PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bentley Continental GT ve Camaro RS / Bumlebee ve W12/

asit
22-03-2015, 16:07
Merhabalar son çekiminden görüntüleri sizinle paylaşmak istiyorum daha cok teaser ön fragman kıvamında bu videonun devamı gelicek :)

https://www.youtube.com/watch?v=Xod9STqgURI

Video izmir de çekilmiştir fakat araçların plakası yabancıdır

asit
22-03-2015, 21:17
Video çekimi hakkında ne düşünüyorsunz ? :)

AhmetKadir
23-03-2015, 08:41
montaj ve muzık konusunda ıyısın, cekım alanlarına bıraz cesıt kat bence. bı vıdeo da bırden fazla mekan olsun, arabalar cevreyolunda falan akarken, otoparktan cıkarken, ıc mekanlarından ısıklı guzel sahneler falan. bi de bu kadar sık vıdeo yukleme bırak bıraz oncekılerı sındırelım. sen de bu arada yenı vıdeoların ıcın daha genıs zamanlar ayırıp daha özenlı montajlar yapabılırsın. kendını pıyasadan unutturma ama bırak ozeleyelım bıraz senı :)
araçlar özel bunlar sana önemli bir avantaj katıyor. ben bentley gormemısım sen vıdeosunu cekmıssın :)

atakanakdeniz
23-03-2015, 15:34
Videolar gecisler harika gozumu continentalden alamadim :) biraz daha aksiyon :)

SinanAdalı
23-03-2015, 17:56
son sahnede bentley çıkarken köşede solda camaronun duruşu tesadüfmü bilmiyorum ama çok iyi olmuş :) elinize sağlık.

MertSerhanÖ.
23-03-2015, 18:00
Tebrikler elinize sağlık.Çekimleriniz gayet güzel sadece tek eleştirim video sonlarının çok ani bitmesi olabilir.Başarılarınızın devamını dilerim.Buarada şarkının ismini alabilirmiyim ? :)

Tayfun.O
23-03-2015, 21:30
Video çok iyi ama neden yabancı plaka var üstlerinde araçlar y.dışından gelme mi

yılmaz7
24-03-2015, 02:24
o değilde sembol çok iyi durmuş orda maşallah :)

asit
24-03-2015, 09:41
o değilde sembol çok iyi durmuş orda maşallah :)

Hahahahhahahah :)

asit
25-03-2015, 21:27
Video çok iyi ama neden yabancı plaka var üstlerinde araçlar y.dışından gelme mi

evet aracların biri ingiliz biri azeri

mertkaral
25-03-2015, 22:07
Bentley'nin sallanışı biraz lens olmuş sanki. Biraz daha farklı mekanlar olmalı bence bir de araçların içini çekerken içleri aydınlatılmış şekilde olursa çok daha iyi olucaktır. Eline sağlık

asit
25-03-2015, 22:08
Bentley'nin sallanışı biraz lens olmuş sanki. Biraz daha farklı mekanlar olmalı bence bir de araçların içini çekerken içleri aydınlatılmış şekilde olursa çok daha iyi olucaktır. Eline sağlık

Teşekkür ederim , asıl videonun sadece önfragmanı niyetinde bu video devamı gelicek en kısa zamanda :)

asit
30-03-2015, 23:35
Tebrikler elinize sağlık.Çekimleriniz gayet güzel sadece tek eleştirim video sonlarının çok ani bitmesi olabilir.Başarılarınızın devamını dilerim.Buarada şarkının ismini alabilirmiyim ? :)

Çok teşekkür ederim, sarkın ısmı Lana Del Rey - Ultraviolence (Matstubs Remix)

berkay_aydin
30-03-2015, 23:58
çok farklı ve güzel olmuş arka plan zor olabilir ama video kısa geldi bana ellerinize sağlık :)

meLaNchoLic
31-03-2015, 00:49
camaronun sinyal kolunda asılı olan yağ kartımıydı banamı öyle geldi karanlıktan? :D

genel olarak zaten yukarda söylenmiş eksikler..

sonda bentley cıkarken solda camaronun gözükmeside güzel tesadüf olmuş..

asit
01-04-2015, 00:01
çok farklı ve güzel olmuş arka plan zor olabilir ama video kısa geldi bana ellerinize sağlık :)

Merhaba , tesekkur ederim. Bu video kucuk bi ön fragman kivaminda asil videoyu haftaya yuklicem :)

asit
01-04-2015, 16:03
camaronun sinyal kolunda asılı olan yağ kartımıydı banamı öyle geldi karanlıktan? :D

genel olarak zaten yukarda söylenmiş eksikler..

sonda bentley cıkarken solda camaronun gözükmeside güzel tesadüf olmuş..

Teşekkürler :)

Kakus
01-04-2015, 16:16
Daha iyi olabilirdi. Zamanla geliştireceksiniz kendinizi illaki.

Elinize sağlık.

Utku
01-04-2015, 17:01
Güzel resim vermek bazen herşey demek değildir.Belki biliyosundur ama söyliyim dedim unutma :) 3-4 slideing'den sonra farklı resimler alabilirdin.1-2 resmin sonunda titreşim var idi olsun :) ve bentley giderken camaro kadrajın dışında saklanmalıydı genel kompozisyona baktığında devamlılık hatası olmuş oluyor. Bunları saymassak çok güzel olmuş başarılı diyebilirim :)

asit
02-04-2015, 11:45
Güzel resim vermek bazen herşey demek değildir.Belki biliyosundur ama söyliyim dedim unutma :) 3-4 slideing'den sonra farklı resimler alabilirdin.1-2 resmin sonunda titreşim var idi olsun :) ve bentley giderken camaro kadrajın dışında saklanmalıydı genel kompozisyona baktığında devamlılık hatası olmuş oluyor. Bunları saymassak çok güzel olmuş başarılı diyebilirim :)

Teşekkür ederim , otopark çekimleri biraz acele oldu güvenlik kısa bir süre izin vermişti :)

1-2 sahneler slider havada elimizle tutuk tripotlar yetişmedi icin ondan titremiş olmalı.

Devamı gelicek videonun ön fragman kıvamında oldu bu

Utku
02-04-2015, 17:07
Teşekkür ederim , otopark çekimleri biraz acele oldu güvenlik kısa bir süre izin vermişti :)

1-2 sahneler slider havada elimizle tutuk tripotlar yetişmedi icin ondan titremiş olmalı.

Devamı gelicek videonun ön fragman kıvamında oldu bu

özellikle devamlılık işi çok amatörleştiriyor.Mesela camaronun farlarının sönük halini yanık halinden sonra görmemeliydik.çekimle alakası yok ki kurgu hatası var.normaldir başta bunlar kumaşın var daha iyilerini yaparsın :)

asit
28-04-2015, 20:59
özellikle devamlılık işi çok amatörleştiriyor.Mesela camaronun farlarının sönük halini yanık halinden sonra görmemeliydik.çekimle alakası yok ki kurgu hatası var.normaldir başta bunlar kumaşın var daha iyilerini yaparsın :)

Teşekkürler :) çalışa çalışa dediniz gibi güzelceşcek