PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teknosa'da çalışan var mı?

BARR
26-12-2014, 17:42
Teknosa'da çalışan arkadaş var mı aramızda bilmiyorum ama bana;

Ipad Mini RETINA 16GB siyah-Beyaz fark etmez (899tl olan)

sıfır kutu (tehşir olmayan) bulabilir mi?

Bütün mağzalarda tehşir var gözüküyor paketlisini bulamadım. Hatay'da 4 adet var gözüküyordu aradık onlarda tehşirmiş..

Teknosa diye neden diretiyorsun diyecek olursanız ürün değişimi yapacağım fark verip..

JDM VTİ
26-12-2014, 17:52
bir arkadaşım çalışıyor sorayım ona. yarın döner heralde.

BARR
26-12-2014, 18:00
Teşekkürler Yılbaşına kadar yetişmesi gerekiyor ona göre iletirseniz sevinirim.

JDM VTİ
26-12-2014, 21:27
yarın gidicek. mesaj attım. bugün izinli günüydü çünkü. haber ederim yarın kısmetse.

BARR
27-12-2014, 10:15
Bugün halletmem kazım yardımcı olacak yok mu beyler?

JDM VTİ
27-12-2014, 12:31
varmış. tel no'yu pm atıyorum alican yönlendirdi dersin.

BARR
27-12-2014, 13:46
Alican teşekkürler çok aradım konuştum onun elindeki istediğim model değil ama beni yönlendirdi bakalım çözmeye çalışıyorum.

erhanarici18
13-01-2016, 21:48
güncel varmı teknosa çalışanı aramızda

onursumer
13-01-2016, 21:52
güncel varmı teknosa çalışanı aramızda

çalışan değilim ama konu nedir duruma gore yardımcı olmaya çalışırım

fthdrn
02-03-2016, 14:34
teknosa da çalışan birileri var mı aramız da ?
Bir günlük bir ürünü sadece kutusu açılmış diye servise gönderdiler. 1 hafta oldu hala ses soluk yok.
Tüketici haklarında ürün iade etme durumunda nasıl bir yol izleniyor ? Bu konu hakkında bilgi sahibi birisi var mı ?

onursumer
02-03-2016, 15:19
teknosa da çalışan birileri var mı aramız da ?
Bir günlük bir ürünü sadece kutusu açılmış diye servise gönderdiler. 1 hafta oldu hala ses soluk yok.
Tüketici haklarında ürün iade etme durumunda nasıl bir yol izleniyor ? Bu konu hakkında bilgi sahibi birisi var mı ?

urun nedir, geri goturme ve iade etmek istediğiniz sebeb nedir ?

fthdrn
02-03-2016, 15:42
urun nedir, geri goturme ve iade etmek istediğiniz sebeb nedir ?

ürün logitech g230 model gaming kulaklık, mikrafonundan kronik olarak gelen cızırtı vardı. Bu yüzden iade istedim.

4rsenik
02-03-2016, 16:02
Ürünü teknosa elinde tutmuyor, Servislerin 20 iş günü elinde tutma hakkı var eğer 20 iş günü içerisinde ürün için tarafınıza bilgilendirme yapılmaz yada ürün teslim edilmez ise, bedeli kadar hediye çeki, aynı ürünün sıfırından alma hakkınız var.

fthdrn
02-03-2016, 17:17
Ürünü teknosa elinde tutmuyor, Servislerin 20 iş günü elinde tutma hakkı var eğer 20 iş günü içerisinde ürün için tarafınıza bilgilendirme yapılmaz yada ürün teslim edilmez ise, bedeli kadar hediye çeki, aynı ürünün sıfırından alma hakkınız var.

Pm atıyorum.

onursumer
02-03-2016, 17:30
ürün logitech g230 model gaming kulaklık, mikrafonundan kronik olarak gelen cızırtı vardı. Bu yüzden iade istedim.

bu durumda teknosa direk bu urun arızalıymış diyip değişim yapamaz, sizden alır servise şikayet ile gonderir servis evet bu arızalı der rapor duzenler iade veya değişim hakkınızı kullanırsınız

siz onlar gonderdikten sonra servis ile iletişime geçip işlemi hızlandırmaya çalışın

fthdrn
02-03-2016, 17:41
bu durumda teknosa direk bu urun arızalıymış diyip değişim yapamaz, sizden alır servise şikayet ile gonderir servis evet bu arızalı der rapor duzenler iade veya değişim hakkınızı kullanırsınız

siz onlar gonderdikten sonra servis ile iletişime geçip işlemi hızlandırmaya çalışın

Ben servisi arayıp durumu izah etmek istedim fakat mağazanın onlar adına kestiği irsaliye numarası olmadan yardımcı olamayacaklarını söylediler. Öğrenmek için mağazayı aradım, cevap veren yok. :) Aslında tam da bu durum için teknosa da çalışan biri var mı diye sormuştum..