PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KSF Corvette C6 vs BATMAN Typer

Eray Yümsel
05-04-2015, 22:56
C6 = emme egzantrik filtre headers egzos Dr.ecu yazılım

c6 bütün denemelerde 2 kişi ve totalde pilot ve yolcu 250kg dır typer 1 kişidir.

typer 2.viteste cok sardığı için 3.vites 100km de basmak zorunda kaldık o yüzden corvette alt devirde kaldığı için biraz yavaş kaldı ama denemeler zevkliydi ömüre tekrardan teşekkürler iyi eğlendik. sizede iyi seyirler

3.vites 100km

https://www.facebook.com/video.php?v=10153228253751151&set=vb.752396150&type=2&theater&notif_t=video_processed

2.vites 70km

https://www.facebook.com/video.php?v=10153228225691151&set=vb.752396150&type=2&theater

3.vites 100km

https://www.facebook.com/video.php?v=10153228198921151&set=vb.752396150&type=2&theater&notif_t=like

LnchCntrl
05-04-2015, 23:00
araçlara maşallah bi an ısuzuda yüricek sandım.

c6 ne alemde

LnchCntrl
05-04-2015, 23:00
yazmışınız ben o specleri typer sandım. pardon

engin_ant
05-04-2015, 23:09
Batman typer 8 sn. kosmuyomuydu ? Nasil oldu simdi bu iş 2 aracada mahşallah..

iynn-RS
05-04-2015, 23:10
C6 cok iyi gitmis. 100-200 suresini merak ettim. batman 8 saniyeydi galiba. en az 2 saniye fark var gibi aralarinda.

chiefkadir
05-04-2015, 23:11
Videonun sonunda zaten gözüküyo tam 8.0 koşmuş C6

zübeyir
05-04-2015, 23:18
C6 7 li küsür sanıyeler koşuyo demişti mert. demekki tek olsa koşucak.. 540 hp manuel corvette için 7 li sanıye normal bence...

Eray Yümsel
05-04-2015, 23:29
C6 7 li küsür sanıyeler koşuyo demişti mert. demekki tek olsa koşucak.. 540 hp manuel corvette için 7 li sanıye normal bence...

yav 540 falan değil özgünde 460 cıktı mustang dyno da

ft_vti
05-04-2015, 23:29
C6 sahibi mert kardesime eray kardesime bende cok tesekkur ederim batman 8.2 sn kosuyor dun gece 8.5 kostuk 7.9 da c6 kostu onemli olan keyfini almakti araclara masallah .

Tuncay
05-04-2015, 23:31
Masallah araclara ama isim soyisim koyulmasi bana tuhaf geldi deneme videosu :)

ümitech
06-04-2015, 00:02
Yazılımsız bikaç extralı corvette denemesi daha çekişmeli olurmuş
Aralarında 0.6-0.7 den fazla fark var gibi anlaşılıyor videodan
Maşallah araclarınıza

Oz`
06-04-2015, 01:02
bende 478 beygir cıktı ama filitre militre 500 olmuştur 520 felan 7 sec kosuyor kendisi :) iki aracada masklllah kazasız belasız

Patisever
06-04-2015, 01:13
güzel denemeydi batman ses sahane mert kardeşimede masallah arabayı son gordugumde yavas cok seslı bır arabaydı sımdı değişmiş 100de 10000 :) asıl sonrakı deneme iyiydi gtr ile batmanla bendede war 2-3 deneme omur henuz alısmadı batmana rakip değiller aslında hacimli torklu guclu corwetteyle ep3 atmo bir aracın batmana tesekkürler beyler...

Erol
06-04-2015, 07:02
Şimdi batmana deneme talebleri yağar.. Aldanmayın derim ben yinede :)

miniks
06-04-2015, 07:10
Batman typer 8 sn. kosmuyomuydu ? Nasil oldu simdi bu iş 2 aracada mahşallah..

aracın 8.2 kosusu egımde dbn okumayı bılsenız aracın korr 9 sec oldugunu gorursunuz. Bu duz yolda bu araba 9 sn arabası demek. 8li saniyeler herzaman cıkmaz. corvette denemede duz 8 ıkı kısı egımde 7.5 veya altı cıkarır o araba. Typerla alakası yok bence deneme bile anlamsız olmuş. aracın ne sahıbıyım ne de ustası ama ölçü alırken hesabınızı doğru gapın. Mesele burda bız crx le hıc 6 sn kosan araba gecmedık :) bu araba 8 sn kosmuyor muydu yazacgınıza bence aracınızı hazırlayın artık da gaz basalım

Ahmet

dirk
06-04-2015, 07:43
500hp 700torq bi aracı geçememiş ne Biçim Batman bu ??? Aracı deneyen Arkadaşı medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ;) maşşallah her iki aracada

engin_ant
06-04-2015, 07:59
aracın 8.2 kosusu egımde dbn okumayı bılsenız aracın korr 9 sec oldugunu gorursunuz. Bu duz yolda bu araba 9 sn arabası demek. 8li saniyeler herzaman cıkmaz. corvette denemede duz 8 ıkı kısı egımde 7.5 veya altı cıkarır o araba. Typerla alakası yok bence deneme bile anlamsız olmuş. aracın ne sahıbıyım ne de ustası ama ölçü alırken hesabınızı doğru gapın. Mesele burda bız crx le hıc 6 sn kosan araba gecmedık :) bu araba 8 sn kosmuyor muydu yazacgınıza bence aracınızı hazırlayın artık da gaz basalım

Ahmet
Ben kimsenin arabasini kucumsemek için yazmadim corvet 2 kisi 8 sn cikariyor arada baya bi fark var batman in suresi 5 sn olsun ben cikar yine denerim sikinti yok her yazinda bana laf sokup durma😃😃 bizde r yok herturlu..

Opsh34
06-04-2015, 09:15
2 aracada maşallah Ölçü ALan Arkadaşlar başkalarının araçlarını kıyaslama yapmasın.arkadaşlara diyorumki Sizde DEneyin Böle Bir ARaba İle Video Atın Bizde Altına maşallah yazalım ama ama işte kurusıkı :)

Fatih YİGİT
06-04-2015, 09:37
maşallah deneyen araçlara yeterlı yakıt yoktu dıye bılıyorum ıcınde batmanın bı typer ın o hp lerdekı araçlarla denemesı takdıre sayen bır olay tekrar maşallah allah kaza bela vermesin

Patisever
06-04-2015, 11:01
maşallah deneyen araçlara yeterlı yakıt yoktu dıye bılıyorum ıcınde batmanın bı typer ın o hp lerdekı araçlarla denemesı takdıre sayen bır olay tekrar maşallah allah kaza bela vermesin

Fatih omur zaten asker ugurlamasına bi kardeşine jest olsun diye çıkardı evladı deneme için değil ama katılıyorum sana batman hep takdiri hak eden bir arac su ana kadar yaptıklarıyla...

orhan_guney
06-04-2015, 11:14
Deneyen araçlara Maşallah bence batman gerektiği kadar zaten gitmiş, gayet başarılı.

SEÇKİN172
06-04-2015, 12:07
maşşallah araçlara ....

zübeyir
06-04-2015, 15:11
Şimdi batmana deneme talebleri yağar.. Aldanmayın derim ben yinede :)

Vallahi Aldanan varsa denetiriz yani öür kırmaz bizi :))

zübeyir
06-04-2015, 15:12
Vallahi Aldanan varsa denetiriz yani öür kırmaz bizi :))

ömür demek istedim :D

burakgunay
06-04-2015, 15:57
Maşallah iki araca da..
BATMAN a saygı duyuyorum, içimi kıpır kıpır ediyor boyle arabalar. 500 küsür beygir arabayla deneyen kaç tane type r var ülkede? Helal olsun sahibine/bu hale getirenlere..

_muhaRRem
06-04-2015, 16:08
Standart c6 varsa otomatik olanında bi deneyin bence . KSF c6 çok hızlı bi araba maşallah. Ama BATMAN typeR şu an %80 haala yapılacak şeyler var ama KSF c6 ile yine yürüyemez.

Benim BATMAN typeR satmadan önceki hedefim yapılacaklarla 100-200 7.9 falandı. Ömürede söyledim eğer söylediklerimi yaparsa hep beraber gelişimi izleriz.

Tekrardan 2 arabayada maşallah.

K.Kaan
06-04-2015, 16:12
geçildiği için göze batmasada denediği araç ortada:) altı üstü 4 silindir atmosferik bi type r helal olsun sahibine de hazırlayan kişilere de, daha ne denir ki...

Serhat Y.
06-04-2015, 16:57
maşallah araçlara, vette hızlıdır yapım aşamasına şahit olmuştum zamanzaman çok emek harcandı kaliteli bi araç, batmanda hızlı tabide devir ve tutunma konusunda problem yaşamış belli, super sportlarla denemek keyifli oluyor.
batman la denemek isterim uygun bi zamanda :)
önümüzdeki haftasonuna pist var sonrasında yapabiliriz, istenirse. detaylar konuşulur:)

canozgur106
06-04-2015, 17:22
MaşAllah araçlara Batman çok güzel be:)

ft_vti
06-04-2015, 19:32
maşallah araçlara, vette hızlıdır yapım aşamasına şahit olmuştum zamanzaman çok emek harcandı kaliteli bi araç, batmanda hızlı tabide devir ve tutunma konusunda problem yaşamış belli, super sportlarla denemek keyifli oluyor.
önümüzdeki haftasonuna pist var sonrasında yapabiliriz, istenirse. detaylar konuşulur:)

Araci aldigim dan ilk denemem di KSF c6 cok hizli bi arac beni gecmesi gayet normal mert de guzel bi arkadas bence deneme yapila bilecek bi arkadas keyifli bi deneme istiyorsaniz mertle denemelisiniz tabiki bende deneme taleplerine acigim musait zamanda denenir. Bende muharremin dedigi gibi araci yavas yavas hizlandiricaz kalan %20 yi kouucaz araca maksat aracimizi gormek. Herkese tesekkurler

mami_makinen
06-04-2015, 20:12
Maşallah güzel deneme olmuş

Batman typerın biraz daha tutunabilmesini beklerdim

Corvette gerçekten hızlı düz yol iki kişi 8 saniye demek eğimle tek kişiyle 7*saniyeyi düzler çoğu arabayıda geçer bu araba

Eray Yümsel
06-04-2015, 20:26
Senle ne zmn deniyoz abeyy

dc_crx
06-04-2015, 21:46
Araci aldigim dan ilk denemem di KSF c6 cok hizli bi arac beni gecmesi gayet normal mert de guzel bi arkadas bence deneme yapila bilecek bi arkadas keyifli bi deneme istiyorsaniz mertle denemelisiniz tabiki bende deneme taleplerine acigim musait zamanda denenir. Bende muharremin dedigi gibi araci yavas yavas hizlandiricaz kalan %20 yi kouucaz araca maksat aracimizi gormek. Herkese tesekkurler

abi benden yaklaşık 7 yaş büyüksün haddime değil ama bence %20'den önce arabaya alışman lazım diyelim ondan sonra istediğin arabayla dene zaten Batman Typer'ın yapılış amacı Race Allah yolunu bahtını açık etsin İnşallah yavaş yavaş hallolur eksiklerde ;)

mami_makinen
06-04-2015, 22:39
Senle ne zmn deniyoz abeyy

Eray 50 kere dedim deneyelim diye şimdi buraya ne zaman deniyoz diyosun :)

Mal hazır ne zaman istersen DBN tak gel bekliyorum :)

Fatih YİGİT
06-04-2015, 23:09
Eray 50 kere dedim deneyelim diye şimdi buraya ne zaman deniyoz diyosun :)

Mal hazır ne zaman istersen DBN tak gel bekliyorum :)

Abi bende bi şansımı denemek isterim corvette ile

Eray Yümsel
07-04-2015, 00:31
Yarın gece hep beraber basak ozaman havanın durumuna göre

mami_makinen
07-04-2015, 00:43

Benim için her yol ankara

PPR engineering
07-04-2015, 07:36
Corvet güzel gidiyor iki kişi, Eray'ın kilosunu düşünecek olursak 2 kişiden biraz daha fazla:) Batman'ı atmo sonu gören insanlar var kesinlikle alakası yok tamamen hafif bir kombinasyona sahip Muharrem'in dediği gibi biraz daha uğraşılırsa özgün tarafından,gözle görülür hızlanacaktır.Ayrıca ömür'ün kullanımı ile alakalı değil corvet batman'a göre hızlı

ozyt1000
07-04-2015, 07:58
Mert maaşallah Corvette hızlanmış. Bence corvetteki en büyük fark lastik olmuş. Son denememizde sendeki dandirik lastikler acaip sarıyordu. Şimdi daha iyi tutunmuş. Batman a da maaşallah böyle bir c6 yla yürümek kolay değil.

Benim araba Hilmi' de, bugün yarın çıkar. En kısa zamanda deneyelim Mert, merak ettim.

emirarslan34
07-04-2015, 09:05
masallah araclara.

Fatih YİGİT
07-04-2015, 11:07

benim gelmem biraz zaman alır daha planlı programlı bır gun bana daha uygun olur

ümitech
07-04-2015, 11:55
Mert maaşallah Corvette hızlanmış. Bence corvetteki en büyük fark lastik olmuş. Son denememizde sendeki dandirik lastikler acaip sarıyordu. Şimdi daha iyi tutunmuş. Batman a da maaşallah böyle bir c6 yla yürümek kolay değil.

Benim araba Hilmi' de, bugün yarın çıkar. En kısa zamanda deneyelim Mert, merak ettim.

senin araba vetteden baya hızlı ozan bu kadar tevazu gösterme :)

ümitech
07-04-2015, 11:56
senin araba vetteden baya hızlı ozan bu kadar tevazu gösterme :)

ozan abi :) yahu artık mesajlarda düzeltme olsun lütfen gereksiz post atmak zorunda kalıyoruz

miniks
08-04-2015, 09:24

Seninle rolling yapılmaz. Cunku sen videolarda 5 boy yedigın arabayı forumda ıkı yancı bulunca (alper,cem) yanyana gıttık ya da akıtmasan bırakmasan gecerdım dıyen bı adamsın. Sen de gecılmezlerdensın. Gecılmeyı haz edemeyen insanla deneme yapılmaz. Gene de arac sahıbı bilir.

AHMET

Serhat Y.
08-04-2015, 10:15
Seninle rolling yapılmaz. Cunku sen videolarda 5 boy yedigın arabayı forumda ıkı yancı bulunca (alper,cem) yanyana gıttık ya da akıtmasan bırakmasan gecerdım dıyen bı adamsın. Sen de gecılmezlerdensın. Gecılmeyı haz edemeyen insanla deneme yapılmaz. Gene de arac sahıbı bilir.

AHMET

sen o konuyu açda bidaha oku kaç yancı varmış bak benim gibi düşünen, akıtmanın erken basmanın en bariz haliydi o gece, kaldıki geçerdim diyede bişey demedim ööle bi fark olmaz demiştim olmadığıda belli zaten bikaç denemede. benimle deneme yapılmaz mevzusu kendi fikrindir saygı duyarım ama sana teklif edilmişde bi durum yok dimi ahmet? araç sahibine yazdım ben bırak başkasının adına yorum yapmayı. geçilmeyi haz edemeyen demişinde şuan 100-200 dbnlerden belliki batman benim araçtan hızlı neden ozamn böyle bi teklifde bulunayım mantıklımı sence? asıl siz geçilmeyi kendinize yediremicektinizki zamanında ademin bazookanın karşısına kendi aracınızı çıkartamadınız tam 1 sene.

Serhat Y.
08-04-2015, 10:16

AHMET

sen o konuyu açda bidaha oku kaç yancı varmış bak benim gibi düşünen, akıtmanın erken basmanın en bariz haliydi o gece, kaldıki geçerdim diyede bişey demedim ööle bi fark olmaz demiştim olmadığıda belli zaten bikaç denemede. benimle deneme yapılmaz mevzusu kendi fikrindir saygı duyarım ama sana teklif edilmişde bi durum yok dimi ahmet? araç sahibine yazdım ben bırak başkasının adına yorum yapmayı. geçilmeyi haz edemeyen demişinde şuan 100-200 dbnlerden belliki batman benim araçtan hızlı neden ozamn böyle bi teklifde bulunayım mantıklımı sence? asıl siz geçilmeyi kendinize yediremicektinizki zamanında ademin bazookanın karşısına kendi aracınızı çıkartamadınız tam 1 sene.

Cem.B
08-04-2015, 10:59

AHMET

ahmet hadi ben yancıyımda kanka sen kime yanlıyosun onu anlayamadım :)

miniks
08-04-2015, 13:05
Adem den korktuk nabalım gecılırsek rezıl olurduk iş yapamaz hale gelirdik. Adem konu açınca yalarsın burda Adem konusu göremedim

cem ben objektif yorum yaptım. beni kimsenin arabası ilgilendirmez. siz foruma yazmadan serhat agzını acmamıstı sız yazınca gecerıme getırdı. kendı dunyanızda eglenıyorsunuz. aranızda bız hızlıyız sohbetleı yapmaya dewam edın sız.

Ahmet

Serhat Y.
08-04-2015, 13:20
Ahmet çok uzattın mevzuyu be hadi işine bak boşver yalama yutma işlerini.

H22Power
08-04-2015, 13:27
Havalar serin
Mevzular derin
En sevdiğim yerin
Kahverengi gözlerin :)
Denemek isteyen varsa ben hazırım E55 //AMG

Caner B.
08-04-2015, 18:26
Adem den korktuk nabalım gecılırsek rezıl olurduk iş yapamaz hale gelirdik. Adem konu açınca yalarsın burda Adem konusu göremedim

cem ben objektif yorum yaptım. beni kimsenin arabası ilgilendirmez. siz foruma yazmadan serhat agzını acmamıstı sız yazınca gecerıme getırdı. kendı dunyanızda eglenıyorsunuz. aranızda bız hızlıyız sohbetleı yapmaya dewam edın sız.

Ahmet

neyse ahmet araba konusunda sizinle uğraşılmaz bizde gördüğümüzü objektif yazdık sizin gopro ya kalsaydık 1 km fark vardı arada,sizi kim geçebildiki biz geçicez

arkadaşımızı savununca gördüğümüzü söyleyince kötümü olduk tartıştık barıştık güldük eğlendik kapadık konuyu sen açıosun şimdi,sizin eski mevzular açılınca yalama yutma

neyse bu konuda kapansın uzamasın daha denerlerse denerler typer sahipleri bizde izleriz

Caner B.
08-04-2015, 18:27
ben cem bu arada kardeşimden yazmışım

H22Power
08-04-2015, 20:21
Uçan kaçan bütün typerlarla denerim bu akşam hava güzel
Dbn miz yok yüreğimiz var az bişi hacim az bişi hp az bişi de tork :)

miniks
08-04-2015, 23:19
Ahmet çok uzattın mevzuyu be hadi işine bak boşver yalama yutma işlerini.

Ademi ara iyi öğren.

Ben aradım geliyoruz diye şanzumanım sökük dedi. Adem aradığında biz arabanın motorunu sökmüştük. Adem mi size yanlış anlatıyor hayırdır biz kimden korkmuşuz açta youtube izle

free-hifi
11-04-2015, 09:34
Eray Başgan İzmirde piste hangi araçla çıkacaksın?