PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk Yeniden (Yeni Dizi)

sinanbaysal
11-02-2015, 17:35
Uzun zamandan beri saatte bir fragmanı verilen dizinin dün gece ilk bölümü yayınlandı. İzlerken sıkılmadım ilk bölüm güzel geçti, tutar diye düşünüyorum. Komedi-dram-duygusal karışımı olmuş.

İzleyen var mı ?

1. Bölüm fragmanı.

https://www.youtube.com/watch?v=rO19KxmmcGg

2. Bölüm fragmanı.

https://www.youtube.com/results?search_query=aşk+yeniden+2.+bölüm

darkmoon
11-02-2015, 17:45
üç bölüm sonra kiraz mevsimine dönerse izlenmez iyi başladı ama çok abartılı kolpaçinodaki villayı kullanmışlar.. şu türkiyede olmayan hayatları sanki varmış her yerde rangelerle insanlar geziyor malikanelerde kalıyormuş tarzı bir izlenimi niye vermeye çalışırlar hiç anlamam.. trilyoner insanlar tanıyorum işimden dolayı adamlar en fazla villada yada lüks bir sitede apartman dairesinde kalıyorlar..

illa zengin olduğunu belli etmek için malikanelera şatolara son model trilyonluk araçlara ne gerek var bana çok yapmacık ve suni geliyor..

bu tip dizilerde en güzeli yalancı yarimdi hala yerini doldurabilicek bir dizi yapamadılar..

Akın Sarıkaya
11-02-2015, 18:07
tesadüfen izledim, hoşuma gitti güzel dizi ama ömrü uzun olmayacak gibi duruyo.

sinanbaysal
11-02-2015, 19:08
üç bölüm sonra kiraz mevsimine dönerse izlenmez iyi başladı ama çok abartılı kolpaçinodaki villayı kullanmışlar.. şu türkiyede olmayan hayatları sanki varmış her yerde rangelerle insanlar geziyor malikanelerde kalıyormuş tarzı bir izlenimi niye vermeye çalışırlar hiç anlamam.. trilyoner insanlar tanıyorum işimden dolayı adamlar en fazla villada yada lüks bir sitede apartman dairesinde kalıyorlar..

illa zengin olduğunu belli etmek için malikanelera şatolara son model trilyonluk araçlara ne gerek var bana çok yapmacık ve suni geliyor..

bu tip dizilerde en güzeli yalancı yarimdi hala yerini doldurabilicek bir dizi yapamadılar..

tesadüfen izledim, hoşuma gitti güzel dizi ama ömrü uzun olmayacak gibi duruyo.

Diğer diziler için haklısınız fakat bu dizideki zenginliğin dizinin teması için olması gerektiği gibi olduğunu düşündüm ben. Çünkü çok zenginler oğullarını zengin ortaklarının kızıyla evlendirmek istiyorlar bu yüzden oğlan kısıtlamalardan vs sıkılıyor yurtdışına kaçıyor bla bla bilemiyorum :) İnşallah senaryo iyi yazılmıştır da hemen cıvkını çıkarmazlar. Bende uzun ömürlü olucanı sanmıyorum açıkcası sinema tadında geçti ilk bölüm. Dizi müziği güzel bu arada

ygtkrmdnz
11-02-2015, 23:02
Keske bir sure daha yurtdisinda cekilseymis cabuk geldiler istanbul a bence guzel dizi olacak

sinanbaysal
11-02-2015, 23:09
Keske bir sure daha yurtdisinda cekilseymis cabuk geldiler istanbul a bence guzel dizi olacak

Çekimlerin hepini bir bölümde vermediler diye düşünüyorum. Ara ara bölümlerde hayal hatırlama gibi kısımlarda yurtdışı çekimlerini araya koyarlar diye tahmin ediyorum. Fox haberde de çekimler için ciddi bütçe ayrıldığını duymuştum.

darkmoon
12-02-2015, 17:55
genelde ilk bir kaç bölümler güzel titizlenerek üstüne düşülerek yapılıyor çünkü zaten izleyici kesmini ve ilk izlenimi seyirici o bölümlerden kapıyor.. sonrasında genelde ne yazık ki salıveriyoruz türk dizileri olarak heleki şu silah kaçırma iyicene konuyu mahvetmiyorlarmı :) ..

komedi dizisi izliyorsun onda bile bir kaç bölüm yada bir sene sonra artık nerden reyting yakalarız diye silah adam kaçırma drama nın dibine vuruyorlar.. :)

yalancı yarim hep tadında ayarındaydı bu konuda hala üstüne bir dizi yapılamadı..

sinanbaysal
12-02-2015, 23:01
Fox da 1. bölümün tekrarı veriliyor beyler :)