PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu aracın sahibini tanıyan var mı ?

EMRE KAAN
18-02-2015, 15:57
dün trafikte hiç bi neden yokken eşime el hareketi çeken bu herifin bana acil telefonu ismi cismi lazım.

yardımcı olabilir misiniz ?

http://i.hizliresim.com/N5ppLk.jpg (http://hizliresim.com/N5ppLk)

burakgunay
18-02-2015, 15:59
emre abi emin olmamakla beraber (tamamen uyduruyor da olabilirim dedigim gibi hiç emin değilim) dün çukurambar madonun onunde gormus olabilirim.

EMRE KAAN
18-02-2015, 16:02
ankarada konya yolu üzerinde yaşanmış bi olay zaten. hemen hemen de ç.ambar dan çıkmış konya yoluna sapmış olabilir çünkü çok yakın yerler birbirine.dediğim gibi beni tanımaz etmez nasıl bi insan benim eşime el hareketi çekebilir.

orhan_guney
18-02-2015, 16:03
p m attım.

free-hifi
18-02-2015, 16:06
garanti atm den mtv öder gibi plakasını girin isim soy isim çıkma şansı yüksek

Mrt88
18-02-2015, 16:11
Etkiye bence bu şekilde öfkeyle tepki vermeyin. Memleketin durumu ortada kartopu geldi diye insanlar birbirini bıçaklıyor, sakince yaklaşın bu benim naçizane fikrim.

EMRE KAAN
18-02-2015, 16:15
olay dün yaşandı dün ulaşabilseydim niyetim farklı olurdu gerçekten ama sinirim yatıştı mantıklı düşünmeye çalışıyorum.mantıksız bi karar verip bişey yapmicam tabiki sadece konuşmak derdini anlamak istiyorum.

BuRaK_eFe
18-02-2015, 16:15
Bir daha böyle terbiyesiz bişey denk gelirse gereken neyse kendi kararınıza göre yapın bence gerek yok ne siz öfkenizi kontrol edebilirsiniz nede söyledikleriniz karşısında o kişi

Berk007
18-02-2015, 16:19
olmuş bitmiş gitmiş.
kaale almayacaksın.
bulur elbet cezasını, başını ağrıtmana gerek yok.

EMRE KAAN
18-02-2015, 16:23
başımı ağrıtıcak bi durumum yok.Gerçekten derdi nedir bu adamın,bi kadına el hareketini nasıl VE ne kafayla çeker.....

Berk007
18-02-2015, 16:29
Gittin buldun, sanane lan dedi küfretti. Pardon abi deyip geri mi döneceksin?
Boşver, ülkemiz maalesef insan suretinde öküzlerle dolu. Zamanına yazık, uğraşmana değmez.

BuRaK_eFe
18-02-2015, 16:34
Berk ile aynı kafadayız herhalde tekrarı yüksek ihtimal olmayan bişey için 100 de 1 bile olsa ters tepki gördüğün an kaç yaşında adamlarız illa ki tatsızlık çıkacak evli barklı adamsın boşu boşuna huzursuzluk çıkacak sen olmasan bile çevrendekiler olacak

Tabi karar senin kararın biz iyiliğini düşünüp söylüyoruz dost tavsiyesi gibi düşün

Kartal3urak
18-02-2015, 16:37
Trafikte Cins Adam Çok.. Hemen Her Gün Karşılaşıyoruz, Durdurup İniyosun Arabadan Ya Kaçıyor yada Camı Kapatıp İçerden Yalvarıyor..

Sırf Bu Tip Minnoş'lar İçin Eşime Araba Alamıyorum..

Tunacan
18-02-2015, 16:38
Ciğeri 5 para etmez tipler için sinir bozmaya değer mi? Salla gitsin. Kaale alıp, dengenizi bozduğunuzla kalırsınız.
Bunun gibi o kadar çok zibidi var ki, hangi birisini eğiteceksin? Ben pes etmiştim bile..

fatihcakin
18-02-2015, 16:40
Allah ıslah etsin böyleleri, canınızı sıkacak bir durum olmasın bence :( sabırlı olun...

EMRE KAAN
18-02-2015, 17:01
bundan 8- 10 ay kadar önce yaşadığım bi olayı anlatıyorum sizlere aceleyle yazıyorum eksik şeyler olabilir. konya yolundan fatih köprüsü sapağına sağa doğru girdim.bu arada akşam saati ve trafik inanılmaz kalabalık.duruyoruz resmen.neyse bi anda arkamdan bi araba benim yanıma gelip ne var lan dedi.okadar şaşkın ve normal bi şekilde banamı diyosun derken adamın yanındaki eşi sakın bulaşma oğlum dedi tabiki bu arada adam birden benim üzerime kırıp o trafikte önümü kesti.yandan solsan sağdan kaçabilicek hiç bi yer yok.sopayla aşağı indi arabaya doğru geldi.hangimiz arabada oturur adamın arabana zarar vermesini izliyebilir ve hiç bi neden yokken bastırarak söylüyorum.aşağı indim ve birden birbirimize deli gibi vurmaya bşladık.adamın kaşı başı yarıldı bende ne olursan ol sol omzumla sağ kulağıma darbe aldım.o arada fatif köprüsüne çıkmadan sol tarafta yaralanmalı kaza olduğundan olay yerine polis araçları gelmiş.ben adamdan sopayı almayı başarınca br iki salladım tabi ben adamı dövüyorum diye polisler bana 10 cm mesafeden biber gazını bocaladılar.üstüm başım elim kolum,gözüm yanıyo sızlıyor gözümü açamıyorum, o an tır çarpsa o kadar etkilemez inanın ki..göremediğim halde alimdeki sopayla adama vurmaya devam ettim.sonra mecburen ayırdılar bizi herkes bi tarafta.herkesin eşi dostu geldi.adamlar zaten pis.eşim biber gazı yedi bi kenerda ağlıyo.her yeri sızlıyor.o an bana sen ne yaptın gibi şeyler söylüyolar o anki sinirle silah olsa sıkıcam tabi karşılıklı tehditler.2 saat sonra gözümü artık açabiliyoken biber gazı etkisinden o an anladım ki gözüm kapalıyken salladığım sopalardan birisi baş komiserin kaşını 4 cm yarmış.gece boyu hastane ,raporlar,verilen ifadeler.dışarıda zaten kıyametler kopuyo gelen benim aileme tahditler,onu yaşatmicaz gibi laflar neyseki iyi yerlerde tanıdıklarımız var onların gelip olayı bastırmaları felan.
uzatmıyım bu adamın daha önceden bir sürü sabıkası ve adam öldürmüşlüğü varmış.ona direk sopayla inmekten darpa teşebbüsten dava açıldı.banada kısmen adam yaralamak ,görev başında memura saldırı vs vs .cezalar verildi temyize gidildi.herkes üzerine düşeni yaptı.

ben benim hiç bi suçum yokken saçma sapan olaylar yaşadım.ders çıkarıcağım ne var ne yok tartışılır.benim hiç bi suçum yoktu adam ifadesinde benim aracım onun aracının önünde olmasına rağmen bana korna bastı tahrik etti diye ifade vermiş.

piyasada pislik çok ama ders vericek adam yok.

bu konuda sadece konuşucam duruma göre olay ne getirir bilmiyorum.sadece konuşmak istiyorum.ilerisini yaşıcağım bi konuşma yapmicam.herkesin karısı çoluğu çocuğu var.millet dikkatli olsun tek istediğim bu.

Er34
18-02-2015, 17:18
İşin daha da beteri gittin buldun karşına çıkıp ama önüme kırdı gibi saçma salak şeyler söyleyecek dövdüğüne değmeyecek. Tanımam sizi ama boşver geç abicim bunların her biriyle uğraşmaya kalksak evimizin yolunu unuturuz.

fa'R'uk
18-02-2015, 17:30
Emre Kaan sen adamı buldun diyelim gittin konuşmaya, soracağın sorun hayırdır benim eşime dün hareket çekmişsin maksadın neydi diyeceksin yada tam tersini düşün biri seni buldu aynı soruyu sordu, en iyi ihtimalle karakolda biter sorunun cevabı , Istanbul Ankara gibi yerlerde bu tarz dengesiz adam aramaya gerek varmı yığınla hangi birini adam edeceksin? Ne gerek var evli barklı adamsın dertsiz başına dert açacaksın.

sinanbaysal
18-02-2015, 17:41
Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına... Demişler. Bence uğraşmaya değmez arkadaşların dediği gibi oldu bitti geçti.

M U R A T
18-02-2015, 19:47
kime olsa kızar haklısın ama adam olsa zaten böyle birşey yapmaz kanuni yoldan adalet aramayı dene şikayet et

dirk
18-02-2015, 19:54
Trafikteki malları hiç uğraşmadan kornayla yok ediyor bile olsak eminimki bunlar bitmez . O Yüzden umarım tekrar yaşamazsınız

MeRtCaN
18-02-2015, 20:04
Emre boş ver ugrasmaya degmez
trafıkde kımın ne oldugu bellı degıl

Grimlord
18-02-2015, 20:07
geçmiş olsun hocam,bunun gibi binlerce terbiyesiz adam var trafikte,hangi birine bişey diyebiliriz ki,desek bile laftan anlar mı o da şüpheli..

daha geçen gün adamın teki kırmızıda geçti,biçmesine az kalmıştı yani, kornaya bastım can havliyle napıyosun hocam dedim,sanane ulan şerrreeeffsiiiiz dedi adam bana :D öglen 2de it gibi sarhoştu herif.şimdi bu adama napabilirim ki yani :D

+soner
18-02-2015, 20:15
Trafik çok karmaşık bir yer insan görünümlü hayvanlarda var,insan görünümlü meleklerde.Malesef yollar insanına göre ayrılmıyor.Herkes aynı zeminde. Mümkün olduğunca beladan uzak durmak en iyisi.

hondafit
18-02-2015, 20:31
sırf dükkanın camına kar topu attı diye adam öldürüyorlar bu ülkede boşver değmez uğraşmaya çıkar acısı biryerden

wiesmann
18-02-2015, 20:38
evli barklı adamsın onun kaybedecek bir şeyi yok belki senin ailen var hiç değilse bu forumdaki dostlarının hatırı için.

+emniyetten bir tanıdık aracılığıyla hatıra binaen bir şeyler yapman daha mantıklı. (yüklü bir ceza, araba bağlatma vs)

ouzs
18-02-2015, 20:39
Yahu emre kardeşim seni tanımıyorum ama inan az çok sinirini tahmin ediyorum.. yatışmıssındır da şu an onuda tahmin ediyorum. şu türkiyede neler oluyor. olay çözülmeyi gerektiren bir olay değil. belli ki olmuş bir yanlış hadise. adamı bulup nedenini sormandan ziyade ver plakasını trafiğe. trafikte uygunsuz ve dikkat dağıtıcı hareket yapmaktan şikayetçi ol. yapılacak en fazla ve doğru uğraş bu olur. araç sahibi hayır hatırlamıyorum yapmadım öyle bişey dese yapmışssın da denmez:) kendi sinirini unut gitsin. eşinde iyi sende çok şükür..

Anu
18-02-2015, 21:04
O kadar çok şerefsiz var ki bunlar gibi. Hiç gerek yok şu an uğraşmaya, aynı adam aynı şeyi yaparsa tekrar düşünürsünüz.

Slammed
18-02-2015, 21:14
Yanı abımsın ben akıl vermek gıbı olmayayım serefsız cok ve bırak abı yanına kalsın yaptıgı sen bu sefer sabret o el hareketı cektı dıye gıdıp munakasaya gırmeye gerek yok elbet bı taraf yaralanacak ve bu ısın sonu karakol hatta ev hatta hapse kadar gıdebılır sınırını kontrol edemezsın onların dusunecegı kımse yok kımbılır ne ıctılerde yaptılar bu hareketı ama senın esın var Allah ıyı gunler versın cocuklarınız olur (varmı bılmıyorum varsa Allah bagıslasın) onların dusuncegı kımse yoktur ya olay buyurde cınayete kadar gıderse öküz çok bu ulkede bı hayvan ıcın degmez yaptıgına yanı amacın konusmak bıle olsa o aynı ınsanca tepkısı vermeyebılır bence bosver abı cok yasanıyor bu tur olaylar aracı sıkayet eder ceza yazdırırsın zaten bı kac kısıye daha yaparsa baltayı tasa vurur bulur belasını.

gökberk
18-02-2015, 21:24
Adamı bulduktan sonra her türlü mevzu çıkar abi, en iyi ihtimalle ağzını burnunu kırarsın, sonra bela olur uğraşırsın yani..
Bi de bunun kötü tarafı var. Silahıydı vs çıkarır sıkar adam.
Sıcağı sıcağına yapacağını yapardın zaten. O yüzden şu durumda bence bulma da adamı, sal gitsin.

srkn.ylc
19-02-2015, 09:16
Dostum tanımam seni ama sinirini öfkeni bende anlıyorum bi arkadaş bi kardeş olarak düşüncemi paylaşıyorum ; haklısın bi eşe bi bayana yapılan bu şey hiç hoş değil ama diyelim ki gittin derdini öğrenmek için adam ileri geri konuştu diyelim olay büyüse Allah korusun ya sen ona bişey yapsan yada o sana yapsa? geridekileri düşün şu günlerde birbirimizi çekemez olduk arkadasın dediği gibi camına kar topu geldi diye adam olduruldu bu ulkede Allah'ından bulsun şerefsiz.

By CrAzY
19-02-2015, 10:07
Empati kurulduğunda bile yaşanmamış halde sinirlendim.Bırak Allahından bulsun.

aga81
19-02-2015, 10:25
Seni çok ıyı anlıyorum insan hazmedemıyor ama zamanla unutuyosun tek sıkıntı anlık oldugunda bende evlıyım 3 kez yüzük değiştirdim vurduktan sonra pişman oluyosun bide o var ınsanın aklına gelıyo ya evde bı çocugu hanımı varsa dıye o suratla gönderdık adamı bı besmele cekıp sabır dılemekten başka bışey yok

HONDAHAN
19-02-2015, 11:00
Küçük işten büyük iş çıkar, bırak Allah'ından bulsun. O an orada olsan kimse sana, eşine el-kol hareketi yapılmasına göz yum, adamın silahı vardır falan demez. İn o silahın üstüne git zaten. Ama böyle sonrasında peşine düşmek doğru değil bence. Tabi yapılan hareket bunu gerektirecek kadarsa da o ayrı !

Emre Ekrem
19-02-2015, 11:06
Garip bir Ülke oldu bura, özellikle her gün trafikte neler yaşanıyor, kendimi sizin yerinize koyarak benim eşim böyle bir durum yaşasaydı ne yapardım diye soruyorum ve muhtemelen aynı öfke ile hareket ederdim fakat bir bayana bu şekilde densizce hakarette bulunan birinden mantıklı bir açıklama gelemeyeceği için, bırakın Şeytanından bulsun diyorum.

35AR5226
19-02-2015, 11:07
hiç basınızı belaya sokmadan resimle birlikte şikayetci olun olayı anlatın en iyisi ve dogrusu bu olur bence. bi gün benide 4 tane maganda kovaladı 3.20 le yanından gectim diye :) trafikte it kopuk cok dikkatli olmak lazım

burak_2885
19-02-2015, 11:38
Ah be abi salla gitsin ya :D Bigün bayrampaşa tem bağlantı yolunda aracın teki arkamdan makasa girdi ve önüme geçince çakmak attı camdan arabanın önüne düştü. Yanımda da arkadaşım var (erkek). Neyse ben bunun yanından geçtim sapaktan girdim 500 metre ilerde ışıklarda durdum arkamda durdu oda. İkisi indi arabadan sağlı sollu camların yanına geldiler. Hayırdır falanlan filanlar :D Arkadaşım 2.02 ben 1.97 falan, onlarda 1.60 55 kilo bi model ikiside aşşağılamak gibi olmasın ama hani insek muhtemelen tek alıcam ikisinide :D Onlar gider yapınca çocukla birbirimize baktık gülümsedik sonra kusurabakma ya acelam vardı dedim :D İhtiyaç duymuyorum yani gerek yok, belki dayak yicek ama sonra başımı ağrıtacak falan kimin ne çıkacağıda belli olmuyor

Mehmetmert
19-02-2015, 11:58
bundan 8- 10 ay kadar önce yaşadığım bi olayı anlatıyorum sizlere aceleyle yazıyorum eksik şeyler olabilir. konya yolundan fatih köprüsü sapağına sağa doğru girdim.bu arada akşam saati ve trafik inanılmaz kalabalık.duruyoruz resmen.neyse bi anda arkamdan bi araba benim yanıma gelip ne var lan dedi.okadar şaşkın ve normal bi şekilde banamı diyosun derken adamın yanındaki eşi sakın bulaşma oğlum dedi tabiki bu arada adam birden benim üzerime kırıp o trafikte önümü kesti.yandan solsan sağdan kaçabilicek hiç bi yer yok.sopayla aşağı indi arabaya doğru geldi.hangimiz arabada oturur adamın arabana zarar vermesini izliyebilir ve hiç bi neden yokken bastırarak söylüyorum.aşağı indim ve birden birbirimize deli gibi vurmaya bşladık.adamın kaşı başı yarıldı bende ne olursan ol sol omzumla sağ kulağıma darbe aldım.o arada fatif köprüsüne çıkmadan sol tarafta yaralanmalı kaza olduğundan olay yerine polis araçları gelmiş.ben adamdan sopayı almayı başarınca br iki salladım tabi ben adamı dövüyorum diye polisler bana 10 cm mesafeden biber gazını bocaladılar.üstüm başım elim kolum,gözüm yanıyo sızlıyor gözümü açamıyorum, o an tır çarpsa o kadar etkilemez inanın ki..göremediğim halde alimdeki sopayla adama vurmaya devam ettim.sonra mecburen ayırdılar bizi herkes bi tarafta.herkesin eşi dostu geldi.adamlar zaten pis.eşim biber gazı yedi bi kenerda ağlıyo.her yeri sızlıyor.o an bana sen ne yaptın gibi şeyler söylüyolar o anki sinirle silah olsa sıkıcam tabi karşılıklı tehditler.2 saat sonra gözümü artık açabiliyoken biber gazı etkisinden o an anladım ki gözüm kapalıyken salladığım sopalardan birisi baş komiserin kaşını 4 cm yarmış.gece boyu hastane ,raporlar,verilen ifadeler.dışarıda zaten kıyametler kopuyo gelen benim aileme tahditler,onu yaşatmicaz gibi laflar neyseki iyi yerlerde tanıdıklarımız var onların gelip olayı bastırmaları felan.
uzatmıyım bu adamın daha önceden bir sürü sabıkası ve adam öldürmüşlüğü varmış.ona direk sopayla inmekten darpa teşebbüsten dava açıldı.banada kısmen adam yaralamak ,görev başında memura saldırı vs vs .cezalar verildi temyize gidildi.herkes üzerine düşeni yaptı.

ben benim hiç bi suçum yokken saçma sapan olaylar yaşadım.ders çıkarıcağım ne var ne yok tartışılır.benim hiç bi suçum yoktu adam ifadesinde benim aracım onun aracının önünde olmasına rağmen bana korna bastı tahrik etti diye ifade vermiş.

piyasada pislik çok ama ders vericek adam yok.

bu konuda sadece konuşucam duruma göre olay ne getirir bilmiyorum.sadece konuşmak istiyorum.ilerisini yaşıcağım bi konuşma yapmicam.herkesin karısı çoluğu çocuğu var.millet dikkatli olsun tek istediğim bu.
Gecen gun evimdem ciktim,marsa bastim garajimdan ciktim.5 metre gitmeden onumu kangoo kesti.Bir kufurler ediyor bana anlatamam size,zaten tipe ve konusmalara baktim kafa birmilyon.Ben birsey yapmadim dedim basta baktim hala atarlaniyor,benimde kotu bir huyum vardir biri atarlanirsa gulerim.Bu guldugumu gordu iyice sinirlendi.Elimi kapi koluna attim,senin anani bacini diye inecektim sonra bir ses dediki ugrasma malla.Tamam abi haklisin dedim hala kufur ediyor iyice azitti,sonra yanindaki bu degil bu degil dedi gittiler.Yani beni biriyle karistirmis ama dedigi lafa bak,bir ton kufur yedik ustunede adam cekip gitti.Nispeten Adana daha kucuk,istesem hemen bulurum ama gerek varmi? Elimde arac kamerasiyla cekilmis plakasi tamamen acik sekilde hem sesli hemde goruntulu kaydi var.Neye yararki,insanlar adam olduruyor elimi kolunu sallayarak cikiyorlar.Bana biri kufur etmis kimin umrunda,kendi adaletininkendin ararsanda sen suclu oluyorsun.Videoyu upload ederm bir ara

onat
19-02-2015, 15:37
emre kardeşim konunu baltalamak istemem ama benimde aradığım bi p.ç var. beysukent angora o lokasyonda chp 19 plakalı audi a6 aracı arıyorum. vekil olduğunu tahmin ediyorum. bulan gören adresi bilen olursa lütfen bana pm atsın.

SekoLive
19-02-2015, 15:40
emre kardeşim konunu baltalamak istemem ama benimde aradığım bi p.ç var. beysukent angora o lokasyonda chp 19 plakalı audi a6 aracı arıyorum. vekil olduğunu tahmin ediyorum. bulan gören adresi bilen olursa lütfen bana pm atsın.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/138647/CHP_Kadin_Kollari_Genel_Baskani_kaza_gecirdi.html

belki yardımcı olabilir

imprezaWRC
19-02-2015, 15:43
Bence şu ara kimseye bulaşmamakta fayda var; memleket akıllıya hasret kıvama geldi.

onat
19-02-2015, 15:44
haberdeki isimlere baktım ama aradığım değil. 2 kişilerdi zaten tahmini olarak baba oğul. haberdeki vekile de benziyordu ama yaşlısıydı bunun.

Volkann
19-02-2015, 15:55
Abi gözünüzü seveyim boşverin sabır çekin unutun millet elma keser gibi insan kesiyor.

Vlkn-fb
19-02-2015, 16:02
Cahil adama laf söz anlatamassın gercekten herkese ızın verseler arkasında bırakacak kımsesı olmasa herkes kusanır gıder ama memleketın b..ku çıkmış görmezden gelmek bazen daha yararımıza evet zorumuza gidebilir ama insan hayatının kararması 0.25krş geçmiş olsun allah bütün burdaki arkadaşlarıma sabır versin allaha havale edin cahile kılıç kuşanır misali ne savaş açabilirsin ne laf anlatabilirsin..

erhann
19-02-2015, 16:20
Memlekette anası mikilecek o kadar cok adam varda, işte cirkefi üzerimize bulaştrmayalım deyip gecıyoruz

Ome_RS
19-02-2015, 16:26
Adam dükkan camına kar geldi diye çıkıp milleti bıçaklıyor. Hiç gereği yok bence böyle atraksiyonlara

rebel
19-02-2015, 16:31
tüm forum eminim bir kerede olsa yaşamış yada tanık olmuştur. Yanındayken anana bacına sevgline yada karına taciz edene denk gelmiştir. ALLAHINDAN BUL BETER OL diceksin. memlekette ''ne bakıyon lan'' deyip adam öldürenimi ararsın , basit bi mevzudan öldürüsiye dövülüp ölüme terkedilenimi... bunlar olan şeyler artık kimse boş gezmiyor. Geçenlerde 30 yaşında arkadaşım kocaman adam 12 yaşındaki çocuktan götüne bıçak yedi.Velet para istiyo (tinerci) buda vermiyo dönüp gidiyo . Sen arkasından koştur kalçaya tak bide kaç. göğsünede gelip tek darbeyle ölebilirdi dimi? Çocuk nerde ? YOK! Ceza aldımı HAYIR :D böyle gevşek bi ülkede gözünü kapatıp allaha sığıncan. Yoksa ya mezara ya hapise girersin.

geçmiş olsun. he deyip geçelim.nekadar zor olsada allah herkesin yardımcısı olsun özellikle trafikte. Bazen cinnet geçircem diye korkuyorum. Ya birine zarar vercem ya biri bana. Böyle durumda kenarı çekip arabadan iniyorum 2 dk hava alıyorum. Tavsiye ederim arkadaşlar

rahatsız
19-02-2015, 16:41
sakin olmak lazım. benim esime de terbiyesizlik yapmıstı gerizekalının teki, sigorta sirketinden adresini buldum, telefonla aradım "abi kusura bakma, binlerce kez özür dilerim ablamızdan, sinirliydim" diyor. eeeeee ibne, o zaman agzından cıkanı kulagın duysun.
tabi alttan alan adama da gider yapamıyorsun.

nacizane önerim: hic bulasma, ibneyi adam yerine koyarlar cezasını yatarsın.

sasırıyorum kardesim, bunlar hic mi aile nedir bilmiyorlar.

Kadyr
19-02-2015, 19:34
bısıler yapıcaksanızda onerı vereyım araca dolus bes kısı trafıkte kuytu bır yerde onun suclu olacagı bır pozısyonda ınıp dov yoksa onun dısında bırsey yapmaya degmez. sılah ceker sonra canınınzdan olursunuz bılsekkı yumruk yumruga olcak ona hepımız varız. en fazla dayagı yıyıp oturursun

MEGFB
19-02-2015, 19:39
ankaralı konyalı değilim konyada yaşıyorum ankaraya çok gitmişliğim var ankarada çok yobaz öküzvb başıboş dolanıyor cidden konya daha nezih isterseniz polise verin

EMRE KAAN
20-02-2015, 16:52
arkadaşlar herkese duruma olan yaklaşımından ve tavrından dolayı teşekkür ediyorum.bi anlık öfke sinirin nelere yol açtığını çok iyi bilerek bu seferlik durumu uzatmıyarak davamdan vazgeçiyorum.daha önceki durumları göz önünde bulundurursak bana hiç bir şey getirmiyeceği gerçek.tek sıkıntım bu haftalarda kadına yönelik tavrın,tutumların beni derinden etkilemesi.....
herkese tekrardan teşekkür ediyorum.sakinim içimden yumruğumu sıkmak bile gelmiyor bu insanlar için .......

MertSerhanÖ.
20-02-2015, 17:34
Emre hocam valla konuyu daha yeni görüyorum ya geçmiş olsun.Kendini bilmez densizler,haysiyetsizler karaktersiz şeref yoksunu insan çok arttı.Belki olay anında tepki verebilirdin haklı olarak ama üstünden zaman geçtikten sonra hiç bulaşmamak en iyisi.Doğru bir hareket yapmışssın.Ülke çok bozuk manyağın teki çıkar korkağın teki çıkar zarar verir Allah korusun eşin çok daha fazla üzülür.Kimseyi takmayın aranızda ki ilişkiyi kıskanıyorum vaşla ne yalan söyliyim:)) Maşallah Allah ayırmasın sizi.