PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adapazarı oto elektrikçi.

rekord2000
22-12-2014, 15:05
Önümüzde ki hafta 77 model opel rekord'umu restorasyona başlıyorum, fakat elektrik tesısatımı komple sokecek, derleyip toparlayacak, restorasyon sonunda tesisatı tekrar araca çekip makaron ile sarıp ortada fuzuli kablo bırakmayacak bir elektrikçi arıyorum. Lakin söyle bişey var. Modern sanayııdekı ustaların hepsi saçma sapan bahaneler vererek yapamam diyorlar. Elektrik konusu canımı sıkıyor, az bişey anlasam kendim yaparım, ama elektriğe kafa basmıyor malesef. Varmı 3 4 ay içinde bu işi yapacak usta adapazarı moden sanayide?

rekord2000
22-12-2014, 22:07
Adabazarlılar bi cevap verin yahu. Tavsiye veren elektrikçi bile yeterlidir suan.

arifozcelik
23-12-2014, 03:47
allah yardımcın olsun, ben hendek'de renault 19'un tesisatını yaptıracak usta gibi usta bulamamıştım 77 rekord'a usta zor, illaki vardır ama çoğu hemen geçici bir kablo çekip onunla ömür geçirmemizi istiyen tipler

Burak
23-12-2014, 04:10
Özgür Oto/Fevzi usta. Opel konusunda 1 numara. Elektrik tesisatından da anlar. E5 yanyolda kia bayisinin sırasında. Görüşüp fikir almani tavsiye ederim.

rekord2000
23-12-2014, 09:09
Özgür Oto/Fevzi usta. Opel konusunda 1 numara. Elektrik tesisatından da anlar. E5 yanyolda kia bayisinin sırasında. Görüşüp fikir almani tavsiye ederim.

Eyw kardeşim bu ilaç gibi geldi suan. Onunlada konuşayım, gerekirse tesisatı soksun taksın toplama ve tamir islerini ben ona yardım ederim. Umarim bana yardımcı olur.