PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 Nisan 2015 İstanbul Park Polo GTI 2.33.9x

Zero
12-04-2015, 21:45
12 Nisan 2015 İntercity İstanbul Park halk gününde temiz atabildiğim tek 2 turum. 1.4 TSI la önden çekerde kapanmayan espyle bitik re050yle şimdilik bu kadar oldu :) Diğer eksiklerde çok etki etti sürenin daha inmemesine ama özellikle cooler ve iyi bir lastik şart ilk etapta. İnşAllah eksiklerimi tamamlayabildiğimde yeni hedeflediğim süreye ulaşabilirim.. İyi Seyirler ....

https://www.youtube.com/watch?v=AsBiKTStiv8

Zero
12-04-2015, 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=AsBiKTStiv8 buradan da izleyebilirsiniz.

Brs_eg
12-04-2015, 22:13
zeki maşallah. bence gayet iyi süre.dahada gideri var.hem tekniğinin hemde aracın.lastiklere çok çıglık attırmıssın :)

Zero
12-04-2015, 22:19
Sağolasın Barış :) biraz fazla cebelleştim malesef lastik gerçekten çok üzdü dahada semisiz çıkmam zaten çöp oldu :) coolerla semi slick yapıp bir kez daha çıkmam lazım yeni hedefe ulaşmak için daha inmez çünkü üstündeki lastikle.

Mpower
13-04-2015, 07:54
Ya o değildi Polo GTI ile Golf R ı nasıl geçiyorsun abi :D

OrcunInce
13-04-2015, 09:53
Zeko süre süper yol lastiği ve cooler'sız. Yürüyen de standart.
Bence süper oldu, artık senin de hedefin under 2.30 :D

kelalper
13-04-2015, 09:58

O golf R değil R32. Golf R dan öyle ses alamazsın. Ama R32 de gerçekten yavaş kalmış 250 hp olduğu halde.

Eworen
13-04-2015, 10:01
R32 için ;
Yavaş ı hızlıyı geçelimde o nasıl bir sestir öyle :)
Muazzam muazzam..
Bu arada güzel sürüş tebrikler daha iyi olacaktır mutlaka.

Zero
13-04-2015, 20:09

Azim diyelim :D

Zeko süre süper yol lastiği ve cooler'sız. Yürüyen de standart.
Bence süper oldu, artık senin de hedefin under 2.30 :D

Sağol kardeşim senden de aynı hedefi hemde ilk seferde bekliyoruz desteğim senle biliyorsun :)

R32 için ;
Yavaş ı hızlıyı geçelimde o nasıl bir sestir öyle :)
Muazzam muazzam..
Bu arada güzel sürüş tebrikler daha iyi olacaktır mutlaka.

İnanılmaz bir sesi vardı yavaşlatmayacağını bilsem arkasında kalmak isterdim çok motive ediciydi gerçekten. Zamanla gelişir sanırım eksikler tamamlandıkça teşekkür ederim :)

pasha34
13-04-2015, 20:12
hep derler ya bu dolulukta araçlar diye ... :) bu boşlukta eksikleri cok olan bir arac için güzel süre cıkarmışsınız tebrikler .. inşallah biran önce eksiklerinizi tamamlarsınız

Zero
13-04-2015, 23:34
hep derler ya bu dolulukta araçlar diye ... :) bu boşlukta eksikleri cok olan bir arac için güzel süre cıkarmışsınız tebrikler .. inşallah biran önce eksiklerinizi tamamlarsınız

Teşekkür ederim inş ufak gibi gözüken ama en önemli 2 parçayla 2.30 lara göz dikebiliriz.

pasha34
14-04-2015, 02:03
Teşekkür ederim inş ufak gibi gözüken ama en önemli 2 parçayla 2.30 lara göz dikebiliriz.

ya yanlız var ya arastırıyorum uyguna fren kiti kendim yapabileceğim vs...
pek secenek bulamıyorum gene tornacı frezeci yolları taştan takılacağız gibi bir his var ... coilleri hazırladık sway barlar yolda ancak bir sonraki track day e sanırım frenler yetişmeyecek.. frensiz süre bir yere kadar.. caddede fren belki cok elzem olmuyor ama pistte herşey..

fatihob
14-04-2015, 02:16
Zeki gerçekten süren çok iyi, bu sezon biraz upgrade ile 2:30 altını görürsün heralde.

Zero
14-04-2015, 07:48
ya yanlız var ya arastırıyorum uyguna fren kiti kendim yapabileceğim vs...
pek secenek bulamıyorum gene tornacı frezeci yolları taştan takılacağız gibi bir his var ... coilleri hazırladık sway barlar yolda ancak bir sonraki track day e sanırım frenler yetişmeyecek.. frensiz süre bir yere kadar.. caddede fren belki cok elzem olmuyor ama pistte herşey..

Fren de çok önemli. Aslında hepsi bir arada olmalı ama mesela frenle alakalı bir sorun yaşamadım ama fren kiti olsa çok daha iyi süre çıkabilir. O konuda Utkuya danışın isterseniz frenle alakalı bayağı bir bilgisi var.

Zeki gerçekten süren çok iyi, bu sezon biraz upgrade ile 2:30 altını görürsün heralde.
Sağol Fatih amaç o ama tabi tek tek değil bir kaç şeyi bir arada yapıp tek seferde indirmek lazım o da hangi org yetişir bilemiyorum. Ama 1.4 tsi ın sadece rollinglerde çok başarılı değil biraz bilinçli hazırlanırsa pisttede iddialı olabileceğini göstermek istedim :) ki daha neredeyse birşey yok arabanın üzerinde. İyi bir semi, iyi bir coil , iyi bir cooler, iyi bir fren kiti eksiklerim :) . Eksiklerim var dedikçe kendimi şuyum çok kötüydü buyum da olsaydı sürenin ağa babası gelirdi diyenler gibi hissettim bir an :D

shkodra
14-04-2015, 08:58
Zeki kardeşim
Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım.
Millet kalabalıktan şikayet edip bir birbirinin üstünden geçerken.
Sen bu kuş uçmaz kervan geçmez kadar boş pisti nereden buldun.
Tanıdıkların kim. Arkanda kim var kardeşim.
Asıl sen bize onu söyle.

shkodra
14-04-2015, 09:00
He bu arada her zamanki gibi mükemmel sürmüşsün, Keşke senin kadar güzel kullanabilsem diyorum başka bir şey demiyorum.

Zero
14-04-2015, 12:12
:) estağfurullah Metin amca senin güzel düşüncen o. Boş yolu yaratabilmek için ne cebelleştim bi bilsen. Torpil buldum pistçiler bide shortcut öğrettiler süre de boş yolda öyle çıktı :D

OrcunInce
14-04-2015, 12:19
Zeki kardeşim
Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım.
Millet kalabalıktan şikayet edip bir birbirinin üstünden geçerken.
Sen bu kuş uçmaz kervan geçmez kadar boş pisti nereden buldun.
Tanıdıkların kim. Arkanda kim var kardeşim.
Asıl sen bize onu söyle.

Abi Zeko'nun arkasında ben varım unuttun sanırım sen beni :D
Boş seansa dost sokmak bizim işimiz :evil:

shkodra
14-04-2015, 15:38
Orçun ve Utku sizleri unutmak en büyük hatam olur. Siz olmazsanız pistin tadı çıkmaz.

OrcunInce
14-04-2015, 22:53
https://www.youtube.com/watch?v=rItGnVx3zVo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=rItGnVx3zVo&feature=youtu.be

Zero
14-04-2015, 23:09
Eline sağlık kardeşim kamerayı düzgün ayarlayamadığımız ve "imkansızlıktan" :D go pro ayağı alamadığımız için bilinmeze giden titrek bir video gibi olmuş ama daha iyisini çekeriz inş bir dahakine :) Emeğine sağlık tekrar..