PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üniversite mezuniyet balosu mekan yardımı

dj ugurcan
16-03-2015, 11:48
herkese iyi forumlar,
konu başlığında da belirttiğim gibi mezuniyet balosu için mekan araştırıyorum. sakarya üniversitesi mezunları olacak fakat servisi olan arkadaşlarım var yani istanbul için ulaşım bizim için pek zor olmayacak. sakarya ve istanbul düşünmemin sebebi olabilecek yerleri kolayca ziyaret edip görebilme olanağımın olmasıdır. sizce önce akşam yemeği sonra eğlence yapabileceğimiz nereler mevcut. devlet üniversitesi olmasından dolayı kişi başı maximum ulaşım dahil 200 liraya çıkartmak istiyorum. görevi ben üstlendim sizinde fikirlerinizi almak istedim. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler..

fthdrn
16-03-2015, 11:57
Kaç kişilik bir organizasyondan bahsediyorsun. Ses sistemi, dj yi ayrı mı ayarlayacaksın yoksa gittiğin mekanın dahilinde mi olmasını istersin

dj ugurcan
16-03-2015, 12:00
aslında mekanın içerisinde olursa çok daha iyi olur. yaklaşık 30-35 kişi civarı. mezuniyet balosu organizasyonu yapan şirketler var. şimdi internetten buldum. onlarlada görüşmeyi düşünüyorum.

Volkann
16-03-2015, 12:00
Biz mezun olduğumuzda Sapancada Özkumda yapmıştık , gayette memnun kalmıştık güzel eğlenmiştik. Özkuma alternatif olarak , Green-Blue , SA-SA Harmanlık , Lale Otel olabilir.
Özkumu düşünürseniz Müdürü aile dostumuzdur aracı olarak beni söyleyebilir iyi fiyat iyi menü alabilirsiniz.

Volkann
16-03-2015, 12:03
sanırım postu aynı anda attık 30 35 kişiye mekan kapatcaklarını pek sanmıyorum , biz 120 kişiydik :)

dj ugurcan
16-03-2015, 12:11
onu diyorum ya :) aslında hem restaurantı hem gece kulübü olan bir mekan veya eğlendirecek canlı müzikli veya fasıllı bir mekanda olabilir aslında. okulun düzenleyeceği balonun haricinde kendimiz bir şeyler yapmak istiyoruz aslında biz

Evrenoz
16-03-2015, 12:28
Mezuniyet balosunu bilmem ama İStanbul'da bir çok otelin düğün fiyatları yemekli, sınırsız alkollü olarak 150 TL'nin altında.. Ayrıca oteller haricinde Yıldız Teknik Üniversitesi'nin hisarüstü tesisleri, hakimlerevi gibi yerler de uygun fiyatlı / yüksek verimli mekanlardır

edit: 30-35 kişi düşünüyormuşsun.. Bu kadar az kişi için yukarıda saydıklarım geçerli değil.. X bir clubtan 2-3 loca ayır, fasıl yapan bir mekanla konuş en mantıklısı o..

fthdrn
16-03-2015, 12:32
Bende o yüzden katılımcı sayısını sordum. x bir mekanı arayıp rezervasyon yaptırabillirsiniz. İstanbul için seçenek çok çok fazla.

DEA
16-03-2015, 12:46
Fikir olması adına - İstanbul Kültür Üniversitesi gecen sene su-ada da yaptı bu sene feriye de yapılacakmış. 200-250 tl arası kişi başı ücretleri

dj ugurcan
16-03-2015, 12:55
zaten organizasyon firmasının yönlendirdiği üç yerden birisi

SinanAdalı
16-03-2015, 19:32
Dostum kendi başınıza yapacaksanız güzel bi club'ten loca alın. Paşalar gibi eğlenirsiniz kanımca... İstanbul olacaksa club cıkısı birde ıslak yersiniz taksimde Öfff. :)

CRUEL
16-03-2015, 19:44
Size özel düzgün bi tekne kiralanarakda yapılabilir. Daha önce bir çok okulun mezuniyetini yapmıştık. Aşağıda en ufak teknemizin fotoğraflarından ekledim ilgilenirsen yardımcı olabilirim.

http://tekneorganizasyonu.com/images/album/tekneler/2/IGP7228.jpg
http://tekneorganizasyonu.com/images/album/tekneler/2/S8300231.jpg
http://tekneorganizasyonu.com/images/album/tekneler/2/S8300205.jpg

dj ugurcan
17-03-2015, 10:42
teşekkür ederim. açıkçası teken olayı ilgimi geçti. arkadaşlarımla paylaştıktan sonra irtibata geçebiliriz