PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Why Japan's Iconic Coupe Is More Than An Initial D Legend

burakgunay
18-01-2015, 11:09
Dün gece ae86 sahibi bir abimle telefon görüşmesi yaptıktan sonra 86 aşkım depreşti, bu videoyu belki 50. kere yeniden izledim. Sizle de paylaşmak istedim, videodaki araç ok gibi duruyor hayran kaldım.

Toyota AE86 Review: Why Japan's Iconic Coupe Is More Than An Initial D Legend - YouTube (http://youtu.be/qSkSseh5gx0)

BarVtec
22-01-2015, 15:59
Burak kardeşim AE86 seviyorsanız tavsiyem (izlemiş olduğunu varsayıyorum) Keiichi Tsuchiya abimizin namı diğer drift king videolarını izlemelisiniz.Her türlü aracı kullanmasına rağmen o da bir AE86 hayranıdır.Bir çok videosunda da göstermiştir marifetini...

burakgunay
23-01-2015, 22:23
Burak kardeşim AE86 seviyorsanız tavsiyem (izlemiş olduğunu varsayıyorum) Keiichi Tsuchiya abimizin namı diğer drift king videolarını izlemelisiniz.Her türlü aracı kullanmasına rağmen o da bir AE86 hayranıdır.Bir çok videosunda da göstermiştir marifetini...

İzledim abi izlemez olur muyum, efsanedir.
Hele ki ek9 la olan videosu, sabah uyanıp garaja gidişi, evden çıkışı, piste gelişi.. ae86 yla togue da r34 geçişi falan.. tsuchiya efsanedir :)

volkan23
24-01-2015, 10:56
bi tane nette satılık var işte yedek parça sıkıntısı olmasa alıp toplanıp özenle saklanılacak bi araç aşırı saygıyı hak eden bi araç :)

burakgunay
24-01-2015, 11:23
bi tane nette satılık var işte yedek parça sıkıntısı olmasa alıp toplanıp özenle saklanılacak bi araç aşırı saygıyı hak eden bi araç :)

Valla aynen öyle. Tamamiyle keyif için binilmeli.