PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir yarış pistinde Ulusal Drift heyecanı 12.04.2015

TaGo
11-04-2015, 17:20
Konusu açılmamış diye açıyorum. Bu sezonun ilk yarışı yarın 12:00 itibariyle başlıyor. Bugün antrenman tamamlandı. İzlemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. Çünkü bu İzmir için bir ilk. Hava tahminleri tamamen güneşli ve 21 derece vermekte. Pazar gününü değerlendirmek isteyen arkadaşlar için fırsat

ufuksaracci
11-04-2015, 17:24
En son 5-6 sene önce gitmiştim bir daha da kesinlikle gitmeyeceğimi söyledim o piste. Umarım birşeyler değişir İzmir kazanır.

Mutlu Değerli
11-04-2015, 17:39
Değişen hiç bişey yok, yine gelecekler. ***** ''drift'' onların işi...

TaGo
11-04-2015, 17:56
Bu anlayışla yaklaşırsanız, Türkiye de motorsporları birşey kazanamaz.

Siz seyir keyfinizden feragat etmiş olursunuz sadece.

srknkr
11-04-2015, 18:43
Otopark olaylarından mı bahsediyosunuz? Eğer o'ysa ben de hak veriyorum. Drift izlemeye gidiyosun, saçma sapan hareket yapan insanları görünce ister istemez hevesi kaçıyo insanın.

B.Koçer
11-04-2015, 19:10
Tarkan abi İzmir'de fotoğraf çekimi konusunda baya bir konuştuk
arkadaslar forumda 11.30 gibi toplanıp ordan piste geçme kararı aldılar :)

TaGo
11-04-2015, 19:12
Bizimde Plasti Dip Türkiye standımız olacak pistte. Bizleride ziyaret edin. Hem özel kampanya ve çekilişler de olacak.

Sadık Özyer
11-04-2015, 19:39
Giriş ne kadardı ?

free-hifi
12-04-2015, 00:25
Konu açmak için izin alındı mi
ben uyarı almistim

R.I.P
12-04-2015, 11:04
açık söyleyeyim ben de niyetlendim eşimi alıp gelecektim ama ''bazı'' olumsuzluklardan tereddüt edip vazgeçtim

ufuksaracci
12-04-2015, 12:51
Bu anlayışla yaklaşırsanız, Türkiye de motorsporları birşey kazanamaz.

Siz seyir keyfinizden feragat etmiş olursunuz sadece.

Tarkan abi doğru söylüyorsun ama benim rahatsızlığım sadece pist dışı değil (pist dışı zaten başlı başına ayrı bir konu ) pist içi de aynı şekildeydi. En son gittiğimde pist bana bir ön cam , kaputta taş izleri , zar zor çıkan iğrenç bir pist stickerı, sinir ve strese yol açmıştı. Sorduğumda da ne bir sorumlu ne de bir özür . Evet seyir keyfimden feragat ediyorum ama kafam rahat oluyor.

Dip Not: Son durumları gerçekten bilmiyorum gidecekleri etkilemeyeyim.

!KO
12-04-2015, 15:01
su org. kım yapıyorsa lutfen oraya ızlemeye gelen aracların camına izinsiz sticker yapıstırmayın
hem çıkmıyor hemde istemiyorum belki neden yapıştırıyorsunuz ?

ufuksaracci
12-04-2015, 15:16
Hala yapıştırıyorlar mı o stickerları? Senin cama yapıstırmışlar yine iyi benim bagaja yapıştırmışlarıdı.

!KO
12-04-2015, 15:27
bugun benım basıma ıstanbulda geldıde ondan burdada yapan varsa ole seyler yapmasın :)

Mutlu Değerli
12-04-2015, 17:12
açık söyleyeyim ben de niyetlendim eşimi alıp gelecektim ama ''bazı'' olumsuzluklardan tereddüt edip vazgeçtim

Niçin ''keşke gelseydiniz'': Drift araçları çok iyidi, sürücülerde aynı şekilde. Başarılı bi organizasyon oldu bence.

Niçin ''iyi ki gelmediniz'': ***** pist çıkışı yapılanlar, pist içindeki otoparkta gürültü yapan araçlar filan... Baya bi başımızı ağrıttı.

Pist çıkışı adam koca transporterla el freni çekmiş dönüyor, BMW'nin biride 30mt kaya kaya geldi ona çarptı. Düşünün pist dışında neler oldugunu.

Ben alışık oldugum için böle şeylere hiç olumsuzluk olarak saymadım. Güzel etkinlikti. Sadık Özyer'le denk geldim :D tanışmamız ayak üstü oldu. Burak Günay tee ankaradan gelmiş etkinligi izlemeye, onunla da tanıştık :) STP's Accord'u gördüm, çok çok güzeldi maşaallah. RSX-S'te otoparktaydı. Baya bi inceledim güzel araçmış :)

Tayfun.O
12-04-2015, 17:20
Videolar varsa paylasin müminler bizde nasiplenelim :)