PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : civic vti vs leon fr rolling adana

KMR2-GT
28-03-2015, 08:52
Cihan kardeşimin ayağına sağlık güzel deneme oldu.maşallah çok güzel gidiyor arabası :)

Devirler hiç uyumadı malesef.3 deneme yaptık diğerleri çok vtec altı kaldı baya fark oldu o yüzden eklemedim onları.bu denemede bile ikimize pek uymadı orta yollu bişi yaptık :D

iki araçta herşey takılı stepneye kadar.

65 civarı bastık 230a kadar filan.

vti: filtre egzos b16b emme egzantriği.

leon fr(140): yazılım

https://www.youtube.com/watch?v=ShhVyQ9LIj8&list=UUS8T13eoip_XNMk98NFnJgQ&spfreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=ShhVyQ9LIj8&list=UUS8T13eoip_XNMk98NFnJgQ&spfreload=10

Mehmetmert
28-03-2015, 09:08
İki arabada cidden güzel gidiyor,VTI'ın sesi gerçekten başka ama.Video kayıtlarında o kadar belli olmuyor :)
Buda arkadan video olsun

https://www.youtube.com/watch?v=K8joUDz6Er0

kelalper
28-03-2015, 09:16
iki araba arasında bana bakarsan fark yok. Vti şerit değiştirdiği için geride kalmış gibi. Maşallah

205-01
28-03-2015, 09:27
Masallah masalhhh güzel deneme olmuş , Mersine gelişimi fırsat bilip denediniz dimi :D
Hain domdomlar bn Mersinde gazlarken sx ve opel astrayla :goz: neyse nallar ceviz vtec sesi özlemişiz Kamerim ...

dqn
28-03-2015, 09:31
Maşallah araçlara.Golfte geriden iyi gelmiş:)

FatihÖnderBLR
28-03-2015, 09:36
Masallah masalhhh güzel deneme olmuş , Mersine gelişimi fırsat bilip denediniz dimi :D
Hain domdomlar bn Mersinde gazlarken sx ve opel astrayla :goz: neyse nallar ceviz vtec sesi özlemişiz Kamerim ...

Cagatay abi senden de bekliyoruz aksamki videolari:)

Masallah araclara. Kamerim vti sesi cok guzel masallah :)

levent
28-03-2015, 09:40
Maşallah beyler, vti - stok fr denemesinde baya tartışma olmuştu da yazılımlı fr, feh+ vti dan bi tık hızlı gibi :)

Mertin Golfte fena, adam 2-3 defa gaz kesmiş 220 lerde :) Denediyseniz o videoları da bekleriz, çekimler için de ayrıca teşekkürler, hepsi gündüz gibi gayet net :)

slowmotion
28-03-2015, 09:45
Masallah guzel deneme olmus yegenlerim:) 106ti lar olsa iyi olurmus

arsenikli
28-03-2015, 09:56
maşallah iki aracada

KMR2-GT
28-03-2015, 10:02
teşekkürler herkese :)

Maşallah beyler, vti - stok fr denemesinde baya tartışma olmuştu da yazılımlı fr, feh+ vti dan bi tık hızlı gibi :)

Mertin Golfte fena, adam 2-3 defa gaz kesmiş 220 lerde :) Denediyseniz o videoları da bekleriz, çekimler için de ayrıca teşekkürler, hepsi gündüz gibi gayet net :)
leventim headers yok henüz oda bı 2 boy verir diye düşünüyorum ama geçemem gene o gerçek :)

aklımıza gelmedi direk mertle denemek adam yok olurdu :D benım polodan hızlı görüğüm

ykavcioglu
28-03-2015, 10:03
Yol fena:)

levent
28-03-2015, 10:39
teşekkürler herkese :)

leventim headers yok henüz oda bı 2 boy verir diye düşünüyorum ama geçemem gene o gerçek :)

aklımıza gelmedi direk mertle denemek adam yok olurdu :D benım polodan hızlı görüğüm

Polo debriyajla yüzü gülmedi şimdilik, onu bi çözsün o arada Miami Tayfun abinin yakınındaki FR satılmazsa onla deneyecekler, o da Dr.Ecu yazılımlı, dp var mı bilmiyorum :) Görürüz denerlerse eğer, ama Polo da yabana atılcak cinsten değil, hele en son hali çok iyi diyordu Mehmet, test edemedim ama :D

Görkem
28-03-2015, 10:59
güzel deneme olmuş Kamer,,vti nin sesi gerçekten güzel çıkmış arkadan olan videoda ,,,FR lar yavaş yavaş rollinglerde yer almaya başladı,,hiçte fena değiller gibi ilk izlenimler :)

3rk4n
28-03-2015, 12:29
Maşallah kamer tekrar vti la görmek güzel :D

ilker AKTAŞ
28-03-2015, 12:50
araçlara maşallah kullananlara tebrikler kavgasız dövüşsüz video izlemeyi özlemişiz keşke herkes böyle olabilse tekrar maşallah araçlara

utkunoa
28-03-2015, 13:37
maşallah araçlara ve araç sahiplerine geçti geçildi önemli olmadan bu tarz video paylaşımları saygıyı hakediyor

Mutlu Değerli
28-03-2015, 13:55
Maşaallah araçlara, yolu çok beğendim...

MeRtCaN
28-03-2015, 13:57
Headers ve beyın ıle vti çok onde olur :)
masallah zevklı deneme olmus

fr ın yazılımını kım yapmıs ?

KMR2-GT
28-03-2015, 13:58
Polo debriyajla yüzü gülmedi şimdilik, onu bi çözsün o arada Miami Tayfun abinin yakınındaki FR satılmazsa onla deneyecekler, o da Dr.Ecu yazılımlı, dp var mı bilmiyorum :) Görürüz denerlerse eğer, ama Polo da yabana atılcak cinsten değil, hele en son hali çok iyi diyordu Mehmet, test edemedim ama :D
bı forumda 320nm den sonra debrıyaj sıcabılır yazıyordu bızımkı 400leri aştı artık hayvan napsın :D bronz şart ona.

polonun yeri başka denesinler bakım :)

güzel deneme olmuş Kamer,,vti nin sesi gerçekten güzel çıkmış arkadan olan videoda ,,,FR lar yavaş yavaş rollinglerde yer almaya başladı,,hiçte fena değiller gibi ilk izlenimler :)
eyvallah görkem saolasın.yeni araçlar artık daha hafif başa çıkamıyoruz :)

Maşallah kamer tekrar vti la görmek güzel :D
bende mutluyum saolasın :D

araçlara maşallah kullananlara tebrikler kavgasız dövüşsüz video izlemeyi özlemişiz keşke herkes böyle olabilse tekrar maşallah araçlara

maşallah araçlara ve araç sahiplerine geçti geçildi önemli olmadan bu tarz video paylaşımları saygıyı hakediyor
aynen öyle.teşekkür ederim güzel temenniler için saolun :)

KMR2-GT
28-03-2015, 14:04
Maşaallah araçlara, yolu çok beğendim...
eyvallah mutlu

Headers ve beyın ıle vti çok onde olur :)
masallah zevklı deneme olmus

fr ın yazılımını kım yapmıs ?

saolasın mertcan :) headers bulduk bı yerden gelecek beklıyorum.beyın işi vafc artık oda sende anladın sen :D

yazmayı unutmusum rsa fr ın yazılımı

Mehmetmert
28-03-2015, 14:54
Mertin Golfte fena, adam 2-3 defa gaz kesmiş 220 lerde :) Denediyseniz o videoları da bekleriz, cekim ler için de ayrıca teşekkürler, hepsi gündüz gibi gayet net :)
Emulatore ufak bir ayar gerekiyor 3500-3700 arasi biraz kesme mevcut,poloya emulator takilsin artik bence :)

RSX
28-03-2015, 15:41
Maşallah iki aracada, özledim o yolları :)

batuu
28-03-2015, 16:52
iki aracada Maşallah, güzel bir deneme olmuş.
Fr'lara yazılım harici yükleme olmuyor diye bir söylenti geziyor detayını bilmiyorum motor koduyla ilgiliymiş zannedersem, bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim.

rebeloghy
28-03-2015, 16:58
İki araca da maşallah , ek olarak mehmet sana da maşallah , ne vardı senin golfte yazılım harici ? Ne içiriyorsun bu arabaya sen :)

MTNVTI
28-03-2015, 20:47
MaşALLAH araçlara. Güzel olmuş devamını bekleriz :)

tyMu
28-03-2015, 21:30
Maşallah ikisinede ayağınıza sağlık akşam yetişemedim :D
cino fr gidişini stok haliylede beğenmiştim yazılımla çok güzel olmuş. vtec kondisyonu gayet iyi sesi çok fena :D
Mert golfde fena geliyor arkadan maşallah :)))

yasindemir
28-03-2015, 21:36
Maşallah araçların ikiside çok güzel yürüyor. FR'la VTI çok denk olmuş.

serkosyan
30-03-2015, 10:27
Farkın sebebi hıdır eksikligi duzgun marka oldumu vti in onde gidecegine inaniyorum serit degistirmekte arkaya atmis masallah iki aracada kazasız belasız baska araclarla gormek isteriz vti yı

BARR
30-03-2015, 10:44
TDI Golf güzel yürümüş :D

@Mehmetmert

Cupra arkasında filan otobanda rüzgarlı top speed denesene bir ara Portekiz stili bakalım kaçta bitecek.

erhann
30-03-2015, 10:44
masallah kamer ve cihan zevkli deneme olmus ;) kamer ses cok guzelde headers diye bagiriyor :)

KMR2-GT
30-03-2015, 11:04
masallah kamer ve cihan zevkli deneme olmus ;) kamer ses cok guzelde headers diye bagiriyor :)
eyvallah erhan :) bulduk bırındende son dakka arbayı satmıs ustunde gıtmıs headers.neye nıyetlensek bırı taş koyuyor arkadaş:)

erhann
30-03-2015, 11:14
eyvallah erhan :) bulduk bırındende son dakka arbayı satmıs ustunde gıtmıs headers.neye nıyetlensek bırı taş koyuyor arkadaş:)
headers yap mersine gel :D burda cok hizli bir crx varmis :)

FatihÖnderBLR
30-03-2015, 12:43

headers yap mersine gel :D burda cok hizli bir crx varmis :)

Aynen headers yapılsın artık :) crx çok yanlız Mersinde :D