PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Kurulan Şirket İçin Araç Kiralama

bugrahangul
24-03-2015, 20:18
Arkadaşlar merhaba,

Yeni kurmuş olduğum şirket için araç kiralamak istiyorum. Ancak yeni kuruluş olmasından dolayı vereceklerini sanmıyorum. :)
Sizin fikirlerinize ihtiyacım var.

Düşüncelerimden;
1. Leasing tarzında araç kiralamak ve sonunda bana ait olması. ( Yeni kuruluş olmasından dolayı zor gibi. )
2. Uzun süreli kiralama. ( Yeni kuruluş olmasından dolayı zor gibi. )
3. Küçük firmalardan kiralama yapmak. ( Güvenemiyorum ve kaza vb. durumlarda başımın ağrıması. )

Şirket hesaplarım Nisan ayı başında işlemeye ve dönmeye başlayacak. Ancak kiralama şirketleri için mali veriler gerekiyor ve en az 1 dönem beklemem gerekiyor. İlk çıkacak mali verilerde yeterli gelir mi bilmiyorum.

Bu konuda sizin görüşlerinizi ve önerilerinizi rica ediyorum.

İhtiyaç;
2 adet orta sınıf araç. ( Passat, A3 Sedan, Jetta vb. )
1 adet bagajı geniş binek araç. ( SW olması çok iyi olur Clio SW vb. ) Olmazsa sedan clio, 301 vb. araçlarda olabilir.

Toplamda ilk başlangıç için 3 adet gerekiyor. Fiyatların iyi olması halinde 1 adet olan aracı 2 yapabilirim.

Şimdiden teşekkür ederim,

prodorian
24-03-2015, 21:10
Merhaba sirket ortaklarinin gecmisi saglamsa sorunsuz olarak arac kiralayabilirsin ben kendi kiralama sirketimizden fiyat verebilirim. Peugeot ve hyundai bayiligimiz var
iletisim 0532 364 9910

bugrahangul
24-03-2015, 22:01
Merhaba sirket ortaklarinin gecmisi saglamsa sorunsuz olarak arac kiralayabilirsin ben kendi kiralama sirketimizden fiyat verebilirim. Peugeot ve hyundai bayiligimiz var
iletisim 0532 364 9910

Yarın iletişime geçeceğim sizinle. Teşekkür ederim.

altima
25-03-2015, 08:22
http://www.thrifty.com.tr/

adrese girilir her türlü araç ÇOOK UYGUN fiyata alınır ve binilir.

tşk
Rıdvan

cnrsrn
25-03-2015, 17:50
Garentayı tavsiye edebilirim aylık kiralamalarda güzel indirimler oluyo , ayda kaç km yapıcaksınız ? İstediğiniz tüm araçlarda mevcut

bugrahangul
26-03-2015, 14:10
Arkadaşlar en uygun çelikmotor filo kiralama gibi görünüyor şuanda. 1 adet Clio SW 2 adet sedan focus aylık 3257 TL + KDV gibi bir rakam veriyorlar.

AyrtonSenna
26-03-2015, 15:46
küçük yerler herzaman sıkıntı çünkü kullanılmış ve canı çıkmış arabalar var onun için problem olur büyük firmalara yönelebilirsiniz çelik motor,leaseplan,intercity,hedef filo gibi firmaları tercih edin