PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'deki en iyi Honda ustası kim?

35AV7431
14-02-2015, 17:22
Arkadaşlar çok tartışmalı bir konu olsa da aracımda gaz kelebeğiyle ilgili bir sorun yaşıyorum. İzmirde 2 ustaya gösterdim elini atan daha berbat etti. İzmirde işinin gerçekten hakkını veren ve honda dendiğinde aklınıza gelen sorunu şıp diye anlayıp hızlı bir şekilde çözüm bulan ve yaptığı işin arkasında duran yapamadığı şeye haksız yere para almayan ama yapıncada hakkını verebiliceğim parçaları deneyerek sonuca ulaşan yani uzaktan bakıp bu arabanın gaz kelebeği arızalı değip kestirip atmayan parmakla gösterilen bir usta var mı?

-aykt-
14-02-2015, 18:08
Çiğli Ata Sanayi Honda Masters Bayram usta. Sukru rot balansin arka sokagi. Eski terakki ustasidir. 8 yildir 3 hondama da o bakti. Motor da yapti sanzuman da onardi bir kere memnuniyetsiz ayrilmadim. Aykut onerdi diye anlatirsan sikintini kesinlikle yardimci olur geri cevirmez. Istersen telefonunu da vereyim sorununu telefonda anlat olmadi yanina gidersin.

emrekuzdere
14-02-2015, 19:30
Aykut'un bahsettiği yere vakti zamanında bakım için Denizli'den araba götürdüm ben. Ne derdim varsa tek tek çözüldü, tavsiye ederim.

Ozzy45
15-02-2015, 00:05
+ilave ikiler honda tavsiye ederim. 3.oto sanayi. belki alakasız olacak ama czt ye turbo manifold yaptırıcam bende cok sağlam egzozcu arıyorum tavsiye ne edersiniz?

mert1612
15-02-2015, 00:30
Ata sanayi honda masters garaj bayram usta çözer senin işini toyotayı bile gözüm kapalı emanet ettim gerisini sen düşün :D

daredevil
15-02-2015, 00:50
arkadaşlara katılıyorum honda master bayram usta

Sadık Özyer
15-02-2015, 01:31
Honda Masters ta Emrecan Timurçin var.

Ahmetfikri
15-02-2015, 01:32
3. sanayi ikiler honda tavsiye ederim sorun bulma çözme konusunda çok iyilerdir ayrıca devirmezler çiğlideki bayram ustayı çok duydum ters tarafta olduğu için gitmedim hiç

Ahmetfikri
15-02-2015, 01:33
+ilave ikiler honda tavsiye ederim. 3.oto sanayi. belki alakasız olacak ama czt ye turbo manifold yaptırıcam bende cok sağlam egzozcu arıyorum tavsiye ne edersiniz?

3.sitede gürkay egzozu tavsiye ederim

batu35
15-02-2015, 09:03
ata sanayi honda performans var :)

aldatmaca
15-02-2015, 09:45

3. sanayi gurkay egsoz Kenan ağabey..........

miNNic
15-02-2015, 09:48

Bornova 3. Sanayi Osman Usta O.Baycu tavsiye ederim...

gökan
15-02-2015, 10:24
okan baycu usta egzoz

canozgur106
15-02-2015, 15:29
Honda Masters Bayram Usta gerekeni yapar

B.Koçer
15-02-2015, 15:34
Honda için honda masters emrecan timurçin

egsoz için osman usta egsoz okan baycu

herkese keyifli sorunsuz sürüşler :)

SifirinciMurat
15-02-2015, 16:47
Benim aracım pejo, ona rağmen mekanik işlerini Bayram yapıyor. Geriye kalan tüm restorasyon işlerini de Emrecan. İkisi de aynı yerdeler, Emrecan zaten elime doğdu gibi bişey. Egzozu da yukarda bahsedilen Okan'a yaptırdım, gayet güzel oldu.

35AV7431
16-02-2015, 09:29
Verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Aracımdan 3 haftada o kadar soğudumki bırakın yıkatmayı arabayı görmek dahi istemiyorum. Yani o kadar nefret ettim. Tavsiyelerinize uyarak cumartesi günü Honda Masters'a aracımı götürücem. Umarım bu sefer aracımın ne sorunu olduğunu bulurlar.

Sadık Özyer
16-02-2015, 11:06
Verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Aracımdan 3 haftada o kadar soğudumki bırakın yıkatmayı arabayı görmek dahi istemiyorum. Yani o kadar nefret ettim. Tavsiyelerinize uyarak cumartesi günü Honda Masters'a aracımı götürücem. Umarım bu sefer aracımın ne sorunu olduğunu bulurlar.

Emrecan abinin nicki KVB

35AV7431
20-02-2015, 13:31
2 Gün önce yanlarına(Honda Masters) uğradım gayet hoşsohbet birisi Emre Bey. İçeriye giridiğimde S2000 den Typer'a kadar atmosferik araçlar var bu tip araçları yapmaları insana ayrı bir güven veriyor. Bana her konuda yardımcı olacağını ve sorunu bulacaklarını söyledi. Yarın(C.tesi) sabah 09:00 için sözleştik aracımı yarın götürüp bırakacağım. Aradığım servisi(Honda Masters) sayenizde buldum herkese çok teşekkür ederim. Yarınki deneyimlerimi buradan paylaşacağım.

Burak Demirci
20-02-2015, 14:26
doktor çözer işini masters izmirde hondada tekdir

Umut melek
20-02-2015, 14:27
Biz karşı tarafta olduğumuz için karşıyaka çiğli tarafına gidemiyoruz ters Geliyor diye yukarda yazılan ustaların hepsi gerçekten iyi bn mustafa abiye gidiyordum dr.ecu birsesli, spoon ef varken onu sattım 1 sene arabasiz kaldım sonra yeniden araba Aldım fakat daha hiç biyere gitmedim serviste ilk sahibi 90 Bin bakımını yeni yaptığı için ama mutlaka bnde bir çay içmeye gidicem bu arkadaşlara maksat tanışmak iyi Yorumlar gördükçe mutlu oluyor insan:)

orcuns
20-02-2015, 14:36
emrecan usta işin sonu

35AV7431
12-03-2015, 19:49
Evet arkadaşlar 2 haftalık netice sonucunca Honda Masters'a gittim. Yaklaşık 4 günlük çalışma sonunda Emrecan Timuçin söylendiği üzere elindeki parçaları deneyerek sorunun nerelerden kaynaklandığını tespit etti. Başka servislere nazaran kaputu açıp bu arabanın gaz kelebeği arızalı demedi. 4 günlük yoğun çalışma neticesinde arabanin gaz kelebeğinin sağlam olduğunu problemin oksijen ve su sıcaklık müşüründen olduğunu tespit etti. 4 günlük sorun bulma çabası için hiç bir parça kullanmadığı için tek kuruş para talep etmedi. Buna mukabil aracımın subap ayari ve bakımı, sente ayarı, avans ayarı, gaz kelebeği temizliği, debriyaj ayarı, ngk buji takımı, direksiyon yağı değişimi, rolenti motoru değişimi, gaz ayarı ve aklıma gelmeyen bir takım bakım işlemleri için çok çok cüzi bir(neredeyse bedava denilecek) rakama işlemleri gerçekleştirdi. Tabiki bunun yanında aracıma gösterdikleri özenli çalışma ve mükemmel arkadaşlık çerçevesinde geçen müşteri ilişkisini saymıyorum. Emin olun izmirin gelmis geçmiş en iyi ustaları tek noktada birleşmiş diyebilirim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bu güne kadar gittiğim servislerden çok çok üst seviyede iş yaptıklarını söyleyebilirim. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim :)

Sadık Özyer
12-03-2015, 20:54
İyi usta arabayı sevdirir güle güle kullan.

junicb
14-03-2015, 11:02
Ata sanayi sitesinde Honda masters ( Bayram usta - Emrecan ) işin ehlidir. Uzak kalırsa 3. sitede ikiler hondayıda tavsiye edebilirim. Egzoz için de gürkay egzoz.