PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe Taraftar Sitesinde Bir Galatasaraylı

erkin006
15-10-2008, 16:59
Valla helal olsun...

Antu'dan anlamlı davranış... Fenerbahçe taraftar sitesi antu.com'un açılış sayfasındaki sarı-kırmızı fotoğraf gözlerden kaçmadı.

UltrAslan-Uni temsilciliği yapmış olan ve lösemi ile mücadele eden Anıl Aydın için antu.com Fenerbahçeliler'e destek çağrısında bulundu.

Antu.com'da yer alan haber şöyle:

"Dayan Koca Adam

Galatasaray tribün grubu ultrAslan-Uni temsilciliği yapmış olan ve lösemi ile mücadele eden Anıl Aydın`la ilgili olarak arkadaşları bir kampanya başlattı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yatmakta olan Anıl Aydın için önümüzdeki iki ay içerisinde ilik nakli yapılması gerekiyor.

Antu.com olarak, büyük Fenerbahçe`nin Büyük Taraftarını, Sevgili Anıl Aydın’a iliğinin uygun olup olmadığı öğrenmek için kan tahlili yaptırmak için aşağıdaki adreslere başvurmaya çağırıyor ve sevgili Anıl`a Ali Sami Yen tribünlerinde kendisi için açılmış pankarttaki gibi "Dayan Koca Adam" diyoruz.

İSTANBUL:
Çapa Tıp Fakültesi
Temel Bilimler Binası
Acil Giriş Kat:2 no:10
Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı

ANKARA:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

İZMİR:
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu kampanya sadece Anıl Aydın`la sınırlı kalmamalı, verdiğiniz kanla Anıl Aydın ya da bir başka hastaya şifa olabilirsiniz. Şu anda uygun ilik bekleyen hasta kardeşlerimiz için, tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz."

KaanKY
15-10-2008, 17:00
bende eklıcektım ama fotbol konusu kapanıyo dıye eklemedım www.antu.com adresine gierenler hassatiyrti gorecektır

erkin006
15-10-2008, 17:03
Bu farklı bir durum insan hayatı sonuçta her platformda paylaşılması gerekir diye düşünüyorum...

Konunun tartışma ortamına girmemesini temenni ediyorum...TechTurkey üyelerininde bu tür konularda ne kadar hassas olabileceğini tahmin ediyorum...

Utku
15-10-2008, 17:03
Çok güzel bir davranış yakışır ;);)

MUGENPOWE®
15-10-2008, 17:06
yaw allah sıfa wersnde bızım trıbun lıderlerıne noluyo bu aralr yaa :S

Eriador
15-10-2008, 17:08
bunun gibi bi kaç olay daha daha öncede iki takımın taraftar forumlarında oldu gerçekten güzel birşey ... inş. kardeşimizde iyileşir sağlığına kavuşur .

erkin006
15-10-2008, 19:24
yarın gidip kan vermeyi düşünüyorum...

Vtec-SEDAN
15-10-2008, 19:38
çok şükür Fenerbahçe'liyim.. ancak ezeli rekabet, ezeli dostluk... ;)

onurdemir
15-10-2008, 20:24
Uzun yıllar Fenerbahçe tribünlerinde yer almış fakat iş hayatının yoğunlaşmasıyla maçlara gidemeyen kişilerden biriyim. Deplasman, futbol, basketbol, voleybol, 14-16 yaş grubu fb-gs maçları, masa tenisi, kürek gibi rekabetin yaşandığı her dalda tezahuratımız ile destek vermek için zaman ve maddiyat harcadım. Sayısız olay yaşadım. Yani tribünün içinden geldim. Şu bir gerçek ki Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe olmasa Türkiye'de çekişmeli anlar, rekabet pek de tatlı olmazdı. Anadolu kulüplerinin de son yıllarda atağa geçtiği ve bu üç takımı adeta madara ettiği günlerde ve çok daha öncesinde çoğu kişi bilmese de tribün liderleri sürekli birbirlerini ziyaret eder, kötü günlerde birbirlerine destek olurlardı. Halen de öyle. Şaşılacak bir durum yok ortada. Amaç aynı, renkler farklı. Gönül verilen bir kulüp için hayatlarını bile verebilecek insanlar bu kişiler... Ultraaslan grubunun kurucusu geçtiğimiz haftalarda Bursa'da trafik kazasında vefat etmişti. Dinamo Kiev maçında nitekim Migros tribününde onun için pankart açıldı. Tribünde o gün o pankart dışında bir tane bile pankart yoktu. UEFA zaten pankart konusunu yasaklıyor ama ceza alma pahasına bile olsa o gün pankartı 2 kişi sürekli açık vaziyette 90 dakika boyunca tuttu. Yeri gelince Beşiktaş taraftarları da, Galatasaray taraftarları da aynı şeyi Fenerbahçe için yapar eminim. Dostluğun bu kadar gelişmesi güzel bir şey. Adnan Polatın başlattığı tribün ayırma olayını umarım yakın zamanda kaldırırlar. Avrupa'da olduğu gibi ne zaman yan yana maç izleyebileceğiz, ne zaman rakip takımın stadına gidip efendi efendi maç izleyebileceğiz merak ediyorum. Bugünlerde tecilim bittiği için askerlik konularına koşturuyorum. Günde 1 imza ile ertesi güne devrediyor hep işlemler. Vakit bulduğum ilk anda bende kan vermek istiyorum.

Dragger
15-10-2008, 22:11
Takdir ettim, dogru olan yapılmıs.

Umarım saglıgına kavusur arkadas ;)

AvcI
16-10-2008, 07:45
tebrik ederim antuyu.

uA heryerde!!!

XoR
16-10-2008, 07:56
Örnek bir davranış uA Derneği Başkanı Vefat ettiğindede aynı şekilde bi davranış göstermişlerdi.Aynı şekilde 3 Beşiktaşlı genç arkadaşımız trafik kazasında vefat ettiğinde Antu yine aynısını yapmıştı.

Teşekkürler Antu.com

Berkan
16-10-2008, 15:59
ua nın heryerde olup olmamasıyla ne alakası var bu işin

fb olmasa gs gs olmasa fb olmaz yada bjk

AvcI
16-10-2008, 17:21
ua nın heryerde olup olmamasıyla ne alakası var bu işin

zekiliğinden dolayı tebrik ederim. olayı bu yönden görmek için ne yapdın amuda kalkıpdamı okudun:icon_wack

SONE-R
16-10-2008, 17:39
berkanın sözlerine katılıyorum. sen bu konuda da UA her yerde yazarsan tabiki yanlış anlaşılır.

Vtec-SEDAN
16-10-2008, 19:27
zekiliğinden dolayı tebrik ederim. olayı bu yönden görmek için ne yapdın amuda kalkıpdamı okudun:icon_wack

bilgisayar başında ideal pozisyonda oturup okuyarak, attığın mesajın anlamsızlığı farkedilebilir durumda Avcı. ne gerek amuda kalkmaya veya taklaya...

Berkan
16-10-2008, 23:34

valla her normal insan gibi oturarak okumayı tercih ediyorum....
ki bana katılanlardamı amuda vs. kalkarak mı okuyo sormak lazım
sen baş asa dururken anlıyosun galiba
:rolleyes:

alp1903
17-10-2008, 00:21
bunun neresi garip arkadaşlar fener gs bjk herşey olabilir bu insanlık görevi bu diye düşünüyorum bunu takımlarla karıştırmamak gerekir.

DaRkNeSs-
17-10-2008, 03:16
antu yu tebrik ederim gerçekten..helal olsun
merak ediyorum antu nun açılımı ne arkadaşlar fenerbahçe taraftarı bi arkadaşımız söyleyebilirmi?
( sakın yanlış anlaşılmasın hakkaten bilmiyorum)

avcı hakkaten hiçbirimiz amuda kalkmıyoruz pc başında ama anlayamadık demek istediğini
biraz açarsan sanırım daha iyi anlayabiliriz :)

cem
17-10-2008, 03:42
Antu Boşnakça'da kardeş demek.

Mr.K
17-10-2008, 08:42

yoo yok oyle bisey :D gugila mudur oldun ama ii arastiramamissin :) antu sadece bosnakcada bir isim olarak kullanilabiilir :)

Vtec-SEDAN
17-10-2008, 08:54

Ali ŞEN'in oğlu Adnan ve Metin ŞEN'in kurduğu antu.com sitesindeki antunun anlamı kardeş, kanka manasına gelmektedir. Ben bunu Metin ŞEN'in bir zaman önce hem sahibi hemde yönetimini yaptığı menejer.com isimli sitesinde kendisinede sorarak öğrenmiştim. :icon_tup:

SONE-R
17-10-2008, 09:02
Ali Şen Boşnak olduğuna göre mantıklı bir açıklama...

Mr.K
17-10-2008, 10:13
Ali Şen Boşnak olduğuna göre mantıklı bir açıklama...

bende suanda bosna hersekteyim.burda yasiyorum ve bosnakcada kardes anlamini tasimamakta ANTU kelimesi.

Vtec-SEDAN
18-11-2008, 10:52
Koca Adam vefat etti, Allah rahmet eylesin..

http://www.ultraslan.com/Giris/anil.gif

DaRkNeSs-
18-11-2008, 13:46
allah rahmet eylesin :(

MUGENPOWE®
18-11-2008, 13:48
allah rahmet eylesın bu arada konu baslıgına ıstınaden dunde fenerbahce resmı sıtesınde arda turnaa gecmısolsn dıleklernı ıletı fenerbahce klubu ..

Jem
18-11-2008, 13:53
Allah rahmet eylesin.

SkY
18-11-2008, 14:13
Allah rahmet eylesin..

erkin006
18-11-2008, 16:08
vefatını haberlerden öğrendim dün...içim dayanmadı çok kötü oldum uygun ilikde bulunmuşdu zatürreden vefat etmiş koca adam...

gökh@n_gr
18-11-2008, 21:08
bende haberlerde duydum çok üzüldüm allah rahmet eylesin:(

Hamster
18-11-2008, 23:29
Allah rahmet eylesin...