PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DEV20 Cooper - JZ & UD Ibiza Cupra DENEMELERI

Sayfa : [1] 2

Kekuti*
24-01-2015, 18:25
Tekrar Merhaba,

Oncelikle deneyen Ibizalara tesekkurler, Yusuf abi teklifimizi kabul etti ve denemeyi dun gece 3.30 gibi gerceklestirdik.
Speclerini bilmiyorum Cupra'larin ama Stage2 dediler.
Yusuf abinin sozune guvenip, araclarin stok turbo oldugunu kabul ediyorum ve videolari ekliyorum.

Dun gece toplam bastigimiz ve basamadigimiz yaklasik 20 run kosu yapti aracim.
Benzinim ve yakitim bitene kadar denedim. Aracimda BrakeBoost olayini hala cozemedigim icin ilk denemelerimi UD Cupra ile yaparken ben kullandim.
JZ'nin daha hizli oldugunu laf arasinda soylediklerinden oturu de gidis yolunda 4. denememde Arenimo kardesime aracimi teslim ettim.
Aren denedikten sonra Brakeboost ile farki net bir sekilde gormus olduk.
Ben DEV'in herseyini yapmama ragmen, Aren kadar Rolling ve Brakeboost olayina hakim deilim. ***** araclarda DSG olunca, Arenin denemesini kendime uygun buldum zaten Aren kullanmadan evvelde sorduk: mahsuru olurmu diye?
Olmayacagini belirttiler ve DEV'in 6800dd de gercekte nasil gittigini gorebileceksiniz.

Deneyen herkese tesekkurler. Kazasiz belasiz bir deneme oldu.

Link :
https://www.youtube.com/watch?v=5Gre0ZM1O1Q

https://www.youtube.com/watch?v=5Gre0ZM1O1Q

Butun denemeler eklendi. 3 kornada bastip, cupralarin basmadigi videolarda var.
Heralde polemiksiz konu olacaktir. Aren'nin erken basmasi vs. gibi bir konu soz konusu deildir. Bu nedenle her acidan onunda denemelerini ekledim.. 1 2 tane denemeyi koymadim, yine Aren kullaniyor ve cok aciliyor. Gazin birakildigini dusundum, o nedenle eklemedim/

RSA'nin araclarina masallah demek lazim. Eger dedikleri gibi stok turbo ise bu araclar gercekten hizli.
Kazasiz belasiz surusler...

Kerem

DOA
24-01-2015, 18:33
Masallah araclara, cupralar da iyi gidiyor gercekten. Bb sonrasi cok fark ediyor arac, arenin soforlugunu yorumlamaya grrek yok diye dusunuyorum zaten.

mami_makinen
24-01-2015, 18:35
Kekuti bundan sonra sadece cila çek arabana rolling işi Aren in :)

Masterpiece
24-01-2015, 18:37
Aren abinin DSG den hızlı olduğunu birkez daha gördük :) THP adına güzel videolar gerçekten maşallah..

Kekuti*
24-01-2015, 18:41
Kekuti bundan sonra sadece cila çek arabana rolling işi Aren in :)

Abi askolsun yaaa :D az mi egittin Areni kemerburgaz yollarinda :)

Bayrampaşalı
24-01-2015, 18:42
Masallah araclara BB bu kadar fark edıyosa arenimo kanka benim arabayıda kullansana ��

PPR engineering
24-01-2015, 18:44
maşALLAH bileğinize sağlık her ikinizinde ah su araba lam gibi 7küsür dönebilse neyse..Yeni setup a artık kısmet :)

Kekuti*
24-01-2015, 18:44
Aren abinin DSG den hızlı olduğunu birkez daha gördük :) THP adına güzel videolar gerçekten maşallah..

Thp gercekten cok gelisti. Ama ben burda biraz marka fanatikligi yapmak istiyorum...

Bunca yil MINIye kari arabasi dendi, bunun kaderini degistirende SEC ve LAMdi...
Sunuda belirtmek isterimki SEC JCW benim aracimdan, 1 direk hizlidir. MINIlerin en hizlilari arasina girmek benim adima gururdur.. ve bu markayi ne kadar yuceltebilirsem ben sadece mutluluk duyarim..

Arenin soforlugunu videolar cok net gosteriyor.
Yorumlar siz degerli uyelerindir..

Alintiya takilma genel aciklama kardesim :D

Kekuti*
24-01-2015, 18:45
maşALLAH bileğinize sağlık her ikinizinde ah su araba lam gibi 7küsür dönebilse neyse..Yeni setup a artık kısmet :)

Keskeeeeee kanka keskee :)

yusuf yılmaz
24-01-2015, 18:46
Simdi soz sirasi bizde sanirim....

yusuf yılmaz
24-01-2015, 18:47
Oncelikle bu geceye gelen tek ekiptik sabah 4 e kadar bekledik kelkuti kerem arkadasi

yusuf yılmaz
24-01-2015, 18:50
Kekuti pardon duzeltiyorum fakat.onculugunu yaptigim bu denemede kekuti.kerem ile tek bir defa dahi roll yapamadim donus yolunda soz aldigim halde aracim patirdama yapiyor diyerek sozunu tutmamistir dolayisi ile arac sahibi kekuti kerem bey ile tek rolum yok....

yusuf yılmaz
24-01-2015, 18:59
bu videonun paylaşılmasına razı olmadığımızı belirtmiştik fakat bu talebimiz nedense kabul edilmemiştir
biz karşı tarafın onayını almadan video koymama nezaketini bundan sonrada göstereceğiz

ben Kekuti kerem kardeşime defalarca aracım da miss fire sorunu olduğunu ve bu yüzden sağlıklı deneme olmadığını belirmiştim video en azından jz nin olduğu kısımlarını koymamsını özelden dile getirmiştim fakat benim bu ricamı reddetmişti kendisi bende cevaben dönüş yolunda kendi aracı patırdama yaparken ben kendisini geçsem ve videoyu izinsiz koysam hoş olurmu diye sormuştum

Arenimo
24-01-2015, 18:59
Konusma hakki tabiki sizde olsun bizim konusucak bir seyimiz yok videolarda herseyi ben konusmusum Yusuf abi , polemige girmem , Kerem'e Arenin kullandigi videolari atmasak ... Aren pek roll dan anlamiyor ... Bunlari direk Keremin telefonundan gordum , yanlis anlamayin Yusuf abicim 45 yasindasiniz 30 yasindayim ama hayatinizin 3 kati kadar roll kariyerim var !!!

Kerem roll da daha yeni sayilir , 80 de 2 vites de basiyor bu yanlis 3 de basmasi lazimdi fakat BB yapamadigi icin 2 de basiyor 3 de basmaya calistigindada assagida kaliyor , isi bilen biri kullaninca siz sasirdiniz arabanin gercek gideri budur maksat 2 aracin da ne kadar gittigini girmekse 28 kere de denesek sonuc degismez ,

Saate takilmissiniz biz herkesin ayagina gittik bastik biri avrupaya gelmem biri anadoluya gitmem dev mini 300 km boyunca gazlandi , yusuf abicim evinizin onune kadar geldik o zaman beklersiniz 1 kere bile deneyemedim derken ? Saka her halde ben arabayi alir almaz 4 kere sizinle denedim ardindan Alp sanirim arkadas geldi zaten bir daha denemeye gerek bile kalmadi arabayi arka arkaya bastirdiniz Alp isimli arkadas hadi dedi video dada arabayi dinlendirmem lazim dedim yok evim burda deyince zaten rahat gecicegim icin bastim

Ayrica kerem ile tek denemem yok diyosunuz mesele soforleri mi gormek ? Arabalari mi ?

Ayrica deneme talebi konunumuza boy boy yazdiniz 270 E KADAR BASARIZ DIYE valla ben sizi 220 de aynamda goremedim !!!

Tebrik eden abilerimi kardeslerime saygilar elmizden geleni yaptik not. : Mami abim biz senin yaninda cirak oluruz :D

yusuf yılmaz
24-01-2015, 19:02
aracın specleri sorulmuş elbette bizim araçlar stock turbo ve aile speclerinde ben çocuğumu annemi eşimi bu arabayla seyahat ettiriyorum dolayısı ile hiçbir tarafım sökük değil
Kekuti Kerem kendi aracının 70 kg sökük olduğunu ilgili konuda kendisi söylemiştir
roll yapanlar bilir bu gibi birbirine yakın araçlarda 70 kg 4 boy demektir
ayrıca arabamız krankta dev mini cooper gibi 300 hp değil 250 hp dir sökük değildir methonol kit yoktur

Kekuti*
24-01-2015, 19:05
Yusuf abi;
1. Sen 3den sonra olursa daha iyi olur dediniz..
2. Otobanda ben arabadan indim Aren bindi ve elimizde videolarimiz var dediniz.. Buyrun sizde koyun.
3. Siz benimle mi denemeye geldiniz, DEV20 MINI cooper ile mi denemeye geldiniz.....

Nitekim ben sizin donus yolundaki talebinizi ok deneyelim diye degerlendirdim. 300 km kullandim, benzinim bitti ve patirdamaya basladi... Ne yapabilirim ? Yakitim bitti baska zaman dedim ve bir daha da denemeyecegim...
ayip benimdir. Koyun elinizdeki videolari sizdekileride gorelim...

Ancak DEV Mini pazarresi irtibariyle Buyuk turbo projesine basliyor.. Artik kismetse yeni turbomla, 300 e kadar deneriz..

Saygilar dilerim.

Not; Araciniz hizli, ama ben veya Aren farketmez. Mini hizli, ne bir firma reklami yaptim sizin gibi.. nede bu isten karim var.

Bu bir yaris, ve benim aracim her zaman 2 koltuk Sparcoluydu. Tek koltuk daha aldim ve cam tavalidir..
o yuzden ailemle gezitorum, bar cadde gezin beni ilgilendirmez.. Bu benim 3. Minim ve ben ailemle gezmiyorum bu arabayla..

Aracinizda egzoz bile yok,bana agirlik muhabbeti yapmayin :)

Arenimo
24-01-2015, 19:07
aracın specleri sorulmuş elbette bizim araçlar stock turbo ve aile speclerinde ben çocuğumu annemi eşimi bu arabayla seyahat ettiriyorum dolayısı ile hiçbir tarafım sökük değil
Kekuti Kerem kendi aracının 70 kg sökük olduğunu ilgili konuda kendisi söylemiştir
roll yapanlar bilir bu gibi birbirine yakın araçlarda 70 kg 4 boy demektir
ayrıca arabamız krankta dev mini cooper gibi 300 hp değil 250 hp dir sökük değildir methonol kit yoktur

DEV COOPER 266 hp dir ruya gormiyelim bizim 300 hp jcw lerin stopunu girmezsin !!

Aile spec araclarda eksoz koltugun altindan mi cikiyor ? Bence KOL BOZUK , ama Tolga abi basiyorum basiyorum olmuyo muhabbetine hic girmeyelim abi zevk almaya calisin

BARR
24-01-2015, 19:08
Valla tarafsız yazmak gerekirse DEV Miniye ve sürücüsü Aren'i tebrik etmek lazım, BB-vitesler hepsi olması gerektiği gibi gayette farkını koyarak geçmiş Cuprayı.

Ayrıca video kalitesi ve montajların titizliği içinde biz seyirciler adına teşekkürler, keyifle izledik.

Mehmetmert
24-01-2015, 19:08
Valla onu bunu bilmem ama Roll böyle olmalı 250-260+larda bitiyor.
Yusuf abi ilk denemelerde sonrada Dev Gelmeden frene bassa önde bitirmiş olur
Aynı şey Dev içinde geçerliydi....vs bence herkesin ayaklarına sağlık :) Brake boost ne kadar çok etki ediyormuş öyle :)

yusuf yılmaz
24-01-2015, 19:09
ud plaka Alp arkadaşımızın aracı evet benden yavaştır fakat bzim videolarda görüldüğü üzere 220 230 km lere kadar öndedir dev in 70 kg sökük olduğu artı methonol kitli olduğu unutulmamalıdır

dip not biz geceye gelirken tam sökük bir araçla deneme yapacağımızı bilmiyorduk
ve benim aracımda miss fire sorunu olduğu halde ve sürücüsü ve sahibi farklı kişiler olmasına rağmen dev mini cooper ile denememi saygımdan ötürü yaptım eğer bu videoların rızam olmadan deşifre edileceğini bilseydim arıza ışığım yanık halde bu tür bir rolle kalkışmazdım...

weST.27
24-01-2015, 19:14
Denemeler mükemmel , video çekimi gayet profesyonel olmuş elinize sağlık kazasız belasız sürüşler keyifle izledim

Volkann
24-01-2015, 19:14
Masallah araclara , masallahlar gelmeden kavga baslamis��

Kekuti*
24-01-2015, 19:18
Bana sorulan iki soru var. Genel deneme konularinda insanlarla gorustugumde..

1) Mamiyle denedin mi, nasil oluyor ? (Bunu yusuf abi sormadi)
2) Araban stok turbo mu?

Sokucen mi sokmicen mi muhabbetine girmesekte olur cunku gelmeden kimse sormadi...
bende sormadim.
keza kapi iclerine taban halilarina kadarda takiliyim..

Tebrik beklemiyorum ama benim arabam 300 hp diyen sizi kandirmis.. dyno verisini ekleyecegim

yusuf yılmaz
24-01-2015, 19:23
birileri egzostun bile yok hafiflikten bahsediyorsun derken altına inip mi baktınız
https://www.youtube.com/watch?v=xZIN_Jhbj5k

yusuf yılmaz
24-01-2015, 19:24
Bana sorulan iki soru var. Genel deneme konularinda insanlarla gorustugumde..

1) Mamiyle denedin mi, nasil oluyor ? (Bunu yusuf abi sormadi)
2) Araban stok turbo mu?

Sokucen mi sokmicen mi muhabbetine girmesekte olur cunku gelmeden kimse sormadi...
bende sormadim.
keza kapi iclerine taban halilarina kadarda takiliyim..

Tebrik beklemiyorum ama benim arabam 300 hp diyen sizi kandirmis.. dyno verisini ekleyecegim

tekerde 266 hp krankta 300 + hp yapmıyormu hangi dyno bu

cakaragol
24-01-2015, 19:30
Maslalah araclaraaa ozellikle kerem kardesime dev miniye cok emegi var karsiligini her gecen gul aldi mermi masallah kanka arenimo kral pilotaj cok iyi masallah typer gibi mini suruyosun pilotaj bu arabalrfa cok onemli sonucta hergun kiz arkadasinla veya cafeye gitmiyosun roll de pilotaj hirs cok onemlidir bence polemiklere girilmesin cupralarda kendi speclerinde hixli minide tekrar sorunlari olan dener bu arada video avrupa gibi olmus cok kalite elineze saglik biz fakirler evkurdan aldigimiz cameralarla cektigimizden kitu cikiyodu :)

Kekuti*
24-01-2015, 19:31
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/C6B271D1-52CB-42A4-8AC1-7DACF47A982F_zpskkopsp6s.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/C6B271D1-52CB-42A4-8AC1-7DACF47A982F_zpskkopsp6s.jpg.html)

Bahane uretmeyelim. Ben kimseye 300 hp veya 266 teker demedim.. alin dyno verisi.
300 whp alan miniyle denemenize gerek yok... Leon Cupra indirir stage farketmeden ! Bu kadar da iddiali soyluyorum :)

Arenimo
24-01-2015, 19:33
300 HP si boyle yuruyor beki bir fikriniz olur :D

997-2 porsche

JCW vs. 997-2 Carrera 4S - YouTube (http://youtu.be/_8bAZvTTh2Y)

Sandikli sifir vanoslu ram airli eksozlu M5

LAM vs M5 80-260 - YouTube (http://youtu.be/A95IlxPoE58)

Batuhan Gül
24-01-2015, 19:39
Deneyen araçlara maşallah. Cupra da mini de deli divane gidiyor. 250+ hızlar benim için hayal olduğu için hayretle izledim. Video kalitesi de bir o kadar başarılı.

Yalnız konunun yönünden farklı olarak brakeboost olayına değinmek istiyorum. Bu olayın rollingte yararı ne durumdadır ve nasıl yapılır merak ettim açıkcası. Arenimo sanırım bu işi layıkıyla yapıyor. Müsait zamanda yardımcı olursanız benim gibi bilmeyen bir kaç kişide öğrenmiş olur :)

Arenimo
24-01-2015, 19:45
Bu da bizim aracimiz biz yaptik a dan z ye hepimizin emegi var oem turbo nossuz dunya rekoru Turkiyeden cikti

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/EB611CA2-22CD-43BC-9307-D563B87D6519_zpszb9u9maz.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/EB611CA2-22CD-43BC-9307-D563B87D6519_zpszb9u9maz.jpg.html)

Kekuti*
24-01-2015, 19:47
Bu da bizim aracimiz biz yaptik a dan z ye hepimizin emegi var oem turbo nossuz dunya rekoru Turkiyeden cikti

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/EB611CA2-22CD-43BC-9307-D563B87D6519_zpszb9u9maz.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/EB611CA2-22CD-43BC-9307-D563B87D6519_zpszb9u9maz.jpg.html)

Plaka SEC plakadir..

mami_makinen
24-01-2015, 19:49
Konu şimdi Dev mininin kaç bg olduğumu ? İsterse 500 bg olsun ne farkeder yarış yapmışsınız aradaki farkta bariz belli zaten bence kalp kırıcı olmadan birbirinizi tebrik edinki bir dahaki deneme yapabilmeniz için kapılar açık kalsın

Fatih Kavak
24-01-2015, 19:51
Öncelikle araçlara Maşallah Allah herkezin gönlüne göre versin.Denemeleri canlı canlı izledik ve DEV in diğer araçlardan net bir şekilde hızlı olduğunu gördük.Ayrıca kimse kimseyi kandırmasın stok turbolu İbiza Cupra'nın ne kadar gideceği belli..
Kaçta istiyorsun��

Oznsrl
24-01-2015, 20:03
Araçlara maşallah. çekimler çok iyi keyif aldım izlerken

Yalnız konunun yönünden farklı olarak brakeboost olayına değinmek istiyorum. Bu olayın rollingte yararı ne durumdadır ve nasıl yapılır merak ettim açıkcası. Arenimo sanırım bu işi layıkıyla yapıyor. Müsait zamanda yardımcı olursanız benim gibi bilmeyen bir kaç kişide öğrenmiş olur :)

Yanlış bilmiyosam sağ ayak gazdayken solla frene basıp gaz vererek istenilen hıza getirilio araba kornadn sonrada freni bırakıp gaza yükleniyosun geçenlerde benim clioyla denemiştim ilk ivmelenme farklı oluyo bariz :) basınç tutmayla alakalı bişey olabilir tamamen tahmini konuşuorm

Batuhan Gül
24-01-2015, 20:06

Yanlış bilmiyosam sağ ayak gazdayken solla frene basıp gaz vererek istenilen hıza getirilio araba kornadn sonrada freni bırakıp gaza yükleniyosun geçenlerde benim clioyla denemiştim ilk ivmelenme farklı oluyo bariz :) basınç tutmayla alakalı bişey olabilir tamamen tahmini konuşuorm

Teşekkür ederim. Aşağı yukarı bir fikir oluştu kafamda. Forumda da daha önce bir rolling videosunda gene buna benzer bir yorum yapılmış onuda paylaşayım.

breakboost turbo araçta basınç dolu beklemek için hızı frenle sabitleyerek ve aynı anda gaza basarak turboyu doldurmak

gaddarkerim
24-01-2015, 20:12
Bu geçici hevesin tadını çıkar ... DEVlerin aşkı büyük olur :)

Mehmetmert
24-01-2015, 20:13

Gaz kelebeği elektronik olan araçlarda bunu yapamazsınız,yazılım ile bunun yapılması gerekir.Frene dokunup gaza bastığınız anda araç gaz vermeyi kesicektir(Brake boost)Fakat yazılım veya aparat ile bunu gerçekleştirebilirsiniz

http://www.designengineering.com/press/cryo2-intercooler-sprayer-kit

Mehmetmert
24-01-2015, 20:14
Gaz kelebeği elektronik olan araçlarda bunu yapamazsınız,yazılım ile bunun yapılması gerekir.Frene dokunup gaza bastığınız anda araç gaz vermeyi kesicektir(Brake boost)Fakat yazılım veya aparat ile bunu gerçekleştirebilirsiniz

Mesajımı düzeltemedim yanlış link

https://www.youtube.com/watch?v=R9g7wqEexPI

Oznsrl
24-01-2015, 20:18

Benim ki elektronik ama oluyor yani 2000 de gidiyorum frene basıyorum 1500 e düşünce gaza yükleniyorum 2000 de freni bırakıyorum gaza tam oturuorm oluyor :D

can2k
24-01-2015, 20:26
@arenimo @kekuti* @doa @fatih kavak @ufuk
videoları nişantaşı citys ekranında yarın tum gun izleriz diye umit ediyorum
yayında emegi gecen herkesin emegine saglık :)
polemik yaratmaya gerek yok kekuti a dan z ye aracın ne oldugunu solemis ztn
denemeler dosthane bi şekilde yapıldıktan sonra forum ortamında farklı şeyler konuşmaya gerek yok iki araci da tebrik ediyorum

can2k
24-01-2015, 20:27
#arenimo dkg>dsg

SDR_07
24-01-2015, 20:34
Maşşallah kekuti aren mini çok güzel olmuş tebrik ederim..

yusuf yılmaz
24-01-2015, 20:45
1400 cc stock turboyla ve sokmeden ve methonolsuz kendi aracini aracini kendisi kullanarak nizami kalkis yapan 230 a kadar onde olan ud plaka Alp kardesimizi tebrik ederim

Arenimo
24-01-2015, 20:50
Ya ben sizi gercekten anlamiyorum belgesel tadinda video cekmisiz hersey ortada hala alp kardedimiz soyle boyle yaziyosunuz komik gercekten :D

Valla seninle 4 kere bastim sana direk actim alp arkadasina daha basar basmaz direk actim uzuna gidemedik bile nerde 270 lere kadar basanlar ucanlar bosverin artik adaletli basmak diyosunuz BB yapamiyosaniz benim sorunum degil

HLK
24-01-2015, 20:52
1400 cc stock turboyla ve sokmeden ve methonolsuz kendi aracini aracini kendisi kullanarak nizami kalkis yapan 230 a kadar onde olan ud plaka Alp kardesimizi tebrik ederim

Ya yaşınıza başınıza hürmeten yazıyorum.. abicim tolyeni siz arabaya koyduğunuza emin misiniz? kim öndeymiş ya direk açılmış Alp kardeşinize video var hala konuşuyosunuz. National Geographic böyle belgesel yapmadı tarihinde.

Fatih Kavak
24-01-2015, 20:53
Videolardan anlaşıldığı gibi nizami olmayan deneme yok siz bb yapmayı bilmiyorsan arabada denemeyin..
Saygılar.

Kekuti*
24-01-2015, 20:58
Ben artik birsey diyemiyorum, bu araba 106 deil 200de yaris bitsin. Her denememde kadrani kirarina bastim ve ben sizi bir kere bile onde gormedim. 230da frene basmak komik :D

Aren kullandi ve gercek fark goruldu. Bir kisi bile nizami olmadigini iddaa edemez. 1 saatlik video koyduk.

Kazasiz belasiz surusler Yusuf abi, benim size artik harcayacak benzinim yok.. Ben 3 minime, arabalar haric neredeyse 100.000 tl harcadim ve kendi emegime de arabama da laf soyletmeye niyetim yok. Kimse kusura bakmasin !

Gelin biz musait zamanda, baska biryerde raki icelim.. Bitirelim, birakalim artik araba muhabbetini.. Birakalimda artik uyeler karar versin ;)

Saygilar,
Kerem..

yusuf yılmaz
24-01-2015, 21:04
Ya ben sizi gercekten anlamiyorum belgesel tadinda video cekmisiz hersey ortada hala alp kardedimiz soyle boyle yaziyosunuz komik gercekten :D

Valla seninle 4 kere bastim sana direk actim alp arkadasina daha basar basmaz direk actim uzuna gidemedik bile nerde 270 lere kadar basanlar ucanlar bosverin artik adaletli basmak diyosunuz BB yapamiyosaniz benim sorunum degil

Ben kimi tebrik edecegimi sanami sormam gerekiyordu cok pardon

Arenimo
24-01-2015, 21:06
Ben kimi tebrik edecegimi sanami sormam gerekiyordu cok pardon

Beni tebrik edin diye bisey yazdigimi hatirlamiyorum , isterseniz bidaha okuyun

mrtysn
24-01-2015, 21:06
Dev'e masallah, Aren abi sana da ''B.B'' King'ten Thrill is Gone'u armagan ediyorum :D

levent
24-01-2015, 21:16
Aren'e çok gerek yokmuş diyeyim ben de görünenler üzerine, maşallah Kerem, emeğinin karşılığını görmek güzel bişey :)

Aren'in de sürücülüğüne laf yok zaten diğer videolardan da biliyorduk, adam çatal kırarcasına vites atıyor her seferinde :D

iynn-RS
24-01-2015, 22:01
Tebrikler cok güzel olmus denemeler.videosa cok guzel kurgulanmis.hersey net ortada. mini bariz hizli sahibinin hizli olmasıda. 2-3 saat breakboosrbreakboost calismasina bakar.

Şu denemelere bile bahane bulunuyor ya roll den sogutuyosunuz insani

1400 cc stock turboyla ve z sokmeden ve methonolsuz kendi aracini aracini kendisi kullanarak nizami kalkis yapan 230 a kadar onde olan ud plaka Alp kardesimizi tebrik ederim

yaşiniz 35 ama yazdiklaniza bakilirsa bu rolling olaylarina daha acemisiniz. "Geçilmek" diye bisey var bunu kabullenmek gerekir bazen

iynn-RS
24-01-2015, 22:02
yazim yanlislari icin kusura bakmayin. yaşda 46 mis :)

Kekuti*
24-01-2015, 22:20
Tebrikler cok güzel olmus denemeler.videosa cok guzel kurgulanmis.hersey net ortada. mini bariz hizli sahibinin hizli olmasıda. 2-3 saat breakboosrbreakboost calismasina bakar.

Yalan olmasin; denemelerim oldu DEVi ilk bitirdigimizde.
Ilk kez yaptim oldu, aslantepede kendi kendime denedim, kayisim koptu :) kopacagi varmis dedim. Sanayiye cektim hemen degistirmeye, 1 m5 ve 1 corvette ile geyigine denemek istedik arkadaslar arasinda. Daha evvel LAM JCW ile videosu olan arac..

Orda bir kez daha denedim, eger 3 korna zamanini tutturabilseydim sapan gibi firlicaktim :D firladim ama erken bastigim icin deneme olmadi :) arkadaslar arasinda hala makarasini yapariz.. :)

Geri donduk atasehire, baktim bu seferde hem kayis sesi hem kasnak sesi.. Aynen sanayiye devam :)

Toplam masraf 2000 tl 2 saatlik gazlamak icin :) Ogrenicem kendimce calisiyorum ama isi ciddiye aldigim bir denemeydi ***** spec degistirmeden onceki son deneme. O yuzden de bu isin hakkaten profu olan can dostumun (DEVin diger sahibi derim) kullanmasinda sakinca gormedi(k)m..

Ama calisicam biraz para biriktirince :D

@Lp2
24-01-2015, 22:22
Masallah kankam soferr de iyiymis hani :) son islemlerden sonra ins cok cok daha iyi olur

Kekuti*
24-01-2015, 22:23
Masallah kankam soferr de iyiymis hani :) son islemlerden sonra ins cok cok daha iyi olur

Gel bizi bi yar kankam :D
cok tesekkur ederim, sanada hayirli olsun

ahmetuzun
24-01-2015, 22:36
Maasallah dev mini ye , kesene bereket kerem abi

Aren abi guzel çekmiş vitesleri, tebrikler aren bey :)

rebeloghy
24-01-2015, 22:49
DEV e maşallah , bu kadar net geçilip de bir tebrik etmek saygı duymak bu kadar zor olmamalı.

Ayrıca cupra gti cılar zaten vites atmıyorsunuz bişey yapmıyorsunuz bari brakeboost öğrenin de sonra çamurla oynamalar olmasın..

Semii
24-01-2015, 23:19
Maşallah aren-Kerem

mody
24-01-2015, 23:21
videoları izlemedim bile, mesajlardan sonuç belli oluyor zaten

amerikada yapılan illegal gece yarışlarında adamlar kaput dahi açmıyolar, kimse senin arabanda ne var diye sormuyor, çünkü yarışmaya geliyolar, ister sök, ister nos bas, vites kaçıran motorunda sorun olan bunu asla bahane etmiyor, birde ortaya para koyuyolar, diğerini geçen alıp parayı gidiyor, neden niçinine bakmıyolar bile, tek kıstas aynı anda yarışa başlamaları

bizdeki muhabbetlere bak, insan yazmaya utanır ya, şu vardı bu vardı, onda bu yoktu.

keremcim maşallah arabana, severek izliyorum

şimdide videoları izleyebilirim :)

Kekuti*
24-01-2015, 23:33
keremcim maşallah arabana, severek izliyorum

şimdide videoları izleyebilirim :)

Abi tesekkur ederim.. Insallah cok daha guzel olucak.
Bir cilginlik yapalim mi :p :D

ygtkrmdnz
24-01-2015, 23:49
Miniye masallah son sayfadan basladim okumaya sanki 1 boy gecmis gibi bi ortam var. video ile yorumlar cok orantisiz :)

FaBeRgE
24-01-2015, 23:50
Sonunda :)

Maşallah miniye beklediğimden çok çok iyi yürümüş.

Yalnız Kerem çok ciddi kullanmış, Aren'inde her viteste ışık fena vurmuş :D

Kekuti*
24-01-2015, 23:54
Sonunda :)

Maşallah miniye beklediğimden çok çok iyi yürümüş.

Yalnız Kerem çok ciddi kullanmış, Aren'inde her viteste ışık fena vurmuş :D

Abi tesekkurler :)
Ya ciddi olmak zorundayim. DSG ile malesef baska sansim yok keza ona ragmen cok iyi deildi.. GP ile denememde daha iyi kullandim diye dusunuyorum.

Ben senede 2 3 kere cikan biriyim. Aramizdaki denemeleri saymassak tabi. Cok fazla da idman yapamiyorum yogunluktan, pas var hala :)

Kacirirsak sonuclari kotu olabilir ;)

_muhaRRem
25-01-2015, 00:57
Alalım 2 tane sıfır km otomatik megane dizel deneyelim kg leride eşitleyelim falan filan . Çok garip sende methanol var bende yok sen söküksün ben değilim , evlilik sözleşmesi gibi sözleşmemi yapılcak. Arabalar deneme öncesi sonuna kadar açılır geçildinmi mazeretin varsada susarsın kendini geliştirir birdaha denemek istersin.Bunu bende yapmışsam yanlıştır.

_muhaRRem
25-01-2015, 00:59
Bende bahane üretmişsem veya üretirsem yanlıştır çok saçma şeyler.

ahmetuygur
25-01-2015, 01:10
Aren Dsg den hızlı vites atıyor valla arabana da çok iyi gidiyor Kekuti maşallah

SGTI
25-01-2015, 01:29
Musadenizle bende 2 sey yazicam.
Ben sadece aren abiyi tanirim sagolsun rx8 almayi dusunurken yorulmadan konustu her soruma sikilmadan cevap verirdi.Yusuf abiyide meshur yag markasindan tanirim.Bazen gulerimde kedisine ama burda forumda seveni fazla olmadigindan biraz mahzun kalmis biraz yanlislik var gibi.

Dogrudur yarisin bahanesi olmaz kaputun altina bile bakilmaz Amerikada, fast and furious falan yani.. fakat Turkiyede denemeler dostane.Ortada para pul yok yapilan modifiyeler ile kimin araci daha hangi sartlar altinda daha hizli olduguna bakilir.Nasil siz konunun basinda "yusuf abinin sozune guvenerek oem turbo ile geldigini kabul ediyorum" diyorsaniz sizde onu yarisa davet etmeden once bak abi aracim sokuk haberin olsun demeniz gerekirdi ki oda soksun veya yok kardes sokukse ben gelmiyorum desin.
Yani o size buyuk turbo takip gelseydi 3 direk fark atsaydi bu sefer siz ona, e abi senin turbo ne boyle ya boyle ismi olur diyecektiniz, dimi ?
Ufak tefek modifiyeler soylenmek zorunda degil benim kafamda.Fakat sokerek hafifletme modifiye degildir.Oem kaput yerine carbon kaput takmak modifiyedir.Siz carbon kaputla denemeye gelince yusuf abite koltuk sokme hakki dogmaz onunda karbon kaput almasi gerekir.

SGTI
25-01-2015, 01:33
Cunku aracinizda her parca vardir takilidir.Var olan parcayi hafifletmis olmaniz yusuf abiyi ilgiledirmez.Karbon kaput almiyorsa oda onun sorunudur.Kaput sadece bir ornekti buarada meseleyi anlamaniz icin.
Bana gore bu durumda 2 cuprada mini yi gecmistir.Cunku videoda 70 kg lik fark ile daha fazla bir sonuc cikar.
3 aracada masallah diyerek bitiriyorum

Tholl-ga
25-01-2015, 03:03
Tebrik ederim arenim keremim emeginize sağlık

Suleyman
25-01-2015, 08:05
MaşAllah Cupralara

BoraRS
25-01-2015, 09:01
Olm mini kari arabasi degil mi? :D Benim takildiklarimin hepsinde mini vardi hayret bisey :D

Masallah yavrular araba mis olmus. Arenimin de ayagina saglik farkini konusturmus.

Kekuti bi tur ver de binelim keyfimiz yerine gelsin :D

Arenimo
25-01-2015, 09:48
Cunku aracinizda her parca vardir takilidir.Var olan parcayi hafifletmis olmaniz yusuf abiyi ilgiledirmez.Karbon kaput almiyorsa oda onun sorunudur.Kaput sadece bir ornekti buarada meseleyi anlamaniz icin.
Bana gore bu durumda 2 cuprada mini yi gecmistir.Cunku videoda 70 kg lik fark ile daha fazla bir sonuc cikar.

Bir yasima daha girdim yemin ederim inanmak boyle biseymis demekki

HLK
25-01-2015, 10:06
Turgay şeren canlı yayın gafı ( küfür ) - YouTube (http://youtu.be/_VGJIl6ziLg)

FuKu
25-01-2015, 10:10

Modifiyeden sorumlu devlet bakani aciklamayi yapti beyler dagilin.
bizlere modifiyeyi anlattiginiz icin cok tesekkur ederiz...
Ayrica o araclarin denemesini canli izledim. Sizin kadar olmasada modifiyeden anlarim, o jz plakali aracin turbosu oem degil hee egerki oem ise ayni specteki araclar biri digerine nasil 6 boy atiyormus yusuf bey aciklar.
Biz YARişmaya geldik ve YARiştik.
DEV king o gece herkesi YARdin tebrikler kardesimmm...
(Bir IK A.Ş Ltd. Şti orgysiydi)

Kekuti*
25-01-2015, 10:15
http://i237.photobucket.com/albums/ff67/Juv3n1le/Screenshot_2015-01-25-11-00-41-1_zpsue5eodf0.png (http://s237.photobucket.com/user/Juv3n1le/media/Screenshot_2015-01-25-11-00-41-1_zpsue5eodf0.png.html)

Aracımın orj hali busekildedir.
Benim gunluk kullanımım bu sekilde..

http://i237.photobucket.com/albums/ff67/Juv3n1le/IMG-20140709-WA0010_zpsc9d7b992.jpg (http://s237.photobucket.com/user/Juv3n1le/media/IMG-20140709-WA0010_zpsc9d7b992.jpg.html)

Meth tankının kaplaması, sag koltugumu ve yerdeki 1.5 kgluk tahta mı battı size de hafifletme var diyorsunuz.
Ben günlukte bu sekilde kullanıyorum. Yani denemeye geldiğim hafifllik hadi olsun 15 daha...

Bu konunun sonunun nereye geleceğini çok iyi biliyorum.
O yuzden tartısmayacağım daha fazla sizinle...
Hızlı aile araçlarınızla rolling gecelerinde başarılar...

Spec soylemeden birşey demeden, merak uyandıran Yusuf Abidir. Tüm TR'de kime sorsam hybrid dedikleri iki arabaya sokup gittim.
100 kişiden 98i hybridli dediği için. Babamın oglu değil, kimseye de kendime saplattıracak değilim.
Ama açık konuşayım 15 kg daha hafifletmesekte olurmuş....

Tum deneme konularına, MINI sorgulama konularına ''270'e kadar denerim'' diye yazıp duran 'atar' yapan Yusuf abi, nedense şimdi aile aracı diye bahaneler üretiyor.....

Yapmayın beyler, kendinizi kandırmayın...
Milletide alet etmeyin sizi savunmaları için, çok komik gözüküyorsunuz :icon13:

BEN ARABAMI DENEMEYE GELDİM. EN IYI SOFORE VERDIM.
DEV MINI BIR CUPRAYA 1, ÖTEKİNE 2 DIREK GECMISTIR !

KENDI ARANIZDA 5 BOY FARK BENI ILGILENDIRMEZ.
BURASI BUNUN YERIDE DEGIL KONUSUDA ! NOKTA !

Kalın sağlıcakla

MK8800
25-01-2015, 10:15
Araclari da sahiplerini de ayrica aren abiyi de tebrik ettim olmasi gerektigi gibi gitmis . Fakat soylemeden gecmek istemiyorum kimse yanlis da anlamasin yusuf abi saygisizlik olarak algilama ama zaten gecilmissin sen oraya araclari gormek icin ciktin degil mi ? Yani sofor muhabbeti bence gereksiz , takildigim diger nokta ise bu benim cocugum ve ailemle kullandigim arac ibaresi oldu . Abi karsindaki de f1 arabasi degil ki zaten bir de bunu kucumseyerek soylemen talihsiz olmus . Onun disinda taraflarin emegine saglik ne amacla olursa olsun ( gunluk , roll vs ) araclarda emek var kazasiz belasiz .

mody
25-01-2015, 10:21
Turkiyedeki denemeler dosthane falan degil

En yakin arkadasinla bile denesen insanin dogasinda var yenme ic gudusu

Sadece karakterin kuvvetliyse yenilmeyi hazmeder karsi tarafi tebrik edersin, kendini gelistirmek icin bisiler yapasin tekrar gecmek icin denersin

Ama dosthane deneme en buyuk palavradir bence, yani ben kendime tam guvenemedim, ne *** olacagi belli degil denemesidir.

Baktin sana soylenenden farkli mi, denemiceksin o zaman, patirdiyor mu denemiceksin o zanman, yada deniyorsan tebrik etmeyi bileceksin, gecildim, eksiklerim sunlardi, duzeltip tekrar denemek istiorum diceksin

O yuzden palavralari gecin, kac kg kac boymus falan bu isler matematik degil, cikarsin meydana ya saplarsin yada sana saplarlar.

Aren videolari izledim, bu seferde sana masallah :)

Arenimo
25-01-2015, 10:26
Turkiyedeki denemeler dosthane falan degil

En yakin arkadasinla bile denesen insanin dogasinda var yenme ic gudusu

Sadece karakterin kuvvetliyse yenilmeyi hazmeder karsi tarafi tebrik edersin, kendini gelistirmek icin bisiler yapasin tekrar gecmek icin denersin

Ama dosthane deneme en buyuk palavradir bence, yani ben kendime tam guvenemedim, ne *** olacagi belli degil denemesidir.

Baktin sana soylenenden farkli mi, denemiceksin o zaman, patirdiyor mu denemiceksin o zanman, yada deniyorsan tebrik etmeyi bileceksin, gecildim, eksiklerim sunlardi, duzeltip tekrar denemek istiorum diceksin

O yuzden palavralari gecin, kac kg kac boymus falan bu isler matematik degil, cikarsin meydana ya saplarsin yada sana saplarlar.

Aren videolari izledim, bu seferde sana masallah :)

Hay agzina saglik abim ya resmen icimdeki ses olmussun , ayrica senin urfa beyin vs yaninda biz daha cirak cikariz abim daha o kadar olmaya cok var haha :D

rebeloghy
25-01-2015, 10:38
Öyle bir anlatiliyor ki mini nin resimleri olmasa 106 konularindaki gibi tabureli falan sanacagiz.

Hani hothatch idi cupra ?

Aile araci mi oluyor az hizli olsun ama annem de markete gidip gelsin araci mi oluyor bir karar verin bence :)

Ve bir direk farkin 70 kg ile kapanacagina inanan insanla tartismak cok da anlamli olmayacaktir.

Dev e bir arac daha baglasaniz onu da cekecek kadar guzel cikiyor 270 e.

Aklinizda bulunsun bakin herkes diyor gecildin ama icinde mi kaldi ,
Eksiklerim bunlardi, ayaginiza saglik araciniza masallah dersiniz ve eksikleri toparlar gelirsiniz. Bu strateji sizi bir direk geride birakmaya devam edecektir.

Saygilarimla

Eworen
25-01-2015, 10:51
Simdi ortada net olmayan seyler var yorum yapmakta guc
Normal sartlarda tsi larda stage 2 demek ivir zivirlar haric (dv,cai vb) komple egzoz ve yazilimdan ibaret belki intercooler cok nadirde meth demek o kadar
Lakin onceki konuda gordum dev mcs in mod listesi bi hayli daha kalabalik
Sayet tsi gercekten std stage 2 ise dev cooper icin pek bi basari sayilmaz cok daha rahat gecmesi lazim di
Ama cupra da ne var ne yok muamma ise durum karisik
Yani bu araclar ucuk kacik ornekler degil parayla yaris yapmiyorsaniz zevkine deneme ise amerkan vari motor ici muamma olaylarina gerek yok
Yorum yapalim ama ne var ne yok oldugunj bilmeden kimin neye gore basarili oldugunu nasil kestirip yapalim
Kimseyi tanimam tarafsiz yorumum budur uzaktan

Kekuti*
25-01-2015, 11:02
Pardon abi ama ben deneme talep konuma aracımın gücünü yazdım..
http://www.techturkey.com/forum/genel/196798-deneme-talebi-mini-cooper.html?highlight=mini+deneme+talebi

Stage2+ cupra da meth yoksa o araç stage 2 değil anlarım ben. O zmn bilgilendirmeyi eksik veya yanlış yapmayacak herkes ve net olacak.
Ben kimsenin aracının başına gidip sökük mü değil mi incelemedim. Arabamın başında durdum bekledim.. Gelip benim arabamı incelediler..

İnsanlar geldi inceledi, söküklüğüme laf ediliyorsa denemeseydi kimse 300km Avrupa-Anadolu turu yaptım. Azda olsa DEV taktiri hakediyor bence..

Benim aracım 260-270 arası yazdım. Aracım MINI yazdım, daha ne yazmam lazım ev adresi mi ?
270'de deneme biter diyenler düşünsün, banane :)

Gürkan
25-01-2015, 11:05
Kardeşim Dev çok iyi olmuş Ulan biz hızlı cooper biniybiniyoruz diye gezmişiz tabanca mubarek :) maşallah kardeşim :)

Arenimo
25-01-2015, 11:06
Cok guzel bir yere deginmissin artik su setuplari delkanli gibi bir yazsinlar daha once sokuk methine kadar olan ve cok hizli bir ibiza cuprayi gecmis Yusuf bey bir de ayni setupta olduklarini idda ettigi diger arabayi 6 boy gectigini bizzat kendi soyledi ve herkes arabanin turbosu ankaradan bir yerden geldigi ve hybrid turbosu oldugunu soyluyor , simdi sokuk full yapili ne kadar gittigini herkesin bildigi cuprayi filtre eksoz yazilimla mi gecmis kimse kimseyi kandirmasin 46 yasindasiniz diye kimse sizin sozunuze guvenecek degil karsinizda cocuk yok !!

Hadi bakalim setuplari alalim ayrica matematiginiz dogru sana 1 direk diger arabaya 2 direk yapardim 270 e kadar basiyoduk ne oldu ? 220 de benim aynamda kavak yelleri esiyodu ??? Ne oldu ucup kacan 270 yaptiginiz arabalar 270 e kadar gelsen emin ol seni de 2 direklik ederdim saygimzdan taviz vermedik diye millet yaziyi yok ibiza gecmis sayilir yok efendim bu specle mini ucamamis 220 ye kadar direk acmisim zaten 80 de basiyoruz siz arabadan gercekten anliyo musunuz ya da roll yapmayi biliyo musnuz araba 266 hp mini digeri kac hp yok mu dynosnuz biseyiniz 100 200 sureniz varsa koyun ,

Not : ben roll yapmayi zaten bilmiyorum bana da anlatin ben de ogrenmek istyorum

Suleyman
25-01-2015, 11:08
Kekuti sadece sana sorularım olacak hatta aren de kullandığı için o da cevaplayabilir farketmez, cevaplarsanız iyi olur.

Deneme konusu açarken aracının sökük olduğunu belirtmiş miydin?Takip ettiğim kadarıyla, hayır?

Deneme öncesi telefon üzeri olur, forum üzeri olur, ilgili kişilere aracının sökük olduğunu belirttin mi yoksa deneme gecesi mekana geldiğinde de sökülü olduğunu belirttin?

Şimdi de tarafsız şekilde genel yorumumu belirteyim,

Senin aracın 266 çıkarmış dyno da, cupralarınsa stage 2 kıvamda 230-240 ı geçemeyeceğini bilmeyen yoktur herhalde bu noktada takılı cupralara karşı sen sökük basıyorsan şunu söyleyeceğim hiç kimse denemelere geçilmek için gitmez ama sen oraya aracını görmek veya denemek için değil, direk geçmek için gitmişsin(Yukarıdaki sorularıma yanıtın evet haberleri vardı önceden dersen, haklısın geçmişsin sonuna kadar derim)

benim gözümde şu denemeler şuna benziyor, senin aracın 266 hp cupralar 300 civarı diyelim ve sen denemeden zevk almak adına, şartları eşitlemek adına veya nasıl adlandırırsan adlandır, söküp gitmişsin o zaman eyw derdim.

Aren daha çok hakkını vererek yürütmüş aracı, bunu denemeler olmadan direkt düz yolda bastığını bile düşünürsek bariz ortada bu da bir gerçek.

Bu arada "Yusuf" abi diyor ki missfire vardı yanlış anlaşılma ve ayıp olmasın diye yine de bastım, sizlerin bu durumdan haberi var mıydı deneme zamanı veya sonradan oldu mu yoksa konu açıldıktan sonra "Yusuf" abi bahane mi üretti?

Ağırlık konusuna da değinmek istiyorum millet 5-10 kg nin lafını yaparken, sökerken siz resmen yahu bir şey değil 70 kg söküktü dercesine konuşuyorsunuz :)))

Ha bu arada ds3 ile batman typer denemesini hatırlamayan da yoktur herhalde, niye orada kimse vay arkadaş batman typer niye sökmüş aracı demedi çünkü ds3 olan aracın gücü ve yürürü çok daha iyiydi typer a göre ve bunu buradaki çoğu insan tahmin ediyordu veya biliyordu diyelim.Sonuç olarak ds3 geçti ama eminim ki iki tarafta baya zevk alarak denemeleri gerçekleştirmiştir keza videoları izlerken gayet keyif almıştım.

Arenimo
25-01-2015, 11:16
Aradigin cevaplarim bir cogunu bir onceki postumda yazdim dev assagi yukari emin degilim 6 aydir boyle o geceye ozel sag koltugunu da soktur kerem soktugunu yaziyosun taktigini da yaz , 2 koltugu toplam minin 38 kg dir taktigi koltuk kizagiyla 12 kg ileri geri gidebiliyo direk baglanmadi yani

Arka koltuklari soktu arkada agar mdf kesildi yapildi meth kutusu var ve ici dolu ayrica kerem kimsenin sokukluk olarak gormedigi seyi yaziyo oem jantlari sokup oz takti goren de taban tavan sun roof soktuk sanicak en buyuk hafiflik enkei rpf01 lerden geldi sitede kac kisi bunu sokukluk olarak goruyo ? Bu sokmek degil hafifletmek

Eworen
25-01-2015, 11:16
Pardon abi ama ben deneme talep konuma aracımın gücünü yazdım..
http://www.techturkey.com/forum/genel/196798-deneme-talebi-mini-cooper.html?highlight=mini+deneme+talebi

Stage2+ cupra da meth yoksa o araç stage 2 değil anlarım ben. O zmn bilgilendirmeyi eksik veya yanlış yapmayacak herkes ve net olacak.
Ben kimsenin aracının başına gidip sökük mü değil mi incelemedim. Arabamın başında durdum bekledim.. Gelip benim arabamı incelediler..

İnsanlar geldi inceledi, söküklüğüme laf ediliyorsa denemeseydi kimse 300km Avrupa-Anadolu turu yaptım. Azda olsa DEV taktiri hakediyor bence..

Benim aracım 260-270 arası yazdım. Aracım MINI yazdım, daha ne yazmam lazım ev adresi mi ?
270'de deneme biter diyenler düşünsün, banane :)

Bizde onu diyoruz iste sizin liste seffaf acik ve net :)
Karsi tarafta ne oldugu belli degil muammanin sebebini merak ediyoruz
Liste belli arac belli siz dusunmeyin karsi taraf desin bu bu var diye bizde yorum yapalim
Kimse kusura bakmasin okuyorum okuyorum ama neye karsi iyi oldugunu anlamadigim icin yorum yaptim acaba benmi kacirdim diye bi kac kez daha baktim ama sonuc yok

Yani yanlis anliyosun sana az cok gecmissin diyebilmek icin neye karsi oldugunu merak ettim
Alnin acik liste fotolar ortada sknti sizle alakali degil bence rahat olun :)

Arenimo
25-01-2015, 11:17
Ozlari da cikarip lastikler o havaya uymadigi icin yedekte duran roll da kullanilan rpf 01 ler takildi ha bu arada arka koltuklar sokulunce essek olusu gibi rear strut tower bar takildi e simdi ne oldu ?

Kekuti*
25-01-2015, 11:24
1) Benim denediğim Aziz abi var FVM Cupra, 15 kg daha agırken ve benim kullandığım halde, o aracı 1 boy yarım boy onunde oluyorum 200'den sonra.
O araçta Stage2 ve Meth'ine yakıtıne her sey var ve kendisini kanıtlamış bir araç. Siz meth bile olmayan araç ile nasıl önünde yurudunuz Aziz abinin bana bunu açıklayın ?!!!!!!
Hybridde değilsiniz madem ? Stage anlayışınız bozuk, ben VAG'dan anlamam. Kıstas alırım.

2) Arkadaşım, ben yeri saati söyledim. Sen kimsin de bana sunu soyledin mi bunu soyledin mi diye sorabilirsin ?
Beni aradılar aracında ne var diyene anlattım. Gücü ne dediler 270 dedim max. Mami abiyle denedin mi ne oluyor dediler? manyakmısınız OEM Turboyum ben, mami abi bana uzay boşluğu yapar dedim. Kimsede sokucen mi demedi. Bende zaten 15 kg söktüm!!!
Neyin tatavasını yapıyorsunuz ?

Ben 70 kg OEM Haline göre sokukturdedim. Benim aracımın günlük kullanımını herkes bilir. 2 sparco arkada koltuksuz geziyorum. GP kafaları işte, kendimi avutuyorum..
aile spec araçlı olanlar bilmez..

3) Missfire ı olan adam çıkıp gazlamaz, araba arıza yakar safe e alır.. Şöfor değişikliği oldu, Aren direksiyona geçti. Denediler Sonra missfire ! Neden acaba ? !
Yemeyin bizi artık, bırakın kol bozugu vs. Missfire olan araba, neden benle denemek için yırtındı da, Arenle denerken mız mızlandı ? ? ? ? ? ?

Ne o, ben BB yapamıyorum, Aren daha iyi kullanıyor.
Kerem cacık şöfor, bi video yakalarsam doğru acıdan alın size video diyecektiler ne farkeder... Sonra CUPRA MISSFIRE yapa yapa geçti MINI'yi...

Senelerdir bu forumdayım neler gördüm. Arabam patırdadı dönüş yolunda, gazlaymadım...

DS3 ile BATMAN denemesinin konumuzla ne alakası var bilmiyorum. Ama benim arabam ne BATMAN, NE DS3..
Geldim denedim. Aracımın gücünü söyledim.

Denemeseydiniz .

Suleyman
25-01-2015, 11:25
Aradigin cevaplarim bir cogunu bir onceki postumda yazdim dev assagi yukari emin degilim 6 aydir boyle o geceye ozel sag koltugunu da soktur kerem soktugunu yaziyosun taktigini da yaz , 2 koltugu toplam minin 38 kg dir taktigi koltuk kizagiyla 12 kg ileri geri gidebiliyo direk baglanmadi yani

Arka koltuklari soktu arkada agar mdf kesildi yapildi meth kutusu var ve ici dolu ayrica kerem kimsenin sokukluk olarak gormedigi seyi yaziyo oem jantlari sokup oz takti goren de taban tavan sun roof soktuk sanicak en buyuk hafiflik enkei rpf01 lerden geldi sitede kac kisi bunu sokukluk olarak goruyo ? Bu sokmek degil hafifletmek

Araç isterse full sökük olsun 3 sene önce sökülmü olsun farketmez bundan karşı tarafın haberi var mıydı diyorum yoksa deneme gecesi mekanda mı bildirildi karşı tarafa. Aracın orjinal kilosunu düşürmek adına, orjinal koltuklarını çıkardığın an, stepneyi çıkardığın an kısacası orjinalliğini bozduğun an kusura bakma da bu söküklük oluyor kaldı ki deneme yapan araçların hiçbiri aracı daha ağır yapmayacağına göre...Ayriyetten hafifletmek demen de gereksiz olmuş. Sitede kaç kişi bunu söküklük olarak görüyor nedir? Birilerinin seni desteklemesine sana katılmasına mı ihtiyacın var hayırdır.

Arenimo
25-01-2015, 11:28
Bu is 20 li yaslarda cocuklari whtsapp grubuna toplayip arkamdan atip tutmaya da benzemez ciktim gectim ve oyle 1 boy 2 boy degil direklik ettim 270 dediniz 220 lerde kakaniz geldi bide bizim 300 hp jcw lere kaldirmissiniz biz sikildik 300 hp den su an 2 arabamiz da sokuluyo 1,5 aya cikar ne kadar RSA ci cupraniz buyuk turbolunuz varsa siz gider beyler arabalari hazirlayin er meydaninda gorusuruz boyle klavyeden olmuyo

Arenimo
25-01-2015, 11:29
Araç isterse full sökük olsun 3 sene önce sökülmü olsun farketmez bundan karşı tarafın haberi var mıydı diyorum yoksa deneme gecesi mekanda mı bildirildi karşı tarafa. Aracın orjinal kilosunu düşürmek adına, orjinal koltuklarını çıkardığın an, stepneyi çıkardığın an kısacası orjinalliğini bozduğun an kusura bakma da bu söküklük oluyor kaldı ki deneme yapan araçların hiçbiri aracı daha ağır yapmayacağına göre...Ayriyetten hafifletmek demen de gereksiz olmuş. Sitede kaç kişi bunu söküklük olarak görüyor nedir? Birilerinin seni desteklemesine sana katılmasına mı ihtiyacın var hayırdır.

RSA ci misin araban polo mu sana gider deli oglan hazirlayin miss fire anlamayiz biz yaptigimizi her yerde yazicak kafar delikanliyiz buyuk turbo setupina geciyoruz hadi kal saglicakla

Suleyman
25-01-2015, 11:31
1) Benim denediğim Aziz abi var FVM Cupra, 15 kg daha agırken ve benim kullandığım halde, o aracı 1 boy yarım boy onunde oluyorum 200'den sonra.
O araçta Stage2 ve Meth'ine yakıtıne her sey var ve kendisini kanıtlamış bir araç. Siz meth bile olmayan araç ile nasıl önünde yurudunuz Aziz abinin bana bunu açıklayın ?!!!!!!
Hybridde değilsiniz madem ? Stage anlayışınız bozuk, ben VAG'dan anlamam. Kıstas alırım.

2) Arkadaşım, ben yeri saati söyledim. Sen kimsin de bana sunu soyledin mi bunu soyledin mi diye sorabilirsin ?
Beni aradılar aracında ne var diyene anlattım. Gücü ne dediler 270 dedim max. Mami abiyle denedin mi ne oluyor dediler? manyakmısınız OEM Turboyum ben, mami abi bana uzay boşluğu yapar dedim. Kimsede sokucen mi demedi. Bende zaten 15 kg söktüm!!!
Neyin tatavasını yapıyorsunuz ?

Ben 70 kg OEM Haline göre sokukturdedim. Benim aracımın günlük kullanımını herkes bilir. 2 sparco arkada koltuksuz geziyorum. GP kafaları işte, kendimi avutuyorum..
aile spec araçlı olanlar bilmez..

3) Missfire ı olan adam çıkıp gazlamaz, araba arıza yakar safe e alır.. Şöfor değişikliği oldu, Aren direksiyona geçti. Denediler Sonra missfire ! Neden acaba ? !
Yemeyin bizi artık, bırakın kol bozugu vs. Missfire olan araba, neden benle denemek için yırtındı da, Arenle denerken mız mızlandı ? ? ? ? ? ?

Ne o, ben BB yapamıyorum, Aren daha iyi kullanıyor.
Kerem cacık şöfor, bi video yakalarsam doğru acıdan alın size video diyecektiler ne farkeder... Sonra CUPRA MISSFIRE yapa yapa geçti MINI'yi...

Senelerdir bu forumdayım neler gördüm. Arabam patırdadı dönüş yolunda, gazlaymadım...

DS3 ile BATMAN denemesinin konumuzla ne alakası var bilmiyorum. Ama benim arabam ne BATMAN, NE DS3..
Geldim denedim. Aracımın gücünü söyledim.

Denemeseydiniz .

Foruma konu açıyorsan ve bu konuları herkes görüp yorum yazabiliyorsa sen kimsin diyemezsin, kim olduğumu da merak ediyorsan forum üzerinden değil başka şekilde iletişim kuralım. Ben sorularımı sorarım ister en yakın arkadaşım olsun ister tanımadığım biri olsun düzgün şekilde soruyorsam düzgün şekilde karşılık verirsin.

Suleyman
25-01-2015, 11:33
Bu is 20 li yaslarda cocuklari whtsapp grubuna toplayip arkamdan atip tutmaya da benzemez ciktim gectim ve oyle 1 boy 2 boy degil direklik ettim 270 dediniz 220 lerde kakaniz geldi bide bizim 300 hp jcw lere kaldirmissiniz biz sikildik 300 hp den su an 2 arabamiz da sokuluyo 1,5 aya cikar ne kadar RSA ci cupraniz buyuk turbolunuz varsa siz gider beyler arabalari hazirlayin er meydaninda gorusuruz boyle klavyeden olmuyo

RSA ci misin araban polo mu sana gider deli oglan hazirlayin miss fire anlamayiz biz yaptigimizi her yerde yazicak kafar delikanliyiz buyuk turbo setupina geciyoruz hadi kal saglicakla

RSA cı değilim de sen alışmışsın güzel yorumlara böyle karşılık vermen normal :D. Deli oğlan derken?O lafları yüzüme karşı söyleyebileceğin *** yokken bana mı anlatıyorsun klavyeyi.

Can's
25-01-2015, 11:37

aren kardesım üslubuna dıkkat edersen sevınırım kardesım tatsızlık cıkmasın karsı taraf polocu onu savunuyor sende aracını duzgun bır dılle savun karsındakıne hakaret etmeden

BARR
25-01-2015, 11:39
Yahu bir değil iki değil bu tayfanın denemeleri hep soru işaretli hep bir şaibe ya da hep bir gizlilik var.

Atar yaparken deneme talebinde bulunulmuş, Kekuti-Aren cevap vermiş Delikanlı gibi çıkmış denemişler DİREK BOYU geçmişler, hala arkalarından şölede bölede.

Adam TC kimlik no GBT Şase no vs vermediği kalmış hala 10-15kg hesabı yapılıyor. Şaka gibi..

Arenimo
25-01-2015, 11:43
Insan gibi yazdik her seyi arabalarin setupi dynosuna kadar yazdik .

Adam gibi ciktik gectik videomuzvar kerem cocuk arabami kullanamadim dedi

Boyle gecilince aren efendim soyle yapti boyle yapti kardesim adam 2. Vites 80 de basiyo kekuti yanlis 3. Vites basmasi lazim ama bb yapmasi lazim yapamiyo ben hakkiyla kullandim adaletli bastim hala polemik hala polemik duzgun cevap veriyoruz hala konuyu baska yere cekiyolar kardedim sizin set upi iz nedir denildiginde ses yok herkes araba hybrid turbo diyo ses yok yakitli yuruyo onlarda hala ses yok gecilmek hazinsizlik yarattigi bariz belli 270 e kadar basmazsaniz olmaz dediler bastik e hadi ne oldu ? 220 de piller bitti bosverin whtsapp grubu acip arkamdan sallamasin kimse benim arkadasima bile aren roll yapmayi bilmiyo yazarsa benden daha saygi beklemesinler

Can's
25-01-2015, 11:47
Insan gibi yazdik her seyi arabalarin setupi dynosuna kadar yazdik .

Adam gibi ciktik gectik videomuzvar kerem cocuk arabami kullanamadim dedi

Boyle gecilince aren efendim soyle yapti boyle yapti kardesim adam 2. Vites 80 de basiyo kekuti yanlis 3. Vites basmasi lazim ama bb yapmasi lazim yapamiyo ben hakkiyla kullandim adaletli bastim hala polemik hala polemik duzgun cevap veriyoruz hala konuyu baska yere cekiyolar kardedim sizin set upi iz nedir denildiginde ses yok herkes araba hybrid turbo diyo ses yok yakitli yuruyo onlarda hala ses yok gecilmek hazinsizlik yarattigi bariz belli 270 e kadar basmazsaniz olmaz dediler bastik e hadi ne oldu ? 220 de piller bitti bosverin whtsapp grubu acip arkamdan sallamasin kimse benim arkadasima bile aren roll yapmayi bilmiyo yazarsa benden daha saygi beklemesinler

inan hiç oralarını okumadım bıle ama bırı de benım arkadasıma delıkanlı vs gıbı argo cumlelerle yaklasırsa bende senın 10 katın delı oluyorum sende haklısındır suleyman tarafsızca soru sormus onu dıger yorum yapanlardan ayırmanı ısterım artık kım gectıyse karsı tarafın bahanelerı bıtmıyor o yuzden okumak bıle gelmıyor ıcımden dersıne ıyı calısmayan her zaman gecılır :icon_tup:

Kekuti*
25-01-2015, 11:49
Şu diğer araç içi videolarını bekliyoruz.
Madem geçmişler belki araçların içinide görürüz?

Niye hala koyulmuyor Aile Spec araçların içi ? Missfire da anlaşılıyordur videoda heralde?

Whatsapp grupları falan açılmış, neyin şirketidir bilmem.
Ama yeni setup gelicek İnşallah, o zaman görüşürüz
BEN 10 TANE VİDEO KOYDUM, 2 GÜNDÜR SİZDEKİ VİDEOLARI BEKLİYORUZ !

Eray Yümsel
25-01-2015, 11:50
Alt yazılı olmasa işim çok zordu :D maşallah dev e :) kerem sende elinin hamuruyla tutma şu direksiyonu :D :D

Arenimo
25-01-2015, 11:52
inan hiç oralarını okumadım bıle ama bırı de benım arkadasıma delıkanlı vs gıbı argo cumlelerle yaklasırsa bende senın 10 katın delı oluyorum sende haklısındır suleyman tarafsızca soru sormus onu dıger yorum yapanlardan ayırmanı ısterım artık kım gectıyse karsı tarafın bahanelerı bıtmıyor o yuzden okumak bıle gelmıyor ıcımden dersıne ıyı calısmayan her zaman gecılır :icon_tup:

Herkes babasinin oglu kim ne kadar deli o belli olmaz yanlisin bastan beri konuyu okumaman konuyu okursan en bastan beri insan gibi tek tek ne sorulduysa cevaplanir ama sagda solda arkamdan konusulursa is degisir bence konuyu bastan bir oku kim ne sorduysa nasil cevaplamisiz gor suleyman denen arkadasini tanimam en bastan beri igneleyici yaziyo cevabini da oyle aliyo ha au var o gece orada olan herkes yazdi canli kanli izledi belgesel niteliginde video var daha sence konusucak bir sey var mi diger arabalarda hersey var yakita kadar bize sorucagina once diger araclara bir setup sorsun bize de yardimci olur hizde hersey acik net yazili

Kekuti*
25-01-2015, 11:52
Alt yazılı olmasa işim çok zordu :D maşallah dev e :) kerem sende elinin hamuruyla tutma şu direksiyonu :D :D

Ingiltere'ye yolladık. Hisse vericeklermiş :D

gaddarkerim
25-01-2015, 11:53
2 gundur konuda guzel uslupla yazi yaziliyor konuyu bilmeden orda ne oldugunu bilmeden burda yorum yapilmassa tatsizlik cikmaz... DEVe maşallah neyin ne olduğu açık net ortada ..

Kekuti*
25-01-2015, 11:56
Herkes babasinin oglu kim ne kadar deli o belli olmaz yanlisin bastan beri konuyu okumaman konuyu okursan en bastan beri insan gibi tek tek ne sorulduysa cevaplanir ama sagda solda arkamdan konusulursa is degisir bence konuyu bastan bir oku kim ne sorduysa nasil cevaplamisiz gor suleyman denen arkadasini tanimam en bastan beri igneleyici yaziyo cevabini da oyle aliyo ha au var o gece orada olan herkes yazdi canli kanli izledi belgesel niteliginde video var daha sence konusucak bir sey var mi diger arabalarda hersey var yakita kadar bize sorucagina once diger araclara bir setup sorsun bize de yardimci olur hizde hersey acik net yazili

Aren bırak boşver kanka, ayıp bizim DEV'i reklam edip anlatmamışız setup'ı :D
Dalgamıza bakalım ;)

İş kişi hakaret ve olaylarına gitmesine gerek yok, herkesin yeri belli yurdu belli.
Biz saygı çerçevesinde yazdık, ancak beni birisi yermeye çalışır ise bende sen kimsin derim !

Hesap vericek halim yok. Aracım orj halinden hafiftir. Sormadınız söylemedim.
Ayıpsa benim ayıbım, ama bu gerceği değiştirmez

Ben kullandığımda da gecemediniz, areni zaten göremediniz.

Alper_
25-01-2015, 11:56
Video harika olmuş bu zamana kadar izlediğim en iyi çekim olmuş..

Güzel denenmiş ve mini geçmiş.

Kekuti*
25-01-2015, 11:57
Video harika olmuş bu zamana kadar izlediğim en iyi çekim olmuş..

Güzel denenmiş ve mini geçmiş.

Teşekkür ederiz.. Uğraştık biraz

Fatih Kavak
25-01-2015, 11:58
Marka fanlığı yapan arkadaşlar siz olayın farkında değilsiniz galiba kimse kimseye göre araba yapmak zorunda değildir.Yok o sökmüş yok bb yaptı sende sök elinden geleni yap o zaman hızlı viteste atılmasın otobanada gezmeye çıkalım..

Suleyman

Arkandan kim(ler) konuştuysa git onlara ağla bize değil. Ben açık açık sordum sen soruları götünden anladıysan yapacak bir şey yok üslubumu biraz daha bozacam dersen 30 dk içinde otoparktayım gel. Hakkedene hakketiğini veririm sen rahat ol o deli oğlanı da görmüş olursun bir kez daha

KA®ANLIK
Valla her rolling i böyle görüntülerle izleyemiyoruz.
öncelikle video için teşekkürler orda bile emek var.

Deneme konusunda da mini öyle ya da böyle önde mi ? önde...

ben de sökmeye karşıyım. arkadaşım olmadığı sürece veya GERÇEKTEN ZEVKİNE olmadığı sürece hiçbir şekilde sökük arabayla denemem.
Benim kafa yapıma göre araba sökmek doğru değil.
başkasına göre de bu işin fıtratı budur. o da sökmekten yanadır. olabilir.
ben arabamın motoruna yürüyenine yatırım yapıyorum, arabam ne ise o şekilde yürüsün kafasındayım ben,
kimisi de söker istediği gibi az ya da çok o şekilde kullanır.
kimse kimseyi bu konuda sorgulayamaz.
en fazla ayrı dünyaların insanıyız dersiniz, uzaklaşırsınız.
2+2 = 4

baktınız araba sökülü, denemeyeceksiniz.
baktınız araba patırdıyor, denemeyeceksiniz.

adam yeni setup öncesi arabamı görmek istiyorum diye konu açacak
sen o konuya girip, deneriz ama 270 e kadar basarız vs gibi aba altından sopa göstereceksin,
deneme öncesinde ortama bakacaksın, arabaları kontrol edeceksin göreceksin sökük vs
sonra rolling bittikten sonra araba söküktü, araba 300hp idi, vs bahane uyduracaksın...
adamın konusuna 270 e kadar yürürüm, 60 da basmam 70 de basmam diye "giderli" yazacaksın sonra burada bahaneler üreteceksin.
kusura bakmayın ama 3. şahıslar olarak baktığınızda dışardan hoş gözükmüyor.

kibir kurbanı olmayın,
denenmiş bitmiş,
tebrik edip geçersin.
fanatikliğe gerek yok.

Can's
25-01-2015, 11:59
arencım ben cook gırdım bu muhabbetlere o yuzden hıc okumuyorum sonunda muhabbetın nereye gelıcegını bılıyorum suleyman sana gore ıgneleyıcı yazabılır ama senınde ona argo sekılde karsılık vermen yanlıs neyse konu kırlenmesın kerem masallah sanada kardesım

Kekuti*
25-01-2015, 12:04
arencım ben cook gırdım bu muhabbetlere o yuzden hıc okumuyorum sonunda muhabbetın nereye gelıcegını bılıyorum suleyman sana gore ıgneleyıcı yazabılır ama senınde ona argo sekılde karsılık vermen yanlıs neyse konu kırlenmesın kerem masallah sanada kardesım

Can tesekkur ederim
suleyman sana da tesekkurler kardes, daha fazla germe ortami git baska konuya salca ol.

Kelimelerine de dikkat edersen sevinicem. Igneleyici yazmadigin surece kimse ters cevap vermez. O yuzden haddini bil, terbiyeni bozma rica ederim.

Kekuti*
25-01-2015, 12:07
Valla her rolling i böyle görüntülerle izleyemiyoruz.
öncelikle video için teşekkürler orda bile emek var.

Deneme konusunda da mini öyle ya da böyle önde mi ? önde...

ben de sökmeye karşıyım. arkadaşım olmadığı sürece veya GERÇEKTEN ZEVKİNE olmadığı sürece hiçbir şekilde sökük arabayla denemem.
Benim kafa yapıma göre araba sökmek doğru değil.
başkasına göre de bu işin fıtratı budur. o da sökmekten yanadır. olabilir.
ben arabamın motoruna yürüyenine yatırım yapıyorum, arabam ne ise o şekilde yürüsün kafasındayım ben,
kimisi de söker istediği gibi az ya da çok o şekilde kullanır.
kimse kimseyi bu konuda sorgulayamaz.
en fazla ayrı dünyaların insanıyız dersiniz, uzaklaşırsınız.
2+2 = 4

baktınız araba sökülü, denemeyeceksiniz.
baktınız araba patırdıyor, denemeyeceksiniz.

adam yeni setup öncesi arabamı görmek istiyorum diye konu açacak
sen o konuya girip, deneriz ama 270 e kadar basarız vs gibi aba altından sopa göstereceksin,
deneme öncesinde ortama bakacaksın, arabaları kontrol edeceksin göreceksin sökük vs
sonra rolling bittikten sonra araba söküktü, araba 300hp idi, vs bahane uyduracaksın...
adamın konusuna 270 e kadar yürürüm, 60 da basmam 70 de basmam diye "giderli" yazacaksın sonra burada bahaneler üreteceksin.
kusura bakmayın ama 3. şahıslar olarak baktığınızda dışardan hoş gözükmüyor.

kibir kurbanı olmayın,
denenmiş bitmiş,
tebrik edip geçersin.
fanatikliğe gerek yok.

klavyeniza kurban :icon_tup:
Elinize saglik, Guzel ozetlemissiniz

rebeloghy
25-01-2015, 12:10
İyi güzel konu söküklüğe takılıp kalıyor da soruyorum size 1 direk mesafe 70 kg ile nasıl kapanır bunu kafasında mantığına oturtan var mı ?

Ek olarak samimi şekilde söylüyorum deneme için araba sökülmesini asla mantığı almayan , tamamen karşı olan biriyim. Ancak burada anlaşılması gereken bir nokta var , başka konularda görüyoruz adam günlük 4 kişi gezdiği aracı deneme gecesi trafikten menlik derece söküyor. Sonra geçtim diye kendini avutuyor.

Burada konu bu değil bunu anlaması gerekiyor herkesin. Adam diyor ki bu araba aylardır böyle. Ben aracımı hazırladım , 2 kişilik olarak geziyorum. Kendime göre GP yaptım diyor. Biliyorsunuz dimi gp lerde arka koltuk yok arka kule gergisi var sadece. Yani özetle tek gecelik araba soyup tenekeye çevirip of ne geçtik be diyen tayfa ile bir tutulması çok yanlış.

Nasıl ki güzelce hazırlanmış , piste vs çıkan , hothatch olarak kullanılan bir cupra hazırlansa , arka koltugu vs sökülüp sadece 2 spor koltuk hafif jant vs olarak binilse denemelerde kimse sen söktün ama diyemezse aynı durum işte.

Araçlar aynı araç olsa tamam dicem sen 70 kg hafifsin bahanesi olsun. Zaten sorsanız çoğu kişi aracın oem ağırlığını bilmiyor , ama 70 kg eksik diyor...

Levent Y.
25-01-2015, 12:11
Kerem oncelikle tebrikler...

Hizli arabayi daha da hizli surmeyi bilen Arene de tebrikler...

http://www.techturkey.com/forum/genel/196798-deneme-talebi-mini-cooper.html

Konu acilmis ilk mesajda yazilmis arabam 260-270 hp diye buna ragmen 300 hp denilmis bunun uzerine de 265 beygirlik dyno verisi konulmus.

Kerem ile denenirken missfire yapmayan araba Arene gecilirken missfire yapiyosa sizde arac ici videolarinizi koyar insanlara durumu net bi bicimde izah edebilirsiniz.

Bu ise herkes oncelikle para daha sonra da emek harciyo. Kimse denemeye cay bahcesine gider gibi gelmiyo bu bi gercek isin icine hirs girince durumlar daha farkli oluyo. Yasinizin buyuklugune yakisicak sekilde karsi tarafi tebrik ederek gosterseniz eksiklerinizi giderince tekrar denemeye her iki tarafinda yuzu olur...

Su specler ayni degil muhabbetine de bayiliyorum. Mini 1.6 cupra 1.4 motor hacimleri esitleyin bir daha kine...

Fatih Kavak
25-01-2015, 12:14
Süleyman sen şimdi hiç otoparka falan inme en yakın çocuk parkına git kumda oyna elektriklenmeye iyi geldiği söyleniyor :icon_tup:

Suleyman
25-01-2015, 12:16
Süleyman sen şimdi hiç otoparka falan inme en yakın çocuk parkına git kumda oyna elektriklenmeye iyi geldiği söyleniyor :icon_tup:

Yok ben, senin gibi kavakları kumda oynatmayı daha çok seviyorum :D. Laf sokmayı öğren piç

taytay
25-01-2015, 12:19
Videolar harika olmuş izlerken keyif aldım :)
Maşallah mini her şekilde hızlı .

Can's
25-01-2015, 12:20

beyler adamın konusunu kırletmeyın ne problem varsa pmden cozun ayıptır

gaddarkerim
25-01-2015, 12:20
süleyman kaydıraklar götüne girmeden 1.2 tsi polona bin ve yavaşça uzaklaş ...

utkunoa
25-01-2015, 12:21
Tarafli yazdigim dusunulmesin ama tamamen kendi objektif dusuncelerimi yaziyorum umarim bunuda baska yerlere cekmezsiniz.
Oncelikle tum deneyen araclara tebrikler kazasiz belasiz guzel denemeler kaliteli cekimler izledik.
Simdi bende konuyu yeni gordum tum mesajlari okudum ya ben farkli bakiyorum yada bu isde bir enteresanlik var,Aracin
ilk kullanicisi arkadas ile 3 kez denenmis 3 undede kafa kafaya gitmis roll bir asamada cupra birakmis cok belli yanlisim varsa
deneyen cupranin sahibi yazar buraya ama videodan gorulen bu net acik.Bir anda sofor degisiyor ve fark oluyor kimse kimseyi kandirmasin
bu fark sadece brake boost farki degil videodanda cok belli korna sesi bile duyulmadan basip gidiyor mini oyle bu konu ile ilgili hic kimse tek yorum yazmamis
ama bu isin dogasinda bu vardir madem bu mini guclu 250 ye kadar niye 2 boy acamiyor guclu olan uzun dislide oyle yada boyle gecer benim gordugum kafa kafaya .

Arac sokme isine gelince bence isteyen istedigi gibi soker bu benim sahsi fikrim ben sokmem ama soken adama niye sokuyorsun demem ama sokmek cok ciddi bir
avantaj sagliyor bu arabalara buda bir gercek .

Hybrid konusu dillendirilmis kendinizi kandirmayin arkadaslar yada bundan hoslaniyorsaniz yapin ama hybrid setup lu bizim yaptığımız sadece 1 tane cupra var onunlada denersiniz isterseniz ama
o size erken bassanizda direkleri saydirir haberiniz olsun kimseye iftira atmayin roll demek hayat demek degil yarin bir gun merhaba diyecek yuzunuz olsun birbirinize.

Dip not:Yusuf abi roll konusunda tecrubesizsin biraz bu isin triklerini ogrenmen gerek diyorum yoksa her roll den sonra bu tip sorunlarla karsilasirsin abicim..

TURBO_S2K
25-01-2015, 12:22
ben bişeyi merak ediyorum
misal beşiktaş galatasaray maçı öncesi iki takımda birbirine hangi oyuncuların kondüsyonlarını ne durumda olduğunu, hangi 11 ile çıkacağını, 4-4-2 mi 4-3-3 mü uygulayacağını bildiriyormu?
geçildikten sonra ben ailemi gezdiriyorum bu araba ile demek olmaz. ya aileni gezdirdiğin araba ile denemeye gelmicen, yada bu bahaneyi söylemicen
geçildikten sonra bende methanol yok demicen, ya methanol kitini alıp takıcan takmıyosan methanolsüz araba ile denemeye gelmicen, yada bu bahaneyi söylemicen

Malesef bi ülkemizde bu deneme öncesi yok arabada ne sökük yok sen onu söktün ben sökmedim yok sende methanol ve su karışımı var bende sadece su, yok deneme öncesi sen sıçtın ekstra 1 kilo daha hafifledin gibi şeyler görüyorum.
Hiç mi yabancı forum okumuyorsunuz? Onu geçtim, hiç mi Youtube da araba video su izlemiyorsunuz?
Nerde görülmüş araç spec lerinin eşitlendiği?

Ya bikere arabadan sökülen 30kg yi geçin, bu arabanın yakıtı var, sürücünün kilosu var yani bu kadar mı at gözlüğü ile bakılır yaw. Diğer aracın şöförünü görmedim tanımam bilmem de, Kerem 100+ kg adam dğer arabanın söförü 80kg olsa zaten 20+ kg ordan geldi. Bi arabada yarım depodan fazla olsa benzin diğerinde az olsa 20kg ordan farkeder oldu sana 40-50kg fark toplamda. Hayır yani eğer Mini de söküklük olmasaydı ki çok bi söküklük görmedim, diğelim siz 70kg siniz, Kerem de 110kg, denemeye çıkıcaksınız, o zaman ''yook bi dakka sen ağırsın arkadaşım, ben bi çimento torbası atiim bagaja 40 lık öyle deneyelim'' mi diyecektiniz?

Araba patırdıyosa neden 20 kere deniyosunuz ki? 1 kere denersin, geçildim evet dersin kabul eder tebrik edersin, arabanı yapar geri gelirsin.

Bundan 10 sene önce turboladım S2000 i, yurtdışında denemeye çıkıyorum daha çocuğum, mekaniğim senelerin yarışçısı adam, bana ''ister geçil ister geç, sadece 1 kere deniceksin dedi'', neden? çünkü kimse karşındakinde ne olduğunu bilmez, 1 denersin adam arabanı görür, açar nosu geçer seni o yüzden neyin varsa ilk denemede koyarsın masaya oldu oldu olmadı konu kapandı. geçilsen bile daha fazla geçilmemek için denemeyeceksin (taki arkadaşınla denemiyorsan yada gerçekten sağlıklı bir deneme olmadığını düşünüyorsan)

Ahanda bide örnek veriyim, bigün buluşmadayız, adam geldi dedi deneyelim mi dedim olur, Full Bolt-On C6. Denemeye çıktık, Bastık ve basmamızla ufaktan öne çıktım adam sarmamış olmasına rağmen sardım dedi. İyi niyetli davrandım, bidaha denedik, aynı şekilde öne atladım ama adam 2 saniye sonra zart dedi uzadı. Geldik geri tebrik ettim adamı, öğrendim ki arabasında 100shot varmış, ilk denemede tüp açık değilmiş, geçilcek diye bıraktı sardım dedi nos bastı geçti.
İşin sonunda bişey değişmedi neden çünkü adam benden hızlıymış zaten. Aaaa sende nos var bende yok demedim. Herif noslu yada osuruklu yada başka bişeyli, benden hızlımıydı? evet hızlıydı. Götüm yeseydi motorumun dayanacağını bilsem bende takar nos basardım ama yemiyodu bu yüzden de geçildim.

https://www.youtube.com/watch?v=hRKhOu84Rqg

SGTI
25-01-2015, 12:23
Terbiyesizce cevap veren 1-2 tip olmus onlara cevap vermiycem.
Biz whatsapp grubunu kendi yaptigimiz denemeler icin 3 gun once kurduk onu bi diyeyim ilk basta.Whatsapp lafi burda gecene kadar sizin hakkinizda tek birsey yazilmadi.Artik nerden ne bilgi aliyosunuz bilmiyorumda biz o tarz insanlardan degiliz yani.
Ben ne kekutinin nede yusuf abinin arabasini savunuyorum.
Yusuf abiyi bugune kadar ne yuzyuze gormusluglum nede 1 kere mesaj atmisligim var.Whatsapp grubumumuzdada yer almiyor
Benim soyledigim su siz nasil denemenin basinda "yok bilader turbo oem" cevabini aldiysaniz sizde aracim sokuk diyicektiniz cok basit degilmi mantik ? 50 kg 100 kg meselesi degil sokukmu sokuk.
Biri beni gece 3 e 4 e kadar bekletse 2 koltugu olmadigini ogrensem bende denerim.O saate kadar beklemissem bosa gitmesin derim yani? F1 yarisi degilki bu sadece deneyip donucez evimize?
Polo dediginiz araba 1100 kusur kg en onemli 2 avantaji hafifligi ve dsg si bilginiz olsun. 2 ton arabadan 70 kg atmakla 1.1 ton arabadan 70 kg atmak arasinda fark var.. meth kit agirlik yapiyo demis birisi :) onu agirlik olarak goruyosa niye takiyo ki ? Aren abi belki fark kapanmayabilir hatta polo 100 kg atsa siz yine gecebilirsiniz mesele bu degil.Adam gecenin 4 unde sokuk arabayla deneyecegini ogreniyor anlatabildimmi ? modifiyenin esitligi olmaz ona eyvallah birinde dp var birinde yok birinde meth var birinde yok bunun sonu yok.Ama arabalarin sokuk olup olmamasi bambaska bisey.Bugune kadar acilan her deneme konusunda gormedinizmi " deneyecek arac ariyorum aracim sokuk, waxina kadar bagaj dolu vs " diye.Bu arada profilimde polo gti yazisina bakmayin tsi aracim bile yok su an :)
Marka veya ortam fanatikligi yapmiyorum 2 tarafida tanimadan gonlumden geceni yaziyorum

Arenimo
25-01-2015, 12:24
Arkadaslar konu kitlenmesin lutfen gerksiz yere germeyin Suleyman hadi kardesim sana insan gibi yazildi cizildi insanliktan anlmadin adamlar cevap vermiyo sorulariniza cevap vermiyo sen onlari tanimam alakam yok diyosun soruyosun ne sorduysan cevabini aldin simdi yardimci ol biz de sorduklarimizin cevabini alalim inan araba konusundan kavga edicek kadar cocuk degilim olayi ama daha fazla germe otoparka gel vs sorunu olan zaten sensin al guzel kardesim konu kirlenmesin biz seninle konusur varsa ki bir problemimiz konusur cozeriz is cozemedigimz yere kalsin bosver

penguinhakan
25-01-2015, 12:24
Kekuti mide bulandırma , hybrid görmek istersen anahtarına hemen gelirim.

Kekuti*
25-01-2015, 12:36
Kekuti mide bulandırma , hybrid görmek istersen anahtarına hemen gelirim.

Az sabredin turbo yapiyorum, sonra hava alaninda davulla zurnayla karsilarim

penguinhakan
25-01-2015, 12:38
Ben de sabır yok , az bekleyine de gerek yok sen yazmışsın yok turbo takmışlar bilmem ne mide bulandırma diyorum. hybridle stok turbo farkını göstereyim , sen turbo takınca arabanı geri alırsın benden ;)

Kekuti*
25-01-2015, 12:46
Terbiyesizce cevap veren 1-2 tip olmus onlara cevap vermiycem.
Biz whatsapp grubunu kendi yaptigimiz denemeler icin 3 gun once kurduk onu bi diyeyim ilk basta.Whatsapp lafi burda gecene kadar sizin hakkinizda tek birsey yazilmadi.Artik nerden ne bilgi aliyosunuz bilmiyorumda biz o tarz insanlardan degiliz yani.
Ben ne kekutinin nede yusuf abinin arabasini savunuyorum.
Yusuf abiyi bugune kadar ne yuzyuze gormusluglum nede 1 kere mesaj atmisligim var.Whatsapp grubumumuzdada yer almiyor
Benim soyledigim su siz nasil denemenin basinda "yok bilader turbo oem" cevabini aldiysaniz sizde aracim sokuk diyicektiniz cok basit degilmi mantik ? 50 kg 100 kg meselesi degil sokukmu sokuk.
Biri beni gece 3 e 4 e kadar bekletse 2 koltugu olmadigini ogrensem bende denerim.O saate kadar beklemissem bosa gitmesin derim yani? F1 yarisi degilki bu sadece deneyip donucez evimize?
Polo dediginiz araba 1100 kusur kg en onemli 2 avantaji hafifligi ve dsg si bilginiz olsun. 2 ton arabadan 70 kg atmakla 1.1 ton arabadan 70 kg atmak arasinda fark var.. meth kit agirlik yapiyo demis birisi :) onu agirlik olarak goruyosa niye takiyo ki ? Aren abi belki fark kapanmayabilir hatta polo 100 kg atsa siz yine gecebilirsiniz mesele bu degil.Adam gecenin 4 unde sokuk arabayla deneyecegini ogreniyor anlatabildimmi ? modifiyenin esitligi olmaz ona eyvallah birinde dp var birinde yok birinde meth var birinde yok bunun sonu yok.Ama arabalarin sokuk olup olmamasi bambaska bisey.Bugune kadar acilan her deneme konusunda gormedinizmi " deneyecek arac ariyorum aracim sokuk, waxina kadar bagaj dolu vs " diye.Bu arada profilimde polo gti yazisina bakmayin tsi aracim bile yok su an :)
Marka veya ortam fanatikligi yapmiyorum 2 tarafida tanimadan gonlumden geceni yaziyorum

Bak kardesim; (adını bilmediğim, ve yasın benden kucuk oldugum icin boyle hitap ediyorum, yanlıs anlama)

1) Bana birisi sordu mu araban sokuk mu diye ? Hayır
2) Bana 100 kişiden 98i Hybrid dedi, bende sordum. Kendisi o kadar güveniyorduki kendine, 270'e kadar gazdan ayağımı almamlar falan. Dolayısıyla bize birşey sormadılar.
3) Ben hali hazırda zaten hafifletilmiş aracıma (bu aracın orjinali 1120-1200 civarında, cam tavanlısı ve sıvılar dahil) yine 1100 kgNin üzeri şekilde ben geldim. Polodan daha hafif olma ihtimalim yok, keza bu araba sökmek değil......
4) Hafiflik ve dsg diyorsun, ben ilk videomda denerken 6. vitese cok az erken attım hemen yanıma geldi az onume cıktı. Ama arabamın gucuyle onune tekrar fırladım. Hafiflik sizin uzununuzu değil, kısanızı etkileyen bir unsur. O yuzden hafifliği artık ortaya atmanın mantığı yok.
5) YUSUF ABİ'nin mesajı var. Saat 3'den sonra uygundur diye.
Bana kimse 4'e kadar bekledim demesin saat 3.30'da biz denemeye başladık. 15 dakka gecikmemiz ise olay, hata bizim. Ayıp benim.

Ben aracımı 270hp max dedim. Kimseye yalan söylemedim dolandırmadım. Benimle deneyen kaç tane araba var. Herkes aşağı yukarı nasıl gittiğini bilir. Ben son denememde olayı ciddiye aldım ve MINI yarışı önde bitirdi.

Eğer olay benim kullanmamda, araba yavaş aren ile hızlı ise, kimse kusura bakmasın siz şöför ile şöför kıyası yapıyorsunuz.

Benim 7 yaşında yeğenim DSG'yi kullanabilirken, lutfen soforlükten dolayı Cupra geçti gibi talihsiz açıklamalar yapmayın :)

Benim yazma zorunluluğum yok, önce dediler mini 270 hp olamaz dediler, hafife aldılar, bilmeyen ta.ak gecmeye çalıştı....
Alın size sonuç. Şimdi bahaneler üretilir. 70 kg'ye takılınır ;)

Sıkıntı yok, ben bu arabayı tutmaya devam ediyorum. Bagajımda büyük turbo wg kol pistonla geziyorum. Tek tek geliyor parçalar.
O zamana ölmez sağ kalırsak inşallah, yine denerim kim gelirse..
AMA BU DEV'in son denemesiydi.

Tebrik etmek bu kadar zor değil.

Arenimo
25-01-2015, 12:46
Sulemyan akrabamdir :D bildgin burdan birbirini taniyamamak bu olsa gerek hala guluyorum

ErenDurmus
25-01-2015, 12:48
Maşallah Mini temiz geçmiş .

Kekuti*
25-01-2015, 12:48
Ben de sabır yok , az bekleyine de gerek yok sen yazmışsın yok turbo takmışlar bilmem ne mide bulandırma diyorum. hybridle stok turbo farkını göstereyim , sen turbo takınca arabanı geri alırsın benden ;)

Hakan bey, neyin tribindesiniz bilmyorum ama ben ikisinin farkını net biliyorum.

11.2 yapan hybridli aracınızla işim yok merak etmeyin :)
Sizin rakipler bir gıdım altımız, mesela R53'ler olabilir.

R56'ya bulaşmayın

Kekuti*
25-01-2015, 12:49
Sulemyan akrabamdir :D bildgin burdan birbirini taniyamamak bu olsa gerek hala guluyorum

kanım dondu amskasuhfuahasukhfaskhuasfhkuf :D :D :D

Suleyman
25-01-2015, 12:50
süleyman kaydıraklar götüne girmeden 1.2 tsi polona bin ve yavaşça uzaklaş ...

Klavyeyle olmuyor bu işler, 3 mesajı var gelmiş mesaj atıyor 1.2 tsi değil ayrıca 1.4 tsi :D. Aren bu da mı arkadaşın hepsini tek tek görmek istiyorum :D. Kaydırakları özellikle getireceğim sokamazsan ama ben senin başını götüne sokarım

Suleyman
25-01-2015, 12:50
Aren neyse uzatmıyorum numaram var ***** arkadaşların bana ulaşırsa sevinirim :))). MaşAllah tüm araçlara :icon_tup:

Kekuti*
25-01-2015, 12:51
Süleyman bir sakin ol kardes..
bu konuyu pisletme rica edicem.

penguinhakan
25-01-2015, 12:52
11.2 mazide kaldı , o senin bildiğin bilmediğin çok şey var.kimseyle deneme yapmadım sen şanlısın sen görecen ilk...
diyorum hala laf cambazlığına gerek yok. Ben trip atmam , direk araba geçerim.

Kekuti*
25-01-2015, 12:55
ya hadi abicim.. terbiyemi bozdurmayın bana rica ediyorum.

Araba bitti sökülüyor size de, başkasına da çıkarmıyorum araba..
Çok isterseniz az daha bekleyin başka araba gelcek benden yavaş, onu yollarım.

Bu talebinizi, 3 haftadır görmek isterdik.. Aklınız nerdeydi ?
***** konu hala açık, girip bakaydın.

Deneme Talebi - Mini Cooper S

levent
25-01-2015, 12:55
Hakan bey siz de okumuyorsunuz sanırım, ptsi setup değişikliği için aracı bırakıcam yazdılar sayfalar önce.. Bunu bile bile hala trip atmam geçerim diyorsunuz. Bu da bir trip çeşididir benim gözümde.

Aren, Süleyman :D İyisiniz tabi :D ahahushaudhsaua

MCN21
25-01-2015, 13:02
Kekuti kesene bereket Aren bilegine kuvvet :) videolar inanilmaz guzel ve net olmus elinize saglik :)

Arenimo
25-01-2015, 13:05
Hakan bey siz de okumuyorsunuz sanırım, ptsi setup değişikliği için aracı bırakıcam yazdılar sayfalar önce.. Bunu bile bile hala trip atmam geçerim diyorsunuz. Bu da bir trip çeşididir benim gözümde.

Aren, Süleyman :D İyisiniz tabi :D ahahushaudhsaua

Skandal :D hahaha

penguinhakan
25-01-2015, 13:08
aaaaa o konuyu görmemişim , ben sizi mi takip edecem.
beni ilgilendiren bir konu geçti hybrid mi stoxk mu diye.
merak gidermek benim amacım.
neyse hadi yeni setup bekleyelim.

SGTI
25-01-2015, 13:19
Sonunda bazi konularda anlastik aren abi :)
Sunu anlatamiyorum sadece, cupralarin size sokuk diye sormasi gerekirmiydi ? Evet
Sormasa bile sizin ona deneme yerine soylemeniz gerekirmiydi ? Oda Evet
Asil sorun burasi.Ben olsam, o saatte sokuk oldugunu ogrensem yine denerdim.Ne kaybedicemki? gecenin 3 u 4 u neyse ordaysam denemeden donmek istemezdim.velhasil kelam akrabaliklar kardesliker basladigina, konu tatliya baglandigina gore bende daha fazla uzatmiyayim.Herkesin kesesine bereket herkesin aracina masallah

Günkut
25-01-2015, 13:36
Tebrik etmek bu kadar zor olmamalı.

Yasınız basınız var daha iyisini yapın gecin zor olan ne ?

Kekuti*
25-01-2015, 13:45
Sonunda bazi konularda anlastik aren abi :)
Sunu anlatamiyorum sadece, cupralarin size sokuk diye sormasi gerekirmiydi ? Evet
Sormasa bile sizin ona deneme yerine soylemeniz gerekirmiydi ? Oda Evet
Asil sorun burasi.Ben olsam, o saatte sokuk oldugunu ogrensem yine denerdim.Ne kaybedicemki? gecenin 3 u 4 u neyse ordaysam denemeden donmek istemezdim.velhasil kelam akrabaliklar kardesliker basladigina, konu tatliya baglandigina gore bende daha fazla uzatmiyayim.Herkesin kesesine bereket herkesin aracina masallah

Yahu deneme yerimde aracimin basinda konustuk.
herkes gordu inceledi. Anladim tatli dille :)

Daha ne diim arabayi uzerlerine mi yapiim..
Ben kimseyi bekletmedim. Kimse yoktu 3de yanliz kaldilar orda, canlari skldi heralde smdide bana gec kaldin diyorlar. Gec kaldim evet ama sadece 15 20 dakka
4e kadar beklettin diyince sanirsin 12de gorusuruz dedim.
ben once avrupada gazladim, ki videosu var. Istanbulun diger ucundaki denemeye gittim. Biraz burda serzenis degil tebrik lazim. Bunu yapicak kisi sayisi az.

Kekuti*
25-01-2015, 13:48
aaaaa o konuyu görmemişim , ben sizi mi takip edecem.
beni ilgilendiren bir konu geçti hybrid mi stoxk mu diye.
merak gidermek benim amacım.
neyse hadi yeni setup bekleyelim.

Ya Hakan Bey, tanimadigim adama ne haber vericem ? Niye trip atiyorsun haber vermedim diye hocam kafaniz mi guzel ?

Yeni setupi bekleyin, ilk size haber vericem..

Kazasiz belasiz

e'to
25-01-2015, 13:57
Kerem kesene bereket yapanlarin ellerine saglik.
Aren seninde bilegine saglik.hhakkini vermissin.
videoda süper olmus.:):icon_tup:

yusuf yılmaz
25-01-2015, 14:02
05376855070 buda benim numaram turbo buyuk veya hybrid diyenler ustasiyla gelsin kontrole mekanim bostanci acik adresi isteyene veririm kimse iskembeden sallamasin klavye sovalyeligi yapmasin

yusuf yılmaz
25-01-2015, 14:28
bizdeki videolarıda yükleyeceğiz herkes görecek o akşam yavaş olan cuprayı dahi geçemediniz 220 ye kadar.. sonrasında 1 boy geçtiniz bunu sizde kabul etmiştiniz zaten
benim hızlı olduğumu bildiğinizden sürücü değişimi yaptınız ve sorunum olduğunu söylediğim halde burda reklam yapıyorsunuz
sizler hepiniz biliyorsunuz korktunuz söktünüz sürücü değiştiniz arabayı bantladınız garip garip hareketler içine girdiniz

270 diyorsunuz kardeşim kerem ...sen benle rol mi yaptın da 270 hani nerde diyorsun
hadi gel tek başına bu gece çıkalım
geç beni tebrik edeyim seni
benzin harcamam diyorsun
parada benden
varmısın?

Oz`
25-01-2015, 14:43
Deneyenlere tebrikler pislik camur yapmayin dnenmis bitmis olay boşverin ki kerem yakin arkadadimdir o direksiyonda napio anlayamadim ama ahahahhaha surezmeki o videodanda bellli keaiciler havalarda.ucuyor yarisin bahanesi olmaz denemek isterseniz kerem hayir demicektir cok hizli oldugunu dusunen tsi varsa thp makinalarimiz hazir. Tekrar soyluyorum yarisin bahanesi olmaz tebrikler keremcim maslllah tekerlegine zeval vermesin :)))) deneyelim dediginiz an telim herkesde var alo yapin yeter ;)

Dedigim gvi atarin manasi yok arabanda ariza varsa viseyin varsa denemicekain denemiceksen gelmiceksin. Duz mantik afedersin biia is cek donunu diince ayip oluyor diyorsunuz ;)

yusuf yılmaz
25-01-2015, 14:51
Deneyenlere tebrikler pislik camur yapmayin ki kerem yakin arkadadimdir o direksiyonda napio anlayamadim ama ahahahhaha surezmeki o videodanda bellli keaiciler havalarda.ucuyor yarisin bahanesi olmaz denemek isterseniz kerem hayir demicektir cok hizli oldugunu dusunen tsi varsa thp makinalarimiz hazir. Tekrar soyluyorum yarisin bahanesi olmaz tebrikler keremcim maslllah tekerlegine zeval vermesin :)))) deneyelim dediginiz an telim herkesde var alo yapin yeter ;)

Dedigim gvi atarin manasi yok arabanda ariza varsa viseyin varsa denemicekain denemiceksen gelmiceksin. Duz mantik afedersin biia is cek donunu diince ayip oluyor diyorsunuz ;)

ya Özgün sen deme bari bunları
sen değilmisin 180 de önde olan sonrasında farkı açarak gider diyen
o gece sorunlu olduğum halde denedim ne varmış bunda geçildim problem yok bana o gece söz verildi bi sonraki akşam deneyelim ben bu videoyu şimdi koymayın sorun düzelsin tkr deneyelim geçin istediğiniz videoyu koyun dedim
bana o gece de söz verildi gebze dönüş yolunda kerem aracımda patırdama var yapamam kusura bakma dedi ben o gece patırdama varken yapıp geçsem ve kerem in rizası olmadan da videoları koysam ooo bakın ben en hızlıyım en iyiyim desem hoş olurmu
bizde milleti geçiyoruz ama kimseye sormadan video koymuyoruz benim kızdığım nokta o

Oz`
25-01-2015, 14:57
ya Özgün sen deme bari bunları
sen değilmisin 180 de önde olan sonrasında farkı açarak gider diyen
o gece sorunlu olduğum halde denedim ne varmış bunda geçildim problem yok bana o gece söz verildi bi sonraki akşam deneyelim ben bu videoyu şimdi koymayın sorun düzelsin tkr deneyelim geçin istediğiniz videoyu koyun dedim
bana o gece de söz verildi gebze dönüş yolunda kerem aracımda patırdama var yapamam kusura bakma dedi ben o gece patırdama varken yapıp geçsem ve kerem in rizası olmadan da videoları koysam ooo bakın ben en hızlıyım en iyiyim desem hoş olurmu
bizde milleti geçiyoruz ama kimseye sormadan video koymuyoruz benim kızdığım nokta o abi bak sorun varsa denemiceksin duz mantik :)

Yarisin bahanesi olmaz senelerdir boyledir. Bu lutfen be abi patirdadi dicen cekilicen eeee ust usts denersen bana yapilsa banane patirdamasaymis derim ki ben debriyaj vicir vicir kacirarak levent kardesimle denemis biri olarak soluyorum bahane olur gecilirsin duzeltir fened enersin ozaman yazarsin ama deniosan o isin bahanesi olmaz abim denemek iatedigimi anladinmi ben kimaeye biaiy demiorum kerem o arabayi suremez 3 seene once ilk minisinde dsc kapamadan patirdio diien adam. O saftiriktir yani :)

Ondan dolayi keremdd kesinlikle suc aaaramam ben

Arenimo
25-01-2015, 15:42
Yusuf bey kusura bakmayin ama kotu niyetlisiniz neden ,

Deneme konusu acikdiginda gelmek isteriz dediniz hay hay buyrun dedik , aracin tum specleri vidasina kadar yazili ve dyno verileri ile belirtildi keremin araba o geceye ozel degil hep 2 koltukluydu sadece o geceye mahsus sag koltuk uzerinden alindi ,

Siz sadece arabam cok sariyo 100 de basmak istediginizi soylediniz bizim icin de 100 olumsuz 60 ve 80 size hangisi uyarsa basariz dedik siz aracinizin setupini gizli tutuyosunuz soylemiyosunuz da soylemek zorunda da degilsiniz ama fakir edebiyati a gerek yok arabamda su yok bu yok bu parcalar kereme ozgu parcalar degil neticede siz de takabilirsiniz ,

Kerem ile denediniz zaten keremi kendi kullanisi ile bile gecemedi iz one de ciktiniz ama hep sonunda kerem geldi gecti , konuya afis afis 270E KADAR BASICAZ diye vurgulayan sizdiniz ben sizi hic o suratlerde goremedim ne zaman kerem acmaya basliyo birakiyosunuz benim ile denediginizde zaten alakamiz olmadi ,

Siz bizim araci incelediniz baktiniz icinize sinmediyse denemiycektiniz ? Aracta ne varsa soyledik gucunu soyledik eksigimiz yok

Simdi asil soru su kerem ile denerken hic birsey yoktu size sordum bakin gectik dimi dedim gecme sayilmaz ufak ayna cikariyo kafa cikariyo 1 boy mu vs muhabbeti dondu kerem tahmin etti bir polemik olucagini size sordu ben kullanamiyorum Aren kullanabilirvmi diye ? Var mi yanlis birsey yok siz de fark etmez dediniz

Simdi siz aracinizda bosa ariza aramayin kerem 80 de 2. Vites basmaya calisiyo yanlis 3 de basmasi lazim ama BB mutlaka yapmasi lazim beceremiyor su an icin ayip degil bir cok insanin yapamiyacagi seyi yapiyo acik yureklilikle soyluyor kullanamadim yapamadim diye ,

Ben gayet yan yana bastim onde basma bile yok hatta Alp ile videoda gozukuyor kapisinda basiyorum rahat gecicegimi zaten biliyordum

Simdi dev cooper hakkiyla kullanilinca siz araba arizalandi sandiniz sanirim yok yok merak etmeyin arabaniz iyi

Peki 1 kere denediniz ariza cikti 2 3 4 neden bastiniz ? Onu da gectim deneme bitti soforler degisti kerem gel yine basalim neden punduna getirip 1 2 video alsaniz kar one gecince bas frene alin gectik , yusuf bey bunlarla cocuk kandirirsiniz anca siz arizali araba ile bile bile ladese gerek yok !!!

Alp ile de basmiycaktim araba yoruldu belki sisti bile video da da arabayi dinlendirmem gerekli diyorum ama evim gebzede basalim dedi kirmadim bastim ki baskasi olsa bu riski almaz denemez bile hesaplariniz dogru siz alpten 5 boy hizlisinizdir ama Dev de sizden emin olun bir o kadar hizli

Sizin amaciniz cok acik net belli kusura bakmayin ama Keremin sizinle denemek istememesi aracinda benzininin olmayisi degil sizin kisiliginizle alkalidir , yoksa sag olun biz o ggub 300 km yol yaptik ve bu araclarinicinde C6 vette sc s2000 gibi araclariniz da vardi cok sukur ihtiyacimiz yok fakat sizin bizden bir talebiniz varsa seve seve yardimci oluruz ayrica ,

Ben ailemle bu arabaya biniyorum rolla da geliyorum muhabbeti talihsiz oldu Kerem bu arabayi roll icin aldi yapti ve biniyor amaclar farklidir butceler farklidir bu konulara girmenin manasi yok her neyse

Arenimo
25-01-2015, 15:55
Video konulmasindan rahatsizsiniz sanirim ama siz de video cektiniz ve kerem ile denedikten sonra biz gectik deyince Videolar var atariz seyredersiniz hatta bunu Alp soylemisti simdi noldu NET bi sekilde gecilince mi video konusunu tu kaka oldu. Geciniz efendim, Kerem e butun gun boy boy yazdiniz Arenle denediklerimizi foruma atmayin diye nedenmis efendim sizinkiler atiliyo da bizim belgesel tadinda olan videolarimiz atilmiyo?

NOT: Bu arada da ben de rolling yapmayi bilmiyomusum Kerem'e oyle yazdiniz gozum le gordum

yusuf yılmaz
25-01-2015, 16:14
aren kardesim biz kekuti ile arabasi ile denemeye geldik 270 e kadar basmadada sorun yok gene basarim her zaman gecilsemde basarim ama senin basma tarzin uygun degil 80 e 60 hangi hiza gelirsek bekleyip bekleyip bir anda brake boost mu ne yapacasin ben onu ayarlayana kadar sen basip gidiyorsun tamam sen gene kullan bende bugun sofor degisicem hatta ustanizida getirin turboma baktirin gelin gece 270 e kadar basalim ha ne dersiniz?Ben roll de cakallik bilmem kimsenin videosunu paylasmadim forumda ama gel bu gece cekelim heryere koyalim videolari varmisiniz hizlisiniz bence gelmelisiniz nasil olsa geciceksiniz kabulmu?Ben video cekmek icin kerem ile denemek istemedim kerem nizami kornaya uyup bastigi icin istedim baska bir sebebi olsaydi baskalari ile denedigim dunya kadar video var emin ol videolar sayfasini doldururdu.

mert_leon
25-01-2015, 16:30
Maşallah cooper'a denemeler gayet net olmuş. Birde geçersin benim arabam aile spec yoksa daha çok geçerim, geçilirsin arabam aile spec yoksa geçemezdiniz :) Ne aile specmiş onlarada maşallah :)

Kekuti*
25-01-2015, 16:31
Yusuf abi,

Dun aracimi topladim. Bana bu hafta gazlamamin maliyeti takriben 1000 tl. Ben he diyince hic bir zaman rolinge cikmadim. Hep disiplinli bir sekilde hazirlandim

Dun itibari ile eksik olan koltugumu ve kar lastiklerimi taktim, birazdan aracimin fotolarini eklerim. Hala calistigim icin devamli bakamiyorum.

Siz benim aracimla denediniz. Nenemin bile kullanabilecegi bir aracla sofor deismenze gerek yok. Ayni seyi yapicak sizin yerinize kullanicak kiside.

Avrupa Anadolu turu bitmistir. Sen benle denemek istiyorsan, aksama bagdat caddesine gel, 100 metre kosu yarisi yapalim. Arabalarimiz denedi ve herkes gordu.

Benim gonlum cok rahat. Ister serefsizlik de ister ayip de. Kim neyin ne oldugunu biliyor. BEN BIR DAHA DENEMIYORUM VE ARACIMI HAFTAICI TESLIM EDIYORUM.

Selametle.

Not; videolarda nizami olmayan hic birsey yok, dikkatli izleyin. 1000 kisi izledi bir tek sen nizami degil diyorsun.
Soforluk konustu Ve olay bitti. GECILDINIZ.

Ayrica benzin Jestin icin tesekkur ederim. Ama sadakaya ihtiyacim yok !

Kerem

hantypR
25-01-2015, 16:47
Deneme gecesı biz sadece mini ilecupra denemesı için gelmedık ki baska araclar var evo subaru sc typer yüklü typer onlarla denemek için corvetımızi dahi getırdık bende maksat eglenmek için memur işi s2000 nimi bizde evo subaru varsa eglenmek için gazlayalım dedık geldik hep beraber karsıdan kalktık hazırlanıp aracların hıc biride yok cupralarınız vardı bizede seyretmek düstü mını keremle aracını yapmiş bende sizi aziz abiler tarafından gıyaben tanıyorum fvm cupra sizde kırmadınız denedınız adam gectı sonuc bu gene geliriz isterseniz tebrıkler araclarınız cok guzel yuruyo cupralar ama itaraza gerek yok mini hızlı ve gectı ii aksamlar

B.Battal
25-01-2015, 17:06
Çirkinlesmenin luzumu yok buradaki kimse saygisizlik, terbiyesizlik yapacak insanlar degil emin olabilirsiniz.

Kilo, surucu, ekstralar vs. bunların hepsi tabiri caizse "kol bozuk" muhabbetidir.
Ayni marka ve model arabalari denemiyoruz ki "sende su var bende bu yok" diyebilesiniz.

Yeterince sey tekrar tekrar konusulmus herkesin arabasina Masallah. Hic biri yavas arabalar degildi ama geride olmayi kabullenmekte bir erdemdir. Kazasiz belasiz gunler.

Fatih Kavak
25-01-2015, 17:37
DEV ccooer vs rsa cupra's - YouTube (http://youtu.be/iYABieX1c9o)
Bu sizin ilk denemiz matematiğiniz doğru alp beye 5 boy gidiyorsunuz ama arende size gidiyor..

rebeloghy
25-01-2015, 17:38
aren kardesim biz kekuti ile arabasi ile denemeye geldik 270 e kadar basmadada sorun yok gene basarim her zaman gecilsemde basarim ama senin basma tarzin uygun degil 80 e 60 hangi hiza gelirsek bekleyip bekleyip bir anda brake boost mu ne yapacasin ben onu ayarlayana kadar sen basip gidiyorsun tamam sen gene kullan bende bugun sofor degisicem hatta ustanizida getirin turboma baktirin gelin gece 270 e kadar basalim ha ne dersiniz?Ben roll de cakallik bilmem kimsenin videosunu paylasmadim forumda ama gel bu gece cekelim heryere koyalim videolari varmisiniz hizlisiniz bence gelmelisiniz nasil olsa geciceksiniz kabulmu?Ben video cekmek icin kerem ile denemek istemedim kerem nizami kornaya uyup bastigi icin istedim baska bir sebebi olsaydi baskalari ile denedigim dunya kadar video var emin ol videolar sayfasini doldururdu.

Abi dsgli aracınız ile 80 e sabitleyip bekliyorsunuz sadece sonrasında da gaza basıyorsunuz 3. kornada değil mi ?

Yandaki araç brakeboost yapıyor da hile mi yazıyor ? Nos mu bağlıyor ? Yandaki araç brakeboost yaparken siz neyi ona göre ayarlıyorsunuz yani onu anlayamadım ben.

gakko
25-01-2015, 17:46
cooper a 41 kere maşaallah :) video çekimi çok güzel olmuş

yusuf yılmaz
25-01-2015, 18:08
Dogru duzgun yazin bana cevap ve cevaplar hakki dogurmayin yarin kismetse videolar koyulacak daha net yazariz benden bir cevap isteyenler istedigini whats dan sorsun herkese acigim tkr numarami veriyorum 05376855070

Arenimo
25-01-2015, 18:11
Abi koy bir de arabayi disardan izliyim attigimiz alevleri izleyelim

Oz`
25-01-2015, 18:27
:) ben boşa yazıyorum vallaha :) neyse biz içi dışı takılı Ds3 le denemek isteriz biz 2 siz tek kişi basın sıokıntı yok NE zaman ? :) patırmadığı zaman haber edin cuprayla golf le vs vs vs denemek isteriz

KA®ANLIK
25-01-2015, 18:41
:) ben boşa yazıyorum vallaha :) neyse biz içi dışı takılı Ds3 le denemek isteriz biz 2 siz tek kişi basın sıokıntı yok NE zaman ? :) patırmadığı zaman haber edin cuprayla golf le vs vs vs denemek isteriz

biri golf dedi golf

gel de alıyım aklını :D

PiscocuK
kerem aracına maşallah kardeşim ayrıca çok ciddi kullanıyorsun çok güldüm kızma :)
aren sanada maşallah yine formundasın yalayıp yutmuşsun bu makinayı artık

yanlız ben başka birkaç şeye değinmek istiyorum
okadar konu açılıyor 1-2 video anca ekleniyor görünen tek şey 3310 çekimi iki stop lambası ve booorrnnnn sesi
adamlar kısa film tadında çekim yapmış yayınlamış herşey ortada neden bukadar sorun haline geliyor ki

araçlara ve çekime maşallah devamını bekliyoruz

Arenimo

Abi net geo luk video cek istersen inanmazlar baska bir dunyalari var sasirtici

johnie
25-01-2015, 18:50
Rolling yapmamış halin bu ise, yapmış halini görmek istemem ben .. Çok tatlı bir vites atışı tekrar tekrar izledim :D
Bence sen m.köy de , n.taşında falan yanla Arenimo sesin işin bu rolling değil , bilmiyorsun nede olsa :)

Arenimo
25-01-2015, 18:52
Rolling yapmamış halin bu ise, yapmış halini görmek istemem ben .. Çok tatlı bir vites atışı tekrar tekrar izledim :D
Bence sen m.köy de , n.taşında falan yanla Arenimo sesin işin bu rolling değil , bilmiyorsun nede olsa :)

Hahaha ogrenicem kanka roll yapmayi dur daha :D roll a geri donmek istemiyorum abi boyle low profile cok guzeldi

H22Power
25-01-2015, 18:58
Maslalah araclaraaa ozellikle kerem kardesime dev miniye cok emegi var karsiligini her gecen gul aldi mermi masallah kanka arenimo kral pilotaj cok iyi masallah typer gibi mini suruyosun pilotaj bu arabalrfa cok onemli sonucta hergun kiz arkadasinla veya cafeye gitmiyosun roll de pilotaj hirs cok onemlidir bence polemiklere girilmesin cupralarda kendi speclerinde hixli minide tekrar sorunlari olan dener bu arada video avrupa gibi olmus cok kalite elineze saglik biz fakirler evkurdan aldigimiz cameralarla cektigimizden kitu cikiyodu :)

Oğlum senin türkçe hocanın s.kyim yasa hahaha
MAAŞALLAH tüm araçlara
Kimsenin deneme yapmadigi su ortamda
Deneme yapip zevk alabildiyseniz ne mutlu
Kim geçti olayina takilmayin bence
Nasilsa biri gelip muhakkak geçiyor.

ozyt1000
25-01-2015, 19:28
Cooper a maaşallah, pilotaj 10 numara olmuş. Geçilmeyecek araba yoktur, önemli olan geçilince geçeni tebrik edebilmektir.

Tabi arabayı yaparsın koyarsın garaja, kimse seni geçemez :)

Görkem
25-01-2015, 19:45
çok keyifli bir rolling olmuş bence,,tabiki rolle alışkın birisiyle ve işin içinede brake boost olayını sokarak fark olmuşturulması normal bir sonuç,,,video çekim açılarıyla ayrıca zevk verdi ,,,herkesin aracına maaşallah ;)

Bayrampaşalı
25-01-2015, 20:02
Arenımo hep senın yuzunden ne zaman mini kullansan cıksan olay oluyo :)

Redbull
25-01-2015, 20:02
Aren Pilotaj farkını konuşturmuş.
Deneyen araçlara Maşallah.

can2k
25-01-2015, 20:36
Nedir abi bu shkodra muhabbetleri ya
Ibiza cuprayi bunlara satarken fazla abartiolar
Benzini karsilicaginiza methanol kiti alin biz doldururuz
Kac yasinda adamlarsiniz bos muhabbete gerek yok

NHT39
25-01-2015, 20:56
Üşenmedim başından sonuna kadar okudum ve iddia ediyorum siz ne yaparsanız yapın o adamlar 1 tık fazlasını yaparlar çok zor değil bende deli gibi miniyi yürüteceğim diye uğraştım gırtlağına kadar yükledim ama her şey istediğimiz gibi olmadı istanbul'da yapıldı yüklendi geldi antalya'ya çıktık rolle antalya'dan serdar (dbs 16) polo gtı ile araya tır sokacak kadar mesafe soktu ki araçlar aynı firmanın yazılımıydı sonrasında ben demedim yok benim arabam yakıtsızdı yok kesme yaptı vs geçti mi geçti...Lütfen saçma sapan şeylerden kalp kırılmasın hele ki yancılar hiç ortalığı bulandırmasın
Uzun lafın kısası bu adamlara dikkat edin her türlü geçerler... sadece istesinler nokta...
Kazasız belasız cezasız günler herkese

NHT39
25-01-2015, 21:05
Haaa şunu da belirteyim bu adamların hepsi hali vakti yerinde insanlar benzine falan ihtiyaçları yok!kepenk açtırıp bir gece de motor toplayan ustaları var ...bilmem anlatabildim mi

Serhat Y.
25-01-2015, 21:27
Kerem tebrikler öncelikle, aynı gecenin denemeleri iki ayrı konu olarak açılmıştı ama diğer konu güncel listeden düşmüş, buraya yazayım dedim, atarlı konu:)
denemeler için yorumum bariz sizin aracınız hızlı geçmiş gitmiş mini, bahaneler üretilmesi missfire dı hafiflikti vs.sebeplerin öne sürülmesi konuyu basite indirgemiş yakışmamış, karşı taraf için o dakkadan sonra tek itiraz hakkı erken basıldı kornalara uyulmadı olabilirmiş ama pek ordanda ilerlenmediğine göre ben burda art niyet ararım.
tebrik edilip tekrar daha iyi hazırlanılıp teklif götürmek varken neden hemen ertesi günü hırsla hadi çıkalım tekrar yarışalım bu sefer farklı olucak vs.yaklaşımınıda hiç anlamam.
deneyen araçlara tekrar tebrikler, keyfini alın olayın..
bizim ivan da (mağlup gp) umarım dersini almıştır, rollingin tadını almıştırda daha iyi hazırlanır çıkar tekrar, adam eğlenceli bi tip kafası rahat modeli, roll camiasına yakışır aslında:))

Seccop
25-01-2015, 21:54
Kısa ve net sorucam cooper s değil gp olsaydı kiloya bu kadar takılınılacak mıydı. Farzedin ki bu araç sunrooflu gp değişen ne olcaktı herkese iyi geceler... Deneyen her araca emeklerinden dolayı tebrik ederim

kelalper
25-01-2015, 22:14
adamlar 15kg ın hesabını yapmış yaw. kerem kullanamamış o belli. Aren araya yol döşemiş hala yetmemiş.Bu seferde methanol problem olmuş. Yaw adamın arabası 266 i methanolsüz veripte yarışa + methanolle gelmiyor ki. Dyno run da da methanol var üzerinde. Kaç hp kardeşim araban 265 hp bitti. İsterse içerisinde isot biber olsun nos olsun o araba 265hp. Sonuçta bu. arabandada sorun varsa o zaman denemeyeceksin aile arabanı. Kırılır falan anneni belediye otobüsüne bindirmek zorunda kalırsın onu da mı düşünmüyorsun.

kelalper
25-01-2015, 22:34
Penguenlerde cok yalniz onu da utumayin. Mesaj atmis ben araba gecerim diye. Gectigi deneme yok gelen vurmus kirbaci hala gecerim dio. Nesquick istersen turbolu 1.6 thp ds3 var. Mami de. Denemek yer mi?

clv2lGl
25-01-2015, 22:41
Koltuk değil de Kerem bu gece için 1 haftada 23 KG verdi. Sibel Can diyeti sanırım formülü.

penguinhakan
25-01-2015, 22:51
Penguenlerde cok yalniz onu da utumayin. Mesaj atmis ben araba gecerim diye. Gectigi deneme yok gelen vurmus kirbaci hala gecerim dio. Nesquick istersen turbolu 1.6 thp ds3 var. Mami de. Denemek yer mi?

Daha önce seni s.... lemediği yazmıştım ...

Jackie
25-01-2015, 22:59
2. ya da 3. sayfada sıkıldım okuyamadım :D

Aren sen manyaksın ya , bileğine sağlık kral.
DEV'e ayrı maşallah, sanki DEV hızlanmıyor da cupralar yavaşlıyo gibi gitmiş :D:D

yusuf yılmaz
25-01-2015, 23:17
adamlar 15kg ın hesabını yapmış yaw. kerem kullanamamış o belli. Aren araya yol döşemiş hala yetmemiş.Bu seferde methanol problem olmuş. Yaw adamın arabası 266 i methanolsüz veripte yarışa + methanolle gelmiyor ki. Dyno run da da methanol var üzerinde. Kaç hp kardeşim araban 265 hp bitti. İsterse içerisinde isot biber olsun nos olsun o araba 265hp. Sonuçta bu. arabandada sorun varsa o zaman denemeyeceksin aile arabanı. Kırılır falan anneni belediye otobüsüne bindirmek zorunda kalırsın onu da mı düşünmüyorsun.

80 yasinda annemi bu salakca yorumunun icine katma aklini alirim.senin ...

ErT_ThM
25-01-2015, 23:39
Deneyen araçlara maşallah videolar gerçekten çok kaliteli olmuş ellerinize saglık
Son günlerde forma yorum yazmak gerçekten zorlaştı çocukta yazıyo colukta karşısındaki kişiye hiçbir saygı göstermeden ilginç yorumlar yapılıyor bence bişeyler yazarken 2 kere düşünmek lazım sonu kötü yerlere gidebilir
Tekrardan maşallahh araçlara

jeffy
26-01-2015, 01:00
Araçlara maaşallah da ben çekime ve videoya bayıldım.. Adam akıllı neyin ne olduğunu çok net görebildiğim ender videolardan.. Hazırlayanlardan allah razı olsun :)

Bu arada Mini bariz daha hızlı öyle 15-20 hatta 50 kg la kapanacak şekilde değil bence..

Patisever
26-01-2015, 02:39
aren ne yaptın yavv masallah bro

Oz`
26-01-2015, 03:29
hadiii abiler HADİİ atarı birakın DS3 kuzu kuzu yatıo yokmu deneme ?

yusuf yılmaz
26-01-2015, 06:07
hadiii abiler HADİİ atarı birakın DS3 kuzu kuzu yatıo yokmu deneme ?
Deneriz problem yok

emirarslan34
26-01-2015, 06:53
arabandada sorun varsa o zaman denemeyeceksin aile arabanı. Kırılır falan anneni belediye otobüsüne bindirmek zorunda kalırsın onu da mı düşünmüyorsun.

apler abi cok agir olmus allah askina yani. berki iyi niyetle yazmis olabilirsin ama herkez oyle anlamaya bilir..

emirarslan34
26-01-2015, 07:00
Deneriz problem yok

265 hp lik R56 ya tutunamamissiniz 370 hp lik stage 2 sokuklukte DS3 e tutuna bileceginizi hic sanmiyorum abi bosuna benzin yakarsiniz. zevkineyse orasi baska tabi. stage 2 , 3 sokuklukte TR nin en hizli THP sidir benim gözumde suan mami baskan.

kelalper
26-01-2015, 07:12
80 yasinda annemi bu salakca yorumunun icine katma aklini alirim.senin ...

yusuf bey annenizi karıştıran ben değil sizsiniz. Annenize karşı da söylenmiş bir laf değildir o.Anneler kutsaldır siz belki o yapıda olabilirsiniz ama ben kimsenin annesine laf etmem.
Aklını alma lafına gelince de buradaki çoluk çocuğa benzemem öyle kimsede aklımı alamaz. Aklımı almaya çalışacağına çıkıp arabanı nasıl daha hızlı yaparsın onu düşün senin için daha hayırlı olur.

kelalper
26-01-2015, 07:15
265 hp lik R56 ya tutunamamissiniz 370 hp lik stage 2 sokuklukte DS3 e tutuna bileceginizi hic sanmiyorum abi bosuna benzin yakarsiniz. zevkineyse orasi baska tabi. stage 2 , 3 sokuklukte TR nin en hizli THP sidir benim gözumde suan mami baskan.

inanmak diye buna deniyor. Sanıyor ki 150 160 a kadar tutunurum sonra da patırtadı yaw yoksa geçiodum derim diye düşünüyor. Çok hızlı araba görmediği için öyle sanıyor.

ÖmerF.Bayar
26-01-2015, 07:29
Ufak tefek tartismalarda olsa konuyu bastan sona okumak zevkliydi taki kelalperin yorumuna kadar, Allah askina benim bile zoruma gitti ayiptir,
Arenimo - Kekuti tebrik ederim, umarim yeni setupunuz hayirlisiyla biter ve istenilen guclere ulasirsiniz,
Gecilen tarafida ayrica tebrik ederim.

mody
26-01-2015, 07:35
Ufak tefek tartismalarda olsa konuyu bastan sona okumak zevkliydi taki kelalperin yorumuna kadar, Allah askina benim bile zoruma gitti ayiptir,
Arenimo - Kekuti tebrik ederim, umarim yeni setupunuz hayirlisiyla biter ve istenilen guclere ulasirsiniz,
Gecilen tarafida ayrica tebrik ederim.

bak burda şöyle bir durum var, birileri yaşına güvenip kendinden yaşça küçükleri hor görerek yorum yazarsa, forumun sivri dilli, iyi niyetli, kocaman yaşlı ayısı da bodozlama olaya girerek herkesi bir uyandırır. sınırlarını geçmemeleri için dürter.

o yüzden mesajı tek olarak değerlendirmemek lazım

kelalper
26-01-2015, 07:46
arkadaş nerenizle okuyorsunuz yazdıklarımı. Monitörü telefonu vs okuduğunuz aygıtları gözünüzün göreceği yere koyun. Adamın annesine edilmiş tek lafım yok görsemde elini öperim. Adam ne demiş aile arabam annemi ailemi alıp geziyorum demiş. Ben de o araba arızalyken gazlama, araban kırılırsa aileni ne ile gezdireceksin belediye otobüsüne mi koyacaksın onu düşün dedim. Tekrar ediyorum anneler kutsaldır kimsenin annesine küfür edecek adamda değilim. Bizim gruptan kimse etmez ama yanlışlıkla eden olursa da hop diyecek olan ilk kişide benimdir.

ÖmerF.Bayar
26-01-2015, 07:48
bak burda şöyle bir durum var, birileri yaşına güvenip kendinden yaşça küçükleri hor görerek yorum yazarsa, forumun sivri dilli, iyi niyetli, kocaman yaşlı ayısı da bodozlama olaya girerek herkesi bir uyandırır. sınırlarını geçmemeleri için dürter.

Beni ilgilendiren hicbirsey olmadigi icin tek yorumla kalicam.

kelalper
26-01-2015, 07:48

yakışmamış ufacık adama söylediğin kelimeye bak.

Okan D.
26-01-2015, 08:14
DEV cooper maşallah çok sağlıklı gidiyo sürücü ve brake boost tabiki farkını göstermiş

ozyt1000
26-01-2015, 08:30
Araçlarınızı merak ediyorum, eğlencesine eg k20 turbo ile denemek isterseniz, aracım her daim hazır nezaman isterseniz deneyebiliriz. :)

MTZ
26-01-2015, 08:46
Merhaba Yusuf Bey , 2 cupranin da setuplari ayni diyorsunuz fakat sizin cupra diger cupraya nasil 5 boy fark acabiliyor ? Ne gibi bir artiniz var ?

2. Olarak araci o gece gidip incelemissiniz her yerine bakmissiniz bu durumda sizden habersiz bir sey oldugu yok gorup razi olmussunuz , zaten setuplarini Kerem sizinle paylasmis setupini komple yazmis fakat hala siz aracinizda neler oldugunu yazmiyorsunuz , oyle bir edebiyatibiz var ki sanki araba filtre eksoz

3. Olarak , video icin izin istenmedi diyirsunuz fakat Arenin yazdigi bir sey var Alp denen arkadas Kerem ile denedikten sonra Aren sormus Kerem geciyor mu diye ? Siz de Kafa burun belki biraz geciyor vs demissiniz , Aren de uzunda cok geciyo deyince sizler videolar var atariz izlersiniz demissiniz

4. Olarak ,surucu degisim talebinde bulunmuslar rizaniz alinmis ve kabul etmissiniz yine size capraz bir sey yapilmamis

5. Olarak , Aren gayet nizami basmis gercekten iyi bir surucudur zaten Aren bindikten sonra arabanin sesi solugu bile degismis BB ve vitesler olmasi gerektigi gibi ,

6. Olarak araciniz ariza yaptigini idda ediyosunuz olabilir mekanik spor bu gun dunyada pro. Olarak yarisan insanlar mekanik problemlerden dunya sampyonlugunu kaciriyor ama bahane etmiyor , madem araciniz ariza yapti denemeseydiniz ,

6. Olarak , belki biraz bakkal hesabi olucak ama bakin deneme videosunu herkes dikkatli izlesin 3:43 de Alp denen arkadas ile Aren yan yana geliyor kimse a 5 6 kere arka arkaya bastigi arabayla bir daha basmaz hem sisme hem de yag sicakligi yukseldiginden risk almaz fakat yine kirmiyor sizli ve basiyor Alpten hizliyim diyosunuz bakin 3:44 saniyesinde Alp ile deniyor hatta kapisindan basiyor ve hic zorlanmadan geciyor bence de sizin araclarinizda bir sorun yok sadece dev kullanilmasi gerektigi gibi kullanilmis baska bir sey degil ,

Kerem hep yanlis viteste yanlis kmlerde basiyo bb yapmiyo ama Aren kullanmaya baslayinca araclariniz ariza yapti vs saniyorsunuz Kerem de iyi sofordur fakat roll da biraz daha zaman lazim bence , ayrica gecilmeyi hazmedememek nedir bos verin isin keyfini alin o kadar guzel bir video hazirlanmis tevrik edin kendinizi gelistirin aradaki seviyeyi koruyun ki bir daha denemek icin birbirinize yuzunuz olsun ,

Ek olarak Alper abiyi yanlis anladiniz sanirim roll araciniz ile herseyi yapmak istyorsunuz anliyorum ama bunu buraya yazmaniz da biraz kol bozuk muhabbetine donmus

Yasiniza hurmeten yaziyorum yanlis bir yorumum olduysa affola iyi forumlar

XoR
26-01-2015, 08:50
Maşallah deneyen araçlara

Cupra geçti diyenler gelsin akşam Kanyon'da sinema salonu kiralayalım birlikte izleyelim. Mini don lastiği yapmış hala cupra'nın geçtiğini yazabilecek cürete sahip insanları görmek komediden başka birşey değil.

gp74
26-01-2015, 09:00
Bende Yarışın tarafı UV Cupranın (UD Değil :) ) sahibi Alp olarak ;
Bu saate kadar birşey yazmak istemedim. Sebebi de önce herkes bir elindeki eteğindeki taşları döksün içini boşaltsın diye. Sağolsun herkes taraflı ve tarafsız düşüncesini paylaşmış. Buraya kadar bir sorun yok. Lakin bazı yorumlar oldukça amacını aşmış onlara zaten kötü söz sahibine aittir diyerek yapacak birşeyde yok. Sonrasında Kerem Kardeşim bu söyleyeceklerim sana;
Öncelikle seni Tebrik ederim. Beni geçtin, aracın hızlı... Sen ve grup arkadaşların her ne kadar inanmasanda aracımın stock Turbo ve stage2 setupla gideri budur. Ben açıkcası senin beni çok daha fazla geçmeni beklerdim. sebebide üst kapak + emme +egzos manıfoltu işli, sökülmüş (Bana göre full sökük ) keyif almak için değil tamamen geçmek için hazırlanmış bir araca göre yavaştın. Ancak yariş bitipte söför değişikliği yaparken sonuca ilşkin 240 da 1 boy fark oldu dediğin sonuç bakıyorumda burda 1 direk olmuş. Buna da sadece PESSS diyebiliyorum. Göz var nizam var... El insaf
Ancak şu konuda hakkını yemem son derece nizami bastın, kornalara uydun bu konuda da ayrıca teşekkür ederim. Benim kendimce tek hatam enazından 1 kezde olsa kendi devrimde ve kornanın bende olarak basmamamdı. (Yanlış anlaşılma olmasın geçerim diye bir iddam yok sadece fark ne olurdu onu görmek için) neyse yapacak birşey yok sağlık olsun... Sana söyleyeceğim son söz;
Keşke benle denediğin gibi Yusuf abinle de deniyebilecek cesareti gösterebilseydin, inan bu senin açından çok centilmence bir davranış olurdu. Yok aracım patırdadı sorun oldu v.s gibi bahaneler üretmeseydin bence gece çok daha keyifli ve güzel bir yarış gecesi olurdu.
Evet şimdi sıra geldi Arenimo nikli arkadaşa ;
Sana Arkadaş diyorum çünkü kardeşlik vasfını inan haketmiyorsun, Ben kusura bakma fakat hayatımda senin kadar provakatör birini daha tanımadım. Keremle yarişmısız araçları sağa çekip daha arabadan inmeden yanımızda bittin "Ben gördüm kerem 4-5 boy öndeydin dimi kardeşim" diyerek hemen mikser etkini gösterdin. Valla orda enaz 10 kişi vardı 1 kişi bile ağzını açıp tek kelime etmezken sen nasıl gördün, nasıl karar verdin anlıyamadım :)
Yazık ki Kerem bile birşey söyliyemedi o da biran kilitlendi garibim :) sonrasında şöförlüğünü gerçekten tebrik ederim maşallah Roll' ün bütün inciğini, çıncığını yalayıp yutmuşsun biz zaten seninle baş edemeyiz. Ne Kornaya uyduğun var, nede nizamı bastığın, Yusufla denerken arkanızdan sürekli takip ettim adamı pundu na getirebilmek için km' lerce yanında sürükledin, Yusuf sana hadi bas diyor senin umrunda bile değil, Aracı BB yapıcam diye uğraştın durdun. Sonuçta da amacına ulaştın Tebrik ederim. Son olarak sana benden bir Abi nasihatı ; Bu kadar hırs iyi değildir, adamı rahatsız eder, huzursuz eder, uyutmaz... Geçicem diye bu kadar kendini yıpratma...
Final olarakta Forum ahalisine sunları söylemek istiyorum ; Ben Roll yapmaktan son derece keyif alıyorum, Baştada yazdığım gibi Benim ve Yusufun aracı Stock Turbo ve Stage2 setup ' lı kim denemek isterse buyursun gelsin. Kimseden ne bir korkumuz ne bir çekincemiz var. Geçerizde geçilirizde hiç önemli değilll....
Hepinize zaman ayırıp bu konuya katkı koyduğunuz içinde teşekkür ederim.
Sağlıcakla...

racer50
26-01-2015, 09:11
Bu saate kadar birşey yazmak istemedim. Sebebi de önce herkes bir elindeki eteğindeki taşları döksün içini boşaltsın diye. Sağolsun herkes taraflı ve tarafsız düşüncesini paylaşmış. Buraya kadar bir sorun yok. Lakin bazı yorumlar oldukça amacını aşmış onlara zaten kötü söz sahibine aittir diyerek yapacak birşeyde yok. Sonrasında Kerem Kardeşim bu söyleyeceklerim sana;
Öncelikle seni Tebrik ederim. Beni geçtin, aracın hızlı... Sen ve grup arkadaşların her ne kadar inanmasanda aracımın stock Turbo ve stage2 setupla gideri budur. Ben açıkcası senin beni çok daha fazla geçmeni beklerdim. sebebide üst kapak + emme +egzos manıfoltu işli, sökülmüş (Bana göre full sökük ) keyif almak için değil tamamen geçmek için hazırlanmış bir araca göre yavaştın. Ancak yariş bitipte söför değişikliği yaparken sonuca ilşkin 240 da 1 boy fark oldu dediğin sonuç bakıyorumda burda 1 direk olmuş. Buna da sadece PESSS diyebiliyorum. Göz var nizam var... El insaf
Ancak şu konuda hakkını yemem son derece nizami bastın, kornalara uydun bu konuda da ayrıca teşekkür ederim. Benim kendimce tek hatam enazından 1 kezde olsa kendi devrimde ve kornanın bende olarak basmamamdı. (Yanlış anlaşılma olmasın geçerim diye bir iddam yok sadece fark ne olurdu onu görmek için) neyse yapacak birşey yok sağlık olsun... Sana söyleyeceğim son söz;
Keşke benle denediğin gibi Yusuf abinle de deniyebilecek cesareti gösterebilseydin, inan bu senin açından çok centilmence bir davranış olurdu. Yok aracım patırdadı sorun oldu v.s gibi bahaneler üretmeseydin bence gece çok daha keyifli ve güzel bir yarış gecesi olurdu.
Sana Arkadaş diyorum çünkü kardeşlik vasfını inan haketmiyorsun, Ben kusura bakma fakat hayatımda senin kadar provakatör birini daha tanımadım. Keremle yarişmısız araçları sağa çekip daha arabadan inmeden yanımızda bittin "Ben gördüm kerem 4-5 boy öndeydin dimi kardeşim" diyerek hemen mikser etkini gösterdin. Valla orda enaz 10 kişi vardı 1 kişi bile ağzını açıp tek kelime etmezken sen nasıl gördün, nasıl karar verdin anlıyamadım :)
Yazık ki Kerem bile birşey söyliyemedi o da biran kilitlendi garibim :) sonrasında şöförlüğünü gerçekten tebrik ederim maşallah Roll' ün bütün inciğini, çıncığını yalayıp yutmuşsun biz zaten seninle baş edemeyiz. Ne Kornaya uyduğun var, nede nizamı bastığın, Yusufla denerken arkanızdan sürekli takip ettim adamı pundu na getirebilmek için km' lerce yanında sürükledin, Yusuf sana hadi bas diyor senin umrunda bile değil, Aracı BB yapıcam diye uğraştın durdun. Sonuçta da amacına ulaştın Tebrik ederim. Son olarak sana benden bir Abi nasihatı ; Bu kadar hırs iyi değildir, adamı rahatsız eder, huzursuz eder, uyutmaz... Geçicem diye bu kadar kendini yıpratma...
Final olarakta Forum ahalisine sunları söylemek istiyorum ; Ben Roll yapmaktan son derece keyif alıyorum, Baştada yazdığım gibi Benim ve Yusufun aracı Stock Turbo ve Stage2 setup ' lı kim denemek isterse buyursun gelsin. Kimseden ne bir korkumuz ne bir çekincemiz var. Geçerizde geçilirizde hiç önemli değilll....
Sağlıcakla...

Tebrikler iki gurubuda tanımam ama nokta koyulmuş abi ,Nedense sizin açıklamanız bence daha gerçekçi ve akla mantıga uygun.

Arenimo
26-01-2015, 09:14
Sevgili Alp göz var gerçekten nizam var seninle gayet nizami bastım videoda 3:43 de kendi denemeni izleyebilirsin . sana önde yada erken basmayı bırak seni o kadar hafife aldım ki anlatamam arka kapından bastım yani zaten 4 . çektiğimde evde kimse yoktu direklik olmuştun :D ayrıca Ben Yusuf beyle denerken yan yana geldiğimizde kendisi sadece yola bakıyordu ben bağarıyorum duymuyo önüne bakıyo sen bunları kendi arabandan nasıl gördün her halde gözlüklerde zoom özelliği var ve diğer aracı da duyabiliyorun araban yavaş Alp geliştir kendini boşa konuşmayın arabam arızalı yok miss fire oldu diyosun ben iniyorum koltuğa kerem oturuyo kerem kardeş hadi deniyelim ne oldu kerem oturunca araba birden düzeldi orda punduna getirip video çekicen ilk deneme bu sonra araba bozuldu yok ya boşverin provakatör de sizsiniz art niyetli de yaşlardan ötürü her halde geçilmek sizde hazımsızlık yarattı ben hırslıyım yalan yok sen benim abim değil selam verdiğim şahıs olmazsın ki, bana nasihat vericen beni etrafında tatlı 20 yaşındaki bebelerle karıştırma benim de yaşım 30 !!! kendine gel

Arenimo
26-01-2015, 09:17
ha, ayrıca ben SC S2000 in içinden izledim yani senden daha yakın C6 vetteden de izlediler ben 4 boy demedim ya siz bu yakıtı gerçekten arabaya attığınıza emin misiniz ya ? uzunda videolarda da izle kerem kullandığında 2 boy önünüze çıkıyo sen kafa kafaya dedin sonra ayna dedin Yuausf bey 1 boy dedi vs vs ben çok deneme yaptım geçtim geçildim dedim geçtiysem de öyle kimseye laf söz bırakmam bilesin

mami_makinen
26-01-2015, 09:21
1.4 tsi ların en hızlısı kim şimdi geçenlerde Aj cupra vardı 300 bg miş hatta Ds3 ile denemek istedi bende tamam dedim fakat aradan 3 ay geçti halen ses ?????

Kekuti*
26-01-2015, 09:23
1. si kimse babamın oğlu değil! Kardeşim falan haddinizi bilin bu saatten sonra.

2. si benim Allahtan başka da kimseden korkum yok.
Ben kimseden korkmadığım için o gün 20 tane RUN yaptım ve ebem sikildi 300 km yol yapınca. (***** bebek arabası değil, manuel araba kullanıyorum o kadar yolu) Konsantre olamadın diyin, yoruldu diyin, beceremiyosun diyin umrumda değil. Ben arabamı en iyi kullanıcak kişiye verdim.. Kortuğum için vermedim. Doğru bassın, sizde artık tutunabileceğinizin hayaline kapılmayın diye verdim! :heyoo:

3. sü Aren'in nizami basmadığını iddaa edenler, gitsin gözünü doktora, kendini psikoloğa göstersin. Hayal görüp duruyorsunuz.
Ben kenera çektim, ağız yaptın bana Alp Bey. Videolar var hepimiz görürüz gibi...

Bende Aren'e vereceğim dedim... SENDE NE FARKEDER DEMEDİN Mİ ? DEDİN !

FARKI HERKES GORDÜ

Daha Brake Boost nedir diyen, bilmeyen bizde o parça yok diyenler gelipte burda erken bastın ettin vs.. boş boş konuşmasın artık..

""""Ben gördüm kerem 4-5 boy öndeydin dimi kardeşim" diyerek hemen mikser etkini gösterdin...""""""

3 gün mesaj yazmamandan anlıyoruz. Hikayeleri güzel düzenlemişsiniz ama 5 dakikalık video var. Neyin ne olduğu belli.

Artık kabullenin DEV SİZDEN HIZLI. BENİMLE'de hızlı BENSİZ DAHA DA HIZLI.

Ben sözümü tuttum, 260-270hp civarında araba getirdim.
Siz artislik yaptınız.. 270'ler 300'ler (KM) havalarda uçuştu deneme konularında. Farkındaysan her videoda 220'de gazdan ayağını çekiyorsun, ben sonuna kadar basıyorum....

Bırakın artık bu işleri, daha da cevap vermeyin.

BB yapıcak diye uğraşıp durmadı, yaptı sapladı. Benim arabamı ısıtmak için 3 kere nizami basmasına rağmen gaza basmıyorsunuz...
Hayırdır ? Biz mi hırs yapmışız? Biz mi kaşarız ?

Daha da konuya yazmıyorum.
Varsın siz geçmiş sayılın, bu saatten sonra zikime kadar. Gerçeği gören gördü. Siz hayal dünyanızla devam edin..

http://www.pfizer.com.tr/sites/tr/sagliginiz_icin/Pages/Sizofreni.aspx
Bu link'i inceleyin, ihtiyacınız var. :icon_wack

not: Önemli bir sunumum olacak bugün, hala burda boş konuşanlara laf anlatmaya çalışıyoruz.
O nedenle birde kimse arayıp beni boş muhabbet yapmasın.

ersin_srndg
26-01-2015, 09:25
Maşallah deneyen araçlara.

yusuf yılmaz
26-01-2015, 09:27
Sağlıcakla...

tebrik ederim güzel yorum olmuş ben arkadan izledim her rollü sen kücük mini ye 1 boy geçildin 230 da
230 a kadar öndeydin
2 cupra parasından fazla harcayıp 1 boy geçebilmek marifetse siz tebrik edin ben etmem
artı birşey daha söyleyeceğim Alp in uv cuprası henüz bitmiş bir st2 setep değil benim bittiği için 200 lerden sonra daha hızlıyım

1000 (bin) tl harcayıp hazırlanıp geldiğiniz gecede biz 50 tl ile mücadele ettik

kusura bakmayın hızlısınız ama bizden hızlı değil...

Kekuti*
26-01-2015, 09:27
he yusuf hee.. bol şanslar size..

mami_makinen
26-01-2015, 09:31
1.4 tsi ların en hızlısı kim şimdi geçenlerde Aj cupra vardı 300 bg miş hatta Ds3 ile denemek istedi bende tamam dedim fakat aradan 3 ay geçti halen ses ?????

Şimdi en hızlı 1.4 tsi kimse belirleyinde Ds3 ile deneme yapalım

Arenimo
26-01-2015, 09:34
tebrik ederim güzel yorum olmuş ben arkadan izledim her rollü sen kücük mini ye 1 boy geçildin 230 da
230 a kadar öndeydin
2 cupra parasından fazla harcayıp 1 boy geçebilmek marifetse siz tebrik edin ben etmem
artı birşey daha söyleyeceğim Alp in uv cuprası henüz bitmiş bir st2 setep değil benim bittiği için 200 lerden sonra daha hızlıyım

1000 (bin) tl harcayıp hazırlanıp geldiğiniz gecede biz 50 tl ile mücadele ettik

ben hayretle okuyorum gerçekten ya yani hayatta GEÇİLMEK diye bir şey var

sen evinin önüne çağarıyosun adam istanbul turu attı bir de yüzsüzce benzin paranızı koyarız gelin deniyelim diyosunuz sonra provakatör diyosunuz helal olsun olayı provake eden ve anlamsız yerlere çeken sizsiniz

XoR
26-01-2015, 09:35
230 a kadar öndeydin

Kampanya sona ermeden faydalanın, belliki oldukça ihtiyacınız var.

http://th08.deviantart.net/fs70/PRE/i/2010/148/4/7/atasun_by_bblackartemiss.png

Tholl-ga
26-01-2015, 09:38
aren ve kerem video ekledi sizde ekleyin birde sizin kameranızdan izleyelim rolling i sözde kalmasın önde oldugunuz görüntüleri görelim

Arenimo
26-01-2015, 09:39
aren ve kerem video ekledi sizde ekleyin birde sizin kameranızdan izleyelim rolling i sözde kalmasın önde oldugunuz görüntüleri görelim

bizimkiler hep MONTAJ kanka hep başa bir şey değil , dedim bizim rolları koyun bir de arabayı dışardan izlemek istyorum diye

yusuf yılmaz
26-01-2015, 09:44
[QUOTE=XoR;7737620]Kampanya sona ermeden faydalanın, belliki oldukça ihtiyacınız var.

70 kg 4 boy ediyor

uv cupra 230 a kadar öndeydi
230 da 1 boy geride

uv cupra da minik dev gibi 70 kg söküp denese kaç boy önde olur

matematik hocan yoksa ben de var göndereyim..

koca koca reklam yapma burda

FuKu
26-01-2015, 09:46
bizimkiler hep MONTAJ kanka hep başa bir şey değil , dedim bizim rolları koyun bir de arabayı dışardan izlemek istyorum diye

Sanırım heyecandan kamera kapalı kalmış yada ''mesajlara geçmiş'' pampaaaa aşlkjsdfşlkajsdf xD

XoR
26-01-2015, 09:53
70 kg 4 boy ediyor

230 da 1 boy geride

Halamın bıyığı olsa amcam olurdu muhabbetine gerek yok . Aydı oydu şuydu yazmayı bırakın artık açıp video'yu tekrar izleyin adam sizi don lastiği yapıyor sen hala burda calculator :)

Silahmı dayadılar kafana arabayı gördün konusunu okudun çıktın denedin geçildin bitti gitti. Dünyada ilk geçilen sen değilsin, geçildin diye kimse sana tüh kaka da demedi. Neyin hazımsızlığı bu ?

Arenimo
26-01-2015, 09:54
Dersimiz matematik ,

Oem jantlar yerini enkei rpf 01 lere birakti , mininin on 2 koltugu toplam 38 kg sparcolar kizaklari ile 12 kg nin biraz ustu yani 26 kg ordan
Arka koltuklar 15 kg sokuldu yerine mdf konuldu 3 4 kg arasi meth icin kutu yapildi ahsap 1kg de oyle desek ortalama 5 kg eder 5 litre meth desek 10 kg e bir de arkada rear strut tower bar var 2 3 kg desek etti mi sana 12 13 kg yani ordan da bi tatli 3 kg miz var desek 26 + 3 = 29 kg cok guzel jantlardan da 20 kg atsak 49 KG matematik bu araba yani 70 kg sokuk degil goren de tavan taban sokuk sanar mini nin oem kilosu zaten sizden agar kac kilosun bilmiyorum ama ben 96 Kg 'm

Arenimo
26-01-2015, 09:56
Yanlis anlasilmasin hesap dogru tek koltuk 2 koltuk soktuk yerine tek 12 kg kizaklari ile koltuk koyduk bug olmasin kimse yani :D

FuKu
26-01-2015, 09:59
Dersimiz matematik ,

Oem jantlar yerini enkei rpf 01 lere birakti , mininin on 2 koltugu toplam 38 kg sparcolar kizaklari ile 12 kg nin biraz ustu yani 26 kg ordan
Arka koltuklar 15 kg sokuldu yerine mdf konuldu 3 4 kg arasi meth icin kutu yapildi ahsap 1kg de oyle desek ortalama 5 kg eder 5 litre meth desek 10 kg e bir de arkada rear strut tower bar var 2 3 kg desek etti mi sana 12 13 kg yani ordan da bi tatli 3 kg miz var desek 26 + 3 = 29 kg cok guzel jantlardan da 20 kg atsak 49 KG matematik bu araba yani 70 kg sokuk degil goren de tavan taban sokuk sanar mini nin oem kilosu zaten sizden agar kac kilosun bilmiyorum ama ben 96 Kg 'm

Pekiii 2 nin yaaanındağki sıfırı da attıkmı oldumu sana 4 şimdi birde arabanın kendi boyunu topluyoruz 1 direk yaparrrr ve İt köpek A.Ş nin gırkıncı yılı kutlu olsunn ahauhasdkojfhşaksjdfşasdf xD

barisy
26-01-2015, 10:04
Ilk denemeler güzeldi. Sonrakilerde benim korna basış şeklinden Anladığım kadarı ile cupranın 2. Kornayı duyduğu anda basması gerekiyordu. Her kalkışta yarım saniye geriden bastı. Mini az daha hızlı. Ilk denemelerde vites geçişlerinden bariz kayıp Yaşadı. Hızlı vites geçişinde aracında aslında biraz daha hızlı olduğu reel olarak meydana çıktı. Ha ne kadar fark var dersen bence 60 kg ağırlık atsa fazla fazla yeterli olur.

Hiç kimsenin Arkadaşı değilim, iki markanın fanatiği de Değilim, dışarıdan gördüğüm bu.

10 sayfalık mesaj trafiği ise içler acısı.

yusuf yılmaz
26-01-2015, 10:12
Ilk denemeler güzeldi. Sonrakilerde benim korna basış şeklinden Anladığım kadarı ile cupranın 2. Kornayı duyduğu anda basması gerekiyordu. Her kalkışta yarım saniye geriden bastı. Mini az daha hızlı. Ilk denemelerde vites geçişlerinden bariz kayıp Yaşadı. Hızlı vites geçişinde aracında aslında biraz daha hızlı olduğu reel olarak meydana çıktı. Ha ne kadar fark var dersen bence 60 kg ağırlık atsa fazla fazla yeterli olur.

Hiç kimsenin Arkadaşı değilim, iki markanın fanatiği de Değilim, dışarıdan gördüğüm bu.

10 sayfalık mesaj trafiği ise içler acısı.

teşekkürler daha öncede yazmıştım belki görmediniz evet ben yarım sn geç basıyorum bana kaybı 2 boy artı ben o sırada arıza ışığım yanık limp mode koruma modunda koşuyorum saat sabahın 4 ünü geçiyor 22.00 den beri beri beklemişiz rakip 70 kg sökük zaten 4 boy kafadan önde demek bu.. turbom korumada sizce video konulacağını bilsem ve böylesine afişe edileceğinide ayrıeten.. sizce deneme yaparmıyım ki o gece bana ertesi gece için söz verilmişken sorunu düzeltip tekrar deneyelim denmişken..

HLK
26-01-2015, 10:14
Ya 'VİDEOLAR VAR' diyip gözlüğünün altından bakarak söyleyen siz ALP BEY koy da görelim videolarını. inşallah AREN le olan denemeleri de koyarsınız 17171718 defa tekrar izlerler insanlar. YALVARIRCASINA BÜTÜN GÜN ben şahitim mesaj attınız KEREM e video koymayın diye. YAZIK SİZE ACIYORUM YA HALA SUDAN ÇIKMIŞ BALIK GİBİ ÇIRPINIYOSUNUZ. DENEMESEYDİN KARDEŞİM MADEM ARABA SÖKÜKTÜ? ZORLA GIRTLAĞINIZA MI OTURDUK DENEYİN DİYE? KONU AÇTIK DENEME KONUSU ADI ALTINDA KİM GEÇİLMEK İSTER ? TABİİ Kİ ELİNDEN GELENİ YAPICAKSIN BİZ DE GELDİK İKİNİZE DE SAPLADIK GEÇTİK GİTTİK. YA SİZ LOOSERSINIZ YA BAŞKA DA BİŞEY DEĞİL

sedat
26-01-2015, 10:20
güzel denemeler olmuş
ama keşke bu kadar kalp kırıcı msjlar olmasaydı.

Berkan
26-01-2015, 10:21
[QUOTE=XoR;7737620]Kampanya sona ermeden faydalanın, belliki oldukça ihtiyacınız var.

70 kg 4 boy ediyor

230 da 1 boy geride

hani 270

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2f/df/d6/2fdfd621b28f4de23e2b1ed6e667c0d8.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=3B0KO1QjLXo

https://www.youtube.com/watch?v=3B0KO1QjLXo

MK8800
26-01-2015, 10:23
Yusuf abi yaklaşimin çok yanliş ilk sayfalarda da yazmiştim . Yok başkasi 1000 tl harcamis da sen 50 tl harcamissin vs . Ayrica yazarken dusunmedin mi miniye 2 cupra parasi harcayip seni gecenler ya cupra alip cupraya 2 cupra parasi harcasaydi nasil gecerdi dusundun mu ?

Tholl-ga
26-01-2015, 10:26
http://www.techturkey.com/forum/genel/196798-deneme-talebi-mini-cooper-post7716183.html#post7716183

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/195848-deneme-talebi-cth-stg2-post7708836.html#post7708836

:icon_wack:icon_wack:icon_wack:beuj::beuj:

kelalper
26-01-2015, 10:27
yusuf bey bizlerde soruyoruz arabanız limp moddayken neden denediniz? Orada kerem e arene neden araba limp modda dedikten sonra donuş yolunda kerem direksiyona geçtiğinde neden bi daha basalım dediniz? Adam 300 km yol yapmış benzin bitmiş arabası kesiklik yapıyor benzin çekemediği için neden denesin o halde. Brake boost yapmak ne zamandan beri hile oldu. Vtecler nasıl vtec açılmadan önce yoksa turbo arabalarda aynı şekilde turboyu doldurana kadar yok. TSI ların avantajı altlarda supercharger var zaten brake boost yapmasına gerek yok ve ikincisi gaz kelebek tepkileri çok daha hızlı. Şu hızlı olduğunuzu sandığınız hayal dünyanızdan bir kurtulun.

OrcunInce
26-01-2015, 10:30
Dersimiz matematik ,

Kimseyi tanımam etmem ama jant başına 5 kilo atmak demek çok ama çok hızlanmak demek. Onu koltuk sökmek gibi göremeyiz, dönen parça sonuç olarak. Söylemek istedim. Tebrikler :)

individual
26-01-2015, 10:33
iki aracada maşallah diyelim öncelikle.

kerem'i bir kaç kez mini buluşmasında görmüştüm muhabettimiz oldu belki çıkartamaya bilir.

kerem olan denemelerde çok çekişmeli geçmiş yusuf abi ile kornalar nizami olmuş.Yanlız aren arkadaşımız direksiyon başına geçince hızlı bir şekilde seri 3 korna yapıp hemen gaza basıyor. DEV20 R56 vs RSA Ibica Cupra's rolling - YouTube (http://youtu.be/5Gre0ZM1O1Q?t=3m17s)

mini manuel cupra dsg vites oranları farklı ama 240km üstü mini daha iyi gidiyor.Buda motor cc yüksek olmasından kaynaklı.

yusuf abi bir dahaki buluşmaya sende arka koltukları ve yolcu koltuğunu sökebilirsin 2 saatini almaz evde bırak öyle gel.Tekrar denenir kalp kırmaya gerek yok bence.

Bu arada iki markayıda severim ikisininde yeri ayrıdır gönlümde...

Oz`
26-01-2015, 10:35
Tekrar yazıyorum Siz hızlı mızlı değilsiniz kendinizi kandırmayın yok onu bunu esitleyelim onu bunu yapalım siz sikilicek tavuk arıyorsunuz kusura bakmayın sizin hergece böyle denemeleriniz felan bize hafif gelir siz giderken biz tekrar söylüyorum dönüyorduk bize göre katagori bile değilsiniz nedenini sorarsanız anlatayım size :

öncelikle yarışın bahanesi olmaz
geçiliceksen tebrik etmeyi biliceksin
karşındaki araca göre kesinlikle araba hazırlanmaz
yapabiliceğin edebiliceğin kadar yapip karşındakinide grup N de 32mm limitleyici varmı gibi limit koyamassın (kimsenin Beygiri kimseyi ilgilendirmez yarışta Sokakta araba denerken katagorimi bekliyorsunuz ozaman buyrun drag a girinde görelim ...
sanakimse 30R 45 r vs takma demiyor istediğini takabilirsin
70 Kg kaç fark ederse ettin kimse senin için araba hazırlamaz adam yapmış arabasını denemiş geçmiş polimik bile olmaz
biri demişki kornaya uymadı vsvs OKADAR inananmışssınızki geçeceğinize demişssinizki bassın ben zaten geçerim :) olmamış be begenmiyorsan basmasaydın keyfine kimse basma demiyor

SON olarak
TSI varmı hızlı hangisi en hızlı ise buyrun Ds3 hazır ne zaman deniyoruz ? millete kendinizi kanıtlamaya gereğiniz yok millet kimin neolduğunu biliyor burda kimse kimsenin yalakası değil senin kankanda konuşur benim kankamda onun bunu kankasıda EVET DENEME TALEP EDiyoruz nezaman ?

B.Battal
26-01-2015, 10:38
Pekiii 2 nin yaaanındağki sıfırı da attıkmı oldumu sana 4 şimdi birde arabanın kendi boyunu topluyoruz 1 direk yaparrrr ve İt köpek A.Ş nin gırkıncı yılı kutlu olsunn ahauhasdkojfhşaksjdfşasdf xD

hahahhhahsdamk:D

Abi bunu yapmayın hakkaten ya. Ne demek iki cupra parası harcamışsın?

10bin TL değerinde arabası olan bir adamın kaldırıp "gel lan sana şöyle yaparım böyle yaparım" deyip sonra geçilince
"Sen şimdi 100k TL'lik arabayla beni geçtin mi? geçmiş mi sayılırsın? bu bir başarı sayılır mı?" demesi gibi saçma sapan fakir edebiyatı

Akabinde ben 100 lira harcasam.., sen oranı sökmesen.., bende şu parça da olsa.. .. ..vsvs

Valla bizde ortam böyle denemeden önce düşünülecekti bunlar ..

Arenimo
26-01-2015, 10:42
Kimseyi tanımam etmem ama jant başına 5 kilo atmak demek çok ama çok hızlanmak demek. Onu koltuk sökmek gibi göremeyiz, dönen parça sonuç olarak. Söylemek istedim. Tebrikler :)

peki bir aracı 70 Kg söktünüz dersen olay farklı yere gider şimdi sen kaputunu söküp carbon kaput taksan arabayı sökmüş mü olursun hafifletmiş mi olursun ? biz arabadan söktüğümüz taktığımız her şeyi yazdık set up dyno vs karşı tarafın biz araçlarına bakmadık bile sökük mü takılı mı setup ı nedir yarış bu sadece denk araçlar dendi çıktık denedik bu kadar

PPR engineering
26-01-2015, 10:42
Tarafsız yazmayacağım deyip taraflı yazacak değilim Kerem arkadaşımdır ayrıca dev coopers emeğim olan bir araba diğer cooperlarla nasıl uğraştıysak bunlada uğraştım o yüzden yazıyorum yazdıklarınız canımı sıktığı için açıkcası yusuf bey.

Siz bu arabayı gecseydiniz yine bahanelerinizi sayacakmıydınız??Biraz tebrik etmesini bilin lütfen insanlar size saygı duyacaktır veya en azından bir daha deneme şansınız olur bu cocuklar sizle bir daha denerlermi sanıyosunuz kimi gececeksiniz evet gecilmek kimse istemez hırslanmanızda gayet normal ama hırsınız yazılarına değil arabanıza yapacaklarınıza saklayın böylelikle kendinizide geliştirirsiniz yazık herkez emek harcıyo yıpratmaya gerek yok

Arenimo
26-01-2015, 10:43
hahahhhahsdamk:D

Abi bunu yapmayın hakkaten ya. Ne demek iki cupra parası harcamışsın?

10bin TL değerinde arabası olan bir adamın kaldırıp "gel lan sana şöyle yaparım böyle yaparım" deyip sonra geçilince
"Sen şimdi 100k TL'lik arabayla beni geçtin mi? geçmiş mi sayılırsın? bu bir başarı sayılır mı?" demesi gibi saçma sapan fakir edebiyatı

Akabinde ben 100 lira harcasam.., sen oranı sökmesen.., bende şu parça da olsa.. .. ..vsvs

Valla bizde ortam böyle denemeden önce düşünülecekti bunlar ..

Valla bizde ortam böyle YAPRAAAAM :D hahahah ulan abb :D

OrcunInce
26-01-2015, 10:44
peki bir aracı 70 Kg söktünüz dersen olay farklı yere gider şimdi sen kaputunu söküp carbon kaput taksan arabayı sökmüş mü olursun hafifletmiş mi olursun ? biz arabadan söktüğümüz taktığımız her şeyi yazdık set up dyno vs karşı tarafın biz araçlarına bakmadık bile sökük mü takılı mı setup ı nedir yarış bu sadece denk araçlar dendi çıktık denedik bu kadar

Ben sadece bilgi verdim yoksa bence de bir mahsuru yok :)

yusuf yılmaz
26-01-2015, 10:48
yusuf bey bizlerde soruyoruz arabanız limp moddayken neden denediniz? Orada kerem e arene neden araba limp modda dedikten sonra donuş yolunda kerem direksiyona geçtiğinde neden bi daha basalım dediniz? Adam 300 km yol yapmış benzin bitmiş arabası kesiklik yapıyor benzin çekemediği için neden denesin o halde. Brake boost yapmak ne zamandan beri hile oldu. Vtecler nasıl vtec açılmadan önce yoksa turbo arabalarda aynı şekilde turboyu doldurana kadar yok. TSI ların avantajı altlarda supercharger var zaten brake boost yapmasına gerek yok ve ikincisi gaz kelebek tepkileri çok daha hızlı. Şu hızlı olduğunuzu sandığınız hayal dünyanızdan bir kurtulun.

Alper bende senin annenin ellerinde öperim orayı hallettik ok
6 saat beklemişim gece 04 olmuş ben o gece denemeyecektim zaten video çekileceğini hatta koyulacağını bilsem deneme yapmazdım ben dostane bir deneme yaptım arabam bu gece arıza ışık yanıyor yarın gece yapalım diyerek ayrıldık ordan

hızlı yavaş konusuna gelince ben tsi lerde stock turbo da hızlıyız diyorum evet derecelerimiz de bunu gösteriyor zaten
seninde şimdi tsi ın var ve yazılım yaptın sanırım gel deneme yapalım istersen
istersen 100-200 dbn alalım
ben stg 1 im dersen ona göre de kıyas yaparız
problem yok

Arenimo
26-01-2015, 10:48
Ben sadece bilgi verdim yoksa bence de bir mahsuru yok :)

yani artık kimse jantı roll da saymıyo bile kerem gayet fazlası ile yaşmış hafifleme artı söküklüğü ben de en ince hesabını yaparak toplam hafifliği yazdım

Göki,ZD
26-01-2015, 10:50
Anabolizanı azaltmak gerek...

Arenimo
26-01-2015, 10:52
Alper bende senin annenin ellerinde öperim orayı hallettik ok
6 saat beklemişim gece 04 olmuş ben o gece denemeyecektim zaten video çekileceğini hatta koyulacağını bilsem deneme yapmazdım ben dostane bir deneme yaptım arabam bu gece arıza ışık yanıyor yarın gece yapalım diyerek ayrıldık ordan

hızlı yavaş konusuna gelince ben tsi lerde stock turbo da hızlıyız diyorum evet derecelerimiz de bunu gösteriyor zaten
seninde şimdi tsi ın var ve yazılım yaptın sanırım gel deneme yapalım istersen
istersen 100-200 dbn alalım
ben stg 1 im dersen ona göre de kıyas yaparız
problem yok

kusura bakmaın da biz avrupada basıcaz dedik gelmediniz biz de tanıdığımız sevdiğimiz doslarımızı kırmadık önce avrupa da bastık geliceğimiz saatten 15 bilemedin 20 dakika geç kaldık , gebzede oturuyosunuz eviniz istikametinde bastık ( siz ya da Alp bilmiyorum ) ayrıca saat 22:00 den beri beklemen gerçekten bizi çok bağlamıyo zaten gece 2 den önce yollar boşalmıyo
video çekileceğinibilseydik diyosunuz 2 eküri çapraz kamera koyu birbirnizi çekiyosunuz araç içleri kamera dolu kayıt yapıyosunuz sonra da mazlumu oynuyosunuz burada yok çekileceğini bilseydik e arabadan kerem indi hemen başladınız videolar var yukleriz izlersinize e biz yükledik bakın tatlı prodiskyon da yaptık bence daha fazla mazlumu oynamasanız ?

Kekuti*
26-01-2015, 11:00
Hala 6 saat bekledim diyorsun.. Sanki habersiz caresizce sogukta bekledin..

Nasil bir yalancisin ? Kaldirip kicinizi avrupaya gelseydiniz.. ben istanbulu fethederken yerimde saymadim 300 km gezdim insanlarla deneyecegim diye... 10 tl benzin yakmamak icin gelmediniz..

kac kisi aradim. Kimseyide kirmadim, sende zaten polis var korkunc buralar artik. Saat 3den sonra diye mesaj attin bende super dedim. Kendini magdur gosterme yakismiyor yasina da kalibinida

Hala edebiyat, birakin artik. Yasiniza saygisizlik etmeye daha fazla zorlamayin.. baydiniz

ice
26-01-2015, 11:03
Tebrikler kerem ve aren. Amma dert ettiniz yusuf bey farkında mısınız ama dışardan bakılınca komik duruma dusuyorsunuz bahane ve yazdiklarinizla bence 2. Denemeye saklayın enerjinizi. Gecilmek dünyanın sonu değil. ..

Cem.B
26-01-2015, 11:03
objektif olarak yorum yapayım bende okudum hepsini

öncelikle o gece gerçekten 270 e kadar geçceydiniz dediğiniz gibi araba hem söküktü hem şu beygirdi ama geçtik vs diyip itin götüne sokulcaktı mini,zaten arabanın durumunu görmenize rağmen yinede denemeniz az önce anlattığım durumun vereceği haz dan dolayı ama geçilmişsiniz malesef.Ben sadece 270 e kadar basarız olayına takılmıştım mininin top speed de en büyük sorunu egt yakıt koyunca komple ortadan kalkıyor bu sorun o yüzden o turbo ve o hacim ile imkansız uzunda yakıtlı miniyi geçemezsiniz.O yüzden hedefleri düşük tutmanız sizin açınızdan daha keyifli ve sorunsuz günleride beraberinde getirir

levent
26-01-2015, 11:05
Yav adamlar saat 3 te buluşuruz diye sözleştik diyorlar, Yusuf bey sizin 10 da, 8 de veya gece 2.59 da gitmeniz onların sorunu değil sizin sorununuz. Gece 3 ten önce deneme olmayacağını bildiğiniz halde 10 da gitmişsiniz, 12-1 e kadar kahve içip sonra çekirdek kola yapsaydınız beklerken madem.

Onu da geçelim hadi, kaputsuz, bagajsız, döşemesiz gelmedi adamlar.. Sökmek ayrı hafif parçalarla değiştirmek ayrı, arka koltukları sökük sayılır bana kalırsa birtek ki 15kg yazmış Aren o kısım için. Sizi bağlamadılar ya, sökseydiniz kendi deyişinizle, diğer türlü siz o vakte kadar madem beklediniz, otm olarak o halini kabul etmiş sayılırsınız ki gözle görülen bişey yani arka koltuk olmadığı. Ha gözlerde sıkıntı varsa gidin en kısa zamanda doktora görünün bence.

dbn diyorsunuz şimdi de, dbn ile roll farklı şeyler hala anlayamadınız mı bunu? deneme 80-260 olmuş ortalama olarak, dbn 100-200 de hızlı olsan nolur, roll de 80-140 sen hızlısındır, 140-260 bandında karşı taraf hızlıdır veya senin 200-260 ın 20 sn iken adamın arabası 15 sn gider, yine sonuçta geçebilir.

dbn süreleri aynı olsa bile daha kısa mesafede o hız aralığını kateden araç diğerinden hızlıdır ayrıca. bu da dipnot olsun, matematik hocanız varmış hali hazırda, takıldığınız noktaları sorun anlatsın size. değişken ivmeli yol hesabını. benim babam da matematikçi, ben de mühendisim, soracak olursanız yeterli matematiksel hesaplama kabiliyetine sahibim.

dipnot .. ne aren ve kerem'i, ne de sizleri tanırım.. objektif bakıyorum elden geldiğince..

siz roll öncesi - sonrası yazdıklarınız arasındaki farkla antipati kazanmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz şuanda, böyle devam ederseniz kendi kendinize deneme yaparsınız ancak bundan sonra. bunları gören kimse sizinle denemek istemez diye düşünüyorum (ben o güçlerde aracım olsa denemem şahsen).

sağlıcakla kalın.. tebrik etmeyi 40 yaşından sonra öğretmeye çalışacak değiliz. nacizane öneri benimki sadece.

yusuf yılmaz
26-01-2015, 11:08
Hala 6 saat bekledim diyorsun.. Sanki habersiz caresizce sogukta bekledin..

Nasil bir yalancisin ? Kaldirip kicinizi avrupaya gelseydiniz.. ben istanbulu fethederken yerimde saymadim 300 km gezdim insanlarla deneyecegim diye... 10 tl benzin yakmamak icin gelmediniz..

kac kisi aradim. Kimseyide kirmadim, sende zaten polis var korkunc buralar artik. Saat 3den sonra diye mesaj attin bende super dedim. Kendini magdur gosterme yakismiyor yasina da kalibinida

Hala edebiyat, birakin artik. Yasiniza saygisizlik etmeye daha fazla zorlamayin.. baydiniz

kardeşim bizi beklettiniz demedim ben zaten dedim 3 ten sonra başlayalım siz lafı nereden anlıyorsunuz
ben o gece roll için 6 saat beklemişim bekleten siz değilsiniz bekleyen benim başka araçlarda gelcekti sade siz biz değil
uv cupra da gebzeden geldi

video çekilmesinde sorun yok koyulmasında sorun var bizde çektik ama karşı tarafa sormadan rızasını almadan koymak ayıp birşey ki ben senden koyma diye israrla rica etmiştim
sen bana yalancı diyorsun
peki sen bana söz vermedinmi dönüşte basacam diye basmadın araban arızalı idi vs bunu senin arkadaşlarında kabul etmiyor ya neyse orda basamam kusura bakma dedin cmt akşamı tekrar deneyelim diye söz aldım
sen beni geceye çağırıyorsun diğer araçlar gelmiyor kendi arabanı kendin kullanmıyorsun bana söz verdğin halde benimle bir defa dahi denemiyorsun
deneyelim diyorum defalarca.. ben o gece bin lira harcadım benzin yakamam diyorsun
kim yalancı şimdi

Kekuti*
26-01-2015, 11:14
Off hakkaten baydim..

Karaktersizim ben, her seyi yaparim. Dostumu arkadan bicaklarim. Arabamda yavas ama piyasa yapiyom. Marka reklami yapiyorum...

Adam deilim ben :)

Hadi tmm gectin benide 2 direk. Alpde 3 boy gecti. Arabanizda filtre bile yok. Fabrika cikisli seatlar tasak gectiler benle...

Kabul mu ?

46 yasindasin, her mesajimda saygi gosterdimm. Fakat biraz daha konusursam kufur edicem..

bu saatten sonra 3 kurusluk degeriniz yok gozumde. Ne derseniz diyin. Umrumda deilsiniz.

Kalin salicakla, hizli Çupralarinizda basarilar

BARR
26-01-2015, 11:20
Madem sizde video çektiniz söledikleri kadar geçmediklerini hatta geçtiğinizi idddia ediyorsunuz koyun biz de görelim...

HLK
26-01-2015, 11:27
Arenle basarken mİssfİre var, ama dÖnÜŞ yolunda nolduysa araba kendİ kendİne dÜzelİp deneyelİm denİyo ! Bu araba nasil kendİ kendİne dÜzeldİ bİrden mİnİnİn Şofor koltuĞunda keremİ gÖrÜnce mİ dÜzelesİ tuttu ? Ya bey amca sen bİzİ Çoluk Çocuk saniyosun da kİm yalanci kİm doĞru herkes gÖrÜyo yaŞimiz senİn yari yaŞinda ama bİ o kadar da yerİn altinda var yemezler yanİ bu forumdakİ adamlar da yemezler yanİ !