PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 tsi 180 stg2 rolling antrenmanlar

yusuf yılmaz
15-12-2014, 10:01
specler
methanol
nos
yok
full spec
stock turbo

RSA GRUP ib.cupra jz&uv 60/270km/h rolling - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VQDwigmakgw&list=UUP9nkfzU4O9u9_r_KZpnZRw&index=1)

Rsa jz&uv rolling - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=KEaG62fDji0&index=2&list=UUP9nkfzU4O9u9_r_KZpnZRw)

Rsa jz&uv 100-260 km rolling - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vBzuLwF9e24&list=UUP9nkfzU4O9u9_r_KZpnZRw&index=3)

Rsa jz&uv 100&270 km rolling 170 de bitirenlere.. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JFRkXYnLum0&index=4&list=UUP9nkfzU4O9u9_r_KZpnZRw)

Zero
15-12-2014, 10:15
Güzel videolar. Kazasız belasız iki aracada, tebrikler Yusuf abi.

@Lp2
15-12-2014, 10:30
stock turbo yazmıssında buda gızlıden turbo taktıklarınızdan olmasın 170 de bıtırenler dıye bana yazmıssın sanırım ara deneyelım senıde bı 10 boyluk yapıyım en hızlı arabanızı getırdınız onuda gectım :) 170 de 5 boy 170 den sonra 10 boy yaparım

yusuf yılmaz
15-12-2014, 10:33
stock turbo yazmıssında buda gızlıden turbo taktıklarınızdan olmasın 170 de bıtırenler dıye bana yazmıssın sanırım ara deneyelım senıde bı 10 boyluk yapıyım en hızlı arabanızı getırdınız onuda gectım :) 170 de 5 boy 170 den sonra 10 boy yaparım

senin bir videon varmı 210 üstü??

@Lp2
15-12-2014, 10:38
Hayirdir yine stock turbo diyip milletimi sikiyorsunuz:) biraz durust olun sonra milletle deneyin ok bnm aracimi bilen biliyor sizin gibi Aracim dybo da 5 de sardim demiyorum anlamissinizdir siz sarp dyno da olcun biz mustang da gercekleri goruruz youtube ye yaz ordan izle 6. Vites kac km oluyor diye

yusuf yılmaz
15-12-2014, 10:42
Hayirdir yine stock turbo diyip milletimi sikiyorsunuz:) biraz durust olun sonra milletle deneyin ok bnm aracimi bilen biliyor sizin gibi Aracim dybo da 5 de sardim demiyorum anlamissinizdir siz sarp dyno da olcun biz mustang da gercekleri goruruz youtube ye yaz ordan izle 6. Vites kac km oluyor diye

sen söylemiştin konuma yazma diye
istersen burayıda karıştırmayalım
ben king im veya hızlıyım demiyorum
seni geçerim diyede bir iddaam yok olmadıda
ama denemek istiyorsan deneriz geçersin geçilirim problem yok
yavaşlarla denemem deyip kabul etmeyen sensin Alptug unutma..
aracım stock turbo korkmana gerek yok

ama senin tüm yakınların sende NOS olduğunu söylüyorlar

ha birde bendeki yazılım

ÇALINTI değil...

@Lp2
15-12-2014, 10:45
Seninde tum yakinlarin ayni firmandakiler yani rsa dakilerde turbo oldugunu soyluyor ben yazma dedim hala yazdin benimde yazma hakkim var deneme icinse masallah aracina sen masallah demessin ama iddaa yoksa bnmle ilgili yazmicaksin istersen deneyelim ama aracim hep hazir

gp74
15-12-2014, 10:45
Sizi tanımam etmem, fakat bu nasıl bir psikolojidir! anlıyamıyorum.
Size deniyorkı gelin deniyelim 50-260 arası... Madem o kadar güveniyorsunuz aracınıza takın kameraları çıkın deneyin...
Görüyorsunuz ki yazmak la olmuyor bu işler

@Lp2
15-12-2014, 10:49
Bnde seni tanimam etmem ama ben aylardir bagiriyorum hadi deneyelim 80 260 diye nerde millet neden kaciyor denemekten hadi bu gece deneyelim 80 260

Semii
15-12-2014, 10:51
Nasil karakterler var Allahim bi hayatta :D

@Lp2
15-12-2014, 10:52
Yazmakla olmaz ama yazan sizsiniz ama nasil olucak :) hadi deneyelimmm:) hadi aksammmm video cekelim gorelim nasilmis artik deneyelimmm

BARR
15-12-2014, 10:59
Alptuğ açık açık yazıyor, deneyelim diyor peki kim neyi bekliyor..

agungoren
15-12-2014, 11:00
Yusuf abi herseyin en iyisi sizde,sizden baska kimse yazilim yada araba yapamiyor bu edalarinizdan vazgecin artik tsi konusundada ayni sekilde castrol bu isin en iyisi agababasi ya kusura bakma ama bu ulkede bir tek sizin araclariniz yada yaptiklatiniz iyi degil daha iyiler var
dicegim o ki alptug nos basiyor demissiniz
siz degilmiydiniz oem turbo diyip turbo upgarede yapan
yine rur golfe gecen sene nos basan? Ve bunlari inkar eden?

yusuf yılmaz
15-12-2014, 11:03
Yusuf abi herseyin en iyisi sizde,sizden baska kimse yazilim yada araba yapamiyor bu edalarinizdan vazgecin artik tsi konusundada ayni sekilde castrol bu isin en iyisi agababasi ya kusura bakma ama bu ulkede bir tek sizin araclariniz yada yaptiklatiniz iyi degil daha iyiler var
dicegim o ki alptug nos basiyor demissiniz
siz degilmiydiniz oem turbo diyip turbo upgarede yapan

kim dedi herşeyin en iyisi bizde biz en iyiyiz
varmı örnek?
tuhaf tuhaf örneklerden vazgeçelim lütfen

Semii
15-12-2014, 11:03
Yanlis hatirlamiyorsam yakit mevzusuda vardi zamaninda birinde :)

otto985
15-12-2014, 11:04
Alptuğ abi sen deneyelim diyince nerdeydi bu insanlar ?

Suleyman
15-12-2014, 11:55
Germeyin beyler birbirinizi gerek yok ama deneme olacaksa da alptug un bi ara bahsettiği pazar aktivitesiyle beraber gerceklestirelim derim, semih sen de gel :D

Cansın
15-12-2014, 12:03
Yahu siz ne yapıyorsunuz???
Birbirinize laf soka soka nereye varacak?
Alptuğ kankacım Yusuf abi bizden çok büyük biri saygıda kusur etme.
Yusuf abi siz ne yapıyorsunuz?
Böyle yazı yazmalar size yakışıyor mu?
Bu boktan tsi'ye değmez. Şarşırmayınla...

Tholl-ga
15-12-2014, 12:30
Yanlis hatirlamiyorsam yakit mevzusuda vardi zamaninda birinde :)

yakıt kullanmayı bazıları bizden Çaldı o zaman ;)

penguinhakan
15-12-2014, 19:00

Allah'tan tek temennim var ; yalan soyleyenler sürdüğü araba altında geberir inşallah ...

3rk4n
15-12-2014, 19:15
Allah'tan tek temennim var ; yalan soyleyenler sürdüðü araba altýnda geberir inþallah ...

Haci bu nasilbi kendini kaptirma ölsün dedigin insan.

JDM VTİ
15-12-2014, 19:31
beyler hiç uzatmaya gerek yok.
yusuf bey denemem diyen sen değil miydin dedi, karşılık olarak hemen bu gece deneyelim geldi.

şimdi deneme var mı yok mu biri bunu yazabilir mi? yok deneme olmayacaksa yusuf bey söylediklerinin altında kalmış demektir benim için. kuru sıkı misali.

Sh4rk
15-12-2014, 19:32
Allah'tan tek temennim var ; yalan soyleyenler sürdüğü araba altında geberir inşallah ...

Yanlis anlamada konuyla alakam yok ama beddua olmadi bu nasil bir psikolojidir

Mehmetmert
15-12-2014, 19:49
Ben saskinlikla okudum gercekten,kanim dondu hatta okurken...

Mehmetmert
15-12-2014, 20:09
Yanlis anlaşılma olmasin mesajimi duzeltemedim, hele RUR bile nos basti diyorsunuz ya agzim acik kaldi.Birde kufur bence olmamis.Istediginizi yazarsiniz burasi sizin yeriniz ama araba icin kufure gerek yok bence...
Not:Aracimda iki firmaninda yazilimi yoktur...

205-01
15-12-2014, 20:16
Denemeler cok ii olmus, araclar denemis , araclara masalhh bide Yusuf bey sizden yaşça büyük saygıda kusur etmemek lazım hızlılık konusunda aracınıza ne kadar para harcarsan o kadar hızlı olur , gereksiz yere kimse kimsenin kalbimini kırmasın.

Tuncay
15-12-2014, 20:27
Yok artik daha neler :icon13:

orhan_guney
15-12-2014, 20:34
Bedua olmamış, ayiptir.

Gry
15-12-2014, 20:38
beddua nedir usta ya neye inandın sen??

OrcunInce
15-12-2014, 20:40
Kimin parası çoksa o daha hızlı, gören de pistte aynı arabalarla birbirinizi geçtiniz sanacak.
Yapmayın beyler.

Semii
15-12-2014, 20:56
Benimde tek temennim var insallah beddua sahibine donmez

coluk cocuk sahibi insanlarsiniz Allah korusun bu nedir abi ya

ferruh
15-12-2014, 21:45
Bu neyin kafasidir..? Oral yolla tüketin ne iciosaniz..!!

rebeloghy
15-12-2014, 22:17
İyi de adam beni geçen ölsün , fenerliler ölsün bilmem ne bişey demiyor ki.

Yalan konuşmak iftira atmak normal bir şey , bunlara beddua etmek mi uzaylı gibi karşılanma sebebi ?

İlginç doğrusu..

alper1001
15-12-2014, 22:19
Maşallah abi aracına, stock haliylede sonraki speclerde de hep güzel yürüdü aracın, eşit speclerde senden hızlı bir aracın başka bir yazılım firması tarafından yapılabileceğini düşünmüyorum, tebrikler, elinize sağlık

yusuf yılmaz
15-12-2014, 22:59
Teke tek basacaksak yapalim dedim ozelden ben her sekilde bir basima gelecegim Altug a da gel teke tek basalim kimse olmasin yanimizda dedim cevap yok kabul gorurse ben her saat ok im kalabaliga gerek yok

iynn-RS
15-12-2014, 23:25

1.4 tsi cilar muhabbetin iyice bokunu cikardi , herkes icin soyluyorum.

Ama ya adam Nos basmadiysa? Kul hakkina girmezmi bu.Bedduadan daha kotu bisey bence.
belki bu adam 1 hp alabilmek icin tonla para harcadi, vakit harcadi, kafa patlatti. Sen nos basti diyip isin icinden siyriliyosun.

Nosu gozunle gormediginede eminim.

@Lp2
15-12-2014, 23:28
Valla yazan eden cok var ama gelin sokun bakin bile dedim arayan bile cikmadi her denemede icine bakin dedim moturu acarim dedim kimse orali olmadi ben denerim yusuf bey sizinle her zamanda denerim dedim ama benim aracimin suresino duyunca siz demedinizmi siz ztn beni gecersiniz diye hala neden burda bi gider derdindesiniz grup da ve ozelden yaziyorsunuz sizin araciniz benden hizli diye ben denerim teke tek aracim bu sefer sokuk tek koltuk 16 sac jant takicam uygun oldugumuz gun deneyelim

yusuf yılmaz
15-12-2014, 23:40
Sen ben 10 saniye kosuyorum dedin ben o surelere inen stock tsi duymadim eger oyleyse benden hizlisindir dedim dogru..ama ben sizin gruptaki hicbir veriye inanmiyorum acik net stock 1.4 tsi 10 saniye hatta 9 kusurde dedin abartarak bi ara kosamaz kosar diyen varsa bilenler yazsin ..madem aracin en hizli ne varsa neden hepsini sokuyorsun aractan jantlari bile 16 yapiyorsun ben tek gelicem dedigim yere sen mafyalara haber veriyorsun ben tek gelemem diyorsun arkadaslarimi arayip yusuf abiden ozur dilerim diyorsun daha sayayimmi

MKT
15-12-2014, 23:44
Ya anlamadığım birşey var Sokak yarışı yapıyorsunuz o yakıtlı bu noslu, o sökmüş bu takmış Osuruklu göte Çavdar bahane derler.Her Yiğit er meydanında gösterir gücünü.En hızlısıyız diye idda ettiğiniz arabayı geçtiler video atıldı sonra videolar kaldırtıldı kimse ses etme.Yine videolar atılıyor ve NOS yok vs gibisinden laflar yazılıyor.Bazıları Cebinde ehliyet taşıyamayacak yaştayken DRECU bu işi yapıyordu.Haa bu demek deildirki her zaman DRECU çok hızlıdır. Ama tsi dediniz araba çıkarttık geçtik. Başkaları başka marka çıkarttı onları geçtik yine videolar atıldı yine kavga çıktı.Nasılki siz başarılı olduğunuzu düşündüğünüde tebrik edilmek isteniyorsanız Karşı trafta bunu istiyor Doğal olarak.Tebrik Edebilmek En büyük erdemdir.Edemiyorsanız İçinizdeki Fesatlık sizi zaten içten içe bitirecektir.

Yusuf beyle hiçbir husumetimiz yoktur.Tanımamda kendisini.Kazasız Belasız sürüşler.

MKT
15-12-2014, 23:49
Hahahahaha Alo Rolling Mafyası :) Daha neler duyacaz acaba ;)

@Lp2
15-12-2014, 23:50
Bak yusuf abi diyorum hep cunku yasiniz benden buyuk size hep ssygiyla konustum ben telefonum var ben ariyorum ozurumude dilerim hata yaptiysam benimde sizde telefonum var bi derdiniz varsa beni arayin dedim size bunu hep dedim mafya vs bn bilmem benimle derdinizmi var arayin inanmayabilirsiniz ama olmayan bi seye var demiceksiniz emege sayginiz olsun masallah diyin grup a video attim izleyin bakin 3. Vites de izleyin yani orda baskasin burda baskasin demeyin yani eger gune karar verirsek ben her zaman denerim isterseniz tek gelin isterseniz 10 araba gelin ben herkesle denerim cekinmem aracim stock turbo.

Oz`
15-12-2014, 23:54
nos basip solemeyenin okey ama turbo takip soleyemeyenede agir konuscam gerci ben soluyorum genelde herkes o laflari yiyiyor guzel guzel beyler kendinizi kandirmayın su yedirememenizi birakin artik

nos basan adam 200 de neden biraksin hayatında Nos bastınmı ? ben sölim siz çok iyisniz ya 50 100 150 200 250 hatta 300 shot bile bastım haytaınzda bindinizmi ?
peki ozaman 20 deneme yapalım diyorsunuz adam dioki olur denyorda ee nos bu bitmezmi ? Neden 20 kere ust uste deniyor onuda soleyin, haaa bu arada 1 tek yusuf bey var konuşan lafım sana değil yusuf abi alınma lütfen arkadan konuşan ya...akların hepisinin gelmiş geçmişini...

Beyler bakın siz giderken biz geliyorduk, herkes iyidir geçilmez die bişiy yok en iyi siszzzeni yusuf draglar orda allahın yunanı yapmış sizde yapin sinekvızıltıları için kavga etmekten vazgeçin 45 yaşındasın hala işin gücün ortalığı karıştırmak çok ayıp abi çok

Yazacağınızı saygı çervevesi yazisin sizin yaptginiz 10 sa bizim 100 u askin lutfen diyorum bunuda unutmayın tek değil bazı seyler insanlarin gunahini almadan kulak tan dolma sik sacma sapan seylerle yazmayin cin olmadan adam carpmayin havalar iyilesssin nosuda basicaz 9 kusur olunca bakalim napicaksiniz ozaman roket takti dersiniz arkasina herhalde

3 boy önde olan adam dieri 180 iken oda 180 olmaz matematiğinizde yoksa bırakın araba sürmeyi alayın biyerden lütfen

Beyler lutfen saygı yeniden soyluyorum. Terbiyesizlikse cok iyi bilirz mafyaciliksa daha iyi mafyaciyiz lutfen. Tekrar yazmak mudahil olmak istemiyorum Bu konuya

Saygılar.

penguinhakan
16-12-2014, 19:03
Deneme var mı yok mu , ben de denemek istiyorum 10sn giden tsi larla...
Yeni setupla ilk denediğim tsi olacak . Bakalım ne kadar tutunacam

individual
16-12-2014, 19:17
1.4 TSI Şampiyonlar ligi.

yusuf yılmaz
16-12-2014, 20:57
Deneme var mı yok mu , ben de denemek istiyorum 10sn giden tsi larla...
Yeni setupla ilk denediğim tsi olacak . Bakalım ne kadar tutunacam
Deneriz Hakan problem yok

penguinhakan
16-12-2014, 21:19
Abi senle her zaman basarız sıkıntı değil aramızda.
Ben 10 sn likleri merak ediyorum.

penguinhakan
16-12-2014, 21:27
Nos basabilirsiniz bu arada soylemek kaydıyla ( ben basmadım basmıyorum hiçbir zaman basmayacam ) , istediğiniz kadar yakıt , istediğiniz kadar kapı pencere sökebilirsiniz . 60 da basacaz 270 de bırakacaz.
Bendeki setup ise : Sadece hybrid değilim artık bunu bilin yeter ...

yusuf yılmaz
16-12-2014, 21:30
Nos basabilirsiniz bu arada soylemek kaydıyla ( ben basmadım basmıyorum hiçbir zaman basmayacam ) , istediğiniz kadar yakıt , istediğiniz kadar kapı pencere sökebilirsiniz . 60 da basacaz 270 de bırakacaz.
Bendeki setup ise : Sadece hybrid değilim artık bunu bilin yeter ...

Abi kusura bakma.170 mi 270 mi orasini yanlis yazdin herhalde

@Lp2
16-12-2014, 22:03
Alptug ap polo gti - YouTube (http://youtu.be/hdINfwyQJO0)

80 de basarim sarsamda yinede denerim herkesle deniyoruz ztn sende istedigini basabilirsin ben dert etmem stock diyip sonra bidi bidi yapan yalancilardan dglim neysem oyum yani 80 260 denerim istersen

Ama bazi cahiller 180 de bir araba gidiyorken diger araba 3 boy ondeyse kac km de oldugunu bilmiyorsa bi sey diyemicem cahille cahil olunmaz

Gunu karar verirsek her 2 tarafta musait olursa deneme yapabiliriz hava sartlari olumlu olursa

penguinhakan
16-12-2014, 22:15
Neyse beni başkasının ne takıp ne takmadığı yada soylediği bağlamaz , ben arabama bakarım.
Haber bekliyorum ne zaman deneyecekseniz , üçlü basarız , Yusuf Abi ,sen ve RUR.

Bu arada dip not : Acceleration hesabı yaptım 180 le giderken birisi onun 3 boy onudeyse 182-183 max km de olur.

yusuf yılmaz
16-12-2014, 22:16
[![image]((http://hizliresim.com/J7YAPE)]404 Not Found (http://i.hizliresim.com/J7YAPE.jpg))
yorumsuz...

@Lp2
16-12-2014, 22:17
Olur deneyelimmm o zaman gune karar verelim herkes icin ne zaman uygunsa benide ilgilendirmez kimin ne taktigi ole stage 34839294939 takintilarim yok haftasonu uyar bana sadece onu soyleyim ve gec saat

penguinhakan
16-12-2014, 22:24
Yeri ve zamanı konusunda PM atarım , iş için İstanbula geleceğim önmüzdeki günlerde...
Nos olacak mı olmayacak mı bu arada bunu bir netleştirelim !

@Lp2
16-12-2014, 22:29
Siz isterseniz basabilirsiniz yeni bir is kurdugumdan bn aracima 1 vida takamam o derece yogunum eger deneme 2 3 hafta sonra olucaksa parcalarim gelicek olede denerim yada hemen bu haftasonu deneyelim

penguinhakan
16-12-2014, 22:35
Ben basmayacam , sen basacak mısın diye sordum : ok burda sorun yok ben yine de yanımda ustamı getireceğim kontrol amaçlı , sen de getirebilirsin kontrol etmek istersen.

Sen parçaları tak eksik gedik ne varsa tamamla en iyi halinizle basalım sorun yok , 2-3 hafta sonra hangi gün müsaitsen haberleşiyoruz.

Not : Kuru gürültü olmasın başka bir temennim de , herkes kendi arabasıyla gelsin başka kimse gelmesin.

@Lp2
16-12-2014, 22:37
Istedigine baktirirsin istedigin dukkanda baktirirsin nasil istersen ben kimseye baktirmam pm den hbr verirsin ist ye gelecegin zaman 1 2 gun onceden ole karar veririz

penguinhakan
16-12-2014, 22:39
Okdir...

Bu arada Yusuf abi konunu pi... ettik kusura bakma ;)

yusuf yılmaz
16-12-2014, 23:03
Herkes kendi araciyla ve tek.gelsin lutfen ve tarihi aciktan konusmayalim

ÇALIŞKAN07
17-12-2014, 00:19
Alptug ap polo gti - YouTube (http://youtu.be/hdINfwyQJO0)

80 de basarim sarsamda yinede denerim herkesle deniyoruz ztn sende istedigini basabilirsin ben dert etmem stock diyip sonra bidi bidi yapan yalancilardan dglim neysem oyum yani 80 260 denerim istersen

Ama bazi cahiller 180 de bir araba gidiyorken diger araba 3 boy ondeyse kac km de oldugunu bilmiyorsa bi sey diyemicem cahille cahil olunmaz

Gunu karar verirsek her 2 tarafta musait olursa deneme yapabiliriz hava sartlari olumlu olursa
Maşallah alptuğ çekemiyorlar kardeşim iyi olanı çekemezler

Günü vakti geldiğinde akıda karasıda belli olur
Nazar değmesin aracına

Oz`
17-12-2014, 17:02
yok ya bundan sona nos basalım
yaaa eet eeet nos basalım beyler bazıcazz nos biz

kimi getiriyorsanız getirin sikinti yok hafta sonu Dbn kooyucam Nosta basıcaz ozaman roket taktık dersiniz goproda çekeriz farketmez kim ne takıosa taksın kırmasına basak bizde rahatlarız pistopu kolu takar ozaman alptuda huauhahuahu turbonuda takarsın bu vesiyleyle hauhahuauhuahuahauh h

Semii
17-12-2014, 22:22
Adama insafini seveyim derler doktor

life is life
18-12-2014, 20:21
Maşallah yusuf abi, kazasız belasız..