PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : #özgecanaslan ölümsüzdür.( yönetim uyarısı +18)

Sayfa : [1] 2

Anıl E.
14-02-2015, 18:56
Her şeye konu açtık. Yeri geldi alakasız yeri geldi önemsiz. .

Bu kardeşimiz , bacımız daha üniversite öğrencisi. Tecavüz edildi , öldürüldü ve yakıldı . Tek suçu minibüse tek başına binmesi.

İdam cezasının olması için tek sebep . Keşke öldürülseler

FT106
14-02-2015, 18:58
ölüm o yaratıklara kurtuluş olur

turbo&quattro
14-02-2015, 18:59
Sorsan muslumaniz icimizde Allah korkusu var. Nasil bir ulke olduk aklim hayalim almiyor.

Shadow_Dancer
14-02-2015, 18:59
https://eksisozluk.com/entry/49152717

Zorbey
14-02-2015, 19:00
Keşke insanlar başka birşey tag'leseydi. Ailesi sürekli bu acıyı yıllar boyu çekecek.

o ibneleri oğlan etmeleri lazım. Kesicen malzemeyi sonra piyasaya salıcan zaten kendileri intihar eder.

bugramutlu
14-02-2015, 19:01
ölüm o yaratıklara kurtuluş olur

kesinlikle katılıyorum. günlerce sürecek bir acının yerine bir anlık acı ile ölüm en kolayı basiti ve çözüm değil hele ki böyle bir durumda kesinlikle ceza değil !!!

Patisever
14-02-2015, 19:04
şimdi bu amk cocuklarını bizim elimize bıraksınlar mıllete salınsın idamda değil

Anıl E.
14-02-2015, 19:06
En azından bir babayiğit içeride kadın etsin bunları . Hukuk'à güvenmiyoruz nasıl olsa bunları içeride oğlan etsinler .

Shadow_Dancer
14-02-2015, 19:09
En azından bir babayiğit içeride kadın etsin bunları . Hukuk'à güvenmiyoruz nasıl olsa bunları içeride oğlan etsinler .

Adanalı kardeşlerim bilir, eger kürkçülere düşerse layıgını fazlasıyla bulur.

Anıl E.
14-02-2015, 19:13
Adanalı kardeşlerim bilir, eger kürkçülere düşerse layıgını fazlasıyla bulur.
ben de hep öyle okudum abi inşallah .

B16
Gülen kadının suçlandığı, sokakta hamile dolaşan kadınların ise ayıplandığı, 11 yaşında ki kız çocuğu evlenebilir diyen öğretim görevlisinin olduğu ülke de
neye adalet? kime adalet?

Umarım yarın birgün biri çıkıpta genç ve güzel olmanın fıtratında bu var demez.

burakcan
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun umarim cani insan musfetteleri layigini bulurlar

atituti
14-02-2015, 19:15
birşey olmaz bunlara eskisi gibi değilMİŞ içerisi , parayı alan gıkını cıkarmaz 12 yıldır 70 milyonun anasını düdüklüyolarda sesimiz cıkmıyo bunamı ses cıkaracak bu millet

SerkanYazgan.
14-02-2015, 19:25
Yazacak çok şey, edilecek çok küfür var. Eğitimsizlik, cahillik, ilgisizlik, caydırıcı bir ceza olmaması.. Bizi bu hale getirenler utansın, bu son olur inşallah. Kayda geçmeyen o kadar tecavüz vakası var. Korkudan, mahalle baskısından, hayatını devam ettirmek için seslerini çıkarmıyorlar.

Allah rahmet eylesin, Allah yakınlarına sabır versin. :(

SerkanYazgan.
14-02-2015, 19:27
Bu arada bu şerefsizler içeri girdiğinde gardiyanlar, mahkumlar biraz kötü davranır. Sonrasında normal bir suçluymuş gibi hafifletilmiş cezalarını çeker ve çıkarlar. Eskidenmiş bu suçlardan girenlere yapılanlar, şimdi tecavüzü bile normalleştirdiler.

coder
14-02-2015, 19:29
Kadın karnına koca bir dünya sığdırdı, bu sözde erkek denen ırk dünyamıza bir kadını sığdıramadık..

Y.Emre
14-02-2015, 19:36
Tek umudum içerdekiler şu durumda. Oğlan ederler inşallah şunları.

M_PROJECT
14-02-2015, 19:37
icerde hic bisi olacagini sanmiyorum , iceride suan yatan insan sayisi belli , hangi biri bu adamlardan farkli konumda ?

LnchCntrl
14-02-2015, 19:37
Beyni ve düşünce yapısı kirli adi herif ve yaltakçıları. Budayarak öldüreceksin önce parmakları, kulakları, penisi tek tek kese kese ona bile değmez kireç kuyularında geberteceksin bunları..

2jz
14-02-2015, 19:39
Allah ailesine sabır versin. Çok üzüldüm haberi görünce. Özgeye bunu yapanların allah belasını versin. Umarım içerde hergün kazığa oturturlar bu piçler.

VW6R
14-02-2015, 19:39
icerde hic bisi olacagini sanmiyorum , iceride suan yatan insan sayisi belli , hangi biri bu adamlardan farkli konumda ?

Namus cinayeti ile yatan bir kişinin koğuşuna düşer merak etmeyin. O zaman da az kalır ama hak ettikleri muameleyi görürler

fthdrn
14-02-2015, 19:41
Şüpheniz olmasın layığını bulacak bu yaratık.

JDM VTİ
14-02-2015, 19:47
idam gelmeli idam....
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.

2jz
14-02-2015, 19:49
Bunlar gibi şerefsizlere idam ödül olur. Müebbet verip hergün işkence yapacaksın.

t-jet ali
14-02-2015, 19:55
eskisi gibi değil, içerde böylelerinin ayrı koğuşları var yoksa ilk gece şişlerlerdi, sözde insan hakları bunlara işler korumaya alırlar sonrada birkaç sene sonra salarlar.
bizim içimiz parçalanıyor Allah(c.c) ailesine sabır versin, sözün bittiği yer

Efe01
14-02-2015, 19:57
ALINTIDIR...."merhumenin akrabaları, tanıdıkları okuyorsa ilk basamak için müsterih olsunlar. öyle koğuşa bavulu bırakıp yataklarına geçmiyorlar. gördüm, biliyorum. önce karşılama salonuna alınacaklar. kapalı, kulaktan ırak bir mekan. 10-15 görevli ölmeyecekleri şekilde dövecek bunları önce. sonra sürüyerek avluya alacaklar. soyunun diyecekler. çömeltip, domaltıp onurlarını sikecekler önce. sonra vücut taraması yapacaklar. yani makatına bile bakacaklar. işlem bitince koğuşlarına alacaklar. önce izole bir koğuşa alınırlar, sonra normale. normal deyince burada yatanlar, etkili olanlar çoluk çocuk değil. tecavüzcü, çocuk ve kadın katili (namus davası addettikleri kavram dışında) ancak hanımlık yapar.
ilk altı ay yerde yatacaklar. altlarında sadece bir battaniye olacak. kaidedir bu. içerisi nemli, soğuk ciğeri delip geçiyor. hızla kilo kaybediyorsun, gözlerinin altı yeşile çalıyor. her gece maltayı siliyorsun kısa saplı paspas ile. durur ya da kalkarsan dayak yiyorsun. hani ışıklar kapanınca gözlerini kapıyorsun ya karanlığa, bu gün de ölmedim anne diyorsun hani. o an malta'dan çığlıkları gelen adamlar böyleleri işte. sabahlara kadar canı sıkılan her memur dövüyor bunları. duymuyor kimse, bilmiyor. kimse anlatamıyor. morluklar vücut içinde. görüşlerde gardiyanlar cirit atıyor. tek bir şey söyle, öldürürler seni. basit, intihar etti derler. çok oldu hani, ondan söylüyorum.
bıçaklamışlar önce. sonra ormanlık alanda yakmışlar. vücudunun bir kısmı yanmış, tanınmaz hale gelmiş. acımadan bıçaklamış kahpeler. o bıçağı gardaş, validenin amına sokacaklar. şöyle karşısına dikip ananın amından bahsederken tükürük saçan ağzıyla gardiyan, öldürseler keşke beni diyeceksin. bir hamle ölmek için saldırırsın. öldürmezler seni. beklete beklete döverler. ruhunu sikerler. günebakan çiçeği oluverirsin iki ay içinde. sonra koğuşunda kalkmış bütün yarakları indirmek olur işin.
özgecan kızımızın mekanı cennet olsun. katilleri "burada allah yok" yazılı kapıdan içeri girerken bin defa kapanacaklar özgecan'ın ayaklarına. af dileyecekler. ama geri akmayacak zaman. hatta hiç akmayacak.
katillerinden biri olan suphi altındöken yakalanmamış daha. ama yakalanır, kimse korumaz senin gibi kahpeyi. elleriyle teslim edecekler seni. üstelik olay henüz aydınlanmadı. olur ya, burayı okursun koğuş ******su. iyi oku bak bu satırları: bileklerini kes oğlum, söyleyeyim sana. vallahi orada fırsat bulursan barsaklarınla boğarsın kendini. müebbet alacaksın, benden iyi biliyorsun. sizi koğuş oğlanı yapacaklar, demedi deme. öldür kendini. süleyman'ı da (tanırsın sen) ali'yi de ersin'i de gördüm. o ali, beni öldürün diye çığlık atıyordu maltada. süleyman kadın gibi hıçkırarak ağlıyordu. ortama hakimim yani, ayıktın? mersin cezaevinde mehdi kızıl, silifke'de silvanlı mehmet.
öldürmek diyenlere, ölsünler isteyenlere. siz bu canilerin kurtuluşunu mu istiyorsunuz? tezgah kurulu, siz duymuyorsunuz çığlıkları. öldürmek, öldürtmek, idam etmek kolay, kestirme yol. kurtuluş o. belinde silah taşıyıp alemin bitirimi olmak isterken adanalı hırsızın, gaspçının, cononun, çetecinin her gece üç posta bu parlaklara kaydığını düşünürsen, şahısların ölmemesi gerektiğini sen de onaylarsın.
allah annesine babasına sabır versin. gönüllerini ferahlatsın, acılarını dindirsin. ne kadar üzüldüğümü tarif edemem. ne kadar kahrolduğumu anlatamam. senaryo ne olursa olsun, olay nasıl gelişirse gelişsin cezaları hafiflemeyecek. tek kurtuluşları af olacaktır ki o zaman da iş kızın ailesindedir. ben derilerini yüzerdim, allah kimseye vermesin böyle bir mükellefiyet, böyle bir acı.
bunlar daha düşmemiş içeri, nezaret görmüşler abisi.
dileğim, sonunuz çevrenizdeki kahpelere örnek olur.
--
gelen yoğun sorular üzerine edit:
yukarıda yazılan her şey rutin uygulamalardır. aşağılık suçlar işleyen kimselere birebir uygulanır. daha hafif ve onursuzluk addedilemeyecek suçlar işleyenlere ise kısmi uygulanır ve korkutularak sindirilirler. kürkçüler e tipi diye geçer. f de olmak üzere iki bölümden oluşur. burada yatmış, yakınını yatırmış ya da arkadaşını ziyaret etmiş herkes yazdıklarımın beterini bilir. evet, beteri de var. zaten devlet müdahale etmiyor buraya. disiplin seviyesi çok yüksek. kafalarına estiğinde karşılarına dikip (hazır ol'da durmak, gözlerini yerden ayırmamak, sadece sorulan soruya cevap vermek zorundasın) dayı mısın? diye soruyorlar. tabii 10-15 kişilik gruplar halinde alırlar aralarına. "bak buranın allahı benim" cümlesini duymamış tutuklu/hükümlü yoktur. ve nakledilenlerin hepsi "burada allah yok" yazılı kapıdan girer.
öfke ile yazılmış şeyler değil yani bunlar. bu cezaevi ile 2 yıl muhatap oldum. birçok kere yazdım buraya da. 2008 yılında kardeşim bir telefon görüşmesi gerekçe gösterilerek "17 yaşında" özel yetkili mahkeme (adana 7. ağır ceza) tarafından çete üyesi olmak suçlamasıyla yargılandı. ve aynı şekilde tarsus'tan buraya nakledildi. iki yıl boyunca bir şeyler döndüğünü seziyorduk, ama hiçbir şey söylemiyordu. en son "beni buradan kurtarın, demeyin bir şey demeyin" diye fısıldadı. araya vekil filan sokup ancak kurtarabildik oradan. çete reisi diye tutuklanan mafyatik ali ... ile ersin ... görüşlerde kız gibi ağlıyordu. nakledildiği yerde anlattı her şeyi. meğer her gece dayak, işkence, küfür, malta temizliği. uyuyamıyorlarmış ali'nin çığlıklarından. öldürün beni kurban olayım öldürün diye bağırıyormuş o milleti tehdit edip haraç kesen adam.
evet, ceza evlerinde işkenceyi kınıyoruz insani olarak. ama o kadar da insani değil. iskandinav suyu da içtik, vicdanımızı da kaybetmedik. ama kardeşim beni affetsin. iyi ki var öyle bir yer. iyi ki.
alakalı haberler için: 1 2 3 4
not: haberlerde adı geçen mağdurlardan, örnek olarak sunduğum için özür dilerim.
not2: cinayet işlemiş kimseyi damat koğuşuna almazlar. adli'ye alırlar."

trgy
14-02-2015, 20:01

Burada yazılanların başına geleceğini ümit ediyorum. Ülke olarak adaleti sağlanamıyoruz en azından şu ceza evindeki olaylar bu itlere en güzel ceza olacaktır.

aykutsafakyaman
14-02-2015, 20:26
Sedat Pekeri aradığım günlerden birisi daha . Idam falan yalan halka vericeksin boylelerini şerefsiz köpekler.

barti
14-02-2015, 20:31
inşallah hapishanede adalet vardır.23 yasındayım bu ülkeden her geçen gün soguyorum.

RedCan
14-02-2015, 20:38
İdam gelse ne olacak ? Masumlar, halkı için savaşan insanlar asılacak..Tarih de olduğu gibi..
Gencecik, hayat dolu o güzelliğe nasıl kıydılar..
Allah sabır versin ailesine..

Frid
14-02-2015, 20:43
bu ülkenin olmayan adaletini...

exvitermini
14-02-2015, 20:52
ne yalan söyleyeyim kızın yaşadıgı son anları okurken aglamamak için kendimi zor tuttum.ben cezalarını bu tarafta da çekmelerini istiyorum müebbet falan değil daha ağır ceza ama ülkemizde maalesef bu tür insanlara normal suç işelemiş muamelesi yapılır oldu.allah bin türlü belalarını versin colugundan cocugundan cıkarır inşallah.

Ozan Özer
14-02-2015, 20:54
Allah ailesine,sevenlerine sabır versin..Onca sene binbir zorlukla okut,büyüt,yetiştir... S... sahip olamayan şerefsizler gelsin kıysın bu güzelim cana..
Söyleyecek söz,edecek beddua bulamıyorum cidden bu it sürüsü için! Acı çekerek geberirler inşallah.

Phenomenal
14-02-2015, 21:12
ölüm bir kurtuluş olmalı bu insanlar için
öyle şeyler yapmalıyız ki ölmek için dua etmeli
verecen yakınlarının eline bu adamı allah allah neler yapılır var ya ne zevklı olur bu şerefsize işkence etmesi

Ranthor
14-02-2015, 21:34
kisir edilmeleri lazim

blow07
14-02-2015, 21:40
Böyle durumlarda ben idam değilde organ kesimini ( kol bacak veya akla gelebilecek başka yerler ) daha uygun buluyorum. Böyle şerefsizlere az bile.

Runo
14-02-2015, 21:43
Hapishanede maksimum 1 ay yaşatırlar. O 1 ay'da da ölmekten beter ederler içerde. Kansız oğlu kansızlar

blow07
14-02-2015, 21:44
ALINTIDIR...."merhumenin akrabaları, tanıdıkları okuyorsa ilk basamak için müsterih olsunlar. öyle koğuşa bavulu bırakıp yataklarına geçmiyorlar. gördüm, biliyorum. önce karşılama salonuna alınacaklar. kapalı, kulaktan ırak bir mekan. 10-15 görevli ölmeyecekleri şekilde dövecek bunları önce. sonra sürüyerek avluya alacaklar. soyunun diyecekler. çömeltip, domaltıp onurlarını sikecekler önce. sonra vücut taraması yapacaklar. yani makatına bile bakacaklar. işlem bitince koğuşlarına alacaklar. önce izole bir koğuşa alınırlar, sonra normale. normal deyince burada yatanlar, etkili olanlar çoluk çocuk değil. tecavüzcü, çocuk ve kadın katili (namus davası addettikleri kavram dışında) ancak hanımlık yapar.
ilk altı ay yerde yatacaklar. altlarında sadece bir battaniye olacak. kaidedir bu. içerisi nemli, soğuk ciğeri delip geçiyor. hızla kilo kaybediyorsun, gözlerinin altı yeşile çalıyor. her gece maltayı siliyorsun kısa saplı paspas ile. durur ya da kalkarsan dayak yiyorsun. hani ışıklar kapanınca gözlerini kapıyorsun ya karanlığa, bu gün de ölmedim anne diyorsun hani. o an malta'dan çığlıkları gelen adamlar böyleleri işte. sabahlara kadar canı sıkılan her memur dövüyor bunları. duymuyor kimse, bilmiyor. kimse anlatamıyor. morluklar vücut içinde. görüşlerde gardiyanlar cirit atıyor. tek bir şey söyle, öldürürler seni. basit, intihar etti derler. çok oldu hani, ondan söylüyorum.
bıçaklamışlar önce. sonra ormanlık alanda yakmışlar. vücudunun bir kısmı yanmış, tanınmaz hale gelmiş. acımadan bıçaklamış kahpeler. o bıçağı gardaş, validenin amına sokacaklar. şöyle karşısına dikip ananın amından bahsederken tükürük saçan ağzıyla gardiyan, öldürseler keşke beni diyeceksin. bir hamle ölmek için saldırırsın. öldürmezler seni. beklete beklete döverler. ruhunu sikerler. günebakan çiçeği oluverirsin iki ay içinde. sonra koğuşunda kalkmış bütün yarakları indirmek olur işin.
özgecan kızımızın mekanı cennet olsun. katilleri "burada allah yok" yazılı kapıdan içeri girerken bin defa kapanacaklar özgecan'ın ayaklarına. af dileyecekler. ama geri akmayacak zaman. hatta hiç akmayacak.
katillerinden biri olan suphi altındöken yakalanmamış daha. ama yakalanır, kimse korumaz senin gibi kahpeyi. elleriyle teslim edecekler seni. üstelik olay henüz aydınlanmadı. olur ya, burayı okursun koğuş ******su. iyi oku bak bu satırları: bileklerini kes oğlum, söyleyeyim sana. vallahi orada fırsat bulursan barsaklarınla boğarsın kendini. müebbet alacaksın, benden iyi biliyorsun. sizi koğuş oğlanı yapacaklar, demedi deme. öldür kendini. süleyman'ı da (tanırsın sen) ali'yi de ersin'i de gördüm. o ali, beni öldürün diye çığlık atıyordu maltada. süleyman kadın gibi hıçkırarak ağlıyordu. ortama hakimim yani, ayıktın? mersin cezaevinde mehdi kızıl, silifke'de silvanlı mehmet.
öldürmek diyenlere, ölsünler isteyenlere. siz bu canilerin kurtuluşunu mu istiyorsunuz? tezgah kurulu, siz duymuyorsunuz çığlıkları. öldürmek, öldürtmek, idam etmek kolay, kestirme yol. kurtuluş o. belinde silah taşıyıp alemin bitirimi olmak isterken adanalı hırsızın, gaspçının, cononun, çetecinin her gece üç posta bu parlaklara kaydığını düşünürsen, şahısların ölmemesi gerektiğini sen de onaylarsın.
allah annesine babasına sabır versin. gönüllerini ferahlatsın, acılarını dindirsin. ne kadar üzüldüğümü tarif edemem. ne kadar kahrolduğumu anlatamam. senaryo ne olursa olsun, olay nasıl gelişirse gelişsin cezaları hafiflemeyecek. tek kurtuluşları af olacaktır ki o zaman da iş kızın ailesindedir. ben derilerini yüzerdim, allah kimseye vermesin böyle bir mükellefiyet, böyle bir acı.
--
yukarıda yazılan her şey rutin uygulamalardır. aşağılık suçlar işleyen kimselere birebir uygulanır. daha hafif ve onursuzluk addedilemeyecek suçlar işleyenlere ise kısmi uygulanır ve korkutularak sindirilirler. kürkçüler e tipi diye geçer. f de olmak üzere iki bölümden oluşur. burada yatmış, yakınını yatırmış ya da arkadaşını ziyaret etmiş herkes yazdıklarımın beterini bilir. evet, beteri de var. zaten devlet müdahale etmiyor buraya. disiplin seviyesi çok yüksek. kafalarına estiğinde karşılarına dikip (hazır ol'da durmak, gözlerini yerden ayırmamak, sadece sorulan soruya cevap vermek zorundasın) dayı mısın? diye soruyorlar. tabii 10-15 kişilik gruplar halinde alırlar aralarına. "bak buranın allahı benim" cümlesini duymamış tutuklu/hükümlü yoktur. ve nakledilenlerin hepsi "burada allah yok" yazılı kapıdan girer.
öfke ile yazılmış şeyler değil yani bunlar. bu cezaevi ile 2 yıl muhatap oldum. birçok kere yazdım buraya da. 2008 yılında kardeşim bir telefon görüşmesi gerekçe gösterilerek "17 yaşında" özel yetkili mahkeme (adana 7. ağır ceza) tarafından çete üyesi olmak suçlamasıyla yargılandı. ve aynı şekilde tarsus'tan buraya nakledildi. iki yıl boyunca bir şeyler döndüğünü seziyorduk, ama hiçbir şey söylemiyordu. en son "beni buradan kurtarın, demeyin bir şey demeyin" diye fısıldadı. araya vekil filan sokup ancak kurtarabildik oradan. çete reisi diye tutuklanan mafyatik ali ... ile ersin ... görüşlerde kız gibi ağlıyordu. nakledildiği yerde anlattı her şeyi. meğer her gece dayak, işkence, küfür, malta temizliği. uyuyamıyorlarmış ali'nin çığlıklarından. öldürün beni kurban olayım öldürün diye bağırıyormuş o milleti tehdit edip haraç kesen adam.
evet, ceza evlerinde işkenceyi kınıyoruz insani olarak. ama o kadar da insani değil. iskandinav suyu da içtik, vicdanımızı da kaybetmedik. ama kardeşim beni affetsin. iyi ki var öyle bir yer. iyi ki.
not: haberlerde adı geçen mağdurlardan, örnek olarak sunduğum için özür dilerim.

Aklıma ''BARDA'' filmi geldi. Ama orada direk içeri alınır alınmaz avukatın emri ile işkence ile öldürülüyorlar. Ama yukarıdaki yazıdaki gibiyse ne ala inşallah bunları yaşar bu kansızlar.

Sadık Özyer
14-02-2015, 22:01
Nasil bir sapkinliktir bu .

MCN21
14-02-2015, 22:03
Oldurmesinler beter etsinler. Aklima yuzlerse soz geliyor konusamiyorum. Ayni seyi kendi yakinim kardesim icin dusunuyorum dayanamiyorum bu naisl bir acidir. Birakin olumu kizin o sure zarfinda cektikleri cigliklari hissettikleri bile bu kansiz serefsizleri herseyden beter etmeye yeter! Eminim yasasaydi cok cok daha kotu olurdu, belkide kiz kendine kiyardi... Hepsine omur boyu iskence yapicaksinki millet akillansin. Toplumda kadin her gecen gun 2. Plana atilmaya calisiliyor. Tipki eski donemlerdeki gibi!

atituti
14-02-2015, 22:23
İdam gelse ne olacak ? Masumlar, halkı için savaşan insanlar asılacak..Tarih de olduğu gibi..
Gencecik, hayat dolu o güzelliğe nasıl kıydılar..
Allah sabır versin ailesine..

Zaten basta ulke icin canini verenler asilir bu ulkede mk bunlara yine birsey olmaz

HondatugraL
14-02-2015, 22:42
Öldürmeye karşıyım bu şerefsizlere işkencede vtec açtırıcaksın.

Ae86
14-02-2015, 22:43
Yazacak tarif edecek kelime bulamıyorum...İnsanlığımdan utandım....Mekanı cennet olsun alla ailesine sabır versin....

Oznsrl
14-02-2015, 22:49
Allah rahmet eylesin. okurken gözlerimden yaş geldi

Öldürmek kurtuluş olur bu kanı bozuk şerefsiz vizdansız p.çleri.

Düştükleri yerde o kıza yaptıklarının 1000 katını yaparlar inşallah

acn90
14-02-2015, 22:51
kendine ülkücü diyen canlı türlerinin yoğun olduğu bölgelerde(ilçelerde) kız öğrenci olmak gerçekten zor

Anıl E.
14-02-2015, 23:01
Ulan arkadaş ortamında saatlerce konuştuk gözlerimiz doldu . Ne kadar kötü bir durum nasıl bir vahşet , ben erkek halimle gözümün önüne getiremiyorum. Yine işin ucu siyasete dokunacak ama bizim ülkenin kadınları bu kadar mı değersiz . Adı özgecan değil de rabia olsaydı o parmaklar kalkacak mıydı yine . Tecavüze uğrayan kadın doğursun gerekirse devlet bakar düşüncesinde olan insanlar gözümün önüne geldi umudumuzu kaybetmiş gibi oturuyoruz öyle .

mustafademiR-R
14-02-2015, 23:02
Nasil bi insanlik nereye gidiyor bu toplum, allah ailesine sabir versin

wolrath
14-02-2015, 23:07
hayatınızın anlamını 4 tane o.ç. alıp goturuyor bu dunyadan.
allah'ım sen bu garip ınsanlara sabır ver...
bızım cocuklarımızı bu sapıklardan koru yarabbim...

alıntı :

Yorgo Angelopoulos
Yeni Türkiye, Yeni Nesil, Yeni Hırsız'lar, Yeni Tecavüzcüler, ama zihniyet aynı; "YOBAZ". Maymundan gelmiş olabiliriz ama bazıları dört nala;
"****** Çocukluğu'na" gidiyor!!

Kadyr
14-02-2015, 23:09
bu serefsızlerın azalması ıcın hadım edıceksın hırsızlık yapanında elını kesıceksın ozaman yapabıleceklermı hırsızlık tecavuz vs o cocukları bunlar

elpadre
14-02-2015, 23:15
idam geri gelsin ....

mhmtsrtp
15-02-2015, 00:33
daha gencecik kız neyi düşünerek yada düşünemiyerek bunları yapabilirsin be dalaksız
bu kızın anası babası yakınları nasıl anlam verebilir nasıl teselli olur
evet hayvansın yoo yoo hayvanlık değildir bu nesiniz siz amk amacınız neydi kafanız nasıl bir boyuta ulaştıki böyle pislikleştiniz
baba oğul nedemek lan rabbim bu mahlukatlardan evlatlarımızı korusun
olayı duyduğum andan beri şuursuzca küfür ediyorum rabbim inşallah hakettiklerini kat ve kat tez zamanda karşılarına çıkarır

ErkanCanS
15-02-2015, 00:44
Koskoca istanbulda İzmirde Ankarada bile her gün kaç kadın tacize uğruyor.Küçük ve sakin yerleşim yerlerinde daha neler neler oluyordur da kimsecikler görmüyor duymuyor.Maalesef öyle bir adalet sistemimiz var ki tacize hatta tecavüze uğrayan kadınlar sessiz kalıyor çünkü biliyorlar ki onları koruyan kollayan bir devlet yok ortada. Bu yüzden bu hukuk sistemini ve içinde barınan sistemin çarklarını komple revize etmek gerek.Oturup araştırmak lazım son 10-15 yılda torpili olmadan milletin hakkına hukukuna girmeden kaç kişi hakim-savcı olmuş acaba.İnsanlar bu olayın bu kadar üzerine gitmeseydi ne bu forumda böyle konu açılırdı nede haberlerde 1 dakikadan fazla yer teşkil ederdi. Bu psikopat sapıklar 7-8 ay yatıp çıkacaklar hayatlarına kaldığı yerden devam edecekler hatta belki kendi sayko ortamlarında vay abim- vay ağam-vay paşam diye statü bile kazanacaklardı. Demem o ki ülke öyle bir hal aldı ki bir çok aşağılık suç normalmiş gibi karşılanıyor ve tepki çekmiyor. Terör olur birileri çıkar zamanında devlet bakmadı der. Tecavüz olur birileri çıkar sokakta güldü der çığlık atmadı der.Hırsızlık olur kapısını kilitleseydi der. Bizim insanımız ne yazık ki hep bişeyler der ama şu taşın altına sende bi elini koy dediğin zaman halası ölür evi su basar hastalanır tatile çıkar. Şimdi bu insan müsveddelerine ne olacak çok merak ediyorum. bu koğuş muhabbetleri inşallah doğrudur ölmek için yalvarırlar her gün.

kendine ülkücü diyen canlı türlerinin yoğun olduğu bölgelerde(ilçelerde) kız öğrenci olmak gerçekten zor

https://www.facebook.com/33el345?fref=photo şerefsizlerden biri bu. Biraz baktım gerçekten öyle bişey var mı diye bir fotosunda eliyle kurt yapmış tabelanın önünde.Şimdi bu adam ülkücü mü ? Kaldı ki Alparslan Türkeş'e bir gün Galip Erdem hoca siz ülkücü müsünüz diye sormuş aldığı cevap ben bir ülkücü adayıyım olmuştur. Bir hareketin lideri bile böyle bir cevap veriyorken çıkıp ben ülkücüyüm diyip ne halt yediği belli olmayan insanları referans almak ne kadar doğru ?

Gökhan Bilgin
15-02-2015, 01:00
Fotoğraflara bakarken gördüm kendisininde kızı varmış.

ggtoker
15-02-2015, 01:17
hırsızlıkmı yaptı kolunu keseceksin.... tecevüzmü etti hadım edeceksin...... ibrati alem olsun diyece canlı yayında göstereceksinki belki önüne geçilebilir....

Berkan
15-02-2015, 01:19
cevirip gotune sokcan kansız piçlerin uyusturucu bagımlısıymıs bide zaten

http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xpf1/t51.2885-15/s306x306/e15/1743017_1377124245936674_970935005_n.jpg

fthdrn
15-02-2015, 01:38
Mensubu olduğum partinin lafı geçtiği için yazmak istiyorum bazı şeyleri. Öyle her bıyık bırakan eliyle bozkurt işareti yapan Mhp'li veya ülkücü olamaz. Kii bozkurt bir partinin değil Türklüğün sembolüdür aslında. Bu mahlukatın partiyle her hangi bir ilişkisi kesinlikle yok. Elinde içki şişesiyle her turlu kimyasal maddeyi kullanan sokak serserisi eliyle bozkurt işareti yaptı diye Mhp yi ve ona bağlı olan ülkü ocaklarını zan altında bırakmak doğru değil.
Ben ve ailem 40 yıldır bu ideolojiye inanıyoruz ve hareketin her kademesinde görev yaptık. Biz bile "ben ülkücüyüm" diyemiyoruz. 90'larda mafyacılık oynayan it kopuk da partinin adını kullanırdı. Çok şükür bu pislikleri temizledik. Ama hala bu algı insanların kafasında mevcut maalesef. Ama biz peygamber hadislerini örnek alarak yaşayan insanlarken bazılarının kasten tüm parti camiasını suçlamasını doğru bulmuyorum. Bu itin cezası öbür dünyaya kalmayacak ama bunu biliyorum.
Yönetimden özür dilerim.

B16
15-02-2015, 01:38
Ben demiştim demeyi hiç sevmem ama ben demiştim.

Gülen kadının suçlandığı, sokakta hamile dolaşan kadınların ise ayıplandığı, 11 yaşında ki kız çocuğu evlenebilir diyen öğretim görevlisinin olduğu ülke de
neye adalet? kime adalet?

Umarım yarın birgün biri çıkıpta genç ve güzel olmanın fıtratında bu var demez.

http://i60.tinypic.com/2daxgqt.jpg
http://i61.tinypic.com/v8m1ar.png

Özgür Ozan
15-02-2015, 01:43
kansız puştun bir de kızı var , ulan allahsız kızın da mı gelmedi gözünün önüne , içerde kim bilir kimin karısı olacaksın be imansız dicek laf bulamıyorum resmen öfkeden kuduruyorum iki gündür senin anan bacın kızın yok mu be kitapsız ,sıfatına tüküreyim adam kılığı var mı ki adamlık bekliceksin

Özgür Ozan
15-02-2015, 01:47
seni düştüğün cezaevinin oğlanı yapmıcaklar mı ha kanc.k ha pzev.nk

Berkan
15-02-2015, 01:47
bu nihat tam kaypak ne dediğini bilmiyor bir oyle demiş sonra neler demiş

su mentionladıgı ahu sungur her kimse cok iyi laflar yerlestirmiş yanlız

aybarsdnr
15-02-2015, 02:00
İnşallah içeride her gün g.tünden s.kerler, ağzına yüzüne attırırlar kansız, şerefsizler. Allah belanızı versin

Dodoo
15-02-2015, 03:33
Her konuda hemen hemen dile getirmişimdir, cahillik cehalet bu ülkenin bu konuma gelişindeki bence en büyük etken. İnsanlar sırf başı açık olduğu için bu masum kızcağızı suçlu statüsüne koymak için saniye düşünmüyorlar.

E be karaktersiz, insanlıktan nasibini alamamış budala, hiç mi içinde merhametten vicdandan eser yok hiç mi için sızlamadı bu haberi okuduğunda, hiç mi üzülmedin, bu kadar mı duygusuz taş yüreklisiniz, bu kadar mı körsünüz.

İnternette bir fotoğrafın altına yapmıştır bir o***** luk yazabilen akıl yaşı 3 ü geçememiş bir insan müsvettesi de var.

O şeref yoksunu katilin yüzünde tırnak izleri olan fotoğrafı görünce içim sızladı içim paramparça oldu bi anda.

Hiçbir şey o giden canı geri getirmeye yetmeyecek ama inşallah kat be kat fazlasını o kansızlara yaşatırlar. Ölümün onlara ödül olacağı şekilde yaşarlar inşallah, tek temennim bu.

mert_can 41
15-02-2015, 04:16
okumim sinirim bozulmasın diyodum ama dayanamadım okadar çok istiyorum ki gardiyan olmayı bunlara bakan akşama kadar ızdırap çektire çektire dövüceksin kolunu kırıp bastırcaksın üzerine..... buna idam ödül olur buna ömür boyu vericeksin ızdırap çektirceksin her günü

volkan23
15-02-2015, 05:21
--

Abi tek umudumuz bu yazıldıklarının olması umarım içeride bunları oğlan ederler..

2jz
15-02-2015, 07:34
Özgecanın annesi keşke kurşunla öldürseylerdi canı yanmasaydı demiş. Düştüğümüz durumu özetleyen çok acı bi söz. Artık umudumuzu yitirmişiz. Allah herkesin anasını bacısını kızını korusun. Valla nereye gidiyoruz kestiremiyorum. Allah sonumuzu hayır etsin. İnşallah bu son olur.

LnchCntrl
15-02-2015, 08:03
Bu başka ülkelerin kralı öldü diye yas tutmaya benzemez. Bu ciğerden geliyor. Herşeyin sorumlusu o dur. Kimse ne alakası var demesin. sırf siyaset yapmayım diye yazmıyorum ama vebali o nun boynunadır.

srkn.ylc
15-02-2015, 09:06
Nihat adam mısın sen ya? :D "BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE, BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE?" ulkedekı kuzuların kecılerının muhabbetını yapan Örümcek beyinli adamsın lan sen! Bu genc kardesımızın haberını okuyunca gercekten ıcım acımıstı cogu ınsan minibuse bıner ölüm böyle bi ölüm bu kadar kolay mı ya? insan ne giyerse giysin mini giysin yada giymesin hak mı ettı ? Bı serefsız oh demıs resmen ya ! altındakı yorumda ole vay anasını be! İnsallah o serefsızlerı de yattıkları yerde karı yaparlar !

Kadyr
15-02-2015, 09:12
he bırde mınıbusculere sovmedende gecemıcem hepsıne degıl tabı %90 ı ınsan kufur yemekten bıkmazmı ya zaten cogu at hırsızı tıpler. bunlarada bı duzenleme getırılmelı artık ıssız gucsuz adamlar soforluk yapıyor mınıbuste. ne oldugu belırsız ınsan cogu. kızın kafaya demır sopayla vurmus demır sopa ne ıcındı tabı ona buna atar yapmak ıcındı bıgun bırının canını yakıcaktı oda bu kıza denk geldı. kızın sucu ıse o yavsagın arabasına bınmektı.kız nasl bırı olursa olsun ınsan evlatı boyle olumu haketmemıstır. cezaların epey agır olması lazım. ıns cezaevınde anasını bellerler yavsagın

SekoLive
15-02-2015, 09:25
Hic bir kelime hic bir iskence tarifi bu adamlarin yaptklarina karsilik icimi rahatlatmiyor... öldürülurlerse kesinlikle kurtulurlar bu nedenle olmemeleri lazim
Ve bu vahsete razi bir kesimde cenaze kalmasina mutakip kizi suclamaya ailesini taşlamaya basladilar... bu davanin takipçisi olmaliyz ki bu ulkenin cocuklari hergun çeşitli sekillerde katledilmesin tecavüze uğramasin... gelecegini tuketiyorlar ülkenin kimseninde citi çıkmıyor kendi evine kendi yakınına bisey olana kadar

Maxi
15-02-2015, 09:31
yazdıklarınızı okumadım, keşke idam cezası olsa
ama bence bu tip ****** çocuklarını hapiste paketliyorlar, ellerine sağlık...
yakında duyarız belki "kendini astı", "sabuna bastı düştü kafasını çarptı"

İbrahim33
15-02-2015, 09:45
İçimiz yanıyor içimiz. verilmiştir belki , konuyu okumak istemedim :(

emir91
15-02-2015, 09:48
bu nihat gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyen vasıfsız itleri reyting alıcam diye çıkartıp kendini adam sandırırsan çıkar böyle mal mal konuşur amk jigolosu kendini reis sanıyor tv ye il çıktığı zamanlarda oğlan gibi geziyordu sedanın yanında

Anıl E.
15-02-2015, 10:28
bu nihat gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyen vasıfsız itleri reyting alıcam diye çıkartıp kendini adam sandırırsan çıkar böyle mal mal konuşur amk jigolosu kendini reis sanıyor tv ye il çıktığı zamanlarda oğlan gibi geziyordu sedanın yanında

Nihat nerenin iti ki . Zamanında benim olmazsa taciz ederim şarkısını yapmıştı adam yani niyeti o zamandan belli .

+soner
15-02-2015, 10:36
Ne yazıkki 1 hafta sonra herşey unutulacak 5 6 ay sonra yine böyle bir haber göreceğiz. Nasıl bir zihniyettir nasıl bir yokluktur gerçekten anlamak güç aramızdan biri bir miktar anlayabiliyorsa anlatsın bana. Yaşamayı unutan,bir köpek kadar sağ duyusu olmayan bir toplum olduk.Bu itlerin yaptığını köpek yapmaz.

wiesmann
15-02-2015, 10:43
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10981216_652490754857030_6019382262315731297_n.jpg ?oh=713a630ddcf3887b19b6c28d99f93676&oe=555325C9&__gda__=1431064896_be0bfbfce4a3d60129ccd74c2a1c0f7 6

ggtoker
15-02-2015, 11:38
https://www.facebook.com/video.php?v=1146529408705932&fref=nf

ronay
15-02-2015, 11:40
Kadın programında, “Babam bana tecavüz etti” diyen kızını öldürüp, “babasını kamuoyunda mahcup etti” indirimi alan var.

Eşini katledip, “kot giyiyordu, piercing takıyordu” indirimi alan var.

Üç yıllık karısını öldürdükten sonra, “Çantasında doğum kontrol hapı buldum” indirimi alan var.

Tanımadığı birine saati soran eşini delik deşik ederek öldürüp, “Cilve yaptı” indirimi alan var.

Tecavüz edip, hamile bırakan, sonra da “Zaten bakire değildi” indirimi alan var.

Ormanda saldıran, döve döve çırılçıplak soyan, ancak astım krizi geçirerek bayılıp yakalanınca, “İsteseydim yapabilirdim” indirimi alan var.

Üvey kızına tecavüz edip, “Kızın ruh sağlığı bozulmadı raporu”yla indirim alan var.

Tecavüzününü kameraya kaydedip, “Eski sevgilisiymiş” indirimi alan var.

Tecavüzda bağırmıyorsa, “Rıza göstermiş sayılır” indirim alan var.

Tecavüz ederken suçüstü yakalanıp, henüz tecavüz gerçekleşmediği için “Yarım kaldı” indirimi alan var.

atituti
15-02-2015, 11:41
Bu nihat doğan dallamasinin benim olmazsan taciz ederim diye şarkisi yokmuydu amk ? Suc duyurusunda bulunucam laikler yuzunden degil bunun gibi yobaz takiminin bastirilmiş sapik duygulari yuzunden öldü bu kiz

ronay
15-02-2015, 11:45
Bu nihat doğan dallamasinin benim olmazsan taciz ederim diye şarkisi yokmuydu amk ? Suc duyurusunda bulunucam laikler yuzunden degil bunun gibi yobaz takiminin bastirilmiş sapik duygulari yuzunden öldü bu kiz

onun eski karısı seda sayan çarşaflıydı ya o yüzden böle konuşmuştur hor görmeyin

Eworen
15-02-2015, 11:46
Bunun gibi "****** cocuklari " o kadar cok ki
Vede bunu normal karsilayan da o kadar cok ki
Insan isyan ediyor lanet ediyor ulkesine boyleleriyle ayni nefesi solumak bile igrenc
Allah belanizi burda da yavas yavas verir isallah obur taraftan suphemiz yok zaten..

burakgunay
15-02-2015, 11:59
narkoz vermeden ameliyat edicen bunları, kafalarına çuval geçirip kerhane önüne atıcan. Sikene para veriyoruz dicen.
Kalitesiz ****** çocukları sizi. O ananın babanın o gencecik kızın günahını nasıl aldınız.
Bu kızı seven çocugun yüreğini kim dindirecek?
Şimdi biz anamızı bacımızı sevdiğimizi nasıl güvenip alışverişe oraya buraya göndericez?
Ciğerini sökesim geliyor bunların dalaksız ibneler.

burakgunay
15-02-2015, 12:00
soğuyamıyorum yemin ederim hayatım sikildi ya.

SULTANOGLU
15-02-2015, 12:01
Ben demiştim demeyi hiç sevmem ama ben demiştim.

http://i60.tinypic.com/2daxgqt.jpg
http://i61.tinypic.com/v8m1ar.png

su iki yaratik eger muslumansa ben degilim, hatta insan aifatini yakistiriyorlarsa insanda degilim ben. duygu yoksunu s..sizler...

MertSerhanÖ.
15-02-2015, 12:20
Gün gelecek kanı bozuk tüm namussuzlar ile birlikte,dini kullanarak böyle iğrenç bir olayda bile hükümete peşkeş çeken karaktersizler ve böyle bir vahşetin katillerine Türk bayrağı açan yaşlı adama yapılanı yapmayan gözümde tüm suç ortakları zamanı gelince bedellerini sürüm sürüm sürünerek ödeyecek.Allah hepinize beterini yaşatsın,ki yaşayacaksınız!

painkller
15-02-2015, 12:34
Laiklik, mini etek, soyunmak,cehape,pekaka,cozum sureci,hedef bilmem kac, enflasyon, hulooo, yeni turkiye bla bla. Siradan koyunlastirilmaya calisan bir insanin koyun oldugundaki bildigi kelimeler. Umarim 4 5 kelime daha artirirlarda hafizalarini bu donemlerde acima, namus, vatandaş, milliyetcilik, gercek muslumanlik gibi kavramlari ogrenirler.

Bu konuda ise denilecek hic bir soz bulamiyorum, bir ananin babanin kiziydi kizlariydi hepsi, bende bu konuda idamin geri gelmesini savunan geri kafalilardanim sanirim.

hkkcn
15-02-2015, 12:55
gencecik bir kızın hayatını söndürdü şerefsizler böyle insanlarla aynı dünyada yaşamaktan utanıyorum resmen söylenicek hiç birşey yok allah rahmet eylesin genç kardeşimize ailesine sabır versin...mahkeme sonuçlarını merakla bekliyorum...

Serhat
15-02-2015, 13:06
Nasıl ülke olduk böyle? Ortada hiçbir insaniyete sığmayacak kadar kötü bir olay var ve Türk televizyonlarında milyonlarca kişinin seyrettiği insanlar saçma sapan yorumlar yaparak suçu hafifletmeye veya belkide suçu hala kıza yıkmaya çalışarak algı yönetimi oluşturuyorlar. Tabi ki bu sözleri edenler ile daha önce kadınlar üzeirnden kendi sapıkça düşüncelerini yansıtarak uyarılar yapan kafa aynı kafalar.

Bu ülke mi gittikçe daha kötü hale geliyor yoksa dünyada da bu tarz olaylar oluyor da Dünyanın sonu mu geliyor bilmiyorum ama ortada birşey var ki her geçen gün bu tür sapık ve tanımı dahi henüz olmayan yaratıklar git gide artıyor...

Onurkk06
15-02-2015, 13:21
ülkenin boku çıktı allah korusun bi yakınımın başına gelse düşünemiyorum insan akıl sağlığını yitirebilir böyle adamların ölümü eceliyle olmamalı kesinlikle

tuzemen
15-02-2015, 14:54
allah rahmet eylesin utanç verici bir olay.. bunu yapan kansızlarda bir an önce ölmek için dua eder umarım

gökan
15-02-2015, 15:00
bu nıhat doganı sokakta görüp döven bırı nezman cıkacak

fthdrn
15-02-2015, 15:03
https://pbs.twimg.com/media/B913gXCIUAIB7_8.jpg
Nihat doğanı konuşmaya gerek yok bence o köpekte ne olduğu belli.

Can's
15-02-2015, 15:06
onun cıbılıyetıne sokim ben nıaht pezevengı

özcan07
15-02-2015, 15:35
Böyle lerine ağzını açma fırsatı bile vermeyeceksin ibreti alem için sikın den asıcaksın öylece dursun yazık değilmi hicmi allah korkusu yoktu be içinizde

canozgur106
15-02-2015, 15:43
Bu konuya yorum yapmak bile içini sızlatır insanın yapanlar cezalarını alıcak,alıcak da nolucak müebbet olsa nolur geride kızı için ölmesinin acısını unutup nasıl öldürüldüğün acısını yaşayan bi anne kaldı Allah ona sabır versin o şerefsiz insan denemeyecek kadar adi yaratıklarada ölüm bile ödüldür hayatlarının geri kalanını işkence çekerek geçirmeliler..

K.O.
15-02-2015, 16:58
eğer kürkçülere düşerse oğlan ederler bu o.ç nu.idam edilmesine katılmıyorum,çekmeli..

MK8800
15-02-2015, 17:09
Bu da 1 saat önce taziye evine yürüyüşten kalan , yağmur ve soğuk havaya rağmen katılım cidden yüksekti . Allah Tekrardan gani gani rahmet eylesin

http://i62.tinypic.com/mtscgg.png

PROMINENT
15-02-2015, 17:12
https://twitter.com/Deniz_Zeyrek/status/566980275184599040

JDM VTİ
15-02-2015, 17:20
Ya şu olayı siyasete, siyasi görüşlere çeken insanları Allah ıslah etsin.
Mini etek bilmem ne diyenleri ıslah etsin.
Islah olmıycaklarsa Allah kahretsin.
Başka söz denilebilir mi?

Can gitmiş orada, vahşice insanlık dışı Allah aşkına siyaset katmayın görüş katmayın ya.
Nasıl bir cahillik nasıl bir nefret kindir bu ya, ulan hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız iyiliğini istiyoruz işte, kardeşin karşındaki nedir bu kin nefret?

Cenazeye saygınız olsun biraz, söveceğinize rahmet okuyun dua okuyun merhumenin ardından. Başka birşeye de gerek yok faydanız da yok. gerekeni içeride yaparlar zaten merak etmeyin......

İbrahim33
15-02-2015, 17:26
bugün arkadaşlarla bi fatiha okuyalım diye taziye evine gittik. epey kalabalıktı , resmi plakalı araçlar , üst düzey makamlar , üst düzey komutanlar vs vardı. birde doğup büyüdüğüm mahallenin semtinin bir evladıymış. Gerçekten çok ama çok üzgünüz.

mody
15-02-2015, 17:43
Allah buyuk, bizlere gosterir insallah, adaletin obur tarafa kalmasina izin vermez

gakko
15-02-2015, 18:08
Allah bin türlü belalarını versin

Er34
15-02-2015, 18:21
Yazıp yazıp siliyorum. Küfürsüz bir şey düşünemiyorum. İçerde bu ite hakkını verecek olan herkesten Allah razı olsun şimdiden.

jeffy
15-02-2015, 18:53
bu nıhat doganı sokakta görüp döven bırı nezman cıkacak bi pascal çıkaramadı 70 milyonluk ülke

fdoganb
15-02-2015, 19:01
Annesinden bile etkilenebilir insan bu yüzden çocuklarınızın yanında da tamamen kapalı oturun diye yorum yapan "din adamları" var bu ülkede. Cinsel açlığın bu derece iğrenç olduğu bir ülkedeyiz. Ne kültürel ne ülküsel ne tarihi ne dini hiçbir değerimiz kalmamış. Ağzıma neler neler geliyor da dökemiyorum yazıya. Allah o kızcağıza rahmet eylesin. Yazık çok yazık

JDM VTİ
15-02-2015, 19:31
evrenöz yazdıklarını okumadım bile ilk baş 2 kelimesinden sonra.
zırvalamaya başlıyordun yine.
Allah yardımcımız olsun diyorum başka birşeye gerek yok.

overblack
15-02-2015, 19:47
Beyler neden birbirinizi kırıyorsunuzki. Bu memleket 300 küsur kişinin madende öldüğü kazadan sonra bile bir siyasi yaptırım görmedi.Bir kız çocuğu içinmi görecek.Noldu soma? 1 ayda olay soğutuldu şimdi herkes unuttu.Bu adamların en iyi siyasi başarısı bu tür olayları çok kısa şekilde unutturmalarıdır.

burakgunay
15-02-2015, 20:28
Maymun sıfatlı ****** çocukları.
Hala okuyorum sabahtan beri hala soguyamadim.

onn_dear
15-02-2015, 20:36
umarım akli dengesi yerinde değil raporu falan alıp ceza indirimi olmaz

uluckaban
15-02-2015, 20:36
Siyasete çekmeyin siyasetle ne alakası var ki zaten ? Bir ülkede devlet tarafından kadınlara çocuk doğursun diye para veriliyorsa, kadınlar evde oturmaya teşvik ediliyorsa, kadına ikinci sınıf insan muamelesi yapılıyorsa bunların olması nın siyasetle ne alakası olabilir ki ? Bu olay ve benzeri kadına şiddet olaylarından, aslında bu ülkeyi böyle yönetenler bu ülkeye ayrımcılığı getirenler, insanlara önce İNSAN gözüyle bakmayanlar suçlu değil dimi ? Siyasete çekmeyip nereye çekerseniz çekin at gözlüğünüze soka*m yeter artık be.

İbrahim33
15-02-2015, 20:45
Abiler , Evren abinin 107. postuna sonuna kadar katılmakla beraber. bu konuda lütfen siyaset konuşmayalım. Zaten acılıyız , gelipte daha beter sinirlemizi bozmalarına izin vermeyelim jdm vti gibi arkadaşların

Kadyr
15-02-2015, 20:52
sıyasete cekenler sızlersınız kız olmus akplı yada mhplı farketmez. hemen olay sıyasete tasınıyor..bugun ıdam cezası olsun dıye dusunenler ısteyenler yarın meclıste bu olay konusulunca bır cok kısı ıstemeyecek.sebebıde yalandan herseye karsıt olmak olucaktır ıllakı

dahan
15-02-2015, 20:54
benim anlamadıgım kadına şiddedin tırmandıgı bu zamanlarda neden hükümet önlem almaz,daha gecen kadın adliyenin önünde vuruldu,çogu bıçaklandı,eminim basına yansımayan olaylarda var,,biçok çoçukda canavarca öldürüldü unutmadk yani,,ha bide şu motorskletle gezen bi arkadaş vardı adanamı neydi o olay var ,,yani neden bu hükümet film izler gibi izliyo belliki bi şiddet tırmanışı var önlem alsana kardeşim sen ne iş yaparsın,tabi adam gecmişinden intikam almakla meşgul napsın

TheAce
15-02-2015, 21:06
vahsice katledilen birinin arkasindan nasil bir dua etmemiz gerekiyor bunu kavrayamadim, ne icin dua edicez merhumeye mi? kendi anamiz kizimiz esimiz kiz kardesimize mi? Dua ile mi bitiyor bu olaylar? Yada kim sorumlu bu islerde? Egitimciler mi polisler mi yargi mensuplari mi vatandas mi? Gecen sene 4 yasindaki kiza tecavuz edilip yakilinca az mi dua ettikte bu kizin da basina ayni seyler geldi?

Kufur etmemek daha ne kadar zor olabilir, duzgun birseyler olmayacak mi artik bu memlekette... neyse elektrik faturasi gelmis ben su kayip kacak bedeli icin guzelce bir dua edeyim! Belki birdaha gelmez...

Lanet olsun bu duzene

İbrahim33
15-02-2015, 21:07
Birde süleyman akdeniz denen bir mahlukat vardı , müebbet yemiş ve adana kürkçlülerden manisa e tipine nakledilmiş. Halini merak ediyorum ve bu zamana kadar neden öldürmediler adana kürkçülerde bu aşağılık mahlukatı ? Öldürdüğü gizem için günlerce ağlamıştım.

Anıl E.
15-02-2015, 21:08
Bazı geri kafalıların hâlâ kızın giyim konusunu tartışmaları yok mu boşuna nefes alıyoruz hep beraber .

Çok değil yakın zamanda Kars'da küçük erkek çocuğuna tecavüz edip öldürdü bir pic . Onun giyimi ne olacak peki ? Lan yok yaa bunlarla aynı havayı solumamak lazım da işte şartlar lanet olsun .

Kadyr
15-02-2015, 21:14
kıyafetle olmaz bu ısler adamın gozu donmusse carsaflıyada saldırır mını eteklıyede.
edılecek tek duamız allah kımseye yasatmasın demek.

İbrahim33
15-02-2015, 21:14
vahsice katledilen birinin arkasindan nasil bir dua etmemiz gerekiyor bunu kavrayamadim, ne icin dua edicez merhumeye mi? kendi anamiz kizimiz esimiz kiz kardesimize mi? Dua ile mi bitiyor bu olaylar? Yada kim sorumlu bu islerde? Egitimciler mi polisler mi yargi mensuplari mi
vatandas mi? Gecen sene 4 yasindaki kiza tecavuz edilip yakilinca az mi dua ettikte bu kizin da basina ayni seyler geldi?

Kufur etmemek daha ne kadar zor olabilir, duzgun birseyler olmayacak mi artik bu memlekette... neyse elektrik faturasi gelmis ben su kayip kacak bedeli icin guzelce bir dua edeyim! Belki birdaha gelmez...

Lanet olsun bu duzene

abi inan ki söylenecek çok şey var ama temel sebep bence. atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ve kur'an-ı kerim'i okuyup anlayabilen ve ona göre hayatımızı yaşayabilen bir toplum olamamamız.

fkocak
15-02-2015, 21:16
Söylenecek herşey söylenmiş, toplumsal bozulma var bir günde bir yılda olan birşey de değil her gün artarak hızlanarak gidiyor, cezasını artırsan ne verebildiğin en büyük ceza idam o da kurtuluş bunun gibiler için , bilmiyor mu sanki alacağı cezanın ne olacağını hayatının kayacağını, biliyor ama yine yapabiliyor, yapmaması gerektiği düşüncesi baskın gelemiyor hayvani dürtülerine. aklından bile geçiriyorsa böyle bişeyi orda problem var demektir gerçekleşmesi için sadece bir fırsat yeter.
bir diğer sorun da bu durumu normal karşılayabilenler, şöyle giyinmesin böyle konuşmasın bu şekilde oturmasın hoplamasın zıplamasın? tamam adabı neyse o olsa keşke ama kimse zorunda değil aynı tip olmaya kızcağızın hakettiğini düşünebilen en azından bir an da olsa aklından geçirebilen varsa benim gözümde ne müslümandır ne insandır

Sinan
15-02-2015, 21:18
bunlara idam cezası ödül gelir.

Tunahan Dülek
15-02-2015, 21:24
nacizane fikrim aile içi ve okul içi çocuklara cinsel eğitim verilmesi en azından sonradan böyle olmaz diye umuyorum

h.savas
15-02-2015, 21:25
bu siktiğimin çoçuklarının penislerinden içeri şırınga ile asit enjekte edeceksin bağıra bağıra gebersin ağızlarını yüzlerini siktiklerim..

arfy
15-02-2015, 21:57
Valla allah düşman başına vermesin .. Hani derler ya kendini onun yerine koy , koyamıyorsun bile işte öyle birşey..

Armageddon
15-02-2015, 22:03
Baş nereye giderse ayaklar takip eder... Bu kadar net. son 10 yılda kadına şiddet %1400 arttıysa kimse "siyaset karıştırmayın" demesin. Siyaset yaşamın her alanını etkiliyor... sen tutup baştayken kadınları aşağılarsan, onlara " okumayın, evde oturun, çalışmayın, şu kadar çocuk yapın, tecavüz edilince ölün!" dersen.... Öldürürler ve suçlu sen olursun ey siyasetçi!!!

ahmet_xy
15-02-2015, 22:40
http://sv102.piclect.com/5b80caa1a/o/15/02/15/103205717578960509462436216174251005737838n.jpg

ahmet_xy
15-02-2015, 23:03
Yorumsuz !!!

http://sv102.piclect.com/20a76b99e/o/15/02/15/b96plnycuaajjjk.jpg

baskan
15-02-2015, 23:06
İnsanlar sürü piskolojisine sahiptirler, her zaman korku ile sindirebilir, yönlendirebilir ve yönetebilirsiniz.

Leader01
15-02-2015, 23:16
evrenöz yazdıklarını okumadım bile ilk baş 2 kelimesinden sonra.
zırvalamaya başlıyordun yine.
Allah yardımcımız olsun diyorum başka birşeye gerek yok.

Deme zaten gerekeni söylemiş sana kuma göm kafanı

Leader01
15-02-2015, 23:17
ekşi'de kürkçülerle ilgili yazılanı okuduktan sonra en iyi cezanın ora olduğunu düşünüyorum inş dedikleri olur.

ahmet_xy
15-02-2015, 23:26
nerdesin ey başkan Obama???

http://i.hizliresim.com/kjGnmW.jpg

abartılmaması için 50-100 kadının daha ölmesi lazım. padişahımız öyle buyurmuş.

ghibli06
15-02-2015, 23:29
Nihat Doğan'ın kanaat önderi, Ajdar'ın sanatçı, Hülya Avşar'ın akil kadın, Kadir İnanır'ın akil adam olduğu toplumda, insanlar eğitilmeden Acur sebzesinin programları ile uyutulurken, büyütülürken, bırakın bir ülkeye din enjekte etmeyi, sokağa sakız atmamayı bile öğretemezsiniz... kimse bu tarz olayların münferit olduğunu dünyanın her ülkesinde olabileceğini anlatmasın! olayın sebebi de, azmettiricileri de bellidir, 13 yaşındaki kızlara evlenebilir fetvası verene, işsizlik kadınlar yüzünden yükseliyor diyenlere, kadınla erkek eşit değildir diyenlere, 20 kişinin tecavüz ettiği 14 yaşındaki kıza kendi rızası diyenlere sesi çıkmayan dinden imandan ahlaktan bahsetmesin!!! yav elin Afrikasında kimse kimseye dönüp bakmazken, uçan sineğin dişi olduğunu anlayınca ağzının suyu aktığı bir ülke haline geldik, daha mı dindar olduk okullara daha fazla din dersi koyunca? adam olmayı kim öğretecek? insan olmayı ahlaklı olmayı kim öğretecek? daha çocuk yaşındakilere uçkuru ne zaman çözeceğini anlatmakla mı ahlaklı olacağız? sapık bir toplum olduk sapık, hepimizin bacısı anası var, eşi var sevgilisi var, benzin alan pantalonlu bayanın bile arkasından hayvanlar gibi bakan milletiz yaa neyi savunuyoruz?

Mersin, Tarsus o bölge o kadar güzeldi ki, şimdi neden bu halde? bu hale getirenlerin hepsinin Allah belasını versin!!!

ahmet_xy
15-02-2015, 23:31
bu sapıklar kimden mi cesaret alıyor? işte bu adamdan:

https://www.youtube.com/watch?v=_cKbVD9o_CA

mrtngn
15-02-2015, 23:39
Yazıyorum yazıyorum siliyorum.. Kime ne anlatıyoruz, boğazımızı boşa yırtıyoruz ki !

nihat doğan serefsizinden tutta bakanından müftüsüne kadar topunun bi tarafına koyayım.. Hayatında 2+2=4'ten baska bisey bilmeyen Allah'ı kitabı ağzından düşürmeyen ama bunlarla yinede uzaktan yakından alakası olmayan serefsizler bizim başımızda olduğu sürece herşey BOŞA...

Siyaseti karıştırmayın hee..Kusura bakmayında s.kerler böle adaletide siyasetide hükümetide !!

http://i60.tinypic.com/2j62z9i.jpg

ibozum
15-02-2015, 23:54
http://i60.tinypic.com/2j62z9i.jpg

Yav bu işin siyasetle ne alağğğğğğkası var..

Baştakiler böyle bir görüş söyleyip bu tarzda yönetirlerse sorunlu ve sorumlu onlar olmaz mı?..

Böyle zihniyetin gelmişine geçmişine ne desek az.. Alayınıza yazık..

hkkcn
16-02-2015, 00:12
Nihat Doğan'ın kanaat önderi, Ajdar'ın sanatçı, Hülya Avşar'ın akil kadın, Kadir İnanır'ın akil adam olduğu toplumda, insanlar eğitilmeden Acur sebzesinin programları ile uyutulurken, büyütülürken, bırakın bir ülkeye din enjekte etmeyi, sokağa sakız atmamayı bile öğretemezsiniz... kimse bu tarz olayların münferit olduğunu dünyanın her ülkesinde olabileceğini anlatmasın! olayın sebebi de, azmettiricileri de bellidir, 13 yaşındaki kızlara evlenebilir fetvası verene, işsizlik kadınlar yüzünden yükseliyor diyenlere, kadınla erkek eşit değildir diyenlere, 20 kişinin tecavüz ettiği 14 yaşındaki kıza kendi rızası diyenlere sesi çıkmayan dinden imandan ahlaktan bahsetmesin!!! yav elin Afrikasında kimse kimseye dönüp bakmazken, uçan sineğin dişi olduğunu anlayınca ağzının suyu aktığı bir ülke haline geldik, daha mı dindar olduk okullara daha fazla din dersi koyunca? adam olmayı kim öğretecek? insan olmayı ahlaklı olmayı kim öğretecek? daha çocuk yaşındakilere uçkuru ne zaman çözeceğini anlatmakla mı ahlaklı olacağız? sapık bir toplum olduk sapık, hepimizin bacısı anası var, eşi var sevgilisi var, benzin alan pantalonlu bayanın bile arkasından hayvanlar gibi bakan milletiz yaa neyi savunuyoruz?

Mersin, Tarsus o bölge o kadar güzeldi ki, şimdi neden bu halde? bu hale getirenlerin hepsinin Allah belasını versin!!!

Agzına saglık be abi çok güzel yazmışsın duygularıma tercüme oldun . Artık kavga olay çıkmasın diye sevgilimle kalabalık yerlere gidemez olduk resmen Böleleri yüzünden

Anıl E.
16-02-2015, 00:24
Agzına saglık be abi çok güzel yazmışsın duygularıma tercüme oldun . Artık kavga olay çıkmasın diye sevgilimle kalabalık yerlere gidemez olduk resmen Böleleri yüzünden

Aynen gardaşım. Tamam benim bu ilişkimden önce gözüm Dışarıdaydı hatta sırf bu iş için bekar evi bile tutmuştum. Hakedene hakettiği gibi muamele yani . Ama o zamanlar bile küçüklüğumden beri yanında sevgilisi olan kıza bakmam bakılmaz ayıptır delikanlılığa sığmaz. Yalnız gezen kıza öküz gibi bakılmaz laf atılmaz ablam var . Kaç yaşına gelmiş annemin bile giyimine karışır oldum .

Kız arkadaşıma ne kadar hanzolar var canlı canlı gözleriyle görsün diye "önümüzde ki kıza bak kaç kişi otobüse binerken götüne bakacak buyur üçü orada oturuyor ." Dedim ve şok oldu neler neler ..

Amk belki çağ atlamış gibi olunacak ama kız arkadaşımla bir gün araba yıkayım dedim yok olacak gibi değil geri gittim . Kalabalık cafeye gidiyosun yine öküz öküz öküz .

Okulu var lanet olsun keşke okumasa diyorum . Normalde cahil düşüncelerim yok ama artık olmaya başladı maalesef. Okula gitsin istemiyorum abi önceden bu kadar değildi şimdi her kıza bir hayvani bakış var .. Ne bakıyon lan diye mevzu başlasa her gün hangi biriyle kavga Edesin, hangi biriyle karakolluk hastanelik olasın.

Bi ara uyumadan önce nasıl öldürsem diye planlar yapıyordum zor toparladim. Ekmek bıçağıyla okula girdim napiyon la sen dedim kendime geri döndüm. Hangi bir öküzle itle muhattap olacan namusuna dil uzatılmadigi el surulmedigi sürece .

Çok acilen zihniyetlerin değişmesi lazım . Amk işim gücüm var her boş firsatta ofisten basıp kızın okuluna gidiyorum nolur nolmaz diye .. Aramız bozuk oluyor aksam vakti nolur nolmaz diye yine gidiyorum .. Gel de bu olayların üstüne kafa rahat askere git.

zOnstyLe
16-02-2015, 00:24
O piçin dölünün yazdığı savunmayı okuduktan sonra kanım dondu. İbret olsun diye çeşitli işkenceler yapıcaksın bu kansız köpeklere, gunlerce tecavuz ediceksin, dövüceksin bayılana kadar sonra ayıltıp bidaha dövüceksin, hayalarına iğneler batırıcaksın.. Ucu acık işkencenin hergün yalvaracak Allah'a ölmek için..

fthdrn
16-02-2015, 00:32
Biz önümüzde kız yürürse adımlarımızı hızlandırıp yanlış anlamasın arkasından onu süzdüğümüzü düşünmesin diye önüne geçen gençleriz.

kurtlukaya
16-02-2015, 00:45
hadi öldürüyorsun şerefsiz insan neden cesedi yakıyorsun , bu adamları öldürmek yanlış olur işkence edeceksin öyle bir şey olacak ki ağır ağır ölecek

D.Demir
16-02-2015, 00:50
özgecan aslan'a bunu yapanlara en ağır ceza verilmeli bunlar insan bile olmaz hayvan desen hiç değil bu mahlukat adeletimiz belki bunlara hak ettiği cezayı vermez ama inşallah içerinin adaleti bu haysiyetsizlere cezasını vericektir #özgecanaslan ölümsüzdür.

mrtngn
16-02-2015, 01:06
Şu serefsiz evladının verdiği ifadeye bakın Allah aşkına.. Bunun soyunu sopunu temizlicen yaşatmıcaksın yaa

http://www.radikal.com.tr/turkiye/ozgecan_cinayetinde_kan_donduran_itiraf-1293876?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_term=post&utm_content=ozgecan_cinayetinde_kan_donduran_itira f-1293876&utm_campaign=turkiye&utm_date=15022015

-Murat Özcan-
16-02-2015, 01:08
İnsan değil bunlar insanlıktan çıkmışlar !

Özgür Ozan
16-02-2015, 01:23
nasıl ki biz burda kuduruyorsak eminim ki onları bekleyen gardiyanlar da hükümlüler de kuduruyorlar ve gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorlar, içimi çok az da olsa soğutan tek şey bu

fthdrn
16-02-2015, 01:30
İt herif cezai indirim alırım diye tecavüz edemedim demiş. Adli tıp sonuçlarında tecavüz var değil mi ?
Devletin hukuk sisteminden değilde kürkçüler cezaevinde yatan mahkumlardan medet umuyoruz. Geldiğimiz noktaya bak.
Orda yatan bir mahkumla iletişime geçebildik. Eğer işkencelere dayanırsa tecritten sonra yaşatmazlar deniyor.

ef186
16-02-2015, 02:21
Veee Nihat şutlandi birazdan aciklanir ....

yucelebeci
16-02-2015, 05:25
Sedat Peker'in mesajı:

Kıymetli dostlarım,

Bugün aslında başka bir konuyla ilgili paylaşım yapacaktım. Ancak insanlık dışı caniler tarafından katledilen, Özgecan Aslan kardeşimizle ilgili paylaşım yapmamın daha gerekli olacağını düşündüm.

Gerçi yapacağım paylaşım kimilerine çok vahşice ve korkunç gibi gelebilir. Ancak geçmiş yılların birinde yaşanan bu olayın halkımız arasındaki bazı tartışmalara da katkı sağlayacağını zannediyorum.

1994 veya 95 senelerinde (o tarihlerde çok yakın görüştüğüm) bir dostumla sohbetimizde o dönemin en kudretli bir-iki orgeneralinden birinin (daha önceden kendisini tanıdığım bir paşa) benden geçmişteki yaverinin kızının başına gelen bir konudan dolayı yardımcı olmamı istediğini iletti. Bu notu ileten dostumuzla beraber bahsi geçen orgenerali arayarak konuyla ilgileneceğimi söyleyip, saygılarımı ileterek, telefonu kapattım.

O gün benim ilgilenmem gereken başka bir konu olduğu için biraderim olan Atilla Peker ve birkaç arkadaştan bu konuyla ilgilenmelerini rica ettim. Konuyu kısaca anlatmak istersem; Paşa’nın yaverinin kızı eşinden ayrılmış. Eşi ayrıldıktan sonra tekrardan eski hanımıyla cinsel ilişkiye girmek istediğinde bayan tarafından reddedilince zorla eski eşinin çırılçıplak fotoğraflarını çekmiş. Ayrıca da zorla cinsel ilişkiye girerken de yakın çekimden bunu fotoğraflamış.

Bu konuyla ilgili Sayın Paşa, Valiyi, Emniyet Müdürünü arayıp, konuyla ilgilenmelerini rica etsede resimler bulunamadığı için şahıs her defasında gözaltına alınarak, serbest bırakılmış. Biraderim Atilla Peker, benimle fikir istişaresi yapmak istediğinde ve bana ne tür bir şey yapmak gerekir? Diye sorduğunda; “Benim adalet anlayışımı biliyorsun.Bir insan hangi kötülüğü yaparsa onun aynısını yaşamalı.” demiştim. Ayrıca kardeşimi de uyarmış; “Adamın hemşerimiz olması (adam maalesef ki Rizeliydi) çekeceği cezaya asla engel olmamalıdır.” diye de fikrimi beyan etmiştim (Hemşerilerime karşı hassasiyetim olduğunu herkes bildiği için bu uyarıyı yapma gereği hissetmiştim).

Biraderim bu şahısı o günün şartlarıyla kendi metotlarını kullanarak, ikna edip, resimleri ele geçirmiş(Negatiflerini de almayı unutmamış). Kadına zorla tecavüz ederken, 3. bir kişiye yani arkadaşına resimleri çektirdiği içinde haliyle daha çok sinirlenmişler. Bu sebeple davranışları maalesef ki daha sert ve kanlı olmuş.

Bedava cinsel ilişkiye girmek için eski karısına bunları reva görenin aynı duyguyu yaşaması içinde adama buraya yazsam herkese çok enteresan gelecek şeyler yaparak, resimlerini de çekip, bana getirdiler. Önce bayanın resimlerini bakmadan zarfın ağzını kapatarak, kendisine yolladım. Adamın olduğu resimler tabi ki çok korkunçtu. Yerde yatan çıplak bir adam ve her tarafı kan revan içinde. Ben bu resimlerinde bayana gitmesini istemiştim. Çünkü ruh sağlığı yaşadıklarından dolayı çok bozulmuştu.

Hiç değilse biraz yüreği soğusun istemiştim. Ancak arkadaşlar yanlış anlayarak, Paşa ile ortak dostumuz olan beye verip, resimleri yanlışlıkla Paşaya yollamışlar. Sayın Paşa, yaşının büyük olması ve resimlerdeki görüntünün çok vahşi olmasından dolayı önce biraz rahatsızlık geçirerek sandalyesine oturmuş, ancak sonrasında kendine gelince bana telefon açtı. Sedat Bey, ben bu adama engel olmak için kanunun her maddesini uygulatmaya çalıştım. Ancak hiçbir işe yaramadı (Kendisi çok beyefendi bir insan olduğu için bana Reis bey diye hitap ederdi). Reis bey, bence bu tip insanlara uygulanması gereken ceza işte böyle olmalıdır demişti.

Silahlı Kuvvetler’in 2 numarası olacak kadar üst kademedeki bir komutan böyle bir yorum yaparak, teşekkür etmişti. Mağduriyete uğramış olan bayan, o zaman minnettar olduğunu belirten teşekkürlerini inanılmaz mutlu bir şekilde iletmişti ve kızın babası olan Yaver Bey, sevinçten resmen çılgına dönmüştü.

Farkındayım bu yazıyı okuyanların bazıları yaşanılanları çok ilkel bulmuş olabilir. Ancak devletin verdiği cezalar, ürettiği çözümler yeterli gelmezse toplumun bu gibi durumlarda uygulamak isteyeceği cezalar ilkellik ve vahşilik değildir. Kendilerince hak arayışıdır, adalet arayışıdır.

Bu haberi okuduktan sonra başıma iş açmayı düşünen benden hoşlanmayan devlet görevlileri olabilir. Onlara söyleyeceğim hiç boşuna zahmet etmemeleridir. Çünkü olayın meydana geldiği tarih, 1995 yılıydı. O zamanki kanunlara göre yapılan eylemin zaman aşımı 7,5 seneydi. Aradan geçen 20 senede kanunlarımıza göre cinayet suçu dahil tüm suçlar zaman aşımına uğruyor (Gördüğünüz gibi en az bir avukat kadar kanunları da artık ezberledim).

O tarihten bugüne kadar hümanist psikolojinin en önemli isimlerinden olan Rotterdamlı Erasmus’un hayatını inceledim. Ya da ne bileyim psikiyatrik sorunlarda tedavi yöntemi olarak hümanist psikoloji kuramını bulan Abraham Maslow’un tüm öğretilerini de okudum. Ancak ben kendi şahsımda bir ilerleme kat edemedim. Özgecan kardeşimin olayını duyduğum an, tekrardan 20 sene önceki duygularım kabardı. “Adalet istiyorum!” dedim. “Bu kişilerin ölmelerini istiyorum. Hem de normal bir şekilde ölmelerini değil, vahşice ölmelerini ” dedim(Yani okuduklarım beni ilkellikten kurtaramamış).

Cinayetle sonuçlanmış cinsel suçlarda idam uygulanır kanunu, tek madde halinde geçirilirse buna ülkemizde hiç kimsenin karşı çıkmayacağını düşünüyorum. Ya da şu soruyu kendimize sormalıyız; “Sadece bu olaylar yaşandığında bağırıp, çağırarak, birkaç gün sonra da normal olarak hayatımıza devam mı edeceğiz?”

Not: Dönemin görevli orgeneralinin ismini vermeme sebebim, mağduriyete uğramış bayanın kim olduğunun ortaya çıkmaması içindir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Kaynak: SedatPeker.com

turbo&quattro
16-02-2015, 07:02
Ya şu olayı siyasete, siyasi görüşlere çeken insanları Allah ıslah etsin.
Mini etek bilmem ne diyenleri ıslah etsin.
Islah olmıycaklarsa Allah kahretsin.
Başka söz denilebilir mi?

Can gitmiş orada, vahşice insanlık dışı Allah aşkına siyaset katmayın görüş katmayın ya.
Nasıl bir cahillik nasıl bir nefret kindir bu ya, ulan hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız iyiliğini istiyoruz işte, kardeşin karşındaki nedir bu kin nefret?

Cenazeye saygınız olsun biraz, söveceğinize rahmet okuyun dua okuyun merhumenin ardından. Başka birşeye de gerek yok faydanız da yok. gerekeni içeride yaparlar zaten merak etmeyin......

Sen hala ne sacmaliyosun ya. Iyice can siktin ama bi s git dus su forumun yakasindan kodumu akkoyunu.

Berkan
16-02-2015, 07:51
Veee Nihat şutlandi birazdan aciklanir ....

http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/foto_galeri/215139/3/Acun_dan_flas_karar.html

free-hifi
16-02-2015, 08:09
bir gecede şike yasasını hafifleten hükümet ve muhalefet adamlığınız böyle şeylerde neden değişime izin vermiyor _?

serkanokan
16-02-2015, 08:11
Evren abi icimdekileri yaziya dokmussun, fikrine sağlık.

clioGT
16-02-2015, 08:39
kesinlikle ama kesinlikle tecavüz suçunun cezası idam olmalı, ha insan hakları mı ya da kul hakkı mı? o zaman hadım edilmeli. ilaçla filan değil ama fiziki olarak.

ersandeniz
16-02-2015, 08:46
bu şerefsize ceza verilecek de, dışarıda birsürü şerefsiz var, onları ne yapacağız?? adam kendi ailesinin kadınları dışındakileri o...... olarak görüyor, laf atmayı rahatsız etmeyi hak olarak görüyor, biz çözüm olarak ne buluyoruz: "aman kapalı giyin, aman şu saatlerde dışarıda olma, aman bunu yapma, aman şunu yapma".. doğuda milli eğitim müdürlüklerinde çalışanlar kadın öğretmenlerin numaralarını ona buna dağıtıyorlar, gecenin bir yarısı arayıp rahatsız etmeyi marifet sanıyor şerefsizler..

Oconner
16-02-2015, 08:52
içerdde onları öldürürler

free-hifi
16-02-2015, 09:02
içerdde onları öldürürler

F tipi varken olmuyor öyle şeyler artık

Damat koğuşları yok artık

tool
16-02-2015, 09:37
26 kişinin tecavuz ettigi NÇ davasinda karar sonrasi halk sokaga ciksaydi bu olay belki başımıza gelmiyecekti;
sosyal medyada adalet esigi survivor olmus , nasil bir akil tutulmasi yasiyorsa ülke

MOzen
16-02-2015, 09:53
26 kişinin tecavuz ettigi NÇ davasinda karar sonrasi halk sokaga ciksaydi bu olay belki başımıza gelmiyecekti;
sosyal medyada adalet esigi survivor olmus , nasil bir akil tutulmasi yasiyorsa ülke

Ya onu düşünüyorum. İnsanlar Nihat Doğan gibi otel odasında eskort kadınları döven bir yavşağın Survivor adlı yarışmaya katılamayacak olmasına seviniyor. Ne hallere geldik?

free-hifi
16-02-2015, 09:59
ümraniyede 4 tane tinercinin tecavüz ettiği anne ve kız ın failleri şu an dışarıda kız da ölmüştü.

erkani
16-02-2015, 10:04
Zalimler için yaşasın cehennem

poseidon
16-02-2015, 10:05
Memlekette bunlar gibi kansız çok bu şerefsizler sadece açığa çıkanlar ve bu kansızları daha da ateşleyen sistemin
filmleri, dizileri, reklamları, afişleri, billboardları, şarkıları, yarışma programları ile kadını erkekler için ulaşılması zor bir sex objesi haline getirmesidir.
Reklamda dondurma yalayan ve bundan haz duyan bir kadın veya aynı evde günlerde yanlız kalan kadın ve erkeklerin sevişme sahnelerini izlediğimiz BBG veya 50,000 usd için 1 gecelik ahlaksız teklifleri kabul eden filmler vs..vs..vs. Yozlaştırılıyoruz ve bunun adı kimileri için medeniyet oluyor. Kahrolsun böyle medeniyet.

Bu cinayet son değil ve olmayacak da. İdam bu ülkede düşünülmeli. Hatta daha da önceden düşünülmesi gerekiyordu.

cortez
16-02-2015, 10:06
http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/foto_galeri/215139/3/Acun_dan_flas_karar.html

Al birini vur ötekine... Kendi tepki alacağı için çıkarmıştır...

naci
16-02-2015, 10:10
Akıl yaşta değil başta demiş atalarımız, ama gel gör ki baştan apışarasına inmiş,

Özgecan ölümsüzdür.

TheAce
16-02-2015, 10:13
eşşeğe katıra ineğe hallenmenin basit bir ritüel olduğu topraklarda insana tecavüz ve işkence çok da abartılmaması gereken bir konu!!! çomar zihniyetten kurtulmadıkça hayalimizdeki ülkeye kavuşmamız sadece bir masal olur.

mannerboy
16-02-2015, 10:14
söylencek söz yok gerçekten hepimizin kardeşi bacısı var onuda geçtim bunu en gevura bile yapsalar yapılcak iş değil hiç bi canlıya yapılamaz nasıl bir gözü dönmüşlük imansızlık tır Allah katında bile yeri olmaz bunların

ahmet_xy
16-02-2015, 10:18
söylencek söz yok gerçekten hepimizin kardeşi bacısı var onuda geçtim bunu en gevura bile yapsalar yapılcak iş değil hiç bi canlıya yapılamaz nasıl bir gözü dönmüşlük imansızlık tır Allah katında bile yeri olmaz bunların

tam tersine bunu yapanlar imanlı kişilerdi. fbook hesaplarında Cuma namazlarına gittiklerinden bahsediyorlardı. ağızlarından Allah lafzı eksik olmuyordu.

Nameless34
16-02-2015, 10:19
Toplumsal tepkilerde hani haşmetlimizin en sevdiği % 50 sinin tepkileri artık hep aynı ve bunlar sonumuzun ne olacağını az çok belli ediyor iyice artık.
(lafım burdaki kimseye de değil genel olarak gördüklerimden yola çıkıyorum)
kime oy verdiklerinin önemi yok, sırf karşı görüşleri beğenmedikleri için yalan söylemeyi, canice öldürülmüş bir gencin arkasından bile uydurmalarla savunmayı nasıl hak görebiliyorlar anlayamıyorum, hiç anlayamayacağım.

1- Siyasetle ne alakası var siyasete çekmeyin ( 10 küsür yılı geçtim son 1 yılda siyasetçilerin kadınlar hakkındaki sözlerine bakın)
2- Yurtdışında da oluyor ( Yani diyor ki bu işin fıtratında var)
3- Tv programları diziler ve laiklik insanların ahlakını bozdu Allah tan dinden uzaklaştırdı, çocuklarımız bunları izleyip böyle oluyor (İnsan olmak için dine yani korkuya cehennem ateşi korkusuna ihtiyacı var az gelişmişlerin, ha bir de cem yılmazın gösterisinde bahsettiği bir konu vardı hatırlarsanız;

-"cem bey çok küfür ediyorsunuz çocuklarımız öğrenip küfür ediyorlar bu gösteri olmuş mu?"
- "Peki bu çocuk olmuş mu? sen bunu yapabilmişmisin? Çocuğunu tv ile eğiteceğini sanan insanlar var

4- Hastası olduğum güruh "Bunlar ülkemizi yıpratmak için oynanan ... nin oyunları, devleti suçlamayın uyanık olun paralelcilerin oyununa gelmeyin ( Tabi canım bize oyun yapmasalar süper güçtük, 3. havalimanımızı kıskanıyorlar ve paralel denilen yapıyı bu kadar büyütende ***** ülkedir doğru canım)

İdam ceza değil hediyedir böyle tiplere , fiziksel işkenceye bile gerek yok kapat küçücük bir hücreye en yakınlarının yardım isteyen çığlıklarını kayda al yıllarca gece gündüz dinlet ve hiç bir insan evladı ile görüştürme bakalım sopa dan bıçaktan hatta ve hatta yanmaktan bile beter olmuyor mu gör.
Üstelik böyle bir yönetime idam hakkı verilirse neler olabilir hayal edebiliyor musunuz?

özgecan için konuşmak eylem yapmak isyan etmek hiç bir işe yaramayacak bunu artık hepimiz anladık sanırım, tek bir sapkın değil karşınızdaki sapkın bir zihniyet sapkın bir millet ve devlet. ve tek bir şeyden anlıyorlar korku! 3 kişi birleşince birini öldürmeyi tecavüzü hak görenleri söz ile eylem ile ıslah edemeyiz anlayalım artık bu zihniyeti ezmek gerekiyor ve bunun için artık elimizi taşın altına koymalıyız.,

Burdaki çoğu kişi genç ve güçlü, herkes kendi bulunduğu çevrede kadınların arkasından atıp tutan, laf atan, taciz eden bir kaç taneyi burdaki kıymetli bir abimizin dediği gibi bir miktar dövse ve tüm yakın çevreye duyurup rezil etse bile bir nebze rahat nefes alabilir kadınlarımız. En azından kendi adıma yapmaya gayret edeceğim daha dikkat edeceğim bir konu.
Ben 2 gündür gözümü her kapatışımda özgecanın kadınların omuzlarında taşındığını görüyor ve her seferinde erkek olduğum için utanıyorken ailesinin halini hayal bile etmekten korkuyorum, bu yüzden insan olarak elimden geleni yapmak istiyorum.

(abi senin sözünü kullandım adını hatırlayamadım affola)

mannerboy
16-02-2015, 10:20
tam tersine bunu yapanlar imanlı kişilerdi. fbook hesaplarında Cuma namazlarına gittiklerinden bahsediyorlardı. ağızlarından Allah lafzı eksik olmuyordu.

Ne amaçlı yazdınız anlamadım. Adnan oktarında ağzından Allah lafı eksik olmuyo iman görüntüde olmaz kalpte olur.

ahmet_xy
16-02-2015, 10:23
Ne amaçlı yazdınız anlamadım. Adnan oktarında ağzından Allah lafı eksik olmuyo iman görüntüde olmaz kalpte olur.

aynen kalpte olur. ama günümüzde görüntüye oynayanlar çok. hükümet sözde dindar olunca, yalakalar yandaşlar da görüntüden imanlı oluverdi.

stlegal
16-02-2015, 10:39
90 larda bazi faili mechullar vardi hatirlarmisiniz kisa surede butur olaylar kafaya sikma sisleme en iyimser oglan etme seklinde cozulurdu o gencler hala icimizde :) az buyukleri bi biraksa o jandarma evladi gibi mahkemeye sarmisya onlarin elinden alip kafasina sikip taksimde sallandiricak delikanlilar var hala ama herkesi sindirdiler bir sekilde...

Blackbird
16-02-2015, 11:03
Sedat Peker Facebook tan iki gündür geçmişten hatıralarını yazıyor gereken yapılacak diyor, Sedat Peker Pilavcı videosunu hatırlayanlar vardır.

Her nekadar böyle şeyleri tavsip etmesekte 7 den 70 ine sağcısı solcusu halkın tamamı adalete güvenini kaybettiği için böyle şeylere başvuruyor bunların neden kaynaklandığını uzun uzun burda yazmaya gerek yok farkında olanlar zaten biliyor farkında olmayanlarda zamanı gelince dank edicek ama herşey için çok geç olacak artık.

mody
16-02-2015, 12:13
avukat sorunu aşılmış sanırım, zanlı ifadesini değiştirmiş, OÇ, ilk başta çok istedim ama olmadı falan diyordu, şimdi tecavüzün T'si yok, *** herif

"bayan yol güzergâhını değiştirdiğimi görünce bana “ne oldu, bir terslik mi var” diye sordu. ben de “hem daha erken ve hızlı gideriz, hem de aşağı yoldan gitmemiz yasak” dedim. otoban bağlantı yolunda ilerlerken, “senin niyetin ne de bu yola girdin” dedi. ben de “ben size otobana gireceğimi söyledim, az ileride gişeler var” dedim. bağırarak konuşmaya başladı. arkadan başıma doğru eliyle vurdu. ilk vurduğunda ona karşılık vermedim. tartışmalarımız kaleburcu köprüsü’ne kadar sürdü. bağırmaya devam edince “tamam sus” diyerek, kavşaktan geldiğim yola geri döndüm. hala “neden buradan gidiyoruz” dedi. ben de “gıcıklandın sen, d-400 yoluna iniyoruz” dedim. daha sonra bana ikinci defa vurdu ve boynumu tırnaklarıyla cırmaladı. dikiz aynasından biber gazı çıkardığını ve sıktığını gördüm. eğildim ve bana denk gelmedi. frene bastım, aracı yolun kenarında durdurdum ve kapıdan inerek, yan kapıdan arka tarafa geçtim. araç otomatik kapı olduğundan kumanda olmadan içeriden yolcular tarafından açılması imkânsızdır. içeri girer girmez yüzümü çırmaladı. çok sinirlendim. ben de iki elimle saçlarından tutarak, itekledim. ikinci koltuk ile üçüncü koltuk arasında düştü. bana saldırmak için geri kalkarken ayağımın tabanı ile karın ve göğüs bölgesine iki üç defa vurdum. belki bir tanesi de yüzüne gelmiş olabilir. tekme vurunca yerden kalkmak isterken boyun bölgesinde kan gördüm. bir tekme daha vurdum. bu defa orta koridora düştü. düşerken kafasını bir yere çarpmış olabilir. koridorda hareketsiz ve baygın yatıyordu. ben şoför koltuğuna geçtim ve hareket ettim. d-400 karayoluna indiğimde hala yerde yatıyor ve hiçbir tepki vermiyordu. d-400’e indiğimde bayanı yolda indirecektim. ancak baygın halde olduğundan panik yaptım ve arkadaşım fatih gökçe’yi aradım. “fatih başım belada, neredesin” dedim. fatih’le konuşurken bayan ayağa kalktı. aynadan gördüm ve refleksle elimin tersiyle itekledim. tekrar koridora düştü. bu sırada telefon açıktı ve konuşmaya devam ettik. fatih’e “gel” dedim. 5-6 dakika sonra ismini bilmediğim bir arkadaşıyla geldi. ben aracın dışında bekliyordum. fatih yanıma geldiğinde “kavga ettik, koridora düştü” dedim. o zamana kadar öldürmeye niyetim yoktu. ölü olup olmadığını da bilmiyordum. kapıyı hafif açarak, yerde yatan şahsı fatih’e gösterdim. ayaklarını kısmen görünce “kapat kapat” dedi. benim araca bindi, “sakin bir yere gidelim, konuşalım” dedi. “üniversite’nin oraya gidelim” dedi. fatih “ne yapalım” diye sordu, ben de ona sordum. “ya bir yere atacağız ya da iz kalmasın diye yakalım” dedi. fatih arkadaşını aradı, o da benzin getirdi. saat 20.45 sıralarıydı. ben arabadan inmedim. fatih gitti ve benzini getirdi. benim aracın ön tarafına koydu. fatih benim araca binmedi. arkadaşının doğan marka aracına bindi, onlar önde, ben arkada, peş peşe tarsus’a hareket ettik. fatih’in evinin önüne geldik. fatih’e “ben eve gidiyorum. yengen merak etmesin. sen de eve gelirsin” dedim. yolda seyir halindeyken babamı aradım, “sokağın başına çıksana” dedim. iki dakika sonra geldi. babama “kavga ettim, arabada yatıyor, öldü mü, kaldı mı, bilmiyorum” dedim. babam şaşırdı kaldı. “hastaneye götürelim, baktıralım” dedi. ben de “fatih gelsin, ona göre konuşuruz” dedim. arabaya binerek, babamın evinin olduğu sokağa geldik. saat 21.30 sıralarıydı. arabadan indik, ben eve gittim. babam arabanın önünde bekledi. ben elimi yüzümü yıkadım. eşim yüzüme ne olduğunu sordu. kavga ettiğimi söyledim. birkaç dakika sonra fatih arabasıyla geldi. üçümüz bir aradayken, “ne diyorsunuz, ne yapalım” dedim. babam “fazla geç olmadan hastaneye götürelim” dedi. fatih de “ölmüşse veya hastaneye giderken ölürse başımıza bela olur, git bak yaşıyorsa ortadan kaldıralım” dedi. ben aracın içine girdim, yaşayıp yaşamadığına baktım. hızlı bir şekilde nefes aldığını gördüm. dışarı çıkarak, “fatih, yaşıyor, nefes alıyor ama boğazında kesik ve kan var” dedim. fatih bana “boğazı filan kesikse işini bitir. şimdi ölsün, ortadan kaldıralım” dedi. otobüste bulunan bıçağı sol kapı gözünden alarak araca girdim. kapı açık bir şekilde bıçağı boğazına, boynunun şah damarına doğru soktum. o panikle bir iki defa daha boğaz tarafına sokup çıkardım. araçtan indim. sokakta kimse yoktu. boğazını kestiğimi fatih’e söyledim. bıçağı ön tamponun içindeki boşluğa koydum. bu sırada hâlâ araçta bulunan bayandan hırıltılı bir şekilde nefes alıp verme sesi ve öksürük sesi geliyordu. bu sesi fatih de duyuyordu. fatih bu sesi duyunca, “oğlum madem yaptın. yüzünü cırmalamış. kızın tırnaklarına kimliğini bırakmış gibisin” dedi. “ne yapayım” dedim. o da bana “ellerini kes” dedi. bu sırada fatih aracın ön tamponuna koyduğum bıçağı aldı, bana verdi. ben de o panikle tekrar araca girdim. bu arada bayandan hala hırıltılı bir ses geliyordu ve yaşıyordu. kapı da açıktı. bayanın iki elini de bileklerinden kestim. tam araçtan inerken babam yanımıza geldi. “arabadan ses geliyor, hırıltı geliyor” dedi. ben de kendisine “poşet getir” dedim. babam evden poşet getirdi. araca tekrar girerek kesmiş olduğum elleri poşete koydum. araçtan inerek babamın evinin alt katındaki kullanılmayan tuvaletin klozetin içine sakladım. babam da bu poşeti koyduğumu gördü ancak içinde ne olduğunu görmedi. babam da muhtemelen (özgecan’ın) eşyalarını alarak evine götürmüş, avlunun içine koymuş. üçümüz arabanın önünde ne yapacağımı konuştuk. fatih, “çuvala koyalım, birkaç gün bir yerde saklayalım, sonra icabına bakarız” dedi. ben de “o kadar uğraşmayalım” dedi. fatih de “götürüp bir yerde gömeceğiz ya da çuvalda bekleteceğiz” dedi. arabalara binerken fatih, 40 tl para istedi. “benzin alayım, o benzin yetmez, en iyisi bu” dedi. ben de 40 tl verdim. babam arabaya binerek evin önünde ayrıldık. araçta hırıltı sesi yoktu. saat 21.45-22.00 sıralarıydı. köy yollarından geçerek eski ankara yoluna çıktık. yolda camı açarak, arabada kalan son bir poşeti yolun sol tarafına attım. içinde yünlü birşeyler vardı. bir süre daha gittikten sonra fatih yolun kenarında durdu, sinyal yaktı. ben de yanında durdum. fatih almış olduğu benzini bana verdi. ben de benzini alıp onun gösterdiği yerden ormana doğru girdim. fatih jandarmanın gelip gelmediğini kontrol ediyordu. içeri girdim, az ileriden u dönüşü yaptım. bayanı ayaklarından sürükleyerek indirdim. aşağıda uçurum vardı. uçurumun kenarına bıraktım. kendisi 5-10 metre kayarak gitti. tekrar yanına gittim ve bir iki kez daha itekleyerek yoldan yaklaşık 15 metre aşağıya indi. yukarı çıktım. babama, “benzin bidonunu ver” dedim. babam da 5 litrelik küçük şişeyi ve çakmağı uzattı. aşağıya inerken panikle şişeyi ve çakmağı düşürdüm. tekrar yukarı çıkarak büyük benzin bidonunu da babamdan istedim. arabada duran kendi çakmağımı ve bir miktar gazete parçası alarak tekrar bayanın yanına indim. babam arabadan inmiş bana bakıyordu. göz göze geldik ve yakma konusunda konuşmadan tereddüt ettik. acele acele benzini üzerine döktüm. gazete parçasını yakarak üstüne attım. gazete yanıyordu ancak tam tutuşmamıştı. ben yukarı çıkarken alevin parlamasını hissettim, sesini duydum."

atituti
16-02-2015, 12:15
Sedat Peker Facebook tan iki gündür geçmişten hatıralarını yazıyor gereken yapılacak diyor, Sedat Peker Pilavcı videosunu hatırlayanlar vardır.

Her nekadar böyle şeyleri tavsip etmesekte 7 den 70 ine sağcısı solcusu halkın tamamı adalete güvenini kaybettiği için böyle şeylere başvuruyor bunların neden kaynaklandığını uzun uzun burda yazmaya gerek yok farkında olanlar zaten biliyor farkında olmayanlarda zamanı gelince dank edicek ama herşey için çok geç olacak artık.

iyilik meleği olması gereken son insanlardan biri :)

mody
16-02-2015, 12:17
ya ben bunu kaoydum ama, +18 yazın modlar mesajın başına, çok kötü detaylar var, sinirden farkına varmadım,

burakgunay
16-02-2015, 12:22
bu nasıl ifade ya, sanarsın ki yani öldürme amacı yokmuş son anda kafasına esmiş, mecburen öldürmek zorunda kalmış köpek itoğlu it.

AyrtonSenna
16-02-2015, 12:29
işte bu şerefsizler öbür tarafta bu kızın ve içi yanan ailesinin hesabaını nasıl verecekler sabah işe gitmeden önce ifadesini okudum internetten kanım dondu eğer kazıcak biryer bulsaydım gömücektim bulamadığımdan yaktım demiş birde üstelik otopsi sonucunda gözükmesin diye 2 bileğini kesmiş

ahmet_xy
16-02-2015, 12:32
bu ibne şerefsizin annesi olayla ilgili bir açıklama yapmadı mı? böyle alçak bir kocaya ve çocuğa sahip olduğu için neler düşünüyor acaba?

burakgunay
16-02-2015, 12:38
bu ibne şerefsizin annesi olayla ilgili bir açıklama yapmadı mı? böyle alçak bir kocaya ve çocuğa sahip olduğu için neler düşünüyor acaba?

ne diyecek ki abi, ne diyebilir ki...
İnşallah o kadın da böyle kanı bozuk değildir.

rebel
16-02-2015, 12:39
son yazıyı okudum.Allahım bu nasıl vahşet allahım bu nasıl bi yaratıklık. ölmeyen insanın boğazına bıçak saplıyor, can çekısırken ellerini kesiyor. yarabbim bu nasıl bi acı çekmedir. ****** cocuğu okurken gözlerim doldu insan değilsiniz piçler. öldürmeyeceksin bunu. her saat bi tırnağını sökeceksin ertesi gün tek tek dişlerini,etinden hergün bi miktar koparıcaksın nekadar sadistlik varsa bunlara müstehak. acıdan geberecek ama ölmeyecek . pansuman edip edip tekrar işkence yapıcaksın aylarca vahşete tabii olsun. !!!

allah düşman başına vermesin. çoluğu cocugu karısı bacısı kardeşi anası olan var. allah kimseye böyle acı yasatmasın. herkese hayırlı ölüm versin. allah belanızı versin. düşününce sizdede oluyomu bilmiyorum ama mideme sancı giriyor midem bulanıyor gözümde canlandırınca..

Er34
16-02-2015, 12:41
Yavşak ifadesini değiştirmiş. Avukat bulamıyorlardı. Şimdi ona bu aklı kim vermiş hangi avukat merak ettim.Neyse az ceza alsın hatta hiç almasın hemen salsınlar sokağa. Ailesine ve benim gibi kardeşlerine söz hakkı doğsun.

free-hifi
16-02-2015, 12:45
lan bu nasıl bir vahşilik seni Allah kahretsin nasıl böyle bir manyaklık sapıklık olur

ahmet_xy
16-02-2015, 12:46
böyle alçakları sessizce itlaf etmek için bir Türk İntikam Timi'nin kurulması şart. kapkaççı, hırsız, tecavüzcü, tinerci, it kopuk olan kişileri tek tek tespit edip, kimseye çaktırmadan sessizce ortadan kaldıracaksın. yoksa bu toplumun düzelmesi zor. ilkokuldaki eğitime de önem verilmesi lazım. çocukları hayvan, doğa sevgisiyle büyütmek lazım.

BarKing
16-02-2015, 12:47
Hala mini etek muhabbeti yapan dallamalar var.... Basortulu olsada, carsafli olsada, incir yapragida giyse, kanibozuklar yine ayni seyi yapardi... Umarim tecavuzu mesrulastirmaya calisanlarinda kizi anasina bacisinin basina bunun yuzde 15 i gelse anlarlar halini su an rahmetlinin ailesinin neler hissetigini... hos aslinda gezi parkinda alevi diye oh iyi olmus diyen zihniyetten insanlik beklemek hata, kendi analarina bacilarina avradinin basina gelmeden anlamaz...

free-hifi
16-02-2015, 12:48
Buna aklı veren avukat acil linç edilmeli hem toplum hem meslektaşları tarafından

Er34
16-02-2015, 12:51
Buna aklı veren avukat acil linç edilmeli hem toplum hem meslektaşları tarafından

Şunu buraya yazman bile suçtur abi. Ben şimdi benim 3-5 arkadaşımı toplasam gitsem bunları paket etsem. İçeri alsalar çetecilikten tut kasıtlı adam yaralamaya kadar yargılarlar sonrasında tecavüzcüden çok ceza yatarız.

ersandeniz
16-02-2015, 12:51
bence ona bu aklı veren avukata aynıları yapılsın..yardım eden o.ç. da farklı bir ifade veriyormuş mahkemede, avukatı susturmuş.. tez zamanda acı çeke çeke gebersinler, senelerce sürünsünler, her gün bugün öleyim diye dua ederek uyansınlar.

mrtngn
16-02-2015, 12:52
Bi insanın şah damarına bıcak saplamak ne demek lan yarabbim sen sabır ver...

Buna idam,hadım,işkence hepsi az kalır..Canlı canlı derisini yüzceksin bunun

mannerboy
16-02-2015, 12:52
bunu asmak az gelir cinsel organını farelere kemirticen

free-hifi
16-02-2015, 12:53
Ak ların en büyük şerefsizliğidir bunları böyle toplumda söz sahibi yapmak...

http://i.hizliresim.com/VlPMNv.jpg

free-hifi
16-02-2015, 12:54
Şunu buraya yazman bile suçtur abi. Ben şimdi benim 3-5 arkadaşımı toplasam gitsem bunları paket etsem. İçeri alsalar çetecilikten tut kasıtlı adam yaralamaya kadar yargılarlar sonrasında tecavüzcüden çok ceza yatarız.

Valla kardeşim linç in çeşitli yöntemleri var illa darbe ile olacak değil.

LnchCntrl
16-02-2015, 12:54
İfadeyi okudum kafayı yedim evin içinde dolanıp duruyorum sinirden allah ım bu nasıl bi vahşet bu nasıl bişeydir idam kurtuluş böylesine aynısı yapılsın.ooof oooff

BarKing
16-02-2015, 12:55
Bu ulkeden bir halt olmaz... sirf tecavuz degil her konuda sucluyu koruyo yasalar ve yargi... evine hirsiz girse vurursan oldurmesen bile sen suclusun... e basta haydutlar olunca normal tabi... Turkiye de adalet aramak kerhanede bakire aramaya benzer... Cidden cok elestiren olcak ama, bu ulkede degilde baska bir yerde yetistirebilirsem cocuklarimi kesinlikle defolup gitcem fazil saya kufretmisti herkes ama adam hakli, iyice b.ka sardi ulke, Allah kiz cocugu olanlara sabir versin... imkanim olursa cocuk sahibi oldugumda baska ulkede yetistircem kesinlikle.

KMR2-GT
16-02-2015, 12:57
aynı şeyleri yarın bir gün kendi kızına yapsalar napar acaba.ölmesin sürünsün it.

mannerboy
16-02-2015, 12:57
katilin akrabası falan olabilir

imprezaWRC
16-02-2015, 13:13
Bana arkadaşını anlat, sana kim olduğunu söyleyeyim derler ya; değiştirdiği ifadesinden de aslında zaten aklından ne geçtiği ortada, aklınca babasının birşey bilmediğini göstererek onu korumaya çalışmış. Bütün suçu da güya arkadaşının üzerine atmış. Heriflere bak, siz gün boyu ne kullanıyorsunuz, seyrediyorsunuz da böyle manyak manyak davranışlar, düşünceler barındırıyorsunuz.

Bu millet/toplumda manyak ve sapık zaten vardı; ama eli palayla dışarıda dolaşanı, küfür eden ırkçı güreşçisini, annesinin diz kapağından halleneni, 6 yaşında gelin olur diyeni, hamileler dışarıda dolaşmasın diyeni...vs'ni koruyup kolladığından iş iyice çığrından çıktı.

Dindar gençlik yetiştirme planları yapıp duruyorlar; siz önce sapık nesil yetiştirmemeyi öğrenin ve öğretin.

M_PROJECT
16-02-2015, 13:19
ifadeyi okudunuz mu ? once o vurdu , saldirdi , bagirdi . Tahrik unsuru var dedirtecek bir ifade , anlamadigim tamam adalet tarafsizdir vsvs bunu savunan avukat bu adamin cikamayacagini biliyor sadece cezayi hafifletici savunmalar yapacak , bu akli bu avukat verdiyse hic mi vicdani yok ? tecavuz etmek istedim diyen ilk ifadeyi okumadi mi ?

Mivec_4G63
16-02-2015, 13:23
Kansızın annesine giydiren olmuş, avukata giydirenler olmuş, nereden biliyorsunuz annesinin bu kanı bozuklardan farklı bir insan olmadığını ya da ifadesini değiştirmesi yönündeki aklı avukatın verdiğini? Adam karalamak bu kadar mı kolay yahu? Ben o kadar ceza davası aldım, bütün deliller adamların aleyhine suç sabit, ama bir kere de ben yaptım suçluyum abi diyen görmedim. Adam bütün pisliği yapmış, bir de delikanlı gibi yaptım mı diyecekti? İfadesini değiştirdi de noldu, yine ağırlaştırılmış müebbet hapis yatacak. Olayın acısıyla günahsız insanların günahına girmeyin rica ediyorum.

SekoLive
16-02-2015, 13:27
zaten kansızın annesi eşi bunlarla aynı kafada değilse hayat en cok onlara zor olacak

mody
16-02-2015, 13:32
ifadeyi okudunuz mu ? once o vurdu , saldirdi , bagirdi . Tahrik unsuru var dedirtecek bir ifade , anlamadigim tamam adalet tarafsizdir vsvs bunu savunan avukat bu adamin cikamayacagini biliyor sadece cezayi hafifletici savunmalar yapacak , bu akli bu avukat verdiyse hic mi vicdani yok ? tecavuz etmek istedim diyen ilk ifadeyi okumadi mi ?
kıvırmaktan basit ne var, polis beni sıkıştırdı, korktum, öyle söyledim. bitti. bu kadar basit.

ifadeyi okudukça insanlığımdan utanıyorum.

hırıltı vardı diyor, insan canlıyken ellerini kesmek ne demek :(

SULTANOGLU
16-02-2015, 13:32
Ortada zaten günahsız biri ne yazıkki katledilmiş bu hayattan acı bir şekilde koparılmış. değiştirdiği ifadesini ciddiye alırsak BABAM dediği adam ki ailesinde söz sahibi olan adam !! bile bu yaratığı durdurmamış . şimdi ne günahsızından bahsediyoruz nasıl bir ailedir ki evine en basit tabirle katlettiğin birini getiricen, orada ellerini kesicen, torba içine koyucan ve babana vericen. Bütün bunun ardından babası kızın eşyaları zannedicek alıcak saklıycak ve içinde kesilmiş ellerin olduğunu bilmeyecek. Anneside ne olduğunu bilmeyecek.

Çocukluktan doğru yanlış kavramını anlamamış, aileden örf adet eğitim almamış ve sevgisiz ve ezik büyümüş bir bireyden ne beklersin ki.

ahmet_xy
16-02-2015, 13:36
kindar adam yine iş başında.

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesini dans ederek protesto eden, aralarında CHP'li Aylin Nazlıaka'nın da bulunduğu kişileri eleştirdi. Erdoğan "Bu ne biçim iştir ya, sen biliyorsan bir Fatiha oku. Ailesine bir başsağlığı dile. Dans ediyor. Bunun bizim kültürümüzdeki yeri nedir, adeta bu ölümden zevk alıyor" dedi."

sanane be. nasıl protesto edeceklerini insanlar sana mı soracak insanlar? milleti ikiye böldüğün yetmedi mi? iç savaş mı çıkartmak istiyorsun?

Anıl E.
16-02-2015, 13:41
Allahın belaları ya akılları fikirleri dua olmuş amk . Annem her namazında dua ediyor kıza eeee noldu tamam hadi duaları ettik DAĞILABİLİRİZ .

Hay ben sizin gibi adamlara be

MehmeT.
16-02-2015, 13:43
Hala bunlara savunma cevabı hakkını veren türk ceza kanunun da, onları savunan avukatların da, dinciyim ayağına yatan çok bilmiş gibi konuşan akp yancılarının da Allah belasını versin inşallah...

clioGT
16-02-2015, 13:44
beddua yağdırmayan, tepki göstermeyen, bu vahşice işlenen cinayetin kıyısından köşesinden yüzde 0.00000001 bile olsa ağzında geveleyen, birilerini bişeyleri haklı çıkartmaya çalışan, vb. benim için insan değildir, ötesi yok.

ahmet_xy
16-02-2015, 13:45
Allahın belaları ya akılları fikirleri dua olmuş amk . Annem her namazında dua ediyor kıza eeee noldu tamam hadi duaları ettik DAĞILABİLİRİZ .

Hay ben sizin gibi adamlara be

Anıl bu .... adam her olayda dini kullanmaktan çekinmiyor. Ulan belki adam ateist, belki Hristiyan, belki ineğe tapıyor. sanane. herkes senin gibi düşünmek zorunda mı? gezide ölen çocuklar için bırak başşsağlığı dilemeyi, anneleri herkesin önünde yuhalatmadın mı ha vicdansız adam? milleti birbirini düşürmüş olması umrunda değil. adam frenleri boşalmış kamyon gibi hızlıca bildiği yolda devam ediyor.

fthdrn
16-02-2015, 13:46
Hala neler konuşuyor neler tartışıyoruz şurada. Münevverin katili öldü mü zannediyorsunuz ? Paran varsa her şey hallolur. Bu ülkede evine hırsız girse canına malına namusuna göz dikse nefsi müdafaada bulunamıyorsun, öldüğünle kalıyorsun.
Sapık için ülkücü dendi sırf karalamak için. Özge için solcu dendi kız ülkücü çıktı. İnsanların sırf şu üzücü olaylardan dolayı bile birbirini karalamak lekelemek adına çalışmaları ne kadar acizce. İşin bir siyaset boyutu da burada başlıyor.
Şimdi halkın sempatisini kazanmak isteyen Peker bu mahlukata toplumun istediği türde cezayı keseceğinin bilgisi geldi. Bu da bir siyaset.
90'larda 1 elin parmakları kadar bir grup vardı. Kendilerince bu tür sapık olaylara karşı kendi adaletlerini dağıtırlardı. Şimdi her biri başka cezaevlerinde.
Hukukun parayla satın alınabildiği bu zamanlarda herkes kendi adaletini uygulamak ister.
Eğitim sistemi vs denmiş ama ilk eğitimin olduğu yer yani aile en önemli faktör. Sapık babasını arıyor yardım istiyor. Çekip kafasından vuracağı yerde yardım ediyor. Dünyaya "güzel Türk örf ve adetleri" diye bir algı oluşturmuş bizler şimdi ne hallerdeyiz.

mody
16-02-2015, 13:48
http://www.evrensel.net/haber/104894/zanlinin-avukati-evrensele-konustu

buda Fatih Gökçe'nin avukatıymış...

burakgunay
16-02-2015, 13:48
Belki biraz komplo olarak düşünebilirsiniz ama, bence avukatın ifadeyi bu şekilde değiştirtmesi mantıklı olabilir. Daha az yatsın ki bir an önce dışarı çıkıp görsün ebesinin nikahını diye düşünülmüş olabilir, zira bu adama içerde rahat rahat yatmak ödül. Dışarı salıverilmesi lazım, asıl cehennem sokaklarda ona.

free-hifi
16-02-2015, 13:49
16 Şubat 2015 Pazartesi - 14:32 | Son Güncelleme : 16 02 2015 - 14:35
'İdam ve hadımı doğru bulmuyorum'

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, idam etmeyi veya hadım etmeyi doğru bulmadığını belirterek, "İdamın da hadım cezasının da ülkemize ve çağımıza yakışmadığını düşünüyorum" dedi.

Bunun derdi bu değil bence Apo yu da arada asacaklar diye korkuyor

burakgunay
16-02-2015, 13:50
Bu arada yanlış bi şey var, dua ile olmuyor bu işler vs demek ayrı. Tepkimizi göstermeliyiz elbette, fakat vefat eden kişinin arkasından dua etmek asla ve asla gereksiz değildir.

Anıl E.
16-02-2015, 13:53
16 Şubat 2015 Pazartesi - 14:32 | Son Güncelleme : 16 02 2015 - 14:35
'İdam ve hadımı doğru bulmuyorum'

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, idam etmeyi veya hadım etmeyi doğru bulmadığını belirterek, "İdamın da hadım cezasının da ülkemize ve çağımıza yakışmadığını düşünüyorum" dedi.

Bunun derdi bu değil bence Apo yu da arada asacaklar diye korkuyor

Onun da ayrı hepsinin de ayrı taaaaaaa . CHP'de toplama kampı oldu nerde ....... var topladılar .

Anıl E.
16-02-2015, 13:55
Her şeyi unuttuk münevver unutuldu , karsdaki çocuk unutuldu. Soma unutuldu .... UNUTTUK UNUTTUK .

Bari bu kızı unutmayalım bu olayın üstüne düşelim .

ufuksaracci
16-02-2015, 13:56
İdam diyorsunuz da ilerisini hiç mi düşünmüyorsunuz. Hadi diyelim idam geldi bir kaç sene sonra Gezi gibi olaylar çıktı... Sizce kim asılacak ?

free-hifi
16-02-2015, 13:58
Münevverin katili öldü mü zannediyorsunuz ?

Kardeşim konu dışı ama dün dayımlar geldi bize bu konu üzerine onunda konusu gündeme geldi yengemin arkadaşının eşi gardiyan o itin hücrede asıldığını görmüş zaten görüntüler var savcılığa verildi diyor orada gaza getirilmiş bu son zamanlar sen bu şerefsizlikle nasıl yaşıyorsun tarzı şeylerle en sonunda gebermiş.

mody
16-02-2015, 14:00
#sendeanlat

twitterda bu başlığı okuyun, hayatın Türkiye'de karşı cins için ne kadar zor olduğunu okuyun. empati yapmaya çalışın.

ne varki demeyin, okuyun arkadaşlar...

fthdrn
16-02-2015, 14:16
https://pbs.twimg.com/media/B99s-QACcAAMrWG.jpg
özge kardeşimizin annesi ve babası.
"Devlet Büyükleri Al-i İmran süresini okusun" demiş.

Anıl E.
16-02-2015, 14:18
vay anam babam benim ellerinizden öpebilsem keşke . Tamam büyüklerimiz sure dediyse konu kapanmalı haklılar

burakgunay
16-02-2015, 14:22
vay anam babam benim ellerinizden öpebilsem keşke . Tamam büyüklerimiz sure dediyse konu kapanmalı haklılar

Anne babası demiş abi, devlet buyukleri kızımıza dua etsin diye.

Yiğit G.
16-02-2015, 14:23
Beddua ile dua ile bu iş olmaz şöyle ki eğer yarasaydı dünya üstünde en çok dua eden ülkeler en çok tecavüz oranı olan ülkeler olmazdı.Ne gariptir ki en az dua edilen (inançsız oranı en yüksek ülkeler) en az tecavüz ve sucun oldugu ülkeler o yüzden beddua ile bu iş olmuyor.Şöyle istatistikleri koyayımda popodan uydurduk olmasın

http://hizliresimyukle.com/images/2015/02/16/10994946_10205451209346982_5471709802924351853_n.j pg

Bu iş eğitimle biter beyler bayanlar.Aileden baslar , erkeğe aç pipini kızına kapa diz üstünü dersen sonunda olay bu şekilde gelir işte. Çocuga küçüklükten itibaren kadından üstün oldugunu değil , eşit oldugunu öğretmek lazım.Eğitim programlarını örnek almak lazım.İsviçre den mesela.. ilk orta egitim programını örnek alacaksın. Kendin başaramıyorsan yardım alacaksın ama bunlar avrupa ya benzemek kenara dursun sürekli ordan uzaklaşıyorlar.

Ha bu arada Gizem vardı hatırlar mısınız ? Hatırlayamadınız değilmi... Çok değil 10 ay önce yaşandı bu olay ama bakın nasıl unutuldu....
Gizem Akdeniz Henüz 6 yaşındaydı. Katil Canavar Gizem'in ablasını kendisine vermedikleri gerekçesiyle katletmişti. Aynı zamanda ailenin akrabası olan bu canavar Gizem'i seni pikniğe getireceğim diye kandırmış. Önce küçük kıza tecavüz etmiş, sonra bıçaklamış, ve o şekilde ölmeyecegini anladıgında Gizem henüz yaşıyorken üstüne benzin döküp yakmıştı..
Ne oldu katiline? Hiçbişey. Paşalar gibi yatıyor içerde. Yüce Türk Devletimiz bakacak o katile en fazla 20 yıl sonra aramızda olacak... İstediğiniz kadar beddua edin....

http://img.bugun.com.tr/newsFiles/1/0/0/0/0/1/0/0/0/0/0/0/1/0/0/1/0/1/0/1/file/1081642_993858.jpg

Anıl E.
16-02-2015, 14:25
Anne babası demiş abi, devlet buyukleri kızımıza dua etsin diye.

Gardaşım biz de dua ediyoruz . Sabahtan akşama dua okuyalım cümbür cemaat , bazı şeylerin değişmesi lazım adımların atılması gerekiyor . Ben askere giderken götüm yusuf yusuf etmesin içim rahat etsin , kız arkadaşım burada başına bir şey gelir korkusunda olmayım . Dua'yı zaten her fırsatta ediyoruz bir Fatiha'da özgecan'a okuruz kaç kere okundu zaten . Sadece dua ile çözüldü gitti kapansın konu zihniyetindeki insan CAHİLDİR .

burakgunay
16-02-2015, 14:28
Gardaşım biz de dua ediyoruz . Sabahtan akşama dua okuyalım cümbür cemaat , bazı şeylerin değişmesi lazım adımların atılması gerekiyor . Ben askere giderken götüm yusuf yusuf etmesin içim rahat etsin , kız arkadaşım burada başına bir şey gelir korkusunda olmayım . Dua'yı zaten her fırsatta ediyoruz bir Fatiha'da özgecan'a okuruz kaç kere okundu zaten . Sadece dua ile çözüldü gitti kapansın konu zihniyetindeki insan CAHİLDİR .

abi yüzde yüz katılıyorum sana yanlış anlama, sadece düzelteyim dedim.
İnşallah maşallah la olmuyor tabi ki, bişey yapmalı. ama bunu yaparken de dua yı unutmamalı diyorum sadece. Yoksa aynı paydadayız.

tool
16-02-2015, 14:30
http://i.imgur.com/SXKfiUs.jpg

LnchCntrl
16-02-2015, 14:35
İşte konu burdan çıkıyor tam olarak. Ben duamı okudum. İyi niyetlerimi dile getirdim. Ama sizde böyle yapın şu duayı okuyun felan demedim. Çünkü din ve allah inancı insanın içindedir. Kimse kimseye dayatamaz. Biraz düşünürsek konunun tam olarak burdan çıktığını anlayabiliriz..

JDM VTİ
16-02-2015, 14:37
turbo kuatro musun ne çeşit bi mahlukatsın laflarını sana aynen iade ediyorum.
terbiyem müsade etmiyor senin dediklerini demeye.
yaş 33 akıl 3 var yok..

HONDAHAN
16-02-2015, 14:45
Allah bunların belasını versin, helak etsin. Birçok arkadaşla aynı fikri paylaşıyorum ki; bunlar için artık içeri de, dışarı da gazap. Dileğim, duam Allah ailesine sabırlar versin.

Bu arkadaşa da haddini bil diyorum. Ne oldu, ne üdüğü belirsiz bir ****** çocuğu bozkurt işareti yaptı diye bütün ülkücü hareket sempatizanları tecavüzcümü oldu ? Kemal Kılıçtaroğlu 'da bozkurt işareti yapmıştı ! Şimdi onun partisinde kadın vekil olmak zor mu ? Ne zırvaladın sen ? Az aşağımızda insan müsvetteleri Allahu ekber diyerek kafa kesiyor, bu admalar müslümanmı şimdi ? Ya da bütün müslümanlar katilmi şimdi ? Yahudileri yakan da bir hıristiyandı, bütün hıristiyanlar katilmi şimdi ? Birşey söylerken bütün bir zümreyi elinize, ağzınıza almayın. Bir tanesi de kalkmış cuma namazı ile ilgili mesajlarını paylaşıyor bu Allah'sızların ! Ayıptır bak bunu yapmayın. Ne bu adam bunu paylaştı diye imanlı bir müslüman, ne de senin inanç ve düşüncelerindeki herkes namuslu, temiz ve dürüst. Her zümrede her türlü insan var. Kötü emsal, emsal değildir.

MiaMi
16-02-2015, 14:49
Dün gece istasyondan bidonla benzin almak istediler saha vermeyince bana gelmişler, tövbe tövbe o an işte zor tutuyorsun kendini, sadece git işine kardeşim diyebildim.

Anıl E.
16-02-2015, 14:50
https://www.youtube.com/watch?v=yH2PSXA0-a8

polis kızların ''rahmetli''için açtığı pankart'a müdahale etmiş. Var mı böyle bir şey yaa nasıl bir ülke olduk amk .

Kıza ''şov yapma '' diyor la bi de . İyi izleyin .

Yiğit G.
16-02-2015, 14:50
hadi bakalım burdan yakın dün çekilmiş... kadıkoy kartal metrosunda liseli kıza bakarak masturbasyon yapan adam

https://www.facebook.com/video.php?v=10152821500294888

free-hifi
16-02-2015, 14:54
hadi bakalım burdan yakın dün çekilmiş... kadıkoy kartal metrosunda liseli kıza bakarak masturbasyon yapan adam

mnkdmn sapığı tipe bak

JDM VTİ
16-02-2015, 14:56
yuh bu nedir Allah aşkına. ulan bide korktum filan demiş açıklamada öküz sen bişey yapamıyorsan cevrendekilere söylesene yok baska vagonlara geçmiş bilmem ne yalana bak

burak_2885
16-02-2015, 14:56
Ya arkadaşlar ülkenin %99unun ateist olduğu Çekoslavakya'da suç oranı %0.5
Burada dua okunmuyor :)

SULTANOGLU
16-02-2015, 14:59
sinirim 2 katı daha bozuldu. tipini sktğm.

h.savas
16-02-2015, 15:09

içeriğe ulaşılamıyor diyor...

bu arada beyler burak sadece dua edin diye birşey kastedmedi ,DUA da edin demek istedi,sinirliyiz hepimiz o sebepten birbirimize saldırmayalım...

individual
16-02-2015, 15:12
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246034/ne-guzel-popon-var-dediler-canan-karatay

mrtngn
16-02-2015, 15:27
Yaa şu tip polislerden nefret ettim artık yaa... Ne acıdır ki şu delikanlılıklarını artisliklerini sırnakta yüksekovada görmek isterdim..Aynı hareketleri ordada yapabiliyorlar mı ???

Yiğit G.
16-02-2015, 15:30
içeriğe ulaşılamıyor diyor...

bu arada beyler burak sadece dua edin diye birşey kastedmedi ,DUA da edin demek istedi,sinirliyiz hepimiz o sebepten birbirimize saldırmayalım...

belki yargıya intikal ettiyse kaldırmışlardır , yakında düşer yeniden , herif herkesin arasında ayakta elini sokmuş mast. yapıyor içerden şak şak...

TheAce
16-02-2015, 15:55
yüreği dayanabilen var ise eğer, şu adamın şu ailenin dediklerini dinlesin....

https://www.youtube.com/watch?v=0EfozAWYnrw&feature=youtu.be&t=16m57s

https://www.youtube.com/watch?v=0EfozAWYnrw&feature=youtu.be&t=16m57s

TheAce
16-02-2015, 15:56
16:57 den itibaren

BurakOzdemir
16-02-2015, 15:57
Allah bunların belasını versin, helak etsin. Birçok arkadaşla aynı fikri paylaşıyorum ki; bunlar için artık içeri de, dışarı da gazap. Dileğim, duam Allah ailesine sabırlar versin.

Bu arkadaşa da haddini bil diyorum. Ne oldu, ne üdüğü belirsiz bir ****** çocuğu bozkurt işareti yaptı diye bütün ülkücü hareket sempatizanları tecavüzcümü oldu ? Kemal Kılıçtaroğlu 'da bozkurt işareti yapmıştı ! Şimdi onun partisinde kadın vekil olmak zor mu ? Ne zırvaladın sen ? Az aşağımızda insan müsvetteleri Allahu ekber diyerek kafa kesiyor, bu admalar müslümanmı şimdi ? Ya da bütün müslümanlar katilmi şimdi ? Yahudileri yakan da bir hıristiyandı, bütün hıristiyanlar katilmi şimdi ? Birşey söylerken bütün bir zümreyi elinize, ağzınıza almayın. Bir tanesi de kalkmış cuma namazı ile ilgili mesajlarını paylaşıyor bu Allah'sızların ! Ayıptır bak bunu yapmayın. Ne bu adam bunu paylaştı diye imanlı bir müslüman, ne de senin inanç ve düşüncelerindeki herkes namuslu, temiz ve dürüst. Her zümrede her türlü insan var. Kötü emsal, emsal değildir.

sabırlı adamsın vesselam ben başka bişi dedim ceza yazdılar hakettiği oydu anlatamadım valla.

TheAce
16-02-2015, 15:58
http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/video-izle/Ozgecan-in-babasindan-ibretlik-sozler-x5qQsTjvOEun.html

free-hifi
16-02-2015, 16:03
facede güzel bir paylaşım var ama buraya tayım mı bilmiyorum tecavüzcünün s2ni kesip ağzına vermişler

fatihozturk
16-02-2015, 16:14
Bu itlerin öldüğünü duyduğum gün bayram günüdür..

Patisever
16-02-2015, 16:17
ici acıyor lan insanın babası acizler acizi garibim demesi :(((

acn90
16-02-2015, 16:24

sizin benimsediginiz ülkücülük kavramı ile bu yaratıkların benimsedigi ülkücülük kavramı aynı şey degil bende farkındayım
ögrencilik yıllarımı bende bir ilçede geçirdim terminalde kız arkadasımın elini tuttugum ve sarıldıgım için üzerime saldırdılar onlarda kendilerine ülkücü tayfa diyorlardı, muhtemelen bu yaratıkla aynı kafa yapısına sahipti hepsi... genelleme yapmak istemedim bahsettigim şeyleri anlamışsınızdır :)

turbo&quattro
16-02-2015, 16:41
turbo kuatro musun ne çeşit bi mahlukatsın laflarını sana aynen iade ediyorum.
terbiyem müsade etmiyor senin dediklerini demeye.
yaş 33 akıl 3 var yok..

Senin terbiyene ben.... Vatan hainleri, ahlaksizlar..

clioGT
16-02-2015, 16:48
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10959639_610039932460166_1560201805806832628_n.jpg ?oh=b7a47ef74fb87261e6f724b865692e6a&oe=55930920

aklıma, düşüncelerime tercüman olmuş bu.

SULTANOGLU
16-02-2015, 17:06
facede güzel bir paylaşım var ama buraya tayım mı bilmiyorum tecavüzcünün s2ni kesip ağzına vermişler

bu gercek mi ?

h.savas
16-02-2015, 17:22

linki pm ile alalım özgür abi...

barti
16-02-2015, 17:27

kimin ????

ahmet_xy
16-02-2015, 17:38
geçen sene nisan diri diri yakılarak öldürülen 6 yaşındaki Gizem'i unuttuğumuz gibi, Özgecan'ı da unuturuz. :( :(

http://82.222.152.134/imgsdisk/2014/04/29/290420142105300814512.jpg

aybarsdnr
16-02-2015, 17:41
Avukat ruhsatlarımızı alırken,"hukuka, ahlaka, mesleğin onur ve kurallarına uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine yemin ediyorum" diyerekten bu işe adım atıyoruz. Bize 1. sınıftan itibaren öğretilen şey, hukuk ve adalet çerçevesinde en acımasız, en onursuz, en vahşi suçu işleyen birisinin bile savunma hakkı olduğu, bu kişinin savunma hakkının en iyi şekilde kullanmasının sağlanması gerektiği öğretilmiştir. Hatta kürt sorunu hakkında konuştuğumuz bir dersten sonra, çok değer verdiğim bir hocam, abdullah öcalanın avukatlığı sana teklif edilse kabul eder misin diye sordu. Tabii ki etmem hocam dedim. O halde sen hukukçu olamazsın, çünkü yarın bir gün avukat, hakim, savcı olduğunda eğer hukukun tarafsızlığını zedelersen hukuka ihanet etmiş olursun demişti. Şimdi baro tarafından atanan avukatların görevi kabul etmeme hakları var, hepsi bu görevi geri çevirirse , bu kansıza hukuken müdafii atanması zorunlu olduğundan bu görevi birisinin yapması gerekmektedir. Atanan avukat, müvekkiline karşı avukatlık görevi gereğince hukuki yardımda bulunmak zorundadır.Avukatlık mesleği bunu gerektirir. Örnek vermek gerekirse, cem garipoğlu'nun avukatlığını Türkiye barolar birliği başkanı metin feyzioğlu yapmıştır. Şimdi metin feyzioğlu için testereci katilin avukatı gibi bir yafta mı yapıştırmalıyız? Bence tartışmaya açık bir konu. Yaşanmış bir olay anlatayım;

Tecavüz suçlamasıyla 35 yaşında birini gözaltına almışlar(tecavüz iddiası 50 yaşında bir kadına yönelik) mecbur baro tarafından avukat olarak atandık. Herifle konuştum tam bir müptezel, hırsızlıktan sabıkası var. Adam feleğin çemberinden geçmiş, rızası vardı diyor, önce o beni tahrik etti diyor. Dedim iyi benlik bi durum yok, sen aynen bu şekilde ifade ver deyip görüşmeyi sonlandırdım. Annesini gördüm, kadının hiçbir şeyden haberi yok, olsa ne yazar yaşlanmış elden ayaktan düşmüş yapabildiği tek şey içinden dua etmek. Titriyor, ayakta zor duruyordu. Teyze sen nasıl geldin buraya dedim, otobüsle geldim dedi. Dedim seni evine bırakayım, yok falan dese de teyzeyi ikna ettim. O sırada hayat hikayesini anlattı, eşinden boşanmış 4 çocuğu varmış 2 tane kızı evlenmiş, 1 oğlu'nun hali vakti yerindeymiş. Ancak bu çocuk ilgisizlikten hep dışarıda aramış hayatı ve bu hale gelmiş. O nedenle kimsenin suçunu kimseye yüklemeyelim, vebali büyük olur anlayamayız.

Ailemde bir çok avukat var, kız arkadaşım da avukat. Burada avukatlık şöyledir, böyledir manifestolarını yazmak yerine içinden geçeni yaz. Aynısı Allah korusun başına, yakınına gelse senin savunmanı bırak, onu bu şekilde savunan avukata saygın olur mu? Adam işini yapıyor, biz 1. sınıfta öğrendik, iyi hukukçu olmak için ****** çocuğunu, kıza tecavüz edip yakan şerefsizi bile savunuruz, yeter ki hukuk bozulmasın, görevini doğru yapan avukat olalım der misin?

Elini vicdanına koy. Bazen kendi ideallerinden vazgeçmeli ve hatta bu gibi vahim durumlarda düzeni bozup, olması gerekeni yapmalı!

aybarsdnr
16-02-2015, 17:43
ayrıca "mesleğin onur ve kuralları" gencecik, güzeller güzeli bir insana tecavüz edip, doğrayarak ve üstüne yakarak hunharca öldüren adamın savunma hakkı olması ise, ben o mesleğin .... Gerisini siz yazın

ghibli06
16-02-2015, 17:44
işin politik tarafı elbette var, siyaset ne için yapılır? toplum için yapılır, toplumsal sorunların çözülmesindeki yetersizlik için yetkililer hiç başkasını suçlamasın! sen bu dolmuşçuya eğitim olarak ne verdin? bak ne okudu demiyorum, bu gün iş adamı da bunu yapabiliyor (otel sahibi sevgilisini terastan atıp öldürmedi mi?), dolmuşçu da yapabiliyor, aileden kişiler de yapabiliyor... demek ki bunlar artık münferit değil, bildiğin genel bir sorun olmuş, kadın bakanımız var, eğitim bakanımız var, yök var o var bu var, ee sonuç??? bazılarına göre çözüm basit, baş örtüsü ilkokula kadar indirildi maşallah, kızların hepsini çarşafa sokalım... evet evet, yoksa bu hayvan sürüsü önüne gelen dişi her şeye saldırıp yok edecek...

toplumsal eğitimin yolu öğretimle değil, bilinçlenmeyle olur... bilincin içinde okumak vardır, izlemek vardır aile terbiyesi vardır, din vardır, ahlak vardır, kişilik vardır... toplumsal yozlaşmayı göremeyecek kadar kör olanları Allah'a havale ediyorum, şurada 2 parça ticaretinde bile neler yaşanıyor, kimler kimleri dolandırıyor, akıl mantık hangi yöne doru gidiyor hep beraber görüyoruz... insanımız mutsuz, öfkeli, atarlı, hiç borcum yok diyenin 10-15bin TL kredi kartı borcu var, kafalar hep başka başka yerlerde, böylesi bir ortamda insanın bütün hayvani yanı çok kolay ortaya çıkıyor, işte bu ortamı engellemektir iktidarın görevi...

son cümlelerim ise, zamanında gazete adı altında satılan paçavralar yüzünden, gelen her turiste biraz açık giyinen herkese 'bedava fahişe' muamelesi yapılmasına çanak tutanlardır, çok iyi iş becerdiler, Helgalar Olgalar Natashalar bu hayvanlarla yatmak için ülkemize geliyor sapkınlığını aşıladılar o hastalıklı beyinlere!!! resmi ideolojisi olmayan toplumlar, bu şekilde yozlaşıp yok olmaya mahkumdur!!!