PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 208 orta konsol ekran

Faruk'S
09-02-2015, 20:38
Peugeot 208 en bos paketinde cok cirkin bi teyp var.Bunun yerine orjinal navigasyonlu ekran takmak istiyoruz ancak gogus bolumunun komple degismesi gerekiyormus diye duydum.dogruluk payi nedir?
Eger oyleyse daha kolay bi yolu var midir?

focus musty35
09-02-2015, 20:41
komple göüslük falan degısmıyr servıste bıle 1600 tl mı neydı kım dedıyse sacmalamıs

prodorian
09-02-2015, 21:46
merhaba
evet musty nin söylediği doğru fakat o smeg ekranlar orjinal değil ebay de bulabilirsniz.
isterseniz bende servisten yardımcı olabilirim

Faruk'S
09-02-2015, 23:27
komple göüslük falan degısmıyr servıste bıle 1600 tl mı neydı kım dedıyse sacmalamıs

yetkili servisin söylediği o sekilde demekki personel biyerinden uydurdu :)
1600 lira cok sanki biraz daha uygun bulabilir miyiz peki ?

merhaba
evet musty nin söylediği doğru fakat o smeg ekranlar orjinal değil ebay de bulabilirsniz.
isterseniz bende servisten yardımcı olabilirim

tabi özel mesaj atiyorum.

omer_yildir
10-02-2015, 06:29
Bendede var 208 arastirdim. On konsol kablo demetinin değişmesi gerekli. Ayrıca ekran düğme alinacak. İlaveten direksiyonu da düğmeli takmak lazim. Kablo demeti ile beraber ayak aydinlatmalari ve torpido aydinlatmasida geliyor

karsiyakaliozi
10-02-2015, 07:04
merhaba zamanında 207 rc de bu tür işlerle çok uğraşmış biri olarak söyliyeyim iyi tanıdık servisiniz yoksa elektronık den anlamıyorsanız bu işlere bulaşmayın tr peugeot da oem değişiklik konusunda özellikle elektronık de kımsenın bılgısı yok parca konusu da oyle parca kodu bile veremezler ayrıca peugeotun çok değişik kodlama sistemi var görünüş de tamamen aynı iki parcaya farklı kodlar veriyorlar ,türkiye de sizin arabaya hangisi olur kimsede bilmiyor parcayı alıyorsunuz elinizde kalıyor .