PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 91 civic ef motordaki problemler :/

AdoneuS
07-03-2015, 18:55
Aracı aldıgımdan beri başıma gelmeyen dert kalmadı lanet olsunki aracımıda gerçekden seviyorum
aracım karburatorlu d14
yaklaşık 2 3 ay önce babam sübap vurmaya başladıgını söyledi çok az bişekildeydi şıkırtı dikkate almadım ve gazlamaya devam ettim şuanda ses baya şıkırtılı şekilde duyuluyo performans kaybı var yag kapagını açtıgımda üfleme sıkıntısı var internetten gelen tavsiye edilen yerlere gittim çok ciddi fiyat biçildi aldıgım ücret askeri ücretin altında oldugu için yaptıramıyorum çok ucuz fiyat verende var buseferde ben yanaşmak istemiyorum gerçekden güvenebilicegim benimde bütçemi çok fazla zorlamicak şekilde yaptırabilicegim biyer varmıdır ?

yakuza
07-03-2015, 19:15
peki aldığınızda subap ayarı yaptırmışmıydınız?

AdoneuS
07-03-2015, 19:16
peki aldığınızda subap ayarı yaptırmışmıydınız?
malesef :/ 1 senedir bende araba

civelek
07-03-2015, 19:34
mecbur bi subap ayarı yaptırıcaksın çok atla deve bir olay degilki herhangi bir ustada yapar. en kötü ölçüyü bilmez oda bişekilde bulunur yapılır bu şekilde kullanman inşaallah başka tahribatlar vermemiştir.

AdoneuS
07-03-2015, 20:29
anladım zeytinburnu çevresinde gösterebilicegim yer varmı acaba? aracı gözüm kapalı teslim edebilicegim güvenilir biyer varmıdır :D

Fatih
07-03-2015, 22:01
24 yaşındaki bit araç için normal sorunlar.
İllaki sorun olacak o yaştaki araçta.
Aracına iyi bak ki o da daha uzun yıllar sana hizmet etsin.

AdoneuS
07-03-2015, 22:40
24 yaşındaki bit araç için normal sorunlar.
İllaki sorun olacak o yaştaki araçta.
Aracına iyi bak ki o da daha uzun yıllar sana hizmet etsin.

inşallah bütün sorunlarını halledip senelerce kullanmayı düşünüyorum :D

yakuza
08-03-2015, 13:54
mecbur yaptıracaksın çok aman aman ahım şahım bi işlem değil 60 tl ye fln hallederler, subap şıkırdamaların ondan çekişin düşer yakıt artar liste böyle uzar gider, aracın yağ ve sıvı bakımlarınıda yaptır.
honda araçlarda subap otomatik ayarlamaz kendisini belirli dönemlerde subap ayarı ister