PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acill yardim

slave
25-12-2014, 21:24
http://www.fanatec.com/eu-en/sim-racing-hardware/clubsport-handbrake-eu.html

Fanatec direksiyon aldim ek olarak yanina el frenini almk istiyorum ingilizcem biraz yetrsiz kaldi nette tikandim tr de yok urun almanyada abim suan orda yasiyor 29unda gelicek urunu ona gonderip yada aldirip getirmesini istiyorum buju cozmeme yardimci oluck biri varmi nasil bir yol izleyebilirim biraz acil biran once halletmem lazim tesekkurler simdiden yardimlarinizi bekliyorum

ozans
26-12-2014, 00:07
Daha çıkmamış ya da ellerinde yok alet, pre-order'da şu anda ne yazık ki. Parayı veriyosun, çıktığında yolluyolar.

2015'in 3. ayında gelicek diyor.

slave
26-12-2014, 11:43
Abi nette kullananlar cok var videolari filan :(( maille konusabilirmisin ozan abi senden ricam cozemedim cunku yarim yamalakta yapmk istemedim yabanci dilim ytersiz kaliyor . Yardimci olursan cok sevinirim ozan abi

ozans
26-12-2014, 15:18
Çok açıkça yazmışlar valla, pre-order diye. Ebay'e vs de baktım, ebay.de'ye de baktım dünya üstünde satan tek yer yok.

Çıksın kargoyla alırsın, oranın KDV'sini ödemiyosun, burda gümrük verigisi veriyosun aynı oranda. Çıktığında yardımcı olurum ben :)

Ben de aynı şekilde patladım bu ay, Avustralya'dan gelen arkadaşım vardı, ordan almak istediğim şey tükendi kaldım ortada, anlıyorum seni.

slave
26-12-2014, 16:36
Sansimiza kuselim :( ... yardimin icin cok tesekkur ederim abi ciktiginda yine rahatsiz ederim o zaman seni :)) tekrar cevapladigin ilgilendigin icin saol abi