PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama fiyatları bilgisi

burakgunay
15-01-2015, 10:30
Genel olarak kılcal çiziklerle dolu ve sapsarı farları olan bir 308im var. araç siyah.
Hangi uygulamalar neler yapılacak bilmiyorum. Genel olarak ne işlemler yaptırmalıyım, fiyatlar ne alemde? Yoğun olduğum için gidip detailing yapan abilerime soramıyorum. Buradan bilgi almak istedim.

burakgunay
17-01-2015, 20:11
Yok mu bilgi verecek olan?

Zorbey
17-01-2015, 20:24
Piyasadaki oto kuaförleri 100 liradan kapı açar ne sonuç çıkacağı bilinmez :D

Forumda Ankara'da dby detailing ve Mert arkadaşın dükkanı var. İkisininde yapacağı işe kefil olacak adam çok :) onlara pm atarak fiyat sorabilirsin. Ama aracı görmeden fiyat vereceklerini zannetmiyorum

burakgunay
17-01-2015, 21:16
İkisinin de yaptığı işleri gayet başarılı bulup hayranlıkla izliyorum, yakın takipteyim :)
Ama gidip fiyat alacak vaktim olmuyor genelde, onun için konu açmak durumunda kaldım.
Neyse zaten dediğiniz gibi aracı görmeden fiyat istemek saçma olur, bir fırsat bulup danışacağız artık.

grkm
17-01-2015, 21:38
Bu isin profesyoneli degilim ama amatorden daha ote ilgili oldugum icin sizin goremediginiz, spot isik altinda cok daha derin yer etmis skntilar olabilir. Bu is icin ayirdiginiz butceyi bilemiyorum fakat arkadasin da onerdigi gibi Ankara'da bu isi hakkiyla yapan elinden pek cok is gelen DBY garaj Berkay 'a danismani oneririm. Uzun vade korumalar icin nano urunlerle kalici parlaklik ve koruma saglanabilir.

kdmavili
07-03-2015, 21:06
öveçlerde dg car da fena değil fiyatlar uygundu en son

Emre Ekrem
08-03-2015, 09:36
Burak birlikte yaparız diye konuşmuştuk hatırlarsan, havalar uygun olsun 10 derecenin üzerine çıksın bir haftasonu hallederiz, bekleyemem dersen o ayrı tabii.

burakgunay
12-03-2015, 22:05
Burak birlikte yaparız diye konuşmuştuk hatırlarsan, havalar uygun olsun 10 derecenin üzerine çıksın bir haftasonu hallederiz, bekleyemem dersen o ayrı tabii.

Emre abi ben bekliyorum sıkıntı yok ama, senin vaktini almak istemiyorum açıkçası yogun çalışıyorsun zaten bi de benle uğraşma.