PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turbo İntegra vs EYS saxo

Eray Yümsel
10-10-2008, 02:05
çakal selim önce basıyo ama yemezzzz :D

http://videos.streetfire.net/video/Integra-Turbo-VTS_189370.htm

imhotep
10-10-2008, 08:26
selim yine iyi yurumus. masallah

mmustu
10-10-2008, 08:45
ahaha onun ömrü 3'ün sonuna kadar kanka (selimim kızma sakın )

mr.korhan
10-10-2008, 09:47
yaw ne adamsın Eray benim videomu ne zaman sen ekledin siteye yaw :)..
bi baktım ulan turbo integra ve eys yazıyor.. kim acaba bu dedim turbo ?..
genelde videoları forumlara eklemek istemiyorum polemik doğmamasından dolayı.
EYS nin maşşallahı var evet güzel yürüyor..

Bu arada integra 2 kişi,eys tek kişi..
integra 18 jant çeviriyor ve birazda geç basıyor..:o

Ama herşeye rağmen EYS atmosferik olarak başarılı bir setup olduğunu gösteriyor..
selimede çok teşekkür ederim,,ikimizde zevk aldık, keyfimizi çıkarttık...

Yorumlar Seviyeli olursa sevinirim.

TURBO CİVİC
10-10-2008, 18:44
masallah kazasız belasız bol boostlu gunler

yusufbatırel
10-10-2008, 19:43
benım konum acılmıs 200sx ıntergaturbo dıye aynı kısı tarafından konusmayayım dedım ama gene dayanamadım.1 cısı ben o gece 1 degıl 2 kısıydım arabada 2 sı 1 bar degıl 0.5 bar basıyordum 3 su ucuncu vıtese aldıgımda aradakı boyları bız arabada halılle sayamıyorduk 4 de arabada bır yıgılma oluyordu oda buyuk ıhtımalle headers takıldıktan sonra arabanın fakırde kaldıgını ıcın wıdeband ayarı yapılması gerek korhanda onlıne'ken duruma acıklık getıreyımde kafasına gore yorum yapmasın kımse o vıdeoda basmadık bız.cumartesı tekrar bı vıdeo cekelım korhan ozaman anlasılır neyın ne oldugu.eray bak sana soluyorum kımseyı gaza getırme getırceksen once buyuklerıne saygılı olmayı ogren kımsenın ne malıyla ne sahsıyla dalga gecme elalemın herkonusuna her mesajına verılcek bır cevabın var ama kendınde bı numara yok oturmusun o 2 metre kare odanda elınde lepton yazıp cızıyorsun sana sozum su ben arabama para harcıyorum ve elımden geldıgı kadarda kendımı gelıstırmeye calısıyorum.cıkıp denıyorum her hafta arabamı test edıyorum kımseyede gıder yapmıyorum.hele hele ortalıgı karıstırmak ıcın hıc bızaman mesaj yazmadım ben ne yazdıysam sapına kadarda dogrudur.ben bu sıteye aman ınsanlar sole yuruyor bole yuruyor dıe gırmıyorum bunca zamandır ben dost bırıktırıyorum paylasıyorum.

senna
10-10-2008, 19:50
benım konum acılmıs 200sx ıntergaturbo dıye aynı kısı tarafından konusmayayım dedım ama gene dayanamadım.1 cısı ben o gece 1 degıl 2 kısıydım arabada 2 sı 1 bar degıl 0.5 bar basıyordum 3 su ucuncu vıtese aldıgımda aradakı boyları bız arabada halılle sayamıyorduk 4 de arabada bır yıgılma oluyordu oda buyuk ıhtımalle headers takıldıktan sonra arabanın fakırde kaldıgını ıcın wıdeband ayarı yapılması gerek korhanda onlıne'ken duruma acıklık getıreyımde kafasına gore yorum yapmasın kımse o vıdeoda basmadık bız.cumartesı tekrar bı vıdeo cekelım korhan ozaman anlasılır neyın ne oldugu.eray bak sana soluyorum kımseyı gaza getırme getırceksen once buyuklerıne saygılı olmayı ogren kımsenın ne malıyla ne sahsıyla dalga gecme elalemın herkonusuna her mesajına verılcek bır cevabın var ama kendınde bı numara yok oturmusun o 2 metre kare odanda elınde lepton yazıp cızıyorsun sana sozum su ben arabama para harcıyorum ve elımden geldıgı kadarda kendımı gelıstırmeye calısıyorum.cıkıp denıyorum her hafta arabamı test edıyorum kımseyede gıder yapmıyorum.hele hele ortalıgı karıstırmak ıcın hıc bızaman mesaj yazmadım ben ne yazdıysam sapına kadarda dogrudur.ben bu sıteye aman ınsanlar sole yuruyor bole yuruyor dıe gırmıyorum bunca zamandır ben dost bırıktırıyorum paylasıyorum.

birincisi bu postun yeri burası değil konuşulacak konu varsa özelden halledin yada yeniden konu açın

ikincisi diğer konudada geçmiş geçilmiş sildirmek yerine oraya yazabilirdiniz bu yazdklarınızı ayrıca videolardada zaten hakaret yada başka birşey yok geçen geçilir geçen geçer yazılacak şeyler yazılır bu kadar basit büyütmeye gerek yok olmadı yeniden denersiniz olur biter

bu konu için mesaj atıcaksanız atmayın uızamasın lütfen

H22Power
10-10-2008, 20:00
gt30 lu i arabanın daha ii gitmesini beklerdim fakat basıncı şuan az açıldığında hariklr yaratacaktır maaşallah.....

mr.korhan
10-10-2008, 20:06
Benim online olmamı beklemene gerek yokki yusuf aga..
Ben silinen konudada yazmıştım ayrıca..bir kaç denememiz daha var yusuf agayla 1 ve 2 de 3boy atıyor,,ben 4 te yakalayıp geçiyorum demiştim..ama işte o konu silindi :)
seninle deneyeceğimiz bir hafta önceden bu forumda belliydi zaten kimse için sürpriz olmamıştır ama orada da yazmıştım bu işler keyf işidir..dostlar ve arkadaşlar çıkarlar keyfine bazı şeyler yaparlar..bowling oynamak kadar hoş ve masum bir olaydır bence bu tarz şeyler...
erayla aranızdaki husumeti bilmem ve karışmamda..karışmamda doğru olmaz..ama seninle aramız bozulmaz..yusuf aga
haçan elbet birCün penu sx te geçer da dert etmeyun ha oni :p

ibrahim
10-10-2008, 20:20
selim klasiklerinden :) biridaha önde basmayı sever kerata

yusufbatırel
10-10-2008, 20:22
korhan bugun msn de soledım sana kardesım benım kımseyle bı husumetım olmaz.yazdıgımda bı eksık bı fazla varsa soleyın.ben sımdı soruyorum kanka wıdeband ayarı bıttıkten sonra 1 barda ne olcak denesek aramıza nıfak gırmez bız bırız bırbırımızı bılırız

mr.korhan
10-10-2008, 20:54
sen 1 barken ben seninle denememki kafayımı yedim ben :)
ula dua et oni benda pir para çıkmayayum ha oni :rolleyes:

M3CSL
11-10-2008, 00:30
ben beendım saxonun gidişi maşallah.. tek kısıde etkılemstır tabı orası ayrı:)