PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Black Astra GTC + OPC Kit "O bir alman" | 34 TB 5845

aykutemr
06-01-2015, 15:03
26.02.2016 Güncelleme*
Sahibinden aracılığı ile tanıştığım Bahadır isimli arkadaşım aracımı satın almıştır. Güzel aracım, kıymetini bilen dürüst bir insana gittiğinden keyifli bir satış oldu.Ona güzel günlerde kazasız belasız kullanmasını diliyorum.

Aracın 3.sahibiyim. Mobilya sektöründe olan dürüst bir arkadaştan aldım kendisiyle de arkadaş olduk ona selamlar buradan. Aracım 2006 model 1.6 Sport IDS+ 123 bin km, Bi-Xenon pakettir. Kaza boya tramer deforme yok. Pasta cila boya koruma bakımları 8 ayda bir yapılmaktadır.
Aşırıya kaçan modifiye tutkum yoktur görüntüsü orjinal kalmalı düşüncesindeyim.
Daha fazla aracıma neler katabilirim ekleyebilirim :soru: Sizlerinde düşüncelerini önerilerini bekliyorum dostlarım.

Üzerinde bulunanlar şimdilik bunlar;

* OPC ÖN TAMPON
* OPC ARKA TAMPON
* OPC YAN MARŞPİYELLER
* OPC SPOİLER
* OPC SİSLER
* OPC EGZOZ UCU
* OPC LOGO
* OPC JANT 18 inç
* COİL-EX 3CM'LİK YAY
* NECVOX ASTRA OEM NAVİGASYON , TV , FM / ** , USB , CD , MİCRO SD , İPOD , AUX , DVD , BLUETOOTH
* GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
* POWERLED BEYAZ PLAKA AYDINLATMALARI
* ASTRA IŞIKLI KAPI EŞİĞİ
* AYAK AYDINLATMALARI
* POWERLED KAPI ALTI AYDINLATMASI
* ÖN DAHİL LLUMAR MARKA CAM FİLMİ

2016 tarihli Güncel resimler,

https://lh5.googleusercontent.com/-yjtQHlJYh3M/VDgjcbafaHI/AAAAAAAAACA/kxLnfyd2veM/w958-h650-no/foto%C4%9Fraf%2B%281%29edit.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-fGZOScEQP7k/VKuys0VSKNI/AAAAAAAAAE8/l27xFsBc8xk/w958-h739-no/foto%C4%9Fraf.JPG
2015 Mart Güncel
Ekstra yapılan GTC Krom Cam Nikelajı

https://lh5.googleusercontent.com/-jymKzfDfamA/VQiNTW6UpJI/AAAAAAAAAH0/3ypiQqCnw54/w958-h639-no/foto%C4%9Frafedit.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-pOrxukv5OiI/VQiLfHGM5XI/AAAAAAAAAGQ/-41md5x4ujw/w958-h719-no/foto%C4%9Fraf%2B1.JPG

Kahn23
06-01-2015, 15:06
Güzel dokunuşlar GTC'yi daha da güzel yapıyor.

Bence çok iyi olmuş.

CID+Interface yap derdim ama onun yerine DVD koymuşsun zaten.

cortez
06-01-2015, 15:09
4 kapı astra H aracım oldu ama gtc nasip olmadı gerçekten güzel araç kazasız belasız...

CasabLanca
06-01-2015, 15:17
Allah kaza bela vermesin çok güzel duruyor. Araç 1.6 twinport mu turbo mu? bir de jant olarak aynı modelin 18ine geçseniz daha şık durabilir

serkanaygün
06-01-2015, 15:35
Güzel araba gerçekten. Temiz de bakılmış belli. Umarım böyle temiz ve güzel kalmaya devam eder. Kazasız belasız :)

devil_berk22
06-01-2015, 15:38
maşallah çok güzel duruyor aracınız. Allah kaza bela vermesin

e.adakale
06-01-2015, 16:01
maşallah g3 mubarek..

aykutemr
06-01-2015, 17:10
Güzel dokunuşlar GTC'yi daha da güzel yapıyor.

Bence çok iyi olmuş.

CID+Interface yap derdim ama onun yerine DVD koymuşsun zaten.

Teşekkür ederim güzel yorumun için. DVD Ekran, CID display'in yerini doldurdu diyebilirim :)

4 kapı astra H aracım oldu ama gtc nasip olmadı gerçekten güzel araç kazasız belasız...

Eyvallah dostum sende kazasız belasız kullan inş. Daha iyisi nasip olsun :icon_tup:

Allah kaza bela vermesin çok güzel duruyor. Araç 1.6 twinport mu turbo mu? bir de jant olarak aynı modelin 18ine geçseniz daha şık durabilir

Güzel araba gerçekten. Temiz de bakılmış belli. Umarım böyle temiz ve güzel kalmaya devam eder. Kazasız belasız :)

Sagol dostum güzel yorumların için. Böyle temiz kalmaya devam edicek :) Tabi kazasız belasız olsun inş.

maşallah çok güzel duruyor aracınız. Allah kaza bela vermesin

Eyvallah dostum allah sizede kaza bela vermesin.

maşallah g3 mubarek..

G-3 yorumunu tuttum sağolasın dostum :o

aykutemr
06-01-2015, 18:15

Eyvallah dostum allah sanada kaza bela vermesin. Araç 1.6 twinport , jant 18 inç dediğin gibi daha çekici kılardı. Katılıyorum ;)

muratyz
06-01-2015, 20:21
Maşallah,Kazasız belasız

Arka egsoz cıkısı filan 10 numara duruyor.Ön tampon altına cupra lip tarzı bşy yapabilirsiniz.Panjuruda siyah kaplatabilirsiniz

weST.27
06-01-2015, 20:45
Yapılacak bir şey kalmamış her şey tadında :) kazasız belasız binin

GuneyOnur
06-01-2015, 21:01
Maşallah kazasız belasız sürüşler.

+ İrmscher veya OPC Panjur yapabilirsiniz.Motor kapağını OPC ile değiştirebilirisiniz motoru açınca farklı bir görünüm katar.İç kısımı OPC olarak değiştirebilirisiniz Direksiyon,Vites Topuzu,OPC Kadran veya Kağıdı Led Değişimi ile beraber, OPC Pedallar sonrasında Direksiyondaki 3 parçayı ve orta kısım paneli Piano Black olarak boyatabilirsiniz.

1502salih
06-01-2015, 22:22
maşallah kazasız belasız keyifli sürüşler :)

Revo55
06-01-2015, 22:28
Maşallah , kazasız belasız sürüşler :) GTC çok beğendiğim bir araç ve Opc olunca harika olmuş.Yapılan herşeyi çok beğendim yalnız Opc panjur istiyor araç.Gerçekten ön tarafı daha güzel gösteriyor.Ama şu haline de diyecek pek bir şey yok boncuk :)

aykutemr
07-01-2015, 08:11
Maşallah,Kazasız belasız

Arka egsoz cıkısı filan 10 numara duruyor.Ön tampon altına cupra lip tarzı bşy yapabilirsiniz.Panjuruda siyah kaplatabilirsiniz

OPC lip var mı araştırıyorum söylediğin gibi hoş durur üzerinde. Eyvallah dostum güzel yorumun için..

Yapılacak bir şey kalmamış her şey tadında :) kazasız belasız binin

Eyvallah dostum :) Sizde kazasız belasız binin inş.

Maşallah kazasız belasız sürüşler.

+ İrmscher veya OPC Panjur yapabilirsiniz.Motor kapağını OPC ile değiştirebilirisiniz motoru açınca farklı bir görünüm katar.İç kısımı OPC olarak değiştirebilirisiniz Direksiyon,Vites Topuzu,OPC Kadran veya Kağıdı Led Değişimi ile beraber, OPC Pedallar sonrasında Direksiyondaki 3 parçayı ve orta kısım paneli Piano Black olarak boyatabilirsiniz.

Eyvallah hocam bunları not aldım güzel yorumların için teşekkürler.

maşallah kazasız belasız keyifli sürüşler :)

Sağol hocam sizede kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Maşallah , kazasız belasız sürüşler :) GTC çok beğendiğim bir araç ve Opc olunca harika olmuş.Yapılan herşeyi çok beğendim yalnız Opc panjur istiyor araç.Gerçekten ön tarafı daha güzel gösteriyor.Ama şu haline de diyecek pek bir şey yok boncuk :)

Teşekkür ediyorum güzel yorumların için.. OPC panjur sıradaki işlemler listemde :)

by.gkn
16-03-2015, 12:12
Maşallah Aykut bey aracınız pek hoş :D

aykutemr
17-03-2015, 21:11
Maşallah Aykut bey aracınız pek hoş :D

Eyv. kardesim Red polo'yada masallah yaylar güzel olmuş ;)