PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.30.876 İstanbul Park 12.05.2015

Octavia RS
13-04-2015, 20:12
Çok keyifli bir gündü emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum :) Benim kendi görüşüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem aracı söküp,brake kit ve daha stabil çizgi ile süre dahada aşağı iner diye düşünüyorum.

İyi Seyirler

2.30.876 C Seansı (Kamera açısı ve kalite kötü kusuruma bakmayın)

5FKPHjooOlA

Bonus: 997 Carrera S

F_DggQ910JU

3vCBjd1HHlg

Octavia RS
13-04-2015, 20:15
Düzenleme yapamıyorum kusura bakmayın,böylede izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=5FKPHjooOlA

https://www.youtube.com/watch?v=3vCBjd1HHlg

https://www.youtube.com/watch?v=F_DggQ910JU

hepkem
13-04-2015, 20:28
düşük sürat virajlarda sanki yüksek torktan dolayı istendiği gibi gazlanamamış ama yüksek süratlı virajlarda ve düzlüklerde fark fazlasıyla kapanmış. her ne kadar kamera açısı ciddi problemli olsa da (:)) süspansiyon terfileri sonrası tutunma genel olarak iyi gözüküyor. sadece fren bile süreyi ciddi anlamda geliştirecektir. hafiftletmenin de mutlaka faydası olacaktır ama hepsinden önce bir gopro veya güzel bir telefon tutucu vakumu listenin başına ekleyin ;) carrera s'i geçiş de makinenin gücünü ortaya koyuyor. tebrikler

16EC813
13-04-2015, 20:30
maşallah
rs çok başarılı

Octavia RS
13-04-2015, 22:34
düşük sürat virajlarda sanki yüksek torktan dolayı istendiği gibi gazlanamamış ama yüksek süratlı virajlarda ve düzlüklerde fark fazlasıyla kapanmış. her ne kadar kamera açısı ciddi problemli olsa da (:)) süspansiyon terfileri sonrası tutunma genel olarak iyi gözüküyor. sadece fren bile süreyi ciddi anlamda geliştirecektir. hafiftletmenin de mutlaka faydası olacaktır ama hepsinden önce bir gopro veya güzel bir telefon tutucu vakumu listenin başına ekleyin ;) carrera s'i geçiş de makinenin gücünü ortaya koyuyor. tebrikler

Aynen abi fren şart.İlk seansın aslında go-pro çekimi var ama onun elime geçmesi biraz zor gözüküyor,en kısa zamanda bende go-pro alıcam.Go-prosuz piste çıkmak yok! :D

maşallah
rs çok başarılı

Teşekkürler :)

caann
14-04-2015, 04:08
maşallah, güçlü olmuş :icon_tup: üstündeki lastikler nedir ? geçen seferki pist sonrası lastik fotoları gibi mi oldu seansların sonu ?

Octavia RS
14-04-2015, 07:50
maşallah, güçlü olmuş :icon_tup: üstündeki lastikler nedir ? geçen seferki pist sonrası lastik fotoları gibi mi oldu seansların sonu ?

Nankang NS2R vardı,2 seans sonrası sadece sağ ön ve arka lastik yanakları çok az aşındı :)

Cem.B
14-04-2015, 08:29
maşallah güzel süre dahada iyileri kesinlikle gelir bu arada araç quattro mu ?

kelalper
14-04-2015, 08:40
Daha çok zaman var kazanabileceğin. Dengeli frenleme ve fren noktalarını belirlemen gerek. Bazı yerleder olduğundan yavaş girip viraj içinde gazlayarak çıkmaya çalışmışsın bazı yerlerde de hızlı girerek viraj içinde zaman kaybetmişsin. Yoksa araba da güç olduğu belli. bi de kilit şart o güçteki bir arabanın pistte iyi dereceler yapması için. Kilitten sonra zaten geceyle gündüz olur fark.

Octavia RS
14-04-2015, 10:23
maşallah güzel süre dahada iyileri kesinlikle gelir bu arada araç quattro mu ?
Önden çeker

Daha çok zaman var kazanabileceğin. Dengeli frenleme ve fren noktalarını belirlemen gerek. Bazı yerleder olduğundan yavaş girip viraj içinde gazlayarak çıkmaya çalışmışsın bazı yerlerde de hızlı girerek viraj içinde zaman kaybetmişsin. Yoksa araba da güç olduğu belli. bi de kilit şart o güçteki bir arabanın pistte iyi dereceler yapması için. Kilitten sonra zaten geceyle gündüz olur fark.
Pistin keyfini süren ben değilim babam :) kilit var,bende ilk mesajımda belirtmiştim fren ve stabil kullanım gerekli

İBO
14-04-2015, 10:35
maşallah ya gidişine bayıldım yanlız o siyah lotus demi onun ne viraj kabılıyetı varmıs oyle ya maşallah

kelalper
14-04-2015, 10:41
kilit varsa o zaman biraz gaza insan gibi basıcan virajlarda. Her bastığında kafadan çok fazla kaymaya meğillenmiş araba kafayı içeri çekememiş. Kazanılacak çok süre var. 2:25 leri görürsün bence.

Octavia RS
14-04-2015, 15:30
maşallah ya gidişine bayıldım yanlız o siyah lotus demi onun ne viraj kabılıyetı varmıs oyle ya maşallah

Teşekkürler.Evoranın yol tutuştan ziyade frenler çok iyi

kilit varsa o zaman biraz gaza insan gibi basıcan virajlarda. Her bastığında kafadan çok fazla kaymaya meğillenmiş araba kafayı içeri çekememiş. Kazanılacak çok süre var. 2:25 leri görürsün bence.

Doğru,esp zaten kapalı gaza oturup kafa açtıkça hem zaman kaybı hemde boşa dönüp aşınan lastikler cabası..

caann
15-04-2015, 01:19
Nankang NS2R vardı,2 seans sonrası sadece sağ ön ve arka lastik yanakları çok az aşındı :)
:D sevindim, demekki 6 seans rahat dayanabilir ve tavsiye edilir ? :)

shkodra
15-04-2015, 06:49
Benim sert bakışlı yeğenim.
Ben diyorum ki babanın gazozuna ( soda ) koyup seninle piste çıkıp eğlenelim.
Yeter sağ koltukta oturduğun.

Octavia RS
15-04-2015, 10:00
:D sevindim, demekki 6 seans rahat dayanabilir ve tavsiye edilir ? :)
Kesinlikle edilir,hem dayanır hemde tutunma muazzam

Benim sert bakışlı yeğenim.
Ben diyorum ki babanın gazozuna ( soda ) koyup seninle piste çıkıp eğlenelim.
Yeter sağ koltukta oturduğun.
Senle öyle bi maceraya atılalım Metin amcam hatta sen kullan,pist rekorunu kırarız :D

caann
16-04-2015, 05:25
Kesinlikle edilir,hem dayanır hemde tutunma muazzam
teşekkürler :icon_tup: