PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pikachu EG Vti & TT Vti

EmrahERKAN
11-01-2015, 19:22
Bugun gündüz gözüyle Dosthane denemeler yapıldı.
Erdinç abi kendisi dışarıda olduğu için video yu atmamı rica etti bende Tech'e konusnu açtım. Buyurun Video

Specler

Sarı EG

Mapped By Chare ( EcuTech Chip Tuning )
1.8 jun stroker
Crower Stage 2 Egzantrik
Edel Brock Performer X emme
4.40 Kısa + Kilit
440cc RC Enjektor
82mm Piston
70mm Düz Boru
Hytech Headers
63mm Tanabe Son susturucu

TT Vti

Mapped By Speed
2000cc
89mm Krank
4.78 Kısa + kilit
Skunk2 Pro2 Series Egzantrik
B16b Emme
700cc Enjektör
70mm Krom Düz Boru
76mm Hks Son susturucu

Link : Sarı EG Vs TT Vti - YouTube (http://youtu.be/tJc65BuuZVU)

tJc65BuuZVU

alikosar
11-01-2015, 19:38
maşallah kesenize bereket eg güzel yürümüş iki araca da tekrar maşallah not: iki araçta ciddi hızlı araç

Sh4rk
11-01-2015, 19:40
Masallah eg vti gerekeni yapti kesenize bereket elinize saglik

sinanbaysal
11-01-2015, 19:41
Maşallah iki aracada. Keyifli denemeler olmuş tekeriniz düz bassın.

deatle_kiss
11-01-2015, 19:41
Maşallah fena gıdıyolar

engin_ant
11-01-2015, 19:45
masallah eg ciddi hızlanmıs kazasız belasız denemeler oldu 2 aracada tebrikler yalnız tt de egz tuner 2 pro değil..

civelek
11-01-2015, 19:46
Maasallah b serisi candir. Eg can yakici olmus anladigim kadariyla

ERDINC-VTI07
11-01-2015, 19:54
uzun zamandır uğraşımızın ve emeğimizin karşılığını antalyanın en ıyı vti nı geçerek aldık.. Burdan tekrar teşekkurler kumlucadakı arkadaşlara.. dış çekımleırde yarın en kısa sürede yüklüyeceğiz iyi seyirler.. ANTALYADA BU ATEŞ SÖNMEZ BU İŞ BİZDE BİR TUTKU...

EMRair
11-01-2015, 20:02
Masallah eg cok verimli ve guzel gitmis

Bu arada videolarda goremedim ?

HC Polo gti da deneme yapicakti ne oldu

ozgur-07
11-01-2015, 20:42
Tebrikler eg ye bu kadar beklemiyorduk emeginize saglik erdinc uzun zamandir ugrasiyordu bomba olmus. Chre mustafa bu işin kompedani bence...not: rövanş icin gelecegiz kasa degisiklinden sonra bu boyle bitmez ;)))

serhatantalya
11-01-2015, 21:06
Tebrikler eg ye bu kadar beklemiyorduk emeginize saglik erdinc uzun zamandir ugrasiyordu bomba olmus. Chre mustafa bu işin kompedani bence...not: rövanş icin gelecegiz kasa degisiklinden sonra bu boyle bitmez ;)))

Araba satildi ozgur kara :-D

Alper_
11-01-2015, 21:11
Maşallah beyler güzel denemeler olmuş :icon_tup::icon_tup:

firat_07
11-01-2015, 21:23
maşallah makinalara

Erol
11-01-2015, 21:27
pikahcu, vites kaçırmadıgı 2. denemede bariz farkı göstermiş

emeklerinize saglık erdinç güzel olmuş araç maşallah..

dbox da baglasaydınız 100-200 lerde meydana çıksaydı :)

serhatantalya
11-01-2015, 21:30
Arac sahibi olarak öncelikle bize bu hazırlık doneminde yardimlarini eksik etmeyen Ata Motorsport kemalcan kardesime. Mekanikustam Erdinçe elektrik ustam msg power mustafa genc ve bu duzeni sağlıklısekilde sonuclandiran maped mustafa esere cok teteşekkür ederim birlikte daha iyi yarislar yapicaz inşallah...

ronay
11-01-2015, 21:56
Çok iyisin bebeğim :)

Skyhawk34
11-01-2015, 21:56
maşallah araçlara verilen emeğe :)

serhatantalya
11-01-2015, 22:00
pikahcu, vites kaçırmadıgı 2. denemede bariz farkı göstermiş

emeklerinize saglık erdinç güzel olmuş araç maşallah..

dbox da baglasaydınız 100-200 lerde meydana çıksaydı :)
Erol abi dbn ile sure videosu daha sonra gelecek işallah

K.Kaan
11-01-2015, 22:07
maşallah iki aracada. tt vtec zaten iyi makina eg de vites kaçırmalarına rağmen önde bitirmiş olması ciddi yürüdüğünü göstermiş... dış çekimleri merak ediyorum sesler çok güzel

miniks
11-01-2015, 22:16
Masallah guzel gitmis EG 1.8 junun hakkini vermis

ozgur-07
11-01-2015, 22:44
Araba satildi ozgur kara :-D

Satilmazsa denenir serhatim, tekrar tebrikler eg ye

chiefkadir
11-01-2015, 23:09
Antalyaya tebrikler iki aracada maşallah,
Eg ye emeği geçenlerin eline sağlık

serhatantalya
11-01-2015, 23:20
Çok iyisin bebeğim :)

Ronayim bu emekte seninde payin var kardeşim seni mutlu edebildiysek ne mutlu bize

AEAlmas
12-01-2015, 00:06
Deneyen aracalara maşşallah bu yıl atmo yılı oldu gozuken o :)

ronay
12-01-2015, 00:32
Ronayim bu emekte seninde payin var kardeşim seni mutlu edebildiysek ne mutlu bize

Eg yi yaparken inanmassın saçlarım beyazladı(mecazen söylemiyorum)
satarken çok üzülmüştüm ama şimdi tam yerine ve tamda sahibi olabilecek kişilere gittiği için seviniyorum elinize bileğinize ve kesenize sağlık.Antalyanın en hızlısı olma yolunda ilerliyor eg MAŞALLAH :icon_tup:

yıldız
12-01-2015, 00:47
Masallah eg cok verimli ve guzel gitmis

Bu arada videolarda goremedim ?

HC Polo gti da deneme yapicakti ne oldu

Herzamanki gibi hc poloyu yine galayana getirip yarismadilar. .1 haftadir bu yarışa hazırlandim eg ile tt denemsinden sonra polis bahane edilerek benimle yarişilmayacaği söylendi...kendi adıma büyük yemin ettim aracimi satıp artık yarişmama kararı aldım. .Bu camiada emeğe ve uğraşa saygı vardır diye biliyodum ,yokmuş.

Runaway
12-01-2015, 07:45
iki aracada maşallah.Tebrikler.eg düşündüğümden de hızlı olmuş.Allah utandırmasın.

engin_ant
12-01-2015, 08:31
Herzamanki gibi hc poloyu yine galayana getirip yarismadilar. .1 haftadir bu yarışa hazırlandim eg ile tt denemsinden sonra polis bahane edilerek benimle yarişilmayacaği söylendi...kendi adıma büyük yemin ettim aracimi satıp artık yarişmama kararı aldım. .Bu camiada emeğe ve uğraşa saygı vardır diye biliyodum ,yokmuş.
Faruk bişey demiyorum diyorum zorla beni konusturcan keske ilk benle deneyin desen senle denerdik polisi radari bizmi cagirdik yapma allah askina 100 km yoldan gelmis araba oraya kadar gelmisken gazlardi normalde ama trafik ekipleri yuzunden bole ve soraki sabrinin islerini biliyosun hava karardigiyla birlikte seraya girmesi gerekiyo o yuzden agzindan cikanlara dikkat et bizim hic biseye bahane ettimiz yok birbirimizi kirmayalim

engin_ant
12-01-2015, 08:32
Senin karsında cocuk yok konusmalarina dikkat et..

yıldız
12-01-2015, 08:54
Senin karsında cocuk yok konusmalarina dikkat et..
Senin karşindada çocuk yok ağzı süt kokan bebeklere yaptığın muhabbeti bana yapamazsın. .madem zorundagitti cçıkıp yarişcaktin 1 hafta siz sıcak evinizde yatarken ben arabayla uğraştım harcadığım para ona keza elini vicdanina koy..ama eg yi geceydin benle yarişır din değilmi

engin_ant
12-01-2015, 09:03
Senin karşindada çocuk yok ağzı süt kokan bebeklere yaptığın muhabbeti bana yapamazsın. .madem zorundagitti cçıkıp yarişcaktin 1 hafta siz sıcak evinizde yatarken ben arabayla uğraştım harcadığım para ona keza elini vicdanina koy..ama eg yi geceydin benle yarişır din değilmi

Faruk sabri bir haftadir seranin icinde sabahladi sen neyin derdindesin anlamadim amacin ney bana onu bi söle ilk once tamam hc polo bizi gecti diyelim bunumu istiyon kötümü olalim istiyon ben gostermelik hareketler yapmadim buzamana kadar kimseye yapmamda bu konusmalar buraya gelmemesi lazim ayip ediyon kötü olmak cok kolay onemli olan dost kalmak

s.cabbar
12-01-2015, 09:16
geçmeyi geçilmeyi nezaman dert ettik kimin emeğine laf ettik herkez zaman harcıyo para harcıyo emek veriyo, heryer bir anda polis oldu kaldı araba bağlansa hangi allahın kulu yardım edecekti sölesene bi gün önce buv la denicektin yukarı çıkardekn adamın arabası bağlandı. o halde şimdi birsürü uğraşcak çıkarmak için, aradın yol müsait olursa basılır dedim tt nin sahibi olarak ama başka arabayla yolu gezdim karşılıklı kesikti yollarve bir haftadır ne durumda olduğumuzu hergün konuştum herkez sıcacık yatağında yatarken ben nöbet tuttum serada sonucta ekmek teknem.bunda kalp kırcak üzülcek darılcak bişey yok

yıldız
12-01-2015, 09:17
Faruk sabri bir haftadir seranin icinde sabahladi sen neyin derdindesin anlamadim amacin ney bana onu bi söle ilk once tamam hc polo bizi gecti diyelim bunumu istiyon kötümü olalim istiyon ben gostermelik hareketler yapmadim buzamana kadar kimseye yapmamda bu konusmalar buraya gelmemesi lazim ayip ediyon kötü olmak cok kolay onemli olan dost kalmak

Engin hiç bişeyin derdinde değilim dert yapacak daha önemli şeyler var hayatımda amaç geçme geçilme değil bunu sende biliyosun..haklısın araba için kalp kırmayada gerek yok dostluğunu baki tutmak isteyenle dostluğum bakidir.

SDR_07
12-01-2015, 09:26
Yarışan deneyen araçlara maşşallah herkesin kesesine bereket her iki tarafta honda ustadı güzel bir yarış izledik...
Şurda yarışan kişi var bi siz varsınız birde biz gerisi reklamcı showcu.hc yi bu hafta soğuklarda ayarladık yarışılacak diye keşke denenseydi gerekirse akşama kalınsaydı.gecen hafta içi faruk en az bin tl yakıttı benzini ustasıydı para döktü.o soğukta çık kepeze in aşa gerçenten yorulduk...siz emeğin ne demek olduğunu bizden daha iyi anlarsınız

Faruk sende sürmiyeceğim deme önümüzde güzel yarışlar olacak diyaliz makinalarına bağlı olarak yaşayan rakadaşlarımız var inşallah birgün arabaları bitecekte bize rakip olacaklar...

s.cabbar
12-01-2015, 09:33
erdinç abi tekrardan maşallah eg vti ye çok güzel yürüyo bizim sizle denemeler bitmez bidahakine herşey çok farklı olcak :) tt vti ile jübileyi yaptık yoluma crx le devam etcem.herşey hazırlandı toplamaya başladım bi iki aya yollardayız :)

sipsak
12-01-2015, 09:43
maşallah eg ye..bravo ecutech :icon_tup:

serhatantalya
12-01-2015, 09:51
Beyler tekrardan yuzyuze bakicaz birbirimize kirici olmayalim rica ediyorum

engin_ant
12-01-2015, 09:57
Engin hiç bişeyin derdinde değilim dert yapacak daha önemli şeyler var hayatımda amaç geçme geçilme değil bunu sende biliyosun..haklısın araba için kalp kırmayada gerek yok dostluğunu baki tutmak isteyenle dostluğum bakidir.

Ozaman dost kalacagin kisilerle daha dikkatli konus bilader bahane urettiler filan demissin yanlis konusuyon faruk yanlis

ozgur-07
12-01-2015, 10:21
Birakin tartismayi arkadaslar. Her iki tarafinda gecerli sebepleri var.buraya tasimayin problemleri, derdi olan arasin telofonla konusup halladsin. Yabanci degiliz mk hepimiz dostuz

ozgur-07
12-01-2015, 10:23
Bu arada ne gidiyor eg be. Termnatormu oldun be

sezaiaral
12-01-2015, 11:38
Maşallah her iki aracada kesenize bereket

wekoo
12-01-2015, 11:52
maşallahh her iki aracada...

yıldız
12-01-2015, 12:04
Ozaman dost kalacagin kisilerle daha dikkatli konus bilader bahane urettiler filan demissin yanlis konusuyon faruk yanlis

Bizim hayatımız yanlış.ne mutlu sizden doğruluk öğrenebilirsek

emi-R
12-01-2015, 17:59
Maşallah antalyada olmasa vti denemesi izleyemicez :)

src106
12-01-2015, 22:26
maşallah araclara Antalyamız hızlı

CocoRe
12-01-2015, 22:43
Masallah araclara...

Buv vtec lede deneme yapacakmisiniz pikaçuyu?

ÇALIŞKAN07
13-01-2015, 01:54
Maşallah her iki aracada zımba gibi

ERDINC-VTI07
13-01-2015, 07:39
Masallah araclara...

buv bazı sorunları var halletsın denenecek tabıkıde.. ama bu sefer teklıfı ondan beklıyoruz. hc polo ve pıkachu köşelerine çekıldi beklıyoruz :) :)

jeffy
13-01-2015, 07:40
Maaşallah araçlara. Daha önce TT vti ın kadran videosu beni benden almıştı EG de inanılmaz olmuş emeğinize sağlık.

serhatantalya
13-01-2015, 08:42
Masallah araclara...

Halen beklemedeyiz:)

redzone
13-01-2015, 09:02
maşallah vteclere allah agız tadıyla gazlamak nasip etsin..

KCANN_220
13-01-2015, 18:37
Arac sahibi olarak öncelikle bize bu hazırlık doneminde yardimlarini eksik etmeyen Ata Motorsport kemalcan kardesime. Mekanikustam Erdinçe elektrik ustam msg power mustafa genc ve bu duzeni sağlıklısekilde sonuclandiran maped mustafa esere cok teteşekkür ederim birlikte daha iyi yarislar yapicaz inşallah...
b serisinde bu sene antalya cok guzel isler yapti yapmaya dewam ediyor masallah araclara gercekten crx olsun eg olsun ek lar olsun guzel bir sezon geciyor onemli olan dostluklar baki kalsin bazilarina ufak tefek emegimiz geciyor herkesin kesesine bereket kazasiz belasiz tesekkurler..

serhatantalya
13-01-2015, 21:15
kemalcan :icon_tup:

engin_ant
15-01-2015, 08:59
b serisinde bu sene antalya cok guzel isler yapti yapmaya dewam ediyor masallah araclara gercekten crx olsun eg olsun ek lar olsun guzel bir sezon geciyor onemli olan dostluklar baki kalsin bazilarina ufak tefek emegimiz geciyor herkesin kesesine bereket kazasiz belasiz tesekkurler..

Kemalcan sen bizim rakiplere mühümmat desteğimi veriyon sana sorarim ben:D:D

SERHAT07
15-01-2015, 18:18
Maşallah araçlara, şahsen ben çok şaşırdım eg nin tt yi geçmesine :D demekki neymiş ? başkasınınkini görmeden, eldeki piyade tüfeği olmuyormuş :)
Şaka bir yana EG yi canı gönülden kutluyorum..
Şu an buv ne yapar onu merak etmeye başladım? eksikleri giderilsinde er meydanında yerini alsın o da.

NOT: Eğer varsa, gerçekte bu camia arkadaşlık bağları ile bu yarışları kibirsiz ve sportmence yapıyorlarsa ( sözüm hepinize!) , şu klavyeyi kullanarak kalp kırmayın, hırs yapıpta ağır sözler sarf etmeyin, biliyorum hepiniz yüz yüze bakıyorsunuz, lafınızı saklayın yüz yüze konuşun gençler..