PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turbo Şahin- 41 HC 498

Bugra-41
19-04-2015, 18:09
TAMİRANE SERVİS - OKAN FINDIK TARAFINDAN BAŞTAN SONA YAPILANLAR

2.5 Subaru STI TURBOSU (IHI TURBO-VF28)
BMW M40 B18 3.18i Piston,Sekman 84 mm 0.50
FİAT MPİ EMME MANİFOLDU -
Megasquirt II- v3.0 ECU-TESİSAT-YAZILIM
MSD ATEŞLEME
1.8 PASSAT ENJEKTÖR
İRİDİUM BUJİ
AMYANT EGSOZ SARGISI
60 LIK DÜZ BORU
VAREX
TİAL WASGATE
TOMEİ BENZİN REGÜLATÖRÜ
BENZİN POMPASI
HKS BLOW OFF (ORJİNAL)
HKS MANTAR FİLTRE (ORJİNAL)
HKS TURBO TIMER
Ford Transit Intercooler
DEFİ TURBO BOOST GÖSTERGE
DEFİ OİL PRESS GÖSTERGE
AEM WİDEBAND AFR GÖSTERGE
OMP KULE GERGİSİ

İÇ AKSAMINDA ORJİNAL SPARCO ÜRÜNLERİ KULLANILMIŞTIR

-ORJİNAL SPARCO KAPUT KİLİDİ
-ORJİNAL SPARCO P300 - NUBUK DİREKSİYON
-ORJİNAL SPARCO F300-R PROF YARIŞ KOLTUKLARI (YATARSIZ)
-ORJİNAL SPARCO VİTES TOPUZU
-ORJİNAL SPARCO 4 NOKTA YARIŞ KEMERİ

http://i59.tinypic.com/16ign0i.jpg
http://i60.tinypic.com/fwqgqq.jpg
http://i62.tinypic.com/wjyhhy.jpg
http://i59.tinypic.com/k1evbt.jpg
http://i60.tinypic.com/295pcap.jpg
http://i57.tinypic.com/2jb1qpv.jpg
http://i58.tinypic.com/2ylp5l1.jpg
http://i61.tinypic.com/2vkhh84.jpg
http://i59.tinypic.com/20kdv0h.jpg
http://i59.tinypic.com/30ngqs9.jpg
http://i62.tinypic.com/1zmkms0.jpg

ChuckBartowsKi
19-04-2015, 19:17
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama spoiler biraz abartı olmamış mı?

Bugra-41
19-04-2015, 19:18
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama spoiler biraz abartı olmamış mı?

Spoiler gösteriş amacından çok işlevi için konuldu

cRc Ramo
19-04-2015, 19:21
işlevini görebileceğimiz video falan :soru:

Ekrem_06
19-04-2015, 19:24
Maşallah güzel çalışma olmuş koltuklara bayıldım.. Kazasız belasız kullan

::ZaFeR::
19-04-2015, 19:25
Hatırladığım kadarıyla bayadır turbolu olan bi araç.

Bugra-41
19-04-2015, 19:25
işlevini görebileceğimiz video falan :soru:

spoilerın işlevinin arkasını basmak olduğunu biliyorsunuzdur heralde önden aldığı rüzgar ile aracın arkasını yere basıyor aracın motoru dolu olduğu içinde takma gereksinimi duyduk videolar aksilik çıkmazsa yakın zamanda yüklenicek

Bugra-41
19-04-2015, 19:28
Hatırladığım kadarıyla bayadır turbolu olan bi araç.

2008 2009 yılına kadar karbüratörlüydü o yıllardan bu zamana kadar turbosuzdu şuanda sıfırdan tekrardan yapılıyor turbosu :)

Bugra-41
19-04-2015, 19:28
Maşallah güzel çalışma olmuş koltuklara bayıldım.. Kazasız belasız kullan

teşekkür ederim Amin :)

E.ORANLI
19-04-2015, 19:35
eskı sahıbını hatırlıyorum kaza yaptıktan sonra satıldı hatta TurboFalcon adı altında bı forum sıtesı vardı yanlış hatırlamıyorsam yapılısından kaza zamanına kadar o zamanlarda guzeldı hala guzel duruyor tebrıkler :)

Bugra-41
19-04-2015, 19:40
eskı sahıbını hatırlıyorum kaza yaptıktan sonra satıldı hatta TurboFalcon adı altında bı forum sıtesı vardı yanlış hatırlamıyorsam yapılısından kaza zamanına kadar o zamanlarda guzeldı hala guzel duruyor tebrıkler :)

teşekkür ederim evet kazadan sonra yaklasık 1 seneyi gecti arabanın toplanması en ince detyalarına kadar uğraşılmıştı :) Teşekkür ederim :)

Ertekin
19-04-2015, 19:45
MaşaAllah. Büyük emek var. Ben beğendim bilgisayar oyunundan fırlamış gibi. Kazasız belasız zevkini çıkarırsınız umarım.

Bugra-41
19-04-2015, 19:46
MaşaAllah. Büyük emek var. Ben beğendim bilgisayar oyunundan fırlamış gibi. Kazasız belasız zevkini çıkarırsınız umarım.

Çok teşekkür ederim Amin İnşallah

drivertech
19-04-2015, 20:00
Maşallah kazasız belasız

Bugra-41
19-04-2015, 20:07
Maşallah kazasız belasız

teşekkür ederim sizede kazasız belasız :)

stayfun
19-04-2015, 20:12
Maşallah emeğinize sağlık hocam,bence orjinal kalıp sleeper takılsaydı daha iyi olurdu.

Bugra-41
19-04-2015, 20:15
Maşallah emeğinize sağlık hocam,bence orjinal kalıp sleeper takılsaydı daha iyi olurdu.

teşekkür ederim sleeperdan kastınız nedir anlayamadım :)

noelbaba
19-04-2015, 21:14
Gordugum kadariyla bu markaya karsi bir sempatiniz var sanirim yoksa insanlar simdi fisetalara corsalara birseyler yapiyorlar moda oldu daha az butceyle bu ikisinden birini yapabilirdiniz herhalde

Bugra-41
19-04-2015, 21:24
Gordugum kadariyla bu markaya karsi bir sempatiniz var sanirim yoksa insanlar simdi fisetalara corsalara birseyler yapiyorlar moda oldu daha az butceyle bu ikisinden birini yapabilirdiniz herhalde

bu araç yaklaşık 2003 yılından beridir piyasada ve eski sahiplerini tanıyorum araç değer kaybetcek birisinin eline düsmesin diye aldım ve yaptım tofaşı seviyorum ama sevip sevmememle pek alakası yok aslında farkındayım hatta harcadığım paralara bmw e36 cabrio mini cooper veya subaru gc 8 de alabiliyorum :)

painkller
19-04-2015, 21:34
ne yalan söyliyim benimde içimde bir tofaşçı yatıyor ve araçtada ciddi ciddi emek göze çarpıyor fakat biraz daha dış görünüş için bişeyler yapılmalı bence tamamlayıcı noktalar. MaşAllah.

Bugra-41
19-04-2015, 21:36
ne yalan söyliyim benimde içimde bir tofaşçı yatıyor ve araçtada ciddi ciddi emek göze çarpıyor fakat biraz daha dış görünüş için bişeyler yapılmalı bence tamamlayıcı noktalar. MaşAllah.

Ne gibi dışa bişeyler fikir mesela

0M42
19-04-2015, 21:59
Araçta abartı çok şey var aslında.

Spoiler gösteriş amacından çok işlevi için konuldu

İşlevi derken pistte 200+ hızlarımı görüyorsunuz ?

Bugra-41
19-04-2015, 22:03
Araçta abartı çok şey var aslında.

İşlevi derken pistte 200+ hızlarımı görüyorsunuz ?

Araç sadece pistlerde kullanılmıyor pist dışındada kullanılıyor ve abartı olan şeyleri sölermisiniz

B16
19-04-2015, 22:21
Araç sadece pistlerde kullanılmıyor pist dışındada kullanılıyor ve abartı olan şeyleri sölermisiniz

Aynalar çok küçük görüş onunla çok kısıtlıdır. Ayrıca sizin bahsettiğiniz kanat işi downforce ama o öyle al kanadı tak şeklinde yapılabilicek birşey değil hesaplamaları falan var.

Yine de çoğu kişinin aman Tofaş dediği araca para harcamışsınız bu bile takdir edilir gözümde ayrıca yürüyen ne alemde standart mı?

LnchCntrl
19-04-2015, 22:24
Zevkime uygun değil ama gayet bilinçli ve emek verilerek yapılmış bi araç. Saygı duyuyorum. Kazasız belasız. Maşallah.

Bugra-41
19-04-2015, 22:26
Aynalar çok küçük görüş onunla çok kısıtlıdır. Ayrıca sizin bahsettiğiniz kanat işi downforce ama o öyle al kanadı tak şeklinde yapılabilicek birşey değil hesaplamaları falan var.

Yine de çoğu kişinin aman Tofaş dediği araca para harcamışsınız bu bile takdir edilir gözümde ayrıca yürüyen ne alemde standart mı?

Tesekkürler Motorla ilgili açıklamalar yukarda yazıyor aynalar değişicek fuar için konulmuştu sadece

Bugra-41
19-04-2015, 22:27
Zevkime uygun değil ama gayet bilinçli ve emek verilerek yapılmış bi araç. Saygı duyuyorum. Kazasız belasız. Maşallah.

Teşekkür ederim yorumunuz için amin inşallah herkesin zevki farklıdır evet :)

painkller
19-04-2015, 22:49
Ne gibi dışa bişeyler fikir mesela

hafiften dtm yi andırdı bana geniş çamurluk spoiler dışarı takılmış intercooler sanırım ama buna rağmen ön ve arka tamponlarda hemen hemen hiç bişey yok ve cılız kalmışlar. arkaya tamamlayıcı bir difüzör önede en azından yırtıcı farklı bir lip olabilir çünkü araç sıradan değil, madem işlevsel olarak düşünüyorsun spoileri falan böyle boş kalmaması lazım bence.

Zorbey
19-04-2015, 22:53
Araca maşallah. Dış görünüş için eklenti düşünüyorsanız Webasto sunroof , kelebek iptali,mor stop jantlarıda hartge ya da alpina takabilirsiniz. Ama arka taraf 10 ofset olsun :)

Bugra-41
19-04-2015, 23:05
hafiften dtm yi andırdı bana geniş çamurluk spoiler dışarı takılmış intercooler sanırım ama buna rağmen ön ve arka tamponlarda hemen hemen hiç bişey yok ve cılız kalmışlar. arkaya tamamlayıcı bir difüzör önede en azından yırtıcı farklı bir lip olabilir çünkü araç sıradan değil, madem işlevsel olarak düşünüyorsun spoileri falan böyle boş kalmaması lazım bence.

İntercooler suanda içerde :)

Bugra-41
19-04-2015, 23:06
Araca maşallah. Dış görünüş için eklenti düşünüyorsanız Webasto sunroof , kelebek iptali,mor stop jantlarıda hartge ya da alpina takabilirsiniz. Ama arka taraf 10 ofset olsun :)

Onlar aklımda jantlar değiscek zaten diğerleri zamanla :) teşekkürler :)

suk3b3
19-04-2015, 23:11
renk seçimi iyi ama bu araca yakışmams bence.arac komple siyah olup enkei tarzi 10 kol paralel jant olsaydı. daha kibar bi kanatla cok yakışıklı durabilirdi. motoru ve içine bu kadar harcama yapıp vitrin kısmını es geçmemek lazm. jantlar kore malı muhtemelen 2007 de üni okurken 94 Şahinime 16 kore borbeti 1000 liraya almıştım. alman borbetler iyi paraydi. Eğer paran varsa dediklerimi bi düşün. kesene bereket emeğine sağlık..maşallah

Bugra-41
19-04-2015, 23:16
renk seçimi iyi ama bu araca yakışmams bence.arac komple siyah olup enkei tarzi 10 kol paralel jant olsaydı. daha kibar bi kanatla cok yakışıklı durabilirdi. motoru ve içine bu kadar harcama yapıp vitrin kısmını es geçmemek lazm. jantlar kore malı muhtemelen 2007 de üni okurken 94 Şahinime 16 kore borbeti 1000 liraya almıştım. alman borbetler iyi paraydi. Eğer paran varsa dediklerimi bi düşün. kesene bereket emeğine sağlık..maşallah

Jantlar almanyadan geldii borbetlerin ilk çıktığı zamanda gerçi bunun önemi yok suanda borbetler değişiyor zaten renge gelince siyah beyaz vs vs çok olan renkler ben olmayanı yapmaktan yanayım daha çok mor var diceksiniz evet arttı ancak bu arabadan sonra arttı mor renk araştırabilirsiniz :) teşekkür ederim amin :)

Seven7
19-04-2015, 23:33
Allah kaza bela vermesin. Güzel emek harcamışsınız. Yanlış anlamazsanız göze takılan şeyleri yazacağım.
-O aynaların modası bence çoktan geçti, bmw m ayna dedikleri yuvarlak aynalardan taksanız daha hoş durabilir.
-O jantlar maalesef aracın marjinalliğine gölge düşürmüş. Daha iddialı bir jant çok daha güzel gösterir aracı. Bununla birlikte arkalar bi' tık kalkarsa daha agresif durabilir araç.
-Tamponlar çok boş kalmış, iki taraf için de lip düşünülebilir.
-Plakaların yerleri ve plakalıksız olması hoş durmuyor.

Bir de, bu arabaya benzini nasıl koyuyorsunuz? :)

Bugra-41
19-04-2015, 23:38
Allah kaza bela vermesin. Güzel emek harcamışsınız. Yanlış anlamazsanız göze takılan şeyleri yazacağım.
-O aynaların modası bence çoktan geçti, bmw m ayna dedikleri yuvarlak aynalardan taksanız daha hoş durabilir.
-O jantlar maalesef aracın marjinalliğine gölge düşürmüş. Daha iddialı bir jant çok daha güzel gösterir aracı. Bununla birlikte arkalar bi' tık kalkarsa daha agresif durabilir araç.
-Tamponlar çok boş kalmış, iki taraf için de lip düşünülebilir.
-Plakaların yerleri ve plakalıksız olması hoş durmuyor.

Bir de, bu arabaya benzini nasıl koyuyorsunuz? :)

Ayna ve jantlar değişti yeni fotolar yüklenecek tofoşların arka tampon için lip veya karlık yok malesef ön için var :) öndeki plaka yerine hava kanalları yapıldı

Benzini bagajdan koyuyoruz deposu bagaja sağ arka çamurluk içine aldık :)

ggtoker
19-04-2015, 23:50
maşallah kardeşim allah kaza bela vermeden gazlamak nasip etsin.... sadece arka plaka sağ alta değilde orj yerıne koyulursa daha iyi olablirdi... Emeğe saygı :bravo: :bravo:

Bugra-41
19-04-2015, 23:51
maşallah kardeşim allah kaza bela vermeden gazlamak nasip etsin.... sadece arka plaka sağ alta değilde orj yerıne koyulursa daha iyi olablirdi... Emeğe saygı :bravo: :bravo:

Tesekkür ederim :)

free-hifi
20-04-2015, 07:46
https://www.youtube.com/watch?v=80apXXLA4wQ

video o araca mı ait?

Emre Ekrem
20-04-2015, 08:07
Aracın diş görüntüsü ve rengi benim zevklerimi pek yansıtmadığı için yorum yapmak istemedim "özür dilerim", aracın motoru ve diğer ayrıntılarda ciddi bir emek söz konusu, Kazasız belasız günler dilerim.

free-hifi
20-04-2015, 08:24
Aracın diş görüntüsü ve rengi benim zevklerimi pek yansıtmadığı için yorum yapmak istemedim "özür dilerim", aracın motoru ve diğer ayrıntılarda ciddi bir emek söz konusu, Kazasız belasız günler dilerim.

Şu aracın dışına 2000 liralık emek harcansa daha iyi olur maalesef görüntü yüzünden içini merak etmiyorum

Aliburakb
20-04-2015, 08:41
denilecek şeyleri arkadaşlar söylemiş zaten biraz önem gösterirsen denilenlere dahadaha güzel görüntü elde edebilirsin. emeğinize sağlık kazasız belasız

picasso
20-04-2015, 09:32
maşallah emeğinize sağlık turbo candır.

aliozel
20-04-2015, 10:05
Motor olarak güzel bir setup yapılmış fakat aracınızı fuarda da görmüştüm dış görünüşünün değişmesi şart. Ya komple racing görünüme çevrilmeli ( Dtm tarzı arka diffüzör - Uzun ön lip tampon gergileri ve canardlar ) yada komple orjinale yakın toplanması taraftarıyım. En azından arka plakanın yeri orjinal yerine alınmalı. Çok göz tırmalıyor.

CaNeR44
20-04-2015, 10:45
araç kafadan iyi duruyor ama arkası için aynı şeyi söyleyemeceğim doğan stopları plakayıda olması gereken yere koyarsanız daha güzel bi görüntü yakalarsınız

Bugra-41
20-04-2015, 10:51
https://www.youtube.com/watch?v=80apXXLA4wQ

video o araca mı ait?

Benim arabanın videosu değil bu

Bugra-41
20-04-2015, 10:56
Şu aracın dışına 2000 liralık emek harcansa daha iyi olur maalesef görüntü yüzünden içini merak etmiyorum

Dışından bahsediyorsunuz ama fikirde verirseniz iyi olur sadece 2000 lira harcansa iyi olur diyorsunuz neye göre 2000 lira fikir verirseniz sevinirim

Bugra-41
20-04-2015, 10:58

Teşekkür ederim kazasız belasız sizede :)

ceyhun737
20-04-2015, 11:00
Maşallah aracınıza kazasız belasız binersiniz inşallah , benimde zevkime hitap etmiyor ancak ciddi bir emek söz konusu iyi günlerde binersin inşallah

Bugra-41
20-04-2015, 11:02
Maşallah aracınıza kazasız belasız binersiniz inşallah , benimde zevkime hitap etmiyor ancak ciddi bir emek söz konusu iyi günlerde binersin inşallah

Herkesin zevki birbirine uymaz ama fikirlere açığım teşekkür ederim amin inşallah sizede kazasız belasız inşallah :)

free-hifi
20-04-2015, 11:40

boya ve çizgiler yeniden yapılacak abartı dtm spoiler ile marşpiyel iptal olacak orijinal tampon alıp sadece altları boyanacak arka panel orijinal olacak yeni çıkan 3 bıçak logosuz panjur dan taktım mı tamamdır far camları zaten 4 er lira ;)

Bugra-41
20-04-2015, 11:58
boya ve çizgiler yeniden yapılacak abartı dtm spoiler ile marşpiyel iptal olacak orijinal tampon alıp sadece altları boyanacak arka panel orijinal olacak yeni çıkan 3 bıçak logosuz panjur dan taktım mı tamamdır far camları zaten 4 er lira ;)

Ön tampon zaten orjinal yan sanayi değil :) orjinal tofaşa çevirme gibi bir niyetim yok panjuru orjinal zaten :) teşekkür ederim :)

free-hifi
20-04-2015, 13:11
Ön tampon zaten orjinal yan sanayi değil :) orjinal tofaşa çevirme gibi bir niyetim yok panjuru orjinal zaten :) teşekkür ederim :)

zEVK SENİN kardeşim güle güle bin

WooX
20-04-2015, 13:33
Kazasız belasız sürüşler benim hoşuma gitti.
Ayıptır sorması araç kaç krş yakıyor:D

Bugra-41
20-04-2015, 14:24
Kazasız belasız sürüşler benim hoşuma gitti.
Ayıptır sorması araç kaç krş yakıyor:D

Teşekkürler şuanda aracımın motoru yapım aşamasında bittikten sonra belli olacak :)

Etu55
20-04-2015, 17:26
turbo falcon dimi bu araç ? maşallah diyelim, ön tarafı daha düzenli olsa farlar intercooler panjur vs hatta arka çamurluklar yıllardır aynı kabalıkta jilet gibi bi görüntü sağlansa çok daha sükseli bi araç olur. ilk piyasaya çıktığı hali çok daha temiz bi görüntüsü vardı.

oKsEAt
20-04-2015, 17:47
Celal abi tarafından ilk yapıldığı zamanları hatırlıyorum da o zamanların parmakla gösterilen araçlarından biriydi. 2 Fast 2 Furious etkisiyle altı komple mavi neonluydu, standarda yakın bir dtm kanat, kapı kolları iptali ve 1 hafta uğraşılan kaput..

Yaptığı kaza sonrasında çok şükür ki kendisine bişey olmadı ama toplamakla uğraşmadı, sattı.

İzmit'te nerde görsem Turbo Falcon'u eski günler aklıma geliyor, hayranlıkla baktığım izlediğim..

Onca yıla ve yaşanmışlığa rağmen hala derli toplu durması ve ilgi odağı olması en güzel yönü olsa gerek, kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle..

Maşallah.

Bugra-41
20-04-2015, 18:43
turbo falcon dimi bu araç ? maşallah diyelim, ön tarafı daha düzenli olsa farlar intercooler panjur vs hatta arka çamurluklar yıllardır aynı kabalıkta jilet gibi bi görüntü sağlansa çok daha sükseli bi araç olur. ilk piyasaya çıktığı hali çok daha temiz bi görüntüsü vardı.

Aracın intercoolerı içeridee şuanda ön düzen dediğinizi anlamadım farları ve panjuru aracın orjinal parçası sadece bi zenon yapıldı araca arka çamurluklar ilk yapıldığı zamanki gibi o yüzden ona ben bişey diyemem açıkcası ben şuanda motoru için paylaştım aracı dış görünüş ikinci planda benim için

Bugra-41
20-04-2015, 18:47
Celal abi tarafından ilk yapıldığı zamanları hatırlıyorum da o zamanların parmakla gösterilen araçlarından biriydi. 2 Fast 2 Furious etkisiyle altı komple mavi neonluydu, standarda yakın bir dtm kanat, kapı kolları iptali ve 1 hafta uğraşılan kaput..

Yaptığı kaza sonrasında çok şükür ki kendisine bişey olmadı ama toplamakla uğraşmadı, sattı.

İzmit'te nerde görsem Turbo Falcon'u eski günler aklıma geliyor, hayranlıkla baktığım izlediğim..

Onca yıla ve yaşanmışlığa rağmen hala derli toplu durması ve ilgi odağı olması en güzel yönü olsa gerek, kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle..

Maşallah.

Teşekkür ederim ilk önce elimden geldiğince bişeyler yapıyorum ama şunu kesin söleyim motoru her zamanki halinden daha da iyi olacak ilk çıktığında olan motorundanda iyi olcağı kesin herşey açıklamada ben sadece yapılan bir aracın ismi olanın ismi devam etsin diye uğraştım elimden geldiği kadar kapı kolları ben aldığımda takılmıştı kafamda eski haline geri çevirmek var ama şuanda aracın elektrik aksamına güvenmiyorum otomatik kapı çok hassas bir nokta çünkü en ufak hatayı kaldırmaz kısmet olursa eğer eskisi gibi olacak kapı ve arka kelebek camlarıda :)

GuneyOnur
20-04-2015, 20:03
Maşallah, allah kaza bela vermesin...

Bugra-41
20-04-2015, 21:43
Maşallah, allah kaza bela vermesin...

Teşekkür ederim amin Allah kimseye kaza bela vermesin :)

Hakan Burak
21-04-2015, 23:00
Hey gidi Turbo Falcon. Herkes gitti bir tek sen kaldın piyasada.
Kocaeli'nin efsane makinasıydı zamanında harbiden seneler çabuk geçiyor.
Yeni modaya uyarlamanın zamanı geldi ama.
Çamurlukları orjinale çevirip, Arka plakalık yeri orjinali gibi olsa,
Orijinal Tamponlar, Panjur, far v.s. olsa, güzel bir jant ile tamamlansa şanını daha iyi yürütür.
Kazasız, belasız İnşAllah.

Bugra-41
22-04-2015, 07:25
Hey gidi Turbo Falcon. Herkes gitti bir tek sen kaldın piyasada.
Kocaeli'nin efsane makinasıydı zamanında harbiden seneler çabuk geçiyor.
Yeni modaya uyarlamanın zamanı geldi ama.
Çamurlukları orjinale çevirip, Arka plakalık yeri orjinali gibi olsa,
Orijinal Tamponlar, Panjur, far v.s. olsa, güzel bir jant ile tamamlansa şanını daha iyi yürütür.
Kazasız, belasız İnşAllah.

Eskiyi bozmak istemem açıkcası sadece jant değişcek çamurluklar vs masraf hep ona verilcek para gözümde motoruna yükleme yaparım daha fazla öle bakıyorum teşekkür ederim

rebel
22-04-2015, 10:13
arabadaki emek taktire şayan fakat tekrarlamak gibi olacak ama yorum yapmak istedim araç yorumu hak ediyor. Yarim oldugu icin insanlara acayip geldi benimde tarzim değil diğer arkadaslar gibi dusunmekteyim. Zevklet ve renkler tabiki ama araci boklamak değil sakin yanlis anlaşılmasın 3 4 tofas parasi harcanmis belli. Ya komple wide body yapilmali dtm tarzi yada orjinal sade sleeper style olmali . Agiz tadiyla bin dostum kazasiz belasiz :)

Bugra-41
22-04-2015, 13:20
arabadaki emek taktire şayan fakat tekrarlamak gibi olacak ama yorum yapmak istedim araç yorumu hak ediyor. Yarim oldugu icin insanlara acayip geldi benimde tarzim değil diğer arkadaslar gibi dusunmekteyim. Zevklet ve renkler tabiki ama araci boklamak değil sakin yanlis anlaşılmasın 3 4 tofas parasi harcanmis belli. Ya komple wide body yapilmali dtm tarzi yada orjinal sade sleeper style olmali . Agiz tadiyla bin dostum kazasiz belasiz :)

teşekkür ederim kafamda var zaten wide body kit ciddi anlamda bi kaç projede var ama işte suanda onla adam gibi uğraşıcak adam arıyorum yani saçla yapıcak adam bulmak zor çamurlukları polyesterle yapıldıktan sonra polyester üstüne macun yapılsa sağlam olcağını bilsem düşünmem hemen yaptırırım şuanda tek tük yapacak var 3 4 bin tl istiyor bodye bakalım zaman içinde neler olucak ama şimdilik spoilerı çıkarma gibi bir durumum var :) teşekkür ederim amin inşallah :)

Gry
22-04-2015, 14:26
emek açısından saygı görsel açıdan ise tahammul sınırlarını zorlayan bir araç , görsel konusunda reçete yazılmış yukarıda ki postlarda.

allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Bugra-41
22-04-2015, 15:12
emek açısından saygı görsel açıdan ise tahammul sınırlarını zorlayan bir araç , görsel konusunda reçete yazılmış yukarıda ki postlarda.

allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

teşekkürler amin inşallah