir ya

Patisever
14-12-2014, 14:03
marsı basabasa sktım arabayı avansı bilmiyoz bujıler gitti turbo rabadan alıp taktım saçma sapan bişeyler göz war nizamn war ne gittiğinide biliyoz aracın ya gozunuzu seveyim su konuda adam be ndeğilim ya o kişi değilim ben ben o olsam o halde gelmem ya lafımı yememek için

Patisever
14-12-2014, 14:05
Biz arkanizda oldugumuz sirada sizi yanyana fln gormedim o arkadasta belki yanina gelmistir fln ama sende bi heyecanla gormemis anlamamis yada eg ile denemeye odaklandigim icin fark etmemis olabilirsin e zaten arabada problemi olunca insanin piskolojisi bozuluyor ya cok takilmaya gerek yok denedin denemedine hayret bsy birileri bir yerleremi kaciyor gun gelir denenir ya

hatta denerleken yanına gelip basmak istedim sahin girdi arabaya beyaz hatta o c2 sanırım adamın onune daldım burdanda kendınden özür diliyorum ya seat cordoba yada c2 yok kanka yanıma gelme diye bişey yok araba bu ya geçse ne olur ya bnden 5 boy hızlı vtec daha oncede denedık ok yapmayın ya

orcunnn
14-12-2014, 14:05
Dun harbi sacma sapan bir gece oldu aslinda cok sacma haraket edildi cagri dun gece cikmamaliydi ama sirf gelicem dedi diye adam lafini yemedi ve cikti
fiber bagajdan deponun ustune su dolmistu 3 4 lt su cikardik arabanin icinden 2 3 lt arabanin depo icimden cikmistir
elimizdeki bujiler cop oldu yine cikma sr20 det oem bujisi kaldi elimizde onlarla taktik sirf calissin diye
ustune de e50 yapinca zaten arabanin sonu oldu
cagri kendi arabasini potansiyeli bildigi icin bu kadar geriliyor cunku bi alsilik zinciri aldi gitti kismet diyelim
white rs nin bu olmadigi biz biliyoruz yakindan taniyanlarda biliyor ama dedim ya kismet
son olarak butun gece cagri ile got gote gittik ben vtec li arkadasin hic israr ettigi gormedim kusura bakmasinda

Patisever
14-12-2014, 14:08
Yaaa tamam cagri sacmalama yemin etme tamam kardesim sakin ol baslarim arabasina yaaa suan valla nur icinde yatsinlar aceip kotu oldum kardesim biz gormedik yan yana geldigini su arabanin eksiklerini bitir ver bakim bana ben deniycem neymis bu araba cildirdim yeter ama kurban oluyim araban bitmeden sen sen ol kimseye atar yapma bosver suan durumalr bu yaparsin tekrar bu sefer sen gecersin neolcak sanki ama hilmi abi de hakli diyoki facede atar giderler vardu falan onu diuo oda onun yaptigin araba emek sr istemez sacma sapan konusulmasi ki orabayi ben cok beendim vtex i eg hikmet abi ztn cok iyiydi bosveron tatli rekabet olsun yaa bugun sen yarin o neolcak aile karistirma kardesim valla yiktin beni suan :((

got değilim olum ben kşmse yalancısın diyemez bir konuda nasıl bilinirsen oyle tanınırsın denerimde ama bana eksık yapılmasın boyle ben kımseye eksık yapmadım cünkü yapmamda yaptırmamda

Patisever
14-12-2014, 14:10
Bana hikmetinde ömüründe söylediği vtec yanına çok gelmiş denemek için ama sen yanaşmamışsın

Eg ile denemesinden sonra gerek duymamış olabilirsin o senin seçimin

Lakin o gece white ile denemesinden sonra kulağımıza gelenler çok ilginç denemeden geçen sizdiniz o aracı

Bitirince haber et tam eksiksiz olunca ömür denemek için can atıyor seninle

hikmet usta onu konusmaz sende onu tanımamıssın işte biz biliyoruz be ustad boşwer neyle neyin ne olacağını bu lafına ithafen yazıyorum

http://thumbnails111.imagebam.com/37245/bd67b3372442264.jpg (http://www.imagebam.com/image/bd67b3372442264)

Efekan
14-12-2014, 15:19
facede ne yazılmıssa ben kendı adıma diyorum hala arkasındayım ustad yine diyorum geldim lafımı yememek için sen diyorsan ben inanıyorum basmamıs çağrı senin dediğin olsun ama ben o arabayla yanyana geldiysem o.cocuguyum anamı babamıda kaybettim ben bak bu lafı yazdırdın bana o adamda gelsin desin basmadı diye burda harun her dakka ep typer ile peşimdeydı yanyana gorduyse yazsın söyle düşünüyorum ben bugune kadar kadar hiç bir arabayı sahsı küçümemedim oyle olsa bu halde gelmem usta benı tanımamıssın seninle 106 konusuda ng ek konusunu konusmustuk ben hiçbir zaman küçümsemedim bunu yazmıs olman üzücü acık yazayım artı sunuda diim 106 diyip geçmeyin benide elek etti zamanındabi 106 ama eksık ama gedık ama takılı yanlar wardı 106 lar bugun ne olur bilemem ciddi hızlılar benıde korudugun arabayıda cok geçerlerse sasırma bu işler yanyana gelmeden bellı olmuyor sen daha iyi bilirsin
:icon_tup::icon_tup:

Hikmet Gönül
15-12-2014, 00:04
Uhhhh
Nolmus abi burasi.
Ömürle konusucam bu konuyu bu kadar icerleme Cagri.adam öyle diyo sen böle diyorsun.bi yanlis anlasilma var.su bakalim.
Sana ozeldende yazdigim gibi ; aracini bitir CIK ve herkesle gazla sayet zaten videoları seyredenler hak edilen yorumu yaparlar. Yeterki aracini görmeden kimseye hele hele araç motor marka hacim vs sunarak gider yapma (bu tüm camia ya tavsiye)
Hilmi duyduğu ve inandigi şeye gore konusuyor sonuçta.Omurle konuşup bilgi vericem
Ayrica ertugrulun aracindaki sikintiya rağmen ve bunu şayet biliyorsa egk20 si olan arkadaş ayip etmiş..

Patisever
15-12-2014, 07:08
Konustum ben hilmiylede omurlede sordum nerde yanyana geldiğimizi hikmet usta kendinede dedim hatırlat nerde gldik yanyana oda dostum sen kitlenmiştin farkmetmedşn belki dedi bende dedim ki kardeşim seni yanımda görmedim hiç tekmgordugum yer adam bna fena patlıyordu arkadan onuda konuştuk �� anlaştık sorun yok deneme olursa deneyeceğiz eksık bitirip kendide kaportaya verecekmiş zaten aracını sonra benim takıldıgım ısrar edilmişde denememişmgib yazılmasıydı ben sozumu yemeyip egk20ile denemişken o haldeki aracla vtecle neden basmıcamki �� cıkmıssam sonuna kadar basarım benmirkelamda baskından sonra bilesizş bulmak için bakarsan tuzlaya doğru basa bas gdim mahcup olmamak için size neyse sorun yok zaten işlerimiz bitsin tekrar yanyana geleceğiz zaten ne gidiyoz ne kadar depişiyoruz görmek acısından

ErT_ThM
15-12-2014, 12:17
Dün bahadır başkan ile güncel ayarımızı yaptık baktık havada güzel camiadan sewdiğimiz hukukumuzun farklı olduğu abilerimizde gelmiş izmitten dedik bizde gidelim denemek için ama yolda giderken wasgatin tahliye borusunun azizliğine ugradık kaçırmaya başladı bi çare aradık ama olumsuz oldu bizde kimse atarımız olmadığı için bizi maruz görürler diye hikmet ustadan özür dileyerek ayrıldık lakin egk20 'li arkadaş yolda giderken yanıma yanaştı egzoz kaçırıyo dememe rağmen alaycı bi tawır ile wtec acarak yanımdan uZaklaştı plakası bende burda bu konuya yaptığı dawranışın sebebini yazmasını bekliyorum aksi takdirde direk plakasına deneme talebi acıcam Keyifli formlar

bekliyorum sebebini

yasinipek79
15-12-2014, 22:56
got değilim olum ben kşmse yalancısın diyemez bir konuda nasıl bilinirsen oyle tanınırsın denerimde ama bana eksık yapılmasın boyle ben kımseye eksık yapmadım cünkü yapmamda yaptırmamda

Cagri senin adamligini bilen biliyor zaten kimseye birsey ispat etmek zorunda degilsin.O gece o kadar eksige ragmen sirf soz verdigin icin geldigini ben dahil bircok kisi biliyor.Gercek whitebrs te bu degil boyle biline....Su eksiklerini bitir denemek isteyenle kafan rahat bir sekilde dene.Ama millet en ufacik bir eksikte denemezken sende sakin birdaha bukadar sorun varken deneme.