PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metin2 PVP Açtım Oynamak isteyenleri beklerim

aroglu
26-01-2015, 18:15
uzun yıllar oynamıştım birazda biz yönetici olalım diye açtık oyun boş daha yeni açıldı bütçemizi ayarlayıp reklam verince dolacak inşallah oynamak isteyenleri beklerim :)

site:HititMt2 - T (http://www.hititmt2.com)

edemirbas
27-01-2015, 13:31
Forum açılmamış sanırım henüz, burdan sorayım. Rateler kaç?

Bu arada, Anasayfadaki metinler renk yüzünden biraz zor okunuyor :)

aroglu
27-01-2015, 13:42
Rate derken ? :)

edemirbas
27-01-2015, 16:20
Bir canavardan orjinal metin2'ye göre kaç kat daha fazla exp (ve yang) alıyoruz? :)

aroglu
27-01-2015, 19:13
ayarlı olması lazım yani dosyalar aynı fakat eventler olduğu için ortalama 100 150 katını geçmez :) site panellerinden hazır kullandık bişeyler kurcalıyoruz daha düzgün bişey çıkar yakın zamanda inşallah :)

aslanneron
27-01-2015, 19:25
afyona dönünce radyo işini halletcez unutmadım çok deli iş yapcaz :D :D

aroglu
27-01-2015, 19:28
afyona dönünce radyo işini halletcez unutmadım çok deli iş yapcaz :D :D
Bu sıra yaptığım işler tutmuyor bir sıkıntı var haberin olsun teknik kısım tamam ama şans yok :D

beast
27-01-2015, 20:26
Bi nostalji yapayım diye yükleyeyim dedim. Sitedeki linkten indirdikten sonra Sinir oldum arama motoru değişti. bir sürü virüs uyarısı ıvır zıvır. ve habire internette abuk subuk şeyler açılmaya başladı.

beast
27-01-2015, 20:34
En az 10 tane daha program kuruldu kendiliğinden ve sayfalarda onlarca reklam çıkmaya başladdı kısacası pc tarrağı yedi bu nedir arkadaş. forumdan diye güvenip yükledim olaya bak.

aroglu
27-01-2015, 21:02
Mümkün değil arkadaşım siteden sadece rar dosyası iniyor

beast
27-01-2015, 21:10
Dostum bilmiyorum sorun bende mi ama rar değil farklı bir dosya indi normalinde downloader var ya o tarz , ve ondan sonra ekşın başladı 20 dk dan fazla uğraştım şu anda eski haline getirdim pc yi ve vazgeçtim.

İstersen kontrol et siteyi, ne indirse onu kurdum sonuçta ben de farklı birşey inmiş olma ihtimali yok.
Bu arada üst mesajlarda fazla atarlanmış olabilirim. Pc deki bu tarz sorunlar acayip sinir ediyor beni ondan kaynaklı sorun düzeldi sinir geçti :)

aroglu
27-01-2015, 21:14
bi iletişim adresi verebilir misin ö.m den böyle bi durum hiç yaşanmadı bi sıkıntı var teamwiewer kurabilirsen bağlanır düzeltirim bilgisayarını ama dediğim gibi kaç kişi denedi oyuna girdi çıktı sadece sende bu problemi yaşadık . şu an tekrar indiriyorum bi sıkıntı görünmüyor ama bizim yüzümüzden diye düşünerek yardımcı olurum pc ni düzeltmeye

beast
27-01-2015, 21:27
Şu anda sıkıntı yok düzelttim sıkıntıyı da kısaca olanları anlatayım.

İlk inen downloader tarzı programı çalıştırınca, 7 tane program kurdu arka arkaya ve hiçbirini kaldıramıyordum. Önceki kaldırma işleminin bitmesini bekleyin gibi bir uyarı veriyordu. Ve hala programlar inmeye devam ediyordu. Bağlantıyı kestim durması için ve ondan sonra pc yi düzelttim.

Neyse neden farklı dosya indiğini anlayamadım. Kontrol ettiyseniz sıkıntı yok. Sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünerek; Konuyu kirlettim kusura bakmayın.

Size iyi oyunlar.

aroglu
27-01-2015, 21:28
Dosya.co isimli siteye upload ettim şu an indi ve denedim . Daha önce oynadıysan biliyorsundur bu tip oyunlara rar dosyası iner . Sen reklamlara tıkladıysan dowlander iner ve dediğin gibi farklı şeyler kurar . Bunuda az çok herkes biliyor . Yani oyun için pack yaptık ve bunda sorun yok tabi bu bize ders oldu bu gece diğer upload sitelerine upload edeyim en iyisi mümkünse reklamsızlara . Teşekkür ediyorum yorumun için malesef site trafiği kısıtlı oldugu için dosyayı ftp den veremiyoruz . Tekrardan söylüyorum hata bizde olsun olmasın sorun devam ederse yardımcı olurum . İyi forumlar

beast
27-01-2015, 21:44
Ben de tr ye girdiğinde ilk oynayanlardanım mt2 yi. Metin2 yle yatar metin2 yle kalkar olmuştuk o zamanlar. Ancak paralı oyuncular arttıkça tadı kaçtığı için bırakmıştım. 4 yıldır falan oynamıyorum, orjinalinin oynanacak hali kalmadı diye. Pvp biz de kurmuştuk o zamanlar, şimdi boş zamanlarda takılırım diye heves etmiştim ama bu bi sübliminal mesaj heralde indirmemem için :)Oynayamadım hevesim de kaçtı ama sağol yine de :)

aroglu
27-01-2015, 21:46
Rica ederim yardımcı olamadık ama her zaman bekleriz