PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSN ve İnternet ilişkisi hakkında..(sorun)

-aykt-
02-10-2008, 09:28
Arkadaşlar merhaba, aslında buraya açıp pek kirletmek istemiyordum ama, iş çığrından çıktı. Şimdi ben MSN açınca bilgisayarımda yaklaşık 20 saniye sonra internet kesiliyor, yani sinyal var gözüküyor modemde fakat internete bağlanamıyorum. Modem çok ısınmış falan desem yoo gayet normâl. Güvenlik Duvarı derseniz onu da kaldırdım. Ya msn'e giremiyorum kısaca. Acaba daha önce başına gelen? Bu konuda çözüm üreten birisi var mıdır? Teşekkürler.:icon_tup::icon_tup:

gökan
02-10-2008, 09:37
başıma geldı arkada onun bi giriş yanmıştı benım fazla ısındıgından

VeNoM_35
02-10-2008, 13:30
msn'i açmadığın halde internetinde bir sorun oluşuyormu, yakın zamanda modeme reset attınmı?

BAK
02-10-2008, 13:39
aynı olay bnm basıma geldı..internet explorer 7 yukluyken basıma geldı..ılk önce pc dekı programları kaldırdım ( msn,limewire,winamp,itunes,flash get vs..) sonra explorer 7 yı kaldırıp 6 ya döndu vee sımdı eskısı gıbı makına..yapamnı tavsıye ederım ..

Buğra A.
02-10-2008, 14:06
Modeminin portlarını kontrol et bence.Modem ayarlarını mümkünse eski haline geri getir.Düzelir.Düzelmesse yaz gene yardımcı olucam.

-aykt-
02-10-2008, 15:03
msn'i açmadığın halde internetinde bir sorun oluşuyormu, yakın zamanda modeme reset attınmı?

Yok Gökhan abi, hiç bir sorun olmuşmuyor. Modeme res derken, power kablosunu çıkarıp taktım.:)

aynı olay bnm basıma geldı..internet explorer 7 yukluyken basıma geldı..ılk önce pc dekı programları kaldırdım ( msn,limewire,winamp,itunes,flash get vs..) sonra explorer 7 yı kaldırıp 6 ya döndu vee sımdı eskısı gıbı makına..yapamnı tavsıye ederım ..

mrb. Bahadır, 1,5 yıldır Firefox kullanıyorum. Başıma ilk defa böyle bir şey geldi.:(

Modeminin portlarını kontrol et bence.Modem ayarlarını mümkünse eski haline geri getir.Düzelir.Düzelmesse yaz gene yardımcı olucam.

Msn : blietzkrieg.cs@hotmail.com orada daha açık konuşabliriz sanırm :) Modem olaylarından hiç anlamıyorum çünkü.:)

BAK
02-10-2008, 15:26
bende explorer 7 yukluykenn mozılla yoktu..sılınce 6 ve fıreox kullanıom..

Buğra A.
02-10-2008, 17:01
Yok Gökhan abi, hiç bir sorun olmuşmuyor. Modeme res derken, power kablosunu çıkarıp taktım.:)

mrb. Bahadır, 1,5 yıldır Firefox kullanıyorum. Başıma ilk defa böyle bir şey geldi.:(

Msn : blietzkrieg.cs@hotmail.com orada daha açık konuşabliriz sanırm :) Modem olaylarından hiç anlamıyorum çünkü.:)

Ö.M. yolladım.

Dragger
02-10-2008, 17:47
Bende de birkac kez yaptı bu aptallıgı, port degistirince düzeldi.

-aykt-
02-10-2008, 17:51
Bende de birkac kez yaptı bu aptallıgı, port degistirince düzeldi.

Nasıl değiştircem?:)

Ferhat_V
02-10-2008, 17:53
aynısı son günlerde banada oluyor..yakın zamanda sistemi yeni kurup güncelleştirme yaptnmı ? explorer kaç kullanıyosun ? birde modemi silip baştan kurdunmuı driveri..ben yeni sistem kurduktan sonra böyle oldu 1 2 dk içinde kesiliyo tekrar geliyo sinir oluyorum en kısa sürede kablosuz başka bi modeme geççem

-aykt-
02-10-2008, 18:07
aynısı son günlerde banada oluyor..yakın zamanda sistemi yeni kurup güncelleştirme yaptnmı ? explorer kaç kullanıyosun ? birde modemi silip baştan kurdunmuı driveri..ben yeni sistem kurduktan sonra böyle oldu 1 2 dk içinde kesiliyo tekrar geliyo sinir oluyorum en kısa sürede kablosuz başka bi modeme geççem

Güncelleştirme yapmadım. Explorer 7 kullanıyorum. + Modemin driver'i hiç kurulu değildi ki:D

ama 2 gundur bu muabbet geliyor İEyi açınca. 2 gündür de msn açınca net gidiyor.
Kendim Firefox kullanıyorum.
http://i339.photobucket.com/albums/n475/blietzHonda/ss.jpg