PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : American almak :) ?

nime
09-10-2008, 11:00
Selam arkadaşlar yıllardır kafamdan atmadığım bir durum var oda bir American kası arabaları :) Şimdi bir 74 Trans ** alsam diyorum ama kime sorsam hadi canım diyor :)
Siz ne dersiniz hafta sonları binme için güzel olmaz mı ?

McS_R53
09-10-2008, 11:01
hadi canım :D

şaka bi yana masrafı çok olur ve çok yakar eğer uğraşıcaksan ve finans konusunda sorun olmayacaksa al :P

iynn-RS
09-10-2008, 11:02

bence hafta içi akşamdan akşama binersin haftasonun tüm sanayide geçer:D

eser
09-10-2008, 11:19
emin abi,senin bütün çevre sanayi ama muhabbete değil iş yapmaya gidersin sanayiye

STP
09-10-2008, 11:24
nıye boyle dıyosunuz anlamadım. bız sene 2000de kazalı 74 ımpala aldık. 1 sene ıcınd e restore ettık tertemız oldu ve satılana kadar yaklasık 2 senelık sure ıcerısınde noırmal bakım masrafları ve on takım gereksınımlerı harıc bı sorun cıkarmadı. alacagın araba temızse zerre sorun cıkmaz. bızım aldıgımız makınenın motopru bıle orjınal mıl deydı yapılmamıstı.

emr_233
09-10-2008, 12:36
Ne sebeple soruyorsunuz ? Maddi mi sebeplerden dolayı falan mı ? Çekinceleriniz neler yani ....

emre yeşil
09-10-2008, 12:41
daha dün sanayide ustama aynı şeyi söledim benimde içimde hep bir amerikan yapmak var bana 8 ay ve 100.000 YTL den aşağa çıkmaz deyince değmiyeceğini düşündüm ama hazır düzgün bir araca max 40,000ytl verilir bence ve zevkide çıkartılır:)

SULTANOGLU
09-10-2008, 13:11
Selam arkadaşlar yıllardır kafamdan atmadığım bir durum var oda bir American kası arabaları :) Şimdi bir 74 Trans ** alsam diyorum ama kime sorsam hadi canım diyor :)

neden hadi canım diyorlarki :) düzgün ve temizini bulduktan sonra nerdeyse günlük kullandığımız araçlar kadar sorunsuz arabalardır sana yapacağı tek masraf benzin ve zamanı gelince rutin bakımları olur ;) tabi bu arada arabana bişeyler eklemek istemeni katmıyorum bu masrafa :D parçası zor bulunur derler geçiniz böyle bişey yoktur bu araba 13 yıldan beri bizde şu güne kadar bir kez olsun parça sıkıntısı zart zurt çekmemiştir :) mesela ben kendi aracımla şu ana kadar sadece marş motorunun kitlenmesi yüzünden, modül yüzünden ki bunların 34 yıllık parçalar olduklarını düşünmek lazım :D ve birde benzin ibresinin bozukluğundan dolayı yolda kalmışımdır :) trans ** yerine camaroda tercih edebilirsin ufak tefek farklılıklar dışında onunda trans amdan herhangi bir eksiği fazlası yoktur.

ayrıca eğer benzin problem değilse neden sadece haftasonuyla kalasınki hafta içide ŞIKIŞIK trafiğe kalmadan gayet kullanılabilir arabalardır. mesela ben hava güzel olduğu sürece ve gidiceğim yerler abidik gubidik yerler değilse devamlı kullanıyorum arabamı gayette keyifli oluyor :)

nime
09-10-2008, 13:26
hadi canım :D

şaka bi yana masrafı çok olur ve çok yakar eğer uğraşıcaksan ve finans konusunda sorun olmayacaksa al :P

Masraf konusu sorun değil :D

nime
09-10-2008, 13:27
emin abi,senin bütün çevre sanayi ama muhabbete değil iş yapmaya gidersin sanayiye

Sen nerden biliyorsun dostum ? SEni tanıyormuyum ?

Tugral
09-10-2008, 13:28
amerikan herkesin içinde kalmıstır acısı her zaman hissedilir. Dadından yinmez emek ister bakım ister. Severim yani . Benzini sorun etmesem alırdımda

nime
09-10-2008, 13:28
nıye boyle dıyosunuz anlamadım. bız sene 2000de kazalı 74 ımpala aldık. 1 sene ıcınd e restore ettık tertemız oldu ve satılana kadar yaklasık 2 senelık sure ıcerısınde noırmal bakım masrafları ve on takım gereksınımlerı harıc bı sorun cıkarmadı. alacagın araba temızse zerre sorun cıkmaz. bızım aldıgımız makınenın motopru bıle orjınal mıl deydı yapılmamıstı.

Bodycy kardeş teşekkürler bilgiler için ;)

nime
09-10-2008, 13:30
neden hadi canım diyorlarki :) düzgün ve temizini bulduktan sonra nerdeyse günlük kullandığımız araçlar kadar sorunsuz arabalardır sana yapacağı tek masraf benzin ve zamanı gelince rutin bakımları olur ;) tabi bu arada arabana bişeyler eklemek istemeni katmıyorum bu masrafa :D parçası zor bulunur derler geçiniz böyle bişey yoktur bu araba 13 yıldan beri bizde şu güne kadar bir kez olsun parça sıkıntısı zart zurt çekmemiştir :) mesela ben kendi aracımla şu ana kadar sadece marş motorunun kitlenmesi yüzünden, modül yüzünden ki bunların 34 yıllık parçalar olduklarını düşünmek lazım :D ve birde benzin ibresinin bozukluğundan dolayı yolda kalmışımdır :) trans ** yerine camaroda tercih edebilirsin ufak tefek farklılıklar dışında onunda trans amdan herhangi bir eksiği fazlası yoktur.

ayrıca eğer benzin problem değilse neden sadece haftasonuyla kalasınki hafta içide ŞIKIŞIK trafiğe kalmadan gayet kullanılabilir arabalardır. mesela ben hava güzel olduğu sürece ve gidiceğim yerler abidik gubidik yerler değilse devamlı kullanıyorum arabamı gayette keyifli oluyor :)

Ok dostum ama kafama takılan bir soru var ; Neden Trans ** değil de camaro ? Sebebini ne ? Camaro z28 olusa ok ama :) yada SS ;) Birde çok başka bir dünya değilmi dostum camaro kullanmak dahası american kası yani :D

nime
09-10-2008, 13:32
amerikan herkesin içinde kalmıstır acısı her zaman hissedilir. Dadından yinmez emek ister bakım ister. Severim yani . Benzini sorun etmesem alırdımda

Vallahi doğru dostum diyorsun herkesin içinde bir american yaşar :)

egeturbo
09-10-2008, 14:14
yıllar evel bizdede vardı firebird :D babamın anllatığına göre birtek hafta sonları binebiliyormuş :D

Low-Rider
09-10-2008, 14:18
Binilmicek araçlar değil,babam da yaklaşık 13yıldır dodge dart custom var ki bu araç camaro,trans ** kadar popüler değil türkiye de 2 elin parmağını geçme belki bizde ki aracın sayısı ama hiç bir zaman parça sorunu yaşamadık.

Bakımları vs 'si düzgün ve zamanında yapıldığı sürece sorunsuz ve çok keyifle binip dolaşırsınız.

nime
09-10-2008, 14:26
yıllar evel bizdede vardı firebird :D babamın anllatığına göre birtek hafta sonları binebiliyormuş :D

Düşün birde ozamanlar ama şimdi daha da pahalı ama unutamiyorum işte aşık olmuşum ben bu americanlara ama 65 ten sonrasına !!

nime
09-10-2008, 14:28
Binilmicek araçlar değil,babam da yaklaşık 13yıldır dodge dart custom var ki bu araç camaro,trans ** kadar popüler değil türkiye de 2 elin parmağını geçme belki bizde ki aracın sayısı ama hiç bir zaman parça sorunu yaşamadık.

Bakımları vs 'si düzgün ve zamanında yapıldığı sürece sorunsuz ve çok keyifle binip dolaşırsınız.

İçimi rahatlattın dostum :) Bu arada senin peder de hakikaten herkesin göremiyceği bir araç kullaniyormuş :D

Low-Rider
09-10-2008, 14:31
Bizim ki amerikan kasından ziyade daha çok aile arabası tarzında :)

http://www.foundationpc.com/cars/73dart8.jpg

bizimkinin aynısı :)

nime
09-10-2008, 14:39

evet ama çok güzel bir kasası var ben çok beğeniyorum :)

Enes-x
09-10-2008, 14:48

Babamda 10 sene önce filan 64 model ford falcon vardı..Jant kapaklarına kadar aynı bu arabayla..İlk sahibinden almıştık şu anda olsa bakmadan geçen olmazdı heralde..Bakamadık çürüdü gitti..

Renç
09-10-2008, 14:58
ahh, V8'in keyfi bir başka...

benim çocukluğumda,
76 Grand LeMans Pontiac ve 89 Cadillac Brougham Elegance üzerinde geçti.

kıymetini bilen birinden bir araç bulur yada işinin ehli bir ustayla aracını toplarsan kolay kolay sorun yaşıcağını sanmam.
Yakıtı günümüz koşullarında biraz üzebilir ama keyfi çok başka:)

Hayırlısı olsun:icon_tup:

_sinan_
09-10-2008, 14:58
Niye alınmicak arabalar olsunki , bende insanların bu tepkisini anlamıyorum , eğer benzin sorun değilse gayet güzel ve zevkli araçlar , hele bide gm in bulunana araçlarındansa camaro-impala-firebird-nova vs. gibi parça sıkıntısı olmaz , en kötü tr de bulunamıysa yurtdışında elbet olur , eğer temizini bulabilirsen-ki amerikan arabalarında zor olan araba bulmaktır- bi sorun olmaz..

bu arada camaro ve trans ** ın farkını sormuşsun , aslıdan bi farkı yok ikiside f body , yani aynı araçlar , ufak tefek farklardan başka dışındaki değişiklikler var bitek , istersen amerikana ayırdığın bütçeni yazki netteki ilanlardan veya sağda solda gördüğümüz araçlardan uygun varmı..

nime
09-10-2008, 15:15
Sinan kardeşim.

Aslında dediklerini anladım hemde çok iyi sağol :) Bu arada asıl tutkum dodge charger r/t 69 ama türkiyede çok az var üstelik camarolar kadar yaygın değil ve bu bir dez avantaj ?
Ama camaro z28 de karar kılabilirim zira çok beğeniyorum ama belli de olmaz hepsi çok güzel. Aşağıda iki link şuan araştırma esnasındayım. Arkadaşlarım var Topkapıda Eraslalan oto diye bilen var mı ?

http://www.sahibinden.com/z28_motor_iyi_durumda-_tam_bir_klasikWQQaXQQ7747639WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/1974_firebird_formula_400WQQaXQQ10437112WQQpXQQdis playitem

Balta burunlar da çok hoş değil mi :)

OmerRS
09-10-2008, 15:57
Yani 69 Charger dediğin zaman Amerikan Muscle Car döneminin otomobillerinde en tepe noktasından bahsediyorsun demektir:) Camaro Mustang Firebird falan bikaç gömlek aşağıda kalır o da 71 öncesi modellerde. 70 ten sonraki amerikan otomobilleri 70 öncesi örneklerine göre çok daha ufak güçsüz(100 150 hp civarı) ve ucuzdur.

Bence Muscle Car istiyosan 65 70 arası bişey normal bir amerikan istiyorsan da 50 60 arası bi model iyi olur.

Ayrıca 70 sonrası 100 150 hp civarı bir 5 6 litre araba almaktansa 90 küsür model bir camaro ya da msutang almak çok daha mantıklı.

nime
09-10-2008, 16:01
Yani 69 Charger dediğin zaman Amerikan Muscle Car döneminin otomobillerinde en tepe noktasından bahsediyorsun demektir:) Camaro Mustang Firebird falan bikaç gömlek aşağıda kalır o da 71 öncesi modellerde. 70 ten sonraki amerikan otomobilleri 70 öncesi örneklerine göre çok daha ufak güçsüz(100 150 hp civarı) ve ucuzdur.

Bence Muscle Car istiyosan 65 70 arası bişey normal bir amerikan istiyorsan da 50 60 arası bi model iyi olur.

Ayrıca 70 sonrası 100 150 hp civarı bir 5 6 litre araba almaktansa 90 küsür model bir camaro ya da msutang almak çok daha mantıklı.

Tabii dediklerine katılmamak elde değil :D Zaten bende american kası istiyorum ama bir dodge alamiyacağım için bir trans ** veya camaro z28 almak daha iyi olacak diye düşünmekteyim ? Peki 90 üstü american kası olmatan çıkıyor ve beğendiğim bir model de yok 75 ten sonrası için ? Ne olabilir mesala 90 üstü ?

OmerRS
09-10-2008, 16:40
son çıkan Camarolar var mesela uygun fiyatlara ve güçleri de 300 hp civarı. aynı şekilde Mustangler var onlar da fena değil 215 hp . Klasik istiyosanız bunlar hoşunuza gitmeyebilir tabi ki.

60 civarı bi impala da çok hoş olur bence. Hatta Chevy Novalar da çok güzel bence. Bu baby nova dedikleri falan.

Grs91
09-10-2008, 16:41
70 challenger ftw :D

nime
09-10-2008, 16:45
son çıkan Camarolar var mesela uygun fiyatlara ve güçleri de 300 hp civarı. aynı şekilde Mustangler var onlar da fena değil 215 hp . Klasik istiyosanız bunlar hoşunuza gitmeyebilir tabi ki.

60 civarı bi impala da çok hoş olur bence. Hatta Chevy Novalar da çok güzel bence. Bu baby nova dedikleri falan.

Bir bakmak lazım ama eskilerin havası beni başka diyarlara götürüyor :D

SOMEONESPECIAL
09-10-2008, 16:50
Bir bakmak lazım ama eskilerin havası beni başka diyarlara götürüyor :D

59 Direksiz :D:D:D Komşu senin canın mı sıkılıyoooo?
Dertsiz başına dert mi arıyosun? Boşver Amerikanı
vtec verim sana.....;)

SULTANOGLU
09-10-2008, 18:16
Ok dostum ama kafama takılan bir soru var ; Neden Trans ** değil de camaro ? Sebebini ne ? Camaro z28 olusa ok ama :) yada SS ;) Birde çok başka bir dünya değilmi dostum camaro kullanmak dahası american kası yani :D
camaro transam zaten hep birbirleriyle eş değer araba olmuşlardır oyüzden illaki transamda takılı kalma diye dedim onu, çünkü artık burda zevkler konuşmuş olunuyo. birde z28 alman yada transamda formula alman daha iyi bir seçenek olur :D benim sana tavsiyem alabiliyosan 74 ten sonraki modellerden almaman çünkü anların motorları daha bi kısılmış :)

Sinan kardeşim.

Aslında dediklerini anladım hemde çok iyi sağol :) Bu arada asıl tutkum dodge charger r/t 69 ama türkiyede çok az var üstelik camarolar kadar yaygın değil ve bu bir dez avantaj ?
Ama camaro z28 de karar kılabilirim zira çok beğeniyorum ama belli de olmaz hepsi çok güzel. Aşağıda iki link şuan araştırma esnasındayım. Arkadaşlarım var Topkapıda Eraslalan oto diye bilen var mı ?

http://www.sahibinden.com/z28_motor_iyi_durumda-_tam_bir_klasikWQQaXQQ7747639WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/1974_firebird_formula_400WQQaXQQ10437112WQQpXQQdis playitem

bu iki ilandanda alıcaksan kesinlikle firebird ü tercih et ama şuda var adam kaporta ister demiş gidip görülmesi kesinlikle lazım, o camaroya sakın bulamşa derim adamı arabadan soğutur gibi duruyor :) en azından arabanın hatlarını belli eden daha düzgün fotoğraflar çekebilrdi. uzun zmandan beri yatan bir araba gibi duruyor

SULTANOGLU
09-10-2008, 18:19

yok ömer olay tam olarak güçsüz kısmına 74ten sorna geçiyor resmen utanmasalar ata çektirtcekelrmiş arabaları :D

_sinan_
09-10-2008, 19:05
Sinan kardeşim.

baltaburunlar çok hoş ama attığın linkdeki firebird orjinal balta burun değil , 70-73 arası modeller baltaburun , ama en azındna ilandaki firebird ün önü fiberden değil orjinal baltaburundan çıkma , orjinal olmadığından satması zor olabilir ama yinede sorun olmaz dersen güzel araç biraz bakım ister , bildiğim kadarıyla sahibi almanyada yaşıyo ve firebird ler hakkında kitap yazabilicek kadar çok bilgiye sahip , yani arabada saçma sapan şeyler çıkıcağını sanmam.. , aslında 12.000 e düzgün orjinal baltaburun olucaktı ama sahibi satmaktan vazgeçti diye biliyorum..

diğer camaro için bilmiyorum resimdenmidir ama temiz durmuyo..

bu ilana bakabilirsin , fiyatı fena değil , arabada düzgün duruyo , parçasıda rahat iyi bi pazarlıkla alınabilir..

http://www.sahibinden.com/1974_chevrolet_camaroWQQaXQQ10824930WQQpXQQdisplay item

bide illede muscle car dersen , piyasada çok nadir bulunan ve parça durumunu şahsen hiç bilmediğim bi araba var , hatları düzgün duruyo , fiyatı biraz fazla ama ***** satması zor olduğundan bazen sahipleri araçlarda büyük pazarlıklara gidebiliyo , istersen bunada bakabilirsin..

http://www.sahibinden.com/turkiyede_tek_69_grand_torino_gtWQQaXQQ9080647WQQp XQQdisplayitem

SULTANOGLU
09-10-2008, 19:11
http://www.sahibinden.com/1974_chevrolet_camaroWQQaXQQ10824930WQQpXQQdisplay item

araba gerçekten çok temiz duruyo

OmerRS
09-10-2008, 20:13
yok ömer olay tam olarak güçsüz kısmına 74ten sorna geçiyor resmen utanmasalar ata çektirtcekelrmiş arabaları :D

Şöyle bişey var petrol krizindensonra direk düşmüş:(

http://img147.imageshack.us/img147/2719/c120509bigblocks29longnq5.jpg (http://imageshack.us)

Onuralp
09-10-2008, 20:21
Bütçe sağlam mı? Öle diyim yani... :D

SULTANOGLU
09-10-2008, 20:45
Şöyle bişey var petrol krizindensonra direk düşmüş:(

zaten tam olarak güçsüz dedim :D en azından o zamana kadar mesela camaroda z28 opsiyonu varmış , 74 yılından sonra direk 145 hp :eek: üreten zevksiz şeylere dönmüş :icon_wack

nime
10-10-2008, 08:07
59 Direksiz :D:D:D Komşu senin canın mı sıkılıyoooo?
Dertsiz başına dert mi arıyosun? Boşver Amerikanı
vtec verim sana.....;)

Ya komşu dert değil de bir türlü aklımdan çıkmıyor bu american sevdası yaa :D
Kafayı kırıcam yada bir tane alıcam diyorum. Ha zor mor ama bu tutkuma engel olamadı bugune kadar ve olamayacak galiba. Vti var zaten o başka :D

nime
10-10-2008, 08:12
camaro transam zaten hep birbirleriyle eş değer araba olmuşlardır oyüzden illaki transamda takılı kalma diye dedim onu, çünkü artık burda zevkler konuşmuş olunuyo. birde z28 alman yada transamda formula alman daha iyi bir seçenek olur :D benim sana tavsiyem alabiliyosan 74 ten sonraki modellerden almaman çünkü anların motorları daha bi kısılmış :)

bu iki ilandanda alıcaksan kesinlikle firebird ü tercih et ama şuda var adam kaporta ister demiş gidip görülmesi kesinlikle lazım, o camaroya sakın bulamşa derim adamı arabadan soğutur gibi duruyor :) en azından arabanın hatlarını belli eden daha düzgün fotoğraflar çekebilrdi. uzun zmandan beri yatan bir araba gibi duruyor

Evet bende balta burunda karar kılıyorum ama camaro sadece senbolik olarak konuldu fiyat açısından ama zaten iyice bakmak gerek zira eski arabalar bunlar :D

eser
10-10-2008, 10:07
Sen nerden biliyorsun dostum ? SEni tanıyormuyum ?

bunu yazıcağını tahmin etmiştim :) arife gün kavaklı parkta oturmuştuk orçun,şahin,sen,ben bide benım bi kardeşim

orc
10-10-2008, 10:52
abi kaşıntılar başlamış yine :)))
hep kas hep kas nereye kadar..
haftasonu goruselim konusuruz bu konuyu ;)

nime
10-10-2008, 11:03
bunu yazıcağını tahmin etmiştim :) arife gün kavaklı parkta oturmuştuk orçun,şahin,sen,ben bide benım bi kardeşim

Hmmm tamam kardeşim pardon yaa :) Gene görüşürüz :p

nime
10-10-2008, 11:06
abi kaşıntılar başlamış yine :)))
hep kas hep kas nereye kadar..
haftasonu goruselim konusuruz bu konuyu ;)

ok kardeşim en kısa zamanda :)
Kas kas nereye kadar hem adam kalsı olunca arabası da kaslı olmalı amaaaa :D

Armageddon
10-10-2008, 14:38
Amerikanın tadı bambaşkadır, tatmayan bilmez ve genelde insanlarda bir korku var bu Amerikanların masrafından kurtulamayız diye. Aslında çoğu arkadaşın söylediği gibi bakımlı bir araç çok masraf çıkarmaz ve çıkarsa da parçaları sanıldığının aksine ucuzdur. Tek sorun benzindir ama ben atmosferik 450HP 98 model Camaro'yla 60 litrelik depoyla Ankara-İstanbul yapardım zamanında, 180-200km/s ile giderek. Tabi önceki modeller daha çok yakacaktır ama sonuçta ne kadar basarsan o kadar yakar bu Amerikanlar da, her aracın yapacağı gibi :)

Bence ilanlardaki araçlardan önce kırmızı Camaro, sonra da Pontiac düşünülebilir. İkisinin sahibinin de araçlardan anladığı aşikar ve bakımlı duruyorlar. Bence bu iki araç görülmeli.

Trans-** ile Camaro 106 ile Saxo gibidir. Dış ve iç görünümdeki bazı değişiklikler dışında çoğu parçası aynıdır.

RUF50
10-10-2008, 17:00
bence Muscle Car al ama toplanmıs ıyı bı araba sanayı de ugrasma canından bezersın senelerdır urasırız bız ama amerikan ustaları kalmadı artık ıyı bır araba 50 ılı 75 arası istiyolar ama abd getir bence 76 altı olacak

nime
11-10-2008, 09:04
Amerikanın tadı bambaşkadır, tatmayan bilmez ve genelde insanlarda bir korku var bu Amerikanların masrafından kurtulamayız diye. Aslında çoğu arkadaşın söylediği gibi bakımlı bir araç çok masraf çıkarmaz ve çıkarsa da parçaları sanıldığının aksine ucuzdur. Tek sorun benzindir ama ben atmosferik 450HP 98 model Camaro'yla 60 litrelik depoyla Ankara-İstanbul yapardım zamanında, 180-200km/s ile giderek. Tabi önceki modeller daha çok yakacaktır ama sonuçta ne kadar basarsan o kadar yakar bu Amerikanlar da, her aracın yapacağı gibi :)

Bence ilanlardaki araçlardan önce kırmızı Camaro, sonra da Pontiac düşünülebilir. İkisinin sahibinin de araçlardan anladığı aşikar ve bakımlı duruyorlar. Bence bu iki araç görülmeli.

Trans-** ile Camaro 106 ile Saxo gibidir. Dış ve iç görünümdeki bazı değişiklikler dışında çoğu parçası aynıdır.

Teşekkürler kardeşim :)

nime
11-10-2008, 09:04
bence Muscle Car al ama toplanmıs ıyı bı araba sanayı de ugrasma canından bezersın senelerdır urasırız bız ama amerikan ustaları kalmadı artık ıyı bır araba 50 ılı 75 arası istiyolar ama abd getir bence 76 altı olacak

Americadan nasıl getireceğim peki dostum ? Bana yardımcı ol bu konu ile :)

RUF50
11-10-2008, 09:38
72 nova tek kapı ıstermısın 350 motor 350 sanzuman para harcamasın benım eskı araba arkadasımı sattım 30 alırız

nime
11-10-2008, 10:23
72 nova tek kapı ıstermısın 350 motor 350 sanzuman para harcamasın benım eskı araba arkadasımı sattım 30 alırız

Bakmak lazım resim varsa bakabilirim. Hem öyle sabit bir kasa model takıntım yok hepsi american neticede ve en önemlisi de temiz olması :)
Americadan getirmek konusunda merak ettim nasıl getirilir ?

Armageddon
11-10-2008, 15:36
Teşekkürler kardeşim :)

Rica ederim :)

Eriador
11-10-2008, 15:42
ne kadar bi bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz ona göre bi kaç araç varda arkadaşlarımda sattıkları :)

nime
11-10-2008, 16:15
ne kadar bi bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz ona göre bi kaç araç varda arkadaşlarımda sattıkları :)

şuan için 20 $ düşünüyorum ama ?

Eriador
11-10-2008, 16:21
arkadaşım GT serisinden satıyor arada biraz fark var . hayırlısı olsun diyelim umarım kafanıza yatan birşey bulursunuz :)

orc
13-10-2008, 08:55
arkadaşım GT serisinden satıyor arada biraz fark var . hayırlısı olsun diyelim umarım kafanıza yatan birşey bulursunuz :)

hangi arac kaan o ?

kv661
13-10-2008, 11:52
ahh ahhh

Unakıtan ile bizzat görüşsem bende alıcam Muscle car :(

nime
13-10-2008, 12:02
ahh ahhh

Benim için de söz et dostum ok :D

OnurS
13-10-2008, 13:41
ahh ahhh

Zor kızına yeni şirketler açmakla uğraşıyo çok youn:P

nime
13-10-2008, 13:50
zor kızına yeni şirketler açmakla uğraşıyo çok youn:p

muahuahauahau :d

neuspeed_mert
13-10-2008, 13:56
74 model mustang alıcaktım ailem arkadaşlarım herkes alma dedi wazgeçirdiler 95 model mustang alıcaktım yine wazgeç dediler sana wazgeç diyen yoqsa al derim...

emre yeşil
13-10-2008, 14:04
varmı güzel bildiğiniz americanlar

neuspeed_mert
13-10-2008, 14:25
http://www.sahibinden.com/sifir!!_mustang_shelby_cobra_gt_500WQQaXQQ10013502 WQQpXQQdisplayitem&keyword=gt%20500

bu benim hayalimdeki makine =:-(

nime
13-10-2008, 14:52
74 model mustang alıcaktım ailem arkadaşlarım herkes alma dedi wazgeçirdiler 95 model mustang alıcaktım yine wazgeç dediler sana wazgeç diyen yoqsa al derim...

69 model SS ariyorum ama piyasada çok az yada 69 GTO :D
alma diyen var ama artık vız gelir :)