PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 5s space gray boya soyulması

Cem.B
28-02-2015, 12:59
yaklaşık 16-17 aydır telefonu kullanıyorum ve hiçbir darbesi yok ama yanda ve arkada boyaları soyuluyor altında beyaz renk çıkıyor gri yerlerin başına gelen varmı ? servise götürücemde emsal bir durum varsa ona göre konuşurum diye buryada yazaym dedim :)

başına gelen varsa yazarsa sevinirim.

teşekkürler...

meLaNchoLic
28-02-2015, 13:15
darbe çizik vs olmadıgı halde soyulma varsa garantiye gönder gitsin değişim yaparlar diye tahmin ediyorum.. biz en ufak şeyde gönderiyoruz ekranı sarardı tuşu basmıyo vs. vs. 3 kez gönderdik 3 üde sıfır geldi :)

Grimlord
28-02-2015, 13:18
benim 4si de garantiye göndermiştim,telefon %15 şarjda kapanıyodu açılmıyodu,meğer batarya bitmiş,o da garantiye girmiyormuş,kullanıcı hatasıymış (nası oluyosa :) ) benimkini hep jelatinle kullanmama ragmen kullanıma baglı cizikler yazmışlardı misal.
bunların yanında wifiden atıyor,çok ısınıyor diye 2 sorun daha belirttim,direk değişim yaptılar,bence sizde işinizi garantiye alın :D

fdoganb
28-02-2015, 18:12
İlk çıktığında almıştım space gray 5s. Çok şanssız çıktı kaç defa düşürdüm ettim ama ezikler dışında hiçbir soyulma yok. Sizinkinde bir problem var bence

oxygen
28-02-2015, 18:16
Kanka direk zorlu apple a götür. Çok anlayışlı bi ekipleri var, hemen yardımcı olurlar.

Ben senle takasladığımız ip5'i üst tuş çalışmıyor diye götürdüm ve randevu falan da almamıştım, hemen yardımcı olup 5 dakika da sıfır cihaz verip yolladılar beni.

stayfun
28-02-2015, 18:17
Abiler 5s arka kapagında çok ufak ezilme olmuş tam ortasında.Garantiside var servise yollasam sizce bir ücret talep ederler mi ?