PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara ilkokul 3. sınıf öğrencisine ders verecek hoca aranıyor

evolution_9
27-03-2015, 11:55
yeğenim ilkokul 3, sınıf öğrencisi dersleri çok kötü annesi babası ayrıldı psikolojiside çok iyi değil sürekli şımartıldığı için bizi hiç dinlemiyor. derse oturtmaya çalışıyorum kıyamet kopartıyor karnesi toto gibi. şu an ümitköyde bir hocaya etüte gidiyor ama ona sözünü geçiremiyor ve yeteri kadar ilgilenmiyorhiç bir faydası yok.şu an arkdaşlarından çok geride kalmış durumda. incek, oran,ümitköy civarında kendine güvenen çocuk psikolojisinden anlayan bir hocaya ihtiyacımız var üniversite öğrenciside olur. ilgilenenler veya tanığı olanlardan rica ediyorum.

Ali Aslan 0532 616 43 94

evolution_9
27-03-2015, 18:28
Gnclllllllllll

murat çelik
27-03-2015, 20:43
arkadaşa ulaşcam sanırım yardımcı olur evide yapracıkta

evolution_9
27-03-2015, 21:15
Yapracık biraz uzak olur ama görüşelim

burakgunay
27-03-2015, 21:17
abi ben gönüllüyüm, daha önce offtopic satılıklar konusuna ilan açmıştım ordan bakabilirsin benim konularımdan.

evolution_9
28-03-2015, 03:53
abi ben gönüllüyüm, daha önce offtopic satılıklar konusuna ilan açmıştım ordan bakabilirsin benim konularımdan.

Kardeşim senin ew bize çok ters kalır y. Mahalle imkan yok yani

rodya
28-03-2015, 07:24
Öncelikle bir pedegogla görüşmesinde fayda var. Eğer o şekilde bir destek almıyorsa maalesef işiniz zor.
Allah kolaylık versin

burakgunay
28-03-2015, 11:09
Kardeşim senin ew bize çok ters kalır y. Mahalle imkan yok yani

Haftada kaç gün olacak dersler? Gerekirse ben gelebilirim

evolution_9
28-03-2015, 11:14
Farkındayım ama şu an 2 sinide birden gidecek vakti yok o yüzden çocuk psikolojisinden anlayan bir hoca arıyorum. Yaptırmasını bilirsen tanımadığı kişilerin lafını dinliyor baştan ipleri eline alıp o şekilde devam etmesi lazım

evolution_9
28-03-2015, 11:15
5 gün kardeşim her olucak incekte ew otoban köprüsünün orda

Gunes G.
28-03-2015, 11:48
Gerekiyorsa okula ara versin, cocugun psikolojisini toplayin once, okumak acelesi olmayan bir sey su an gordugum kadariyla. Temel bozuk olursa uzerine koyacaginiz hicbirsey saglam olmayacaktir. Acil psikolojik danismanliga ihtiyaci var. Pedagog cocuk gelisimi ile ilgilenir, psikoloji ile degil. Psikolojik olarak destek verebilmesi icin bu konuda ihtisas yapmis olmasi gerekli. Yani pedagogsa psikolojiden anlar degil dikkat edin. Psikoloji alaninda ne gibi egitimler almis bunlari iyi arastirin secerken.

Kakus
28-03-2015, 12:01
Gerekiyorsa okula ara versin, cocugun psikolojisini toplayin once, okumak acelesi olmayan bir sey su an gordugum kadariyla. Temel bozuk olursa uzerine koyacaginiz hicbirsey saglam olmayacaktir. Acil psikolojik danismanliga ihtiyaci var. Pedagog cocuk gelisimi ile ilgilenir, psikoloji ile degil. Psikolojik olarak destek verebilmesi icin bu konuda ihtisas yapmis olmasi gerekli. Yani pedagogsa psikolojiden anlar degil dikkat edin. Psikoloji alaninda ne gibi egitimler almis bunlari iyi arastirin secerken.

Aynı şeyi düşünüyorum. Yazmaktan çekinmiştim nedense... Ayrıca okulla konuşulup halledilebilir gibi. Kaç kişi 3. sınıfta, sınıfta kalmış ki? "Arkadaşlarından geride kalmış" derken de, ne kadar geride kalmış olabilir. İlkokul 3 nihayetinde. Özel ders verecek birisiyle beraber iyi de bir çocuk psikoloğu gözetimine girmesi sizin için faydalı olacaktır. En azından bu evreleri birazcık daha sakin geçirmesi ve ileriye yönelik hayatında şu an yaşayacağı şeylerden izler kalmaması sağlanabilir.

evolution_9
28-03-2015, 14:39
Hocam ne kadar geri kalmış deme çok geri kalmış yazısı bile okunmuyor çarpım tablosunu bilmiyor ingilizce matemagik zaten yerlerde