PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araç kaza hakkında bilgi

brs852
25-02-2015, 13:03
2-3 ay önce aracımıza süper lig'de futbol oynayan bir futbolcunun eşi çarptı şoka girdi ağlamaya falan başladı rapor tutmaya gerek olmadığını uçağa yetişmesi gerektiğini aracı yaptırmamızı onun ödemesini yapacağını söyledi. Bu arada aracımızda ticari taksi bizde tamam deyip hanımı birde havaalanına kadar bıraktık. O günden beri arıyoruz telefona çıkan yok numarayı engellemiş bir kere çalıyor meşgule düşüyor whatsapp'tan yazıyoruz okuyor sonrasında engelliyor. Bizim bu parayı alma ihtimalimiz var mı haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum. Rakam ise öle milyarlar falanda değil sadece 750 TL ama bana koyan salak yerine konulmak telefonlara çıkılmaması vs.

dahan
25-02-2015, 13:15
Acaba kadın rolmü yaptıki,kocasına ulaşılabilir adam okeylerse sorun cözülür yok ben öle birini tanımıyom derse bence yapacak bişi yok gibi

ibozum
25-02-2015, 13:16
Her hangi yazılı kayıtlı bir belge yoksa, tamamen karşı tarafın inisiyatifde bir durum.. Her hangi bir zorunluluğu yada yaptırımı olacağını zannetmiyorum..
Kamera kayıtları felan desek ancak o zamanda siz konuşuyor anlaşıyorsunuz olarak gözükecek, o yüzden maalesef..

brs852
25-02-2015, 13:17
Acaba kadın rolmü yaptıki,kocasına ulaşılabilir adam okeylerse sorun cözülür yok ben öle birini tanımıyom derse bence yapacak bişi yok gibi

yok rol yapmamış hakikatten evliler instagram vs gözüküyor

brs852
25-02-2015, 13:18
Her hangi yazılı kayıtlı bir belge yoksa, tamamen karşı tarafın inisiyatifde bir durum.. Her hangi bir zorunluluğu yada yaptırımı olacağını zannetmiyorum..
Kamera kayıtları felan desek ancak o zamanda siz konuşuyor anlaşıyorsunuz olarak gözükecek, o yüzden maalesef..

bende pek sanmıyorum da belki bir yolu vardır diye sormak istedim

sportwagon
25-02-2015, 13:19
Aynısı başıma geldi aracıma vuran Yeni Nesil kadın:) aramızda anlaşalım diyerek numarasını kartını verdi, ben aradığımda ise ne telefonu açmadı hatta beni başka birine aratarak ben avukatıyım lütfen müvekkilimi rahatsız etmeyin diye ihtar verdirdi:):) yerlermi yemezler..... Uğraşacak ne hevesim ne ruh halim vardı bir motorluktur gidiyor hem kadınında hem erkeğinde ben denize attım o parayı sende öyle yap nasıl olsa haktır bir gün gelir yerini bulur

brs852
25-02-2015, 13:20
Aynısı başıma geldi aracıma vuran Yeni Nesil kadın:) aramızda anlaşalım diyerek numarasını kartını verdi, ben aradığımda ise ne telefonu açmadı hatta beni başka birine aratarak ben avukatıyım lütfen müvekkilimi rahatsız etmeyin diye ihtar verdirdi:):) yerlermi yemezler..... Uğraşacak ne hevesim ne ruh halim vardı bir motorluktur gidiyor hem kadınında hem erkeğinde ben denize attım o parayı sende öyle yap nasıl olsa haktır bir gün gelir yerini bulur

kesinlikle elbet birinden çıkacak ama çıkmasa bile öbür dünyada karşıma gelecek...

AdemAr
25-02-2015, 13:23
büyük bi takımda oynayan futbolcuysa eğer medyaya ulas bi sekilde fotoğraf vs. varsa onlar için mis gibi haber malzemesi :)

dahan
25-02-2015, 13:24
Bu tür olaylar insana tecrübe kazandırıyo.kardeşimin aracina carpmışlar 2000 tl masraf adam ben tamirciyim yarin suraya getir halledek demis patakülleye getirmişler.adrese bi gidiyo kimse yok

brs852
25-02-2015, 13:25
büyük bi takımda oynayan futbolcuysa eğer medyaya ulas bi sekilde fotoğraf vs. varsa onlar için mis gibi haber malzemesi :)

haberlere yansıcak diye ben utanırım o utanmaz valla :D

brs852
25-02-2015, 13:26
Bu tür olaylar insana tecrübe kazandırıyo.kardeşimin aracina carpmışlar 2000 tl masraf adam ben tamirciyim yarin suraya getir halledek demis patakülleye getirmişler.adrese bi gidiyo kimse yok

kesinlikle tecrübe ağlayıp zırlamasa yine bırakmazdık insanın boş bir anı oluyor işte

dahan
25-02-2015, 13:36
Hıncal ulucun yada erman toroglunun tanıdıg olaydın fazlasıyla alırdın:DD

brs852
25-02-2015, 13:39
Hıncal ulucun yada erman toroglunun tanıdıg olaydın fazlasıyla alırdın:DD

250 lira ver istediğin haberi yapıyor zaten gazeteler :D

nakayama
25-02-2015, 13:46
hangi futbolcunun eşi bu merak ettim :D

turboman
25-02-2015, 13:48
siz siz olun böyle dalaverelere kanmayın benimde başıma böyle bi olay geldi en sonunda karşı tarafı güzelbi dayak atarak paramızı fazlasıyla almıştık enayi yerine koyulacağıma döverim paşa paşa cezası neyse cekerim sizede geçmiş olsun umarım bu yollara başvurmadan halledersiniz.

brs852
25-02-2015, 13:49
siz siz olun böyle dalaverelere kanmayın benimde başıma böyle bi olay geldi en sonunda karşı tarafı güzelbi dayak atarak paramızı fazlasıyla almıştık enayi yerine koyulacağıma döverim paşa paşa cezası neyse cekerim sizede geçmiş olsun umarım bu yollara başvurmadan halledersiniz.

ben kendisini rezil etmek için her yola başvurmayı düşünüyorum sadece

dahan
25-02-2015, 13:56
Her adamın da cevresi vs yada kavgacı yapısı olmuyo biraz geniş düşünmek lazım,ne yani kadını yalalayınca dövsünmü

brs852
25-02-2015, 13:58
Her adamın da cevresi vs yada kavgacı yapısı olmuyo biraz geniş düşünmek lazım,ne yani kadını yalalayınca dövsünmü

içimden geçenleri söyleyince ben rahatlıyorum dövmek olmaz bana ters :D

Emre Ekrem
25-02-2015, 14:02
Kazadan sonra fotoğraf çektiyseniz eşine ulaşmaya çalışın belki eşi size çarpan bayandan daha vicdanlıdır.

Sadık Özyer
25-02-2015, 14:03
Acıma yetime .

BurakOzdemir
25-02-2015, 14:05
işte bunlar böyle futbolcu oldu :p:p:p:p:p:p

turboman
25-02-2015, 14:07
Her adamın da cevresi vs yada kavgacı yapısı olmuyo biraz geniş düşünmek lazım,ne yani kadını yalalayınca dövsünmükusura bakmada ben geniş düşünemem elin karısı bana zarar vercek bide enayi yerine koyacak ha ben git karıyı döv demiyorum kadına el kalkmaz ama bende ona bi kız arkadaş gönderirim saçını başını yolar buda yeter :D

sweap07
25-02-2015, 14:09
medyaya malzeme bunlar ugrasın abı

brs852
25-02-2015, 14:14
Medya başkan teknik heyet takım arkadaşları hepsine ulaşmaya çalışacağım

B.Battal
25-02-2015, 14:36
Birilerine ulaşıp haber yaptırsan çıkar yüzsüz gibi biz 750 liralık adam mıyız falan derler utanmadan bir de.

Bence eşine ulaş illa ki ulaşırsın durumu izah et zaten haberdardır değilse bile en azından elinde bir fotograf falan varsa kazaya dair onu gösterirsin.

MehmeT.
25-02-2015, 14:43
Bir de üstüne iyilik yapıp havalimanına bırakmışsınız.. Böyle yapılan iyiliği suistimal edenleri görünce ayar oluyorum :) İnşallah zararınızı karşılarlar yoksa yatacak yerleri yok bunların...

brs852
25-02-2015, 14:44
Birilerine ulaşıp haber yaptırsan çıkar yüzsüz gibi biz 750 liralık adam mıyız falan derler utanmadan bir de.

Bence eşine ulaş illa ki ulaşırsın durumu izah et zaten haberdardır değilse bile en azından elinde bir fotograf falan varsa kazaya dair onu gösterirsin.

ulaşmaya çalışıyorum işte bakalım inşallah sonuç alırız

impreza_can
25-02-2015, 14:47
Kazayı yaptığın gün,saat ve tam kaza adresini biliyorsanız hangi Polis merkezinin sorumluluk alanına giriyor ise gidin konuyu anlatın ve şahıstan şikayetçi olun.Görevliler bu bayanı bulur gerekli işlemleri yapar evraklarından birer nüsha alır ve size verir. Sizde bu evrak kopyaları ve vermiş olduğunuz ifade ile gider karşı tarafın sigortasından aracınızı yaptırırsınız.Tek mantıklı ve hızlı çözüm budur.Haklı iken haksız duruma düşmeyin.

brs852
25-02-2015, 14:57
Kazayı yaptığın gün,saat ve tam kaza adresini biliyorsanız hangi Polis merkezinin sorumluluk alanına giriyor ise gidin konuyu anlatın ve şahıstan şikayetçi olun.Görevliler bu bayanı bulur gerekli işlemleri yapar evraklarından birer nüsha alır ve size verir. Sizde bu evrak kopyaları ve vermiş olduğunuz ifade ile gider karşı tarafın sigortasından aracınızı yaptırırsınız.Tek mantıklı ve hızlı çözüm budur.Haklı iken haksız duruma düşmeyin.

ama üzerinden çok zaman geçti 2-3 ay oldu sorun olur mu ki

chatlaxs
25-02-2015, 15:05
plakası varsa yazın tramerden bakalım sigortacısyla görüşür, şikayetçi olacağınızı falan söylerseniz durum değişir belki

ErkanCanS
25-02-2015, 15:05
Bu futbol camiasından birini rezil etmek istiyorsan tek adres var.Beyaz Futbol :D Ertem Şener veya Ahmet Çakıra sosyal medyadan kolayca ulaşabilirsin.Futbolcu adı sanı duyulmuş futbolcuysa onlar seni bulur zaten sonra

ErkanCanS
25-02-2015, 15:06
Edit : Ahmet Çakar olacaktı :)

impreza_can
25-02-2015, 15:11
ama üzerinden çok zaman geçti 2-3 ay oldu sorun olur mu ki

Özelden anlattığım gibi yap git şikayetçi ol...Söke söke emniyete gider ifade verir.Fatura,kaza resimleri yanında olsun.

brs852
25-02-2015, 15:12
plakası varsa yazın tramerden bakalım sigortacısyla görüşür, şikayetçi olacağınızı falan söylerseniz durum değişir belki

aracı elden çıkarmışlar şuan bu işi çözecek tek kişi ahmet çakar ve beyaz tv ekibi :)

BosphorusBoys
25-02-2015, 15:31
alamazsın hiçbir şekilde rapor olmadan..
geçmiş olsun ne olursa olsun bırakmamalıydın aslında

barakuda26
25-02-2015, 16:11
Ertem Şener ve Ahmet Çakara twitter üzerinden kolay ulaşım sağlayabilirsiniz ama pek bişey çıkacağınıda sanmam açıkcası

AdemAr
25-02-2015, 16:24
futbolcunun adı nedir ? belki tanıdık çıkar :D

brs852
25-02-2015, 16:42
Sivasspordan biri diyelim ismini simdilik desifre etmeyelim varsa tanidigi olan yardimci olabilecek olan yardimlarini beklerim

erhanarici18
25-02-2015, 17:11
abi bu saaten sonra bişey alınmazda işi gırgıra şamataya taş..ğa almak istiyosan çok seçenek var

HaKo
25-02-2015, 17:13
en fazla buradan ifşa edersin 2-3 ay olsun. Millette hiç ar namus utanma kalmamış gerçekten pes..

brs852
25-02-2015, 17:39
instagramdan direct mesaj'dan konuştuk eşiyle ben aylarca aradım dedi sonra hesap no verdim engelledi ya bu nasıl bir karaktersizliktir nasıl rezil edebilirim bunları bütün fikir önerilere açığım.

mert_can 41
25-02-2015, 17:48
İsmiyle internet sitelerine konu açın haber ajanslarını arayıp durumu anlatın rezil etmenin en kolay yolu

brs852
25-02-2015, 17:51
İsmiyle internet sitelerine konu açın haber ajanslarını arayıp durumu anlatın rezil etmenin en kolay yolu

sivas yerel basının hepsine mail atacğım kulüp dahil

brs852
25-02-2015, 17:56
konuları hangi sitelere açabilirim acaba ismiyle ?

brs852
25-02-2015, 18:11
bu ay vergi ayım çok sıkıştım öyle bir beddua çıktı ki ağzımdan allahım sen içimi biliyorsun diyorum gülüp geçiyorum :D

_Emre_
25-02-2015, 18:31
Futbolcu arkadaş foruma üye çıkarsa şaşırmam :D

i-vtec07
25-02-2015, 19:08
abi ismini söyleyin bence. yaptığı karektersizlik çıkar nasıl olsa bi şekilde .

Sert@ç
25-02-2015, 19:20
Bence hata sizde kazadan sonraki gün şikayet etmeniz lazımdı
Hatta arabanın hasar tamiri süresince yattı parasıda alırdınız
Şahsen böyle durumda isim açıklama en iyisi yada en kolayı foto varsa o futbolcuya tweet ve instagramdan fotoğraf atın zaten size ulaşmak zorunda kalcaklardır

SekoLive
25-02-2015, 19:27
Çare sergen yalçın

mert_can 41
25-02-2015, 19:34
konuları hangi sitelere açabilirim acaba ismiyle ?

donanım habere falan futbolcunun ismiyle açarsanız büyük sitelere adını yazdığında karşısına çıkar tabi dava açma ihtimalide var bir avukata danışıp yapılmasında fayda var ya paranızı verir yada dava açıp kaldırtmaya çalışır iki ihtimali var ama en son çare yapılır etkilide olabilir birde bir önceki postada denildiği gibi sergen yalçına ulaşmakta fayda var

brs852
26-02-2015, 09:54
ya başımın gözümün sadakası olsun 750 lira için kendimi rezil edemem ya ben utanırım o utanmaz

brs852
26-02-2015, 09:58
Bence hata sizde kazadan sonraki gün şikayet etmeniz lazımdı
Hatta arabanın hasar tamiri süresince yattı parasıda alırdınız
Şahsen böyle durumda isim açıklama en iyisi yada en kolayı foto varsa o futbolcuya tweet ve instagramdan fotoğraf atın zaten size ulaşmak zorunda kalcaklardır

hata bende en başta bırakmamam lazımdı zaten

delta0o
26-02-2015, 10:09
whatsapp tan yazdıklarınızı okuyor demıstınız yıne oraya yazın:bu olayları ınternet ortamında heryerde paylastım dıye.belkı panıkler gerı donus yapar

brs852
26-02-2015, 11:25
whatsapp tan yazdıklarınızı okuyor demıstınız yıne oraya yazın:bu olayları ınternet ortamında heryerde paylastım dıye.belkı panıkler gerı donus yapar

engellemiş whatsapp'tan artık görmüyor instagram'dan konuştuk oradan engelledi yani vermeye niyeti yok o yüzden çok büyük sakatlık yaşar inşallah

brs852
26-02-2015, 11:33
instagram'dan bir yazı hazırlayıp çocuğu etiketleyip paylaşsam kulüp başkanı hoca oyuncular vs. etiketlesem herhangi bir ceza vs alır mıyım

tylan
26-02-2015, 14:14
Beyaz futbolu arayın onlar da zaten boyle muhabbet ariyor ahmet cakar her türlü rezil eder :)

brs852
26-02-2015, 15:39
bir tane instagram adresi açtım bir yazı paylaşıp takımdan 1-2 kişiyi etiketledim hemen telefonum çaldı ben trafik şubeden arıyorum şahıs arkadaşım yaptığın terbiyesizlik falan dedi dedim olayı anlatim tarafsız olarak dinle ne yapmam gerektiğini sen söyle dedim sen resimleri kaldır orta yolu bulucam dedi numaramı vermiş akşam kendisi arayacakmış daha önceden yaptığım paylaşımlar vs elindeymiş hakaret davası falan açabilirmiş parayı ödicekmiş uyuz olmuş ödemicekmiş vs dedi akşam kendisiyle konuşur detayları paylaşırım.

Kahn23
26-02-2015, 15:41
bir tane instagram adresi açtım bir yazı paylaşıp takımdan 1-2 kişiyi etiketledim hemen telefonum çaldı ben trafik şubeden arıyorum şahıs arkadaşım yaptığın terbiyesizlik falan dedi dedim olayı anlatim tarafsız olarak dinle ne yapmam gerektiğini sen söyle dedim sen resimleri kaldır orta yolu bulucam dedi numaramı vermiş akşam kendisi arayacakmış daha önceden yaptığım paylaşımlar vs elindeymiş hakaret davası falan açabilirmiş parayı ödicekmiş uyuz olmuş ödemicekmiş vs dedi akşam kendisiyle konuşur detayları paylaşırım.

Trafik şubeden kimse aramaz ya !!

brs852
26-02-2015, 15:42
Trafik şubeden kimse aramaz ya !!

arkadaşıymış bizzat direk cep telefonumdan aradı

buristyle
26-02-2015, 15:43

Bilgileri alir almaz paylasin lütfen sabirsizlikla bekliyoruz :D

SekoLive
26-02-2015, 16:00

bizdende bi memur abi alsa telefonunu memur memura konussalar bakalm adam gerçekden trafikcimi

meLaNchoLic
26-02-2015, 16:02
dolduruşa kandırışa gelmeyin.. bir kere katekulliye getirmişler zaten.. trafik şubeden ne diye arıyosunki kendi arasın konuşsun de.. beni rahatsız ettiğin için ben seni şikayet edicem de üst rütbelerden tanıdıklarım var de bul bir iki tane rütbeli ver onların isimlerini bir daha karışırsan o kişilere ileticem vs. de trafikci arkadaşıda olsa çıkar aradan, tecrübeyle sabit :D kendisi aradığında da elimde belgelerim var medyaya malzeme yapsam sizden alacağımdan daha fazla para alırım haber değeri olarak de :)

brs852
26-02-2015, 16:06
bizdende bi memur abi alsa telefonunu memur memura konussalar bakalm adam gerçekden trafikcimi

ahhh keşke biriside öyle bir şey dese ya anlayamıyorum gerçekten trafikçi mi hangi şubeydin sen diyorum bir yer söylüyor oraya gel ben oradayım diyor :D

brs852
26-02-2015, 16:09
yada İstanbul Bakırköy'de bir yere çağırıyor beni bir polis abim müsait bir anında gel beraber gidelim dese basıp gitsek çok iyi olur

meLaNchoLic
26-02-2015, 16:11
orası beni bağlamaz hangi şubeye bağlısın adın soyadın ne onu söyle bakim de... yada ara 155 i bu numaradan polis oldugunu söyleyip arayan var doğrumudur de :D

brs852
26-02-2015, 16:13
orası beni bağlamaz hangi şubeye bağlısın adın soyadın ne onu söyle bakim de... yada ara 155 i bu numaradan polis oldugunu söyleyip arayan var doğrumudur de :D

yok ya bizzat yüz yüze görüşüp derdin ne desek daha iyi olur çünkü beni ezmeye çalışacaklar polis olsun yada olmasın adam bana telefonda verecekmiş ama uyuz olmuş artık vermeyecekmiş diyor ya :D

oğuz
26-02-2015, 16:15
kaldırmasaydın paylaşımları.bu kadar zaman bekledim verın parayı kaldırayım.hem suçlu hem guclu

meLaNchoLic
26-02-2015, 16:16
telefonuna konuşmaları kaydedicek bi app yükle... konusmaları kaydet can sıkıcı bi durumda bunlarıda kayıt ettim diye sen öne geç ;)

mody
26-02-2015, 16:18
instagram adresini verirsen bizde bakalım paylaşıma

buristyle
26-02-2015, 16:20
telefonuna konuşmaları kaydedicek bi app yükle... konusmaları kaydet can sıkıcı bi durumda bunlarıda kayıt ettim diye sen öne geç ;)

Iphone icin varmi öyle app?

gokayy
26-02-2015, 16:23

Cok fazla bilgi sahibi olmamakla birlikte, karşı tarafı keyfi kayda alıp kullanmak suç oluyor

meLaNchoLic
26-02-2015, 16:29
androidde vardı adını hatırlamıyorum ama iphone için bildiğim yok şuan bakmak lazım store da...

keyfi kayıt olmuyor içerikde tehdit vs şeylerde olduğu zaman gayet güzel kanıt olarak kullanılabilir.. başka iki kişinin konuşmasını sen dinlesen veya kaydetsen suç olur ama kendi konuşmanı kaydediyo olman kimseyi bağlamaz..

brs852
26-02-2015, 16:29
aynen kayda almak suç haklıyken haksız duruma düşmek istemem adam akşam arayacakmış arayana kadar kaldırdım aramazsa tekrar koyacağımı söyledim

Muharrem C.80
26-02-2015, 16:43
İsmini neden hala gizli tutuyorsun? Admlar seni sindirmeye çalıştığına göre düzgün adam değiller, onların anladığı dilden oynamak lazım.

brs852
26-02-2015, 16:45
İsmini neden hala gizli tutuyorsun? Admlar seni sindirmeye çalıştığına göre düzgün adam değiller, onların anladığı dilden oynamak lazım.

1-2 yere danıştım cevap bekliyorum durduk yere başım ağrımasın istiyorum

Dragger
26-02-2015, 17:26
Yahu kardeşim tamam anladık iyi niyetli, düzgün birisin de her söylenene neden itibar ediyorsun?

Arayan polise numaranızı 155e bildiriyorum, siz ne alaka beni arayıp oraya buraya çağırıyorsunuz, rahatsız ediyorsunuz deseydin ya...

Elinde instagram direct mesajları, whatsapp konuşmaları ve kazaya ait fotoğraflar varsa emniyete şikayette bulun, oynadığı kulübe, anahaber ve magazin programlarına gönder paşa paşa alırsın paranı...

Sakın gidip birileriyle biryerde buluşma, başına bela alma.

brs852
26-02-2015, 17:32
Yahu kardeşim tamam anladık iyi niyetli, düzgün birisin de her söylenene neden itibar ediyorsun?

Arayan polise numaranızı 155e bildiriyorum, siz ne alaka beni arayıp oraya buraya çağırıyorsunuz, rahatsız ediyorsunuz deseydin ya...

Elinde instagram direct mesajları, whatsapp konuşmaları ve kazaya ait fotoğraflar varsa emniyete şikayette bulun, oynadığı kulübe, anahaber ve magazin programlarına gönder paşa paşa alırsın paranı...

Sakın gidip birileriyle biryerde buluşma, başına bela alma.

ya abi bende zaten tek başıma gitmek istemiyorum bunlar çökücekler ezip susturmak istiyorlar tek gidersem arkadaş çevresiyle gideyim diyorum ters bir şey söyleseler takarlar bıçağı bizimkiler alırız durduk yere başımıza belayı o yüzden ben buradan bir polis yakını olan varsa onunla ziyaret etmek istiyorum

meLaNchoLic
26-02-2015, 17:45
hic ugrasma bulusma yoluna gitme.. medyaya reklam edicem de.. bulusunca haksiz konuma dusebilecegin durumlar ortaya cikabilir.. hesap numarami vereyim parami gonderin de yada tv den izlersiniz de kapat konuyu

meLaNchoLic
26-02-2015, 17:47
ah benim basima gelicek boyle somururum valla :D

4 yil once arkadasin motoruyla giderken basimiza geldi 50tl lik masraf icin daha sonra 500tl aldik..
birindede emniyet amirinin karisi carpti devirdi motoru hic msraf yokken 100 tl aldik..

brs852
26-02-2015, 17:58
ya ben adama 750 lira tuttu aracım 2 gün yattı diyorum bana ne yaptın ya sanki ferrari yaptırdın diyo sanki biz 100 liralık şeyi fazla gösteriyoruz

meLaNchoLic
26-02-2015, 18:10
haber degeri daha fazla vallahi :D

brs852
26-02-2015, 18:29
haber degeri daha fazla vallahi :D

hahaha sosyal medyada paylaşmak suç değilse yandılar :D