PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.3 cdtİ setup

MuzafferKirli
29-03-2015, 23:19
Beyler aracımı tamamen projelik bir araca çevirmek istiyorum, 1.3 Cdti Van,

Aklımdaki specler şuanlık
Filtre - Dp - Egsoz - hybrid turbo - iveco intercooler (ileriye doğru 1.9cdti nozzle)

Fikir alışverişi konusunda açıyorum bu konuyu, ufaktan şaka makinesi ( lütfen sat 1.7 al gibi cümleler kullanmayın.)

golfcu0101
30-03-2015, 08:56
takip edelim bakalım ne çıkacak ;)

MuzafferKirli
30-03-2015, 10:34
Bende merak ediyorum fakat bu yolda yalnızım galiba kimse yorum bile yapmamış.

levent
30-03-2015, 10:44
Büyük yada hybrid turbolu antalya'da var bitane yapılmış, Emrah lar yapmıştı Ecutech, basınç biraz daha açılacak falan diyordu sahibi olan arkadaş. Bindikte kısa bi tur, gayet tatminkardı yani orj hali ile kıyaslanmaz 2 katına yakın güçte hissettiriyordu öyle diyeyim.

Yada hissiyatı söyliyim, benim araba hemen hemen ae101 corolla kıvamında yürüyor şuan, yani vtec2 kıvamında, o Corsa 4-5 boy daha hızlıydı o hali ile hissiyat olarak :D

MuzafferKirli
30-03-2015, 17:30
Büyük yada hybrid turbolu antalya'da var bitane yapılmış, Emrah lar yapmıştı Ecutech, basınç biraz daha açılacak falan diyordu sahibi olan arkadaş. Bindikte kısa bi tur, gayet tatminkardı yani orj hali ile kıyaslanmaz 2 katına yakın güçte hissettiriyordu öyle diyeyim.

Yada hissiyatı söyliyim, benim araba hemen hemen ae101 corolla kıvamında yürüyor şuan, yani vtec2 kıvamında, o Corsa 4-5 boy daha hızlıydı o hali ile hissiyat olarak :D

Hocam specleri nelerdi biliyomusunuz acaba :)

levent
30-03-2015, 17:50
Net bilmiyorum açıkçası,

hybrid cooler egzoz vardı bildiğim kadarıyla EmrahErkan 'a pm atarsan yazabilir :)