PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir tepecikte saçkıran problemini çözen berber hakkında bilgisi olan varmı ?

tevfix
09-03-2015, 11:38
Merhabalar 1.5 yıldır sackiran problemiyle bogusmaktayim. Kullandigim damlalar yaptirdigim igneler hicbiri fayda etmedi bi nebze duzelme var ama hala ciddi bi sonuc elde edebilmis degilim. Tepecikte kendi hazirladigi karismlarla bu problemi cozen bi berber varmis yeri nerdedir nedir ne degildir bilen varmi ?

cusse
09-03-2015, 11:42
Boşuna para vermeyin,tecrübeyle sabit kafadaki sıkıntıyı atmaz iseniz tamamen kurtulmanız imkansız,boşu boşuna jiletletmeyin kendinizi,geçmiş olsun...

murat-m
09-03-2015, 11:46
aşağı yukarı 1-1,5 yıl çektim en son bıktım bıraktım uğraşmayı... derken kendi kendine düzeldi. çok geçmiş olsun

aqustic
09-03-2015, 11:53
Benım halaoglunun kafaya askerdeyken bir arkadaşı jiletin ucunu ısıtıp saçkıran olan bölgeye o jiletle 2-3 yerden kanatmış.Sonra da o bölgeye sarımsagı ortadan ikiye bölünüp sürmüşler.Tamamen kapanmıştı ama yarası.

ozgurluk
09-03-2015, 11:59
Stresle alakasi var, kendini cok sikma , yoksa ne kullanirsan kullan bi faydasi olmaz

Kadyr
09-03-2015, 12:00
bende stres falan olmadan olmuştu bu olay. doktor serum bişiler verdi omu geçirdi bilmem ama berberim kanatığ sarımsak bastı öyle geçti çoğu berberde biliyordur herhalde

tevfix
09-03-2015, 12:07
Stres pek fazla yok ama sarimsakda denedim fayda alamadim. Jiletle kanatmayida pek denemek istemiyorum cunku ordaki sackoklerini öldürebiliyormuş tamamen. Şehir efsanesi gibi izmirde herkes bu berberi konuşuyor ama adresini bilen bulamadim daha.

murat89
09-03-2015, 12:52
bende 3 kere cıktı :) bundan 2 sene once hemde peşpeşe şuan yıne sıkıntılı donem gecırıyorum yıne cıktı.

size tavsıyem doktora ıgne yaptırın bu ıgne normalde 2 kere yapılıyor 2 hafta ara ıle ve bır serum ılac verıyolar aksamları oraya dokuyosun.
ılk basta bende diğer kişiler gibi jiletledim iğneledim sarımsak surdum ama hepsı aynı yola cıkıyor.sacın toparlanması en az 2 ay suruyor kısa surede tekrar yerıne gelmıyor bilginiz olsun

sercanışık
09-03-2015, 13:09
İstanbulda yaşayıpta saçkırandan kurtulmak isteyen varsa kesin çözüm niteliğinde bir yer tarif edebilirim.Bende dahil 5-6 kişiyi götürdüm hepsi çözüme kavuştu.Yurt dışından dahi gelenler var.

emrah-58
09-03-2015, 13:26
bakırköyde bir arkadaşım kuaför benim büyük bir bölgeyi halletti , kuru bir havlunun ucuyla saçkıranlı bölgeyi zımpara yapar gibi 5 dk felan çitiledi, sonra kanlanmaya başlayınca , sarımsagı yaklasık 10 dakika oraya yedirdi avucunun içiyle bastırarak ve ben 1 hafta sonra orada tekrar saçlarımı gördüğümde :) adama minnettar kaldım.. bu arada acısı ömre bedel böyle bir acı yok!

tevfix
09-03-2015, 16:09
Ya benim en çok korktuğum bu kanatma işi ordaki bölgeyi öldürüyormuş diyenler var bidaha hiç saç çıkmaz anlamında ? sizce bi tehlikesi varmıdır bu işlemin ?

cusse
09-03-2015, 16:40
Tehlikesi var tabi steril olmaz ise ordaki kök tamamen yok olabilir,benim kafamda yaklaşık 29 adet vardı mayın tarlası gibiydi kafa denemediğim ilaç,asit,doktor...vs. kalmadı en son pes ettim dünyasını satarım dedim saldım gitti kendi kendine düzelmeye başladı sarımsak özü ile yıkamaya başladım ve saçlarımı çok sık ve kısa kestirdim gürleşsin diye kendiliğinden iyleşti,tammen yok olmadı ama büyük ölçüde iyi oldu yaklaşık 3-4 yıl içinde hiç bir şey kalmadı...

Bu saçkıranın 2 türü var dişi ve erkek olanı eğer çoğalıyorsa dişidir ve ne kadar çok kafaya takarsanız buna paralel çoğalır hemen önlem alın,ve kendinizi rahatlatmaya çalışın kafanızdaki her neyse(hatun,iş,özlem,ölüm...vs.) pek düşünmemeye çalışın...Bu hastalığın tek iyi yanı yendiğiniz taktirde çelik gibi sinirlere sahip oluyorsunuz....

Yardımcı olabileceğim bir şey varsa seve seve yardımcı olurum...

Tekrardan geçmiş olsun....

bhb
09-03-2015, 16:57
sarımsağı tulbent gazlı bez gibi gecirgen bi bez içinde ezip uygula, ama cizmeden. Ben bi defa yaptım geçti.

GOKTAN
10-03-2015, 09:47
Gecen sene bende yasadim ***** bankaci olunca sinir stres basimizdan eksik olmuyo.igneli tedavi tek cozum arkadaslar hatta 2 kere ust ustede yapilabiliyo duruma gore.igneli tedaviden sobra rutin sabah aksam psovate losyon uygulayin ve dahada onemlisi yine o bolge icin minoxil losyon kullanin o bolgedeki kil koklerini canlandirmak ve beslemek icin.tum bunlarin yaninda medobiocomplex-e ilede takviyedederseniz cok kisa zamnda o bolgede tekrar tuylerin ve killarin ciktigini gorursunuz.