PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 32 İnç Led TV Tavsiyeleriniz ?

-Murat Özcan-
26-12-2014, 21:53
Bizim Ofise 32 İnç Led TV almayı düşünüyoruz, Şuan güncel olarak hangi markaları tavsiye edersiniz ? Sorunsuz ve kaliteli bir şeyler istiyoruz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese..

-Murat Özcan-
27-12-2014, 17:12
Yokmu Fikir Verecek ?

meLaNchoLic
27-12-2014, 17:36
Hisense diye bi markanın 32lik HD led tv sini kullanıyorum iki yıldır.. tık demedi bugüne kadar.. 1 kez ev taşıdım yeri 1 kez değişti.. evkurdan almıştım.. geçen tahtakalede gördüm aynısını 899tl den satıyolardı hala :)

valla açıkcası benimde tv yi değiştiresim var 500e versemmi diye düşünüyom tv yi

Gürhan
27-12-2014, 17:39
Bütçe ne kadar abi? Panel olarak LG,Sony ve Samsung tercih etmelisin.
Benim önerim; LG 32LB582V hem tasarım olarak hem de performans olarak iyi. Hepsiburada'da 898TL

-Murat Özcan-
27-12-2014, 17:48
Hisense diye bi markanın 32lik HD led tv sini kullanıyorum iki yıldır.. tık demedi bugüne kadar.. 1 kez ev taşıdım yeri 1 kez değişti.. evkurdan almıştım.. geçen tahtakalede gördüm aynısını 899tl den satıyolardı hala :)

valla açıkcası benimde tv yi değiştiresim var 500e versemmi diye düşünüyom tv yi

Biraz bilindik marka almak lazım hocam :)

Bütçe ne kadar abi? Panel olarak LG,Sony ve Samsung tercih etmelisin.
Benim önerim; LG 32LB582V hem tasarım olarak hem de performans olarak iyi. Hepsiburada'da 898TL

Bütçe 1200 lira kardeşim bizde şuan LG ye bakıyoruz 32LB652V modeli kafamıza yattı gibi

meLaNchoLic
27-12-2014, 18:02
ofisde kullanıcaksınız nasılsa diye o kadar markaya takılmadım :)
bende alırken marka olayını önemsediydim ama bütçe o zaman buna yettiydi.. hiç problemde yaşamadım Allaha şükür o yüzden fikir olsun dedim :)

Bütçe 1200 TL ise seçenek çok güzel cihazlar alınabilir :)

darkmoon
27-12-2014, 18:04
ofis için vestel en iyisi bence.. vestele para yetmiyorsa yan markaları olan telefunken,finlux,seg gibi markalarada yöneline bilirnir.. onlarında içi aynen vestel.. bildiğim kadar ile bunlarada vestel bayileri servisleri bakıyor..

-Murat Özcan-
28-12-2014, 01:03
ofis için vestel en iyisi bence.. vestele para yetmiyorsa yan markaları olan telefunken,finlux,seg gibi markalarada yöneline bilirnir.. onlarında içi aynen vestel.. bildiğim kadar ile bunlarada vestel bayileri servisleri bakıyor..

Neden Vesteli Önerdiniz hocam herkes LG-Samsung falan diyor nedense ?

darkmoon
28-12-2014, 01:14
Neden Vesteli Önerdiniz hocam herkes LG-Samsung falan diyor nedense ?

neticede ofis ev değilki şahsi kullanıma alınsın .. lg samsung ucuz ise tabiki onlara yönelin ben parasal düşündüm..

darkmoon
28-12-2014, 01:26
ofis yeridir neticede gelen gidenler olur yeri gelir kalabalık olur birinin eli kolu çarpar birileri kurcalar yani hor kullanılabilinir.. haliyle ne kadar ucuz servisi yaygın garantisi uzun olursa bence o kadar iyi ofis iş yerleri için bu tür şeylerde :) benim fikrim en azından..

onn_dear
28-12-2014, 07:51
samsung un allah belasını versin 1 lcd 1 led garanti biter bitmez arızalandı tamirine 600 tl istediler çöpe gitti. Şimdi LG aldım 2 tane biri 82, diğeri 106 ekran canavar gibi. Mutfağa da bitane philips aldım 82 ekran ama hiç memnun değilim, kanal geçişleri inanılmaz yavaş, kumanda bastıktan 5-6 sn sonra kanal değişiyor, açılıp kapanırken de öyle. Bence LG almalısın.

umut01
28-12-2014, 11:48
philips'in kanal geçiş hızı çok yavaş, ekran görüntüsü güzel. 1200 TL'ye 32" de olabilir 40" de olabilir.

RLe
28-12-2014, 22:18
http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE32H4580ASXTK

bende yeni aldım 3 hafta oldu bunun için küçük bir araştırma yapma şansım oldu şuanda kafama yatan yukarıda linkini vermiş oldugum televizyon oldu. özellikleri mevcut benim yorumum görüntü kalitesi cok iyi kanal geçişleri ve 4 çekirdek olmadısa smart hub kullanımında cok iyi bir şekilde fark ettiriyor bi göz atmanı tavsiye ederim :)

-Murat Özcan-
28-12-2014, 23:20
ofis yeridir neticede gelen gidenler olur yeri gelir kalabalık olur birinin eli kolu çarpar birileri kurcalar yani hor kullanılabilinir.. haliyle ne kadar ucuz servisi yaygın garantisi uzun olursa bence o kadar iyi ofis iş yerleri için bu tür şeylerde :) benim fikrim en azından..

Haklısınız hocam fakat kararımızı verdik LG alacağız

samsung un allah belasını versin 1 lcd 1 led garanti biter bitmez arızalandı tamirine 600 tl istediler çöpe gitti. Şimdi LG aldım 2 tane biri 82, diğeri 106 ekran canavar gibi. Mutfağa da bitane philips aldım 82 ekran ama hiç memnun değilim, kanal geçişleri inanılmaz yavaş, kumanda bastıktan 5-6 sn sonra kanal değişiyor, açılıp kapanırken de öyle. Bence LG almalısın.

Evet hocam LG olarak karar verdik teşekkür ederim yardımlarınız için

philips'in kanal geçiş hızı çok yavaş, ekran görüntüsü güzel. 1200 TL'ye 32" de olabilir 40" de olabilir.

Haklısınız LG olarak karar verildi teşekkürler

http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE32H4580ASXTK

bende yeni aldım 3 hafta oldu bunun için küçük bir araştırma yapma şansım oldu şuanda kafama yatan yukarıda linkini vermiş oldugum televizyon oldu. özellikleri mevcut benim yorumum görüntü kalitesi cok iyi kanal geçişleri ve 4 çekirdek olmadısa smart hub kullanımında cok iyi bir şekilde fark ettiriyor bi göz atmanı tavsiye ederim :)

Teşekkürler hocam fakat LG olarak karar verdik :)