PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır araçta coil yada yay garantiyi etkilermi?

huseyinturk
16-01-2015, 08:43
Renaultun tavrı nedir bu gibi durumlara? Aracımı 2 gün önce aldım daha coil, amerikan park yapmak istiyorum. Sadece ilgili parçalarmı garanti dışı kalıyor yoksa komple ilgili sistemimi bırakıyorlar? İlla servistemi takılması lazım birde malzemenin?

İlk bakımı bekleyin demeyin daha 20000 km var çekilmez böyle leylek gibi.

recep07
16-01-2015, 23:06
mazda 3 alıcaktım bende onlarda servis satıodu eibach yay sitelerinde aksesuarların arasındada vardı boyle bısıı olabılır renodada olmadı servısle gorusun derım

onursumer
16-01-2015, 23:22
Gittigin servisin insiyatifinde bu olay onlarla gorusmende faydavar

mstfcn28
16-01-2015, 23:28
Fiat marka aracımda amerikan park vardı ama kadranla ilgili bir sıkıntı çıkmıştı bağlantısı varmı bilmiyorum ama tabiki elektronik birşey sonuçta herhangi bir problem olmamıştı değiştirdiler ama bu bayiden bayiye veya markadan markaya değişebilir birazda sizin duruşunuza bağlı.

junicb
18-01-2015, 09:30
Tamamen servisin insiyatifinde olan bi durum.

EREN34
18-01-2015, 11:37
Servis icin anadolu yakasina gecerim dersen, tanidik var. Problem olmaz. yay, coil, amerikan vs

huseyinturk
18-01-2015, 13:42
Yay değişimi serviste yapıldığı sürece etki etmiyormuş garantiye. Dışarda 50 100 lira olan işçilik servste iki katı tabi, onda sıkıntı yok ama başarana yada nama coil yaptırmayı düşünüyorum ben onuda servistemi taktırmam lazım? Coili yapan yerin takması daha çok içime siner, tecrübelerinden dolayı. Amerikan park içinde tutupta servise gitmeye zaman ayırması sıkıntı. Kendim yada herhangi bir oto elektirikçide 5 dakikalık iş sonuçta. Önce yapıyım ben yapıcaklarımı sonra arar sorarım en güzeli

Oznsrl
18-01-2015, 13:47
Aracı almadan önce konuşsan daha iyi olurduda şimdide gidip konuş. Derlerse yok etkiler garanti dışı kalır servise gelmemede gerek yok bakımları dışarda yaptırırım dersin onu dedikten sonra illaki bi orta yol bulunur bakımdan iyi para kazanıoalr çünkü :D o olmazsa başka yere gidersin biton servisi renonun illaki biri kabul eder

ONUR1000RR
19-01-2015, 15:47
Yürüyen ekipmanları zaten kolay kolay garantiye sokmuyorlar diye biliyorum

aTaBeY
19-01-2015, 16:11
Vallahi ben bu tip konulara hep yazıyorum sıfır aveo aldım komple yay + jant lastik + far sis zenon + amerikan + 1 bas 1 amfi 1 teyp 4 twitter sistemimle gittim motordan ses geliyordu. Gayet arabayı beğendiler opeldekiler hatta fazlasıyla ilgilendiler yaptılar çıktık. Ha ancak yanlış yönlendirme olmasın tamamiyle servis ile alakalı. Ha bana deselerdi ki garantiden çıkıyor böyle ben gider 1 günde onu orjinal yapar tekrar gelirdim