PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kutunun yanına yeni i20 :)

Jem89
20-04-2015, 17:53
Ne zamandır sıfır araç alma heveslisiydim.. Clio,polo falan filan derken i20'yle tanıştım :) Gittim inceledim.. Fiyat performans olarak en ideali bu geldi.. Cam tavan,hız sabitleyicisi, park sensörü,esp vs dolu bir araç.. En üstün bi altı style+ diye geçen versiyonu aldım.. +2500 liralık bir ödeme ile cam tavan opsiyonu vardı.. Olmuşken o da olsun dedim.. :) 1 haftadır kullanıyorum şimdilik 300 km'de beklentilerimin hayli üstünde buldum.. Yol tutuşu, içinin sessizliği, anlık yakıt tüketimi gayet tatminkar..

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir araç.. Merak ettiğiniz bir şey olursa seve seve cevaplamaya çalışırım.. Allah herkesin gönlüne göre versin :)

Maşallah..

http://i.hizliresim.com/BM9X8D.jpg

http://i.hizliresim.com/ogzQE7.jpg

http://i.hizliresim.com/l7zYEE.jpg

İç döşemelerinin tabaya yakın bir renk olması içerisini inanılmaz yakışıklı kılıyor.. Sanki üst segment bir araçmış gibi ama değil :D

http://i.hizliresim.com/VVypEP.jpg

Sola twingo sağ tarafa da pederin arabayı koyuyorum.. Kapı çarpma derdine son veriyorum :D

http://i.hizliresim.com/mP8lEP.jpg

http://i.hizliresim.com/DMkX3l.jpg

Kahn23
20-04-2015, 17:57
Son zamanların en revaçta olan aracını seçmişsin.

Özellikle cam tavan iyi bir seçim olmuş.

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

fthdrn
20-04-2015, 18:14
Cam tavan çok iyi seçim Cem. Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.
twingo satılık mı :D

mert_can 41
20-04-2015, 18:19
Hayırlı olsun abi kazasız belasız maşallah aynı yakın arkadaşımda var arkaya crohem çıta çok yakışıyo abi haberin olsun :D :D

Berkan
20-04-2015, 18:22
mal ceviz dışıda kayferengi olsaymış :D

Denizli klasiği senle cihan DC bırakmadınız ortada be :D

Shadow_Dancer
20-04-2015, 18:28
Maşallah çok güzel.

Jem89
20-04-2015, 18:33
Son zamanların en revaçta olan aracını seçmişsin.

Özellikle cam tavan iyi bir seçim olmuş.

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

Çok teşekkürler.. :)

Cam tavan çok iyi seçim Cem. Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.
twingo satılık mı :D

Eyv kardeşim amin.. Twingo satılık açarım ilanını birazdan :)

Hayırlı olsun abi kazasız belasız maşallah aynı yakın arkadaşımda var arkaya crohem çıta çok yakışıyo abi haberin olsun :D :D

Eyv kardeşim sağolasın :) Krom sevmiyorum ben ya :)

mal ceviz dışıda kayferengi olsaymış :D

Denizli klasiği senle cihan DC bırakmadınız ortada be :D

Olm o Deniz Cihan diye alıyo ben Derya Cem diye alıyorum.. Sürekli araba değiştirdiğimiz içinde DC'ler hep bizde :D

Maşallah çok güzel.

Teşekkürler abi sağolasın :)

cgty06
20-04-2015, 19:09
Kanka maaşALLAH çok güzel seçim. Kazasız belasız kullan :D. Dizel mi benzinli mi?

Jem89
20-04-2015, 19:36
Kanka maaşALLAH çok güzel seçim. Kazasız belasız kullan :D. Dizel mi benzinli mi?

Eyv kanka :) 1.2 benzinli 84 hp cik :)

beratyuksel
20-04-2015, 19:39
arabayı çok beğendim ben de ama 84hp olması üzdü beni biraz :)

hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler inşallah

GuneyOnur
20-04-2015, 19:56
Maşallah, allah kaza bela vermesin

sinanbaysal
20-04-2015, 20:00
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel tercih olmuş. Geçenlerde akkonak parkının orlarda gördüm sapık sapık gidiyodun koca yolda, dedim Ne içiyo bu ak :D Yalnız o stoplar farlar sexi gösteriyo arabayı :)

optimus_prime
20-04-2015, 20:02
Hayırlı olsun kaça mal oldu

twin
20-04-2015, 20:18
rengi çok güzel güle güle kullanın :)

Ozan Özer
20-04-2015, 20:30
Maşallah;iç döşeme rengine bayıldım..
Kesinlikle fiyatına göre oldukça dolu sayılacak araçlardan biri kendisi..Allah kaza bela vermesin.

Jem89
20-04-2015, 20:35
arabayı çok beğendim ben de ama 84hp olması üzdü beni biraz :)

hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler inşallah

Teşekkürler.. 84 hp şehir içi için yetiyor ama uzun yolda üzebilir evet :) Zaten ekonomi yapalım diye aldım.. Beklentiye cevap veriyor hız düşünülecek bir araç değil :)

Maşallah, allah kaza bela vermesin

Amin cümlemize :)

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel tercih olmuş. Geçenlerde akkonak parkının orlarda gördüm sapık sapık gidiyodun koca yolda, dedim Ne içiyo bu ak :D Yalnız o stoplar farlar sexi gösteriyo arabayı :)

2-3 araba kokoreç yemeye gidiyorduk :D Aynen stoplar ve farlar çok başarılı :)

Hayırlı olsun kaça mal oldu

Teşekkürler.. 46,500 e geldi araç.. :)

rengi çok güzel güle güle kullanın :)

Çok teşekkürler :)

Maşallah;iç döşeme rengine bayıldım..
Kesinlikle fiyatına göre oldukça dolu sayılacak araçlardan biri kendisi..Allah kaza bela vermesin.

Bende içine oturunca döşemeye bir daha aşık oluyorum :) Bu fiyata bu kadar dolu başka yok zaten.. Pololara falan 55 diyorlar :)

slowmotion
20-04-2015, 20:47
Masallah kardesim, kapi acma olayini saga ve sola arac koymayi bende yapardim :) kazasiz belasiz

Tayfun.O
20-04-2015, 20:55
güzel secim olmuş hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız...

Jem89
20-04-2015, 23:06
Masallah kardesim, kapi acma olayini saga ve sola arac koymayi bende yapardim :) kazasiz belasiz

Kapı olayı sıkıntı abi. :) Sağolasın :)

güzel secim olmuş hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız...

Sağolasın kardeşim :)

AyrtonSenna
21-04-2015, 07:48
Maşallah allah kaza bela vermesin aracın iç renk kombinasyonunu çok iyi yapmışlar:)

e.adakale
21-04-2015, 07:54
iç dış renk kombinasyonu çok iyi ayarlanmış cam tavan ve donanımlar + olmuş .
iyi sürüşler.

mert1612
21-04-2015, 08:03
doğru bir seçim yapmışsınız fiyat fayda olarak en mantıklı araç kendi sınıfı içinde. kazasız belasız sürüşler :)

SekoLive
21-04-2015, 08:07
hayırlı olsn kardesm :)

Ome_RS
21-04-2015, 08:18
Bende tek kapısını istiyorum ama yarın bi gün satamayız diye tereddütteyim.
çok mantıklı araç güle güle kullan

Anıl E.
21-04-2015, 08:32
Bu araba çok tutulur yollarda sıkça görmeye başladım ve benimde en sevdiğim rengini almışsınız iç dış kombinasyon harika.

Allah kaza bela vermesin alınacak arabalardan o paralar için .

Mutu
21-04-2015, 11:05
Haftasonu Twi, haftaiçi i20. :)

b sınıfta f/p oranı en iyi araç şuan bence. Kullandım, çok da keyifli kullanımı =)

Jem89
21-04-2015, 11:54
Hepinize cok tesekkurler.. Allah razi olsun :) Gercekten b sinifinin lideri gibi duruyor.. Evet polo falan saglam olabilir ama boşlıne arabaya binmektense dolu dolu buna bineyim dedim :) Yakiti falanda gayet guzel gidiyo daha da duser :)

serkanaygün
21-04-2015, 13:51
Hayırlı uğurlu olsun, tasarımını sevdiğim arabalardan. Mantıklı bir seçim olmuş :) Kazasız belasız.

bad cat
21-04-2015, 14:02
kanka kazasız belasız.

5500
21-04-2015, 14:26
Polodan çok daha rahat ve güzel.
Kazasız belasız karşim.

Serkan_UR
21-04-2015, 14:47
Hayırlı Olsun Kazasız belasız binersiniz inşallah

junicb
21-04-2015, 15:01
Cam tavan opsyonu ve iç döşeme rengi farklı kılmış aracı. Kazasız, belasız.

ibozum
21-04-2015, 15:50
Hiç segmentinin arabası değil.. özellikle sunrooflu olanlar yanımdan geçerken istemsizce aracı süzmeye başlıyorum.. Tasarım felan çok hoş.. C egmentine göz kırpıyor bu yüzden :)

kazasız belasız güzel günlerde kullanın yakışıklıyı.. :D

ÜSTÜNERC
21-04-2015, 16:20
masallah kazasız belasız surusler dılıyorum güzel bir tercih olmuş.Aynı özellikleri polo'da almaya kalksak fiyatları aşağı yukarı herkes tahmin edebiliyor.Bu fiyata bu dolulukta araç daha cazip gelıyor.İyi günlerde kullanın :)

Aliburakb
21-04-2015, 16:58
son dönemde gerçekten çok rağbet gören bir araç. + opsiyonlarda iyi olmuş. yakıt durumu nedir acaba. maşAllah kazasız belasız

Jem89
21-04-2015, 19:47
Hayırlı uğurlu olsun, tasarımını sevdiğim arabalardan. Mantıklı bir seçim olmuş :) Kazasız belasız.

Amin, teşekkürler.. cümlemiz kazasız belasız inşallah :)

kanka kazasız belasız.

Eyv kankacım :)

Polodan çok daha rahat ve güzel.
Kazasız belasız karşim.

Eyv karşim.. apepelerimi bekliyorum uhahaha :D

Hayırlı Olsun Kazasız belasız binersiniz inşallah

Amin sağolun :)

Cam tavan opsyonu ve iç döşeme rengi farklı kılmış aracı. Kazasız, belasız.

Aynen.. boşu gerçekten çok boş.. Alınmaz yani :)

Hiç segmentinin arabası değil.. özellikle sunrooflu olanlar yanımdan geçerken istemsizce aracı süzmeye başlıyorum.. Tasarım felan çok hoş.. C egmentine göz kırpıyor bu yüzden :)

kazasız belasız güzel günlerde kullanın yakışıklıyı.. :D

İlk kullandığımda bende aynı şeyi düşündüm.. Neredeyse i30 konforu ve büyüklüğü var.. Tabiki boy ölçüşemez ama dediğiniz gibi göz kırpıyor :)

masallah kazasız belasız surusler dılıyorum güzel bir tercih olmuş.Aynı özellikleri polo'da almaya kalksak fiyatları aşağı yukarı herkes tahmin edebiliyor.Bu fiyata bu dolulukta araç daha cazip gelıyor.İyi günlerde kullanın :)

Polo'da şu donanımlar ve cam tavan olsa ohoo :) Sağolun iyi dilekleriniz için :)

son dönemde gerçekten çok rağbet gören bir araç. + opsiyonlarda iyi olmuş. yakıt durumu nedir acaba. maşAllah kazasız belasız

Amin sağolun.. Yakıtı daha tam ölçemedim depom bitmedi ama ortalama yakıt tüketimi 6.9 diyor.. Ama tabiki daha ilk depom ve rodaj bitmedi :) Düşer diye düşünüyorum :)

mert_can 41
22-04-2015, 02:26
1.2 ile 6.5 gördü arkadaşım şehir içinde dur kalk fazla olmadan 170 km ortalama hızda ise 7.3 en fazla değer yakaladığımız :)

FaBeRgE
22-04-2015, 02:55
kardeşim hayırlı olsun, kazasız belasız işallah...

i20'ler gerçekten çok iyi bir çıkış yaptı. Bakalım km'ler arttıkça kullanıcı yorumları ne yönde olacak.

taytay
22-04-2015, 06:34
Hayırlı olsun kardeşim güzel seçim kazasız belasız kullan :)

drago
22-04-2015, 06:56
maşallah çok güzel araç

şu hyundai her şeyi yaptı da bir jant olayını beceremedi, inşallah ölçü 4x114,3 değildir :) güzel bir jantla nokta olur kanısındayım

i-vtec07
22-04-2015, 10:05
maşallah çok güzel bi o kadarda mantıklı araba kazasız belasız günlerde kullanın . yanlız çizmeyen kaliteli bi branda şart ***** o renki temiz tutması zor olur :) kendimden biliyorum:)

Emre Ekrem
22-04-2015, 11:09
Kazasız belasız maşallah, iyi günlerde kullanın.

Jem89
23-04-2015, 17:26
1.2 ile 6.5 gördü arkadaşım şehir içinde dur kalk fazla olmadan 170 km ortalama hızda ise 7.3 en fazla değer yakaladığımız :)

Bende daha ilk depom şu anda 7.1 diyor.. Benim için yeterli :)

kardeşim hayırlı olsun, kazasız belasız işallah...

i20'ler gerçekten çok iyi bir çıkış yaptı. Bakalım km'ler arttıkça kullanıcı yorumları ne yönde olacak.

Eyvallah abicim sağolasın.. Şu anda pazar payının baya bir bölümünü i20 kaplamış.. Satışlarda poloyu falan geçmiş ocak ayından beri.. Bakalım inşallah ilerde pişman olmayız :)

Hayırlı olsun kardeşim güzel seçim kazasız belasız kullan :)

Eyvallah kanka :)

maşallah çok güzel araç

şu hyundai her şeyi yaptı da bir jant olayını beceremedi, inşallah ölçü 4x114,3 değildir :) güzel bir jantla nokta olur kanısındayım

Jant olayını biraz maddiyatı düzeltince düşünücem :) Teşekkürler :)

maşallah çok güzel bi o kadarda mantıklı araba kazasız belasız günlerde kullanın . yanlız çizmeyen kaliteli bi branda şart ***** o renki temiz tutması zor olur :) kendimden biliyorum:)

Valla siyah kadar belli olmuyor kir, ama beyaz kadarda temiz durmuyor.. Brandayı sevmiyorum uğraşamam üşengeç adamım ben.. Bol bol yıkatıcaz artık :)

Kazasız belasız maşallah, iyi günlerde kullanın.

Amin cümlemiz teşekkürler :)

34esat44
23-04-2015, 18:19
hayırlı olsun kazasız belasız surusler olsun ;)

rathje
23-04-2015, 20:36
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. iyi bir seçim yapmışsınız bu aralar bende çok düşünüyorum büyük ihtimal style+ paketi olacak ama elite blue arasında ne fark var gözle görülen style+ da multivideo oynuyor mu?

Jem89
23-04-2015, 23:22
hayırlı olsun kazasız belasız surusler olsun ;)

Teşekkür ederim :)

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. iyi bir seçim yapmışsınız bu aralar bende çok düşünüyorum büyük ihtimal style+ paketi olacak ama elite blue arasında ne fark var gözle görülen style+ da multivideo oynuyor mu?

Style+'ta orta konsoldaki ekran yok. Onun yerine normal teyp var.. Elite ile arasındaki farklar kısaca şöyle ;

-Yağmur sensörü
-Far sensörü
-Start-stop özelliği
-Navigasyon
-Katlanır aynalar.
-4 hava yastığı

Benim bildiğim bunlar.. Bunların haricinde bi fark yok. Ama ben hyundai'nin navigasyonunu sevmediğim için elite düşünmedim.. Dokunmatik dandik tabletlerden yapmışlar resmen :) Accent blue var babamda, ondaki navigasyonu kurcaladım biraz, dokunmatiği zayıf ara sıra donuyo falan.. Hiç hoşuma gitmedi..

muzurasd
24-04-2015, 19:42
Maşallah araciniza çok iyi seçim fiyatına göre

Jem89
18-05-2015, 00:36
İlk iş olarak app'leri taktık.. Sırasıyla amerikan park ve ön camlara 1 numara film düşünüyorum.. İlerleyen zamanlar da belki 3,5 cmlik bir yay ve yazılım :)

Plakasız çok vahşi duruyor.. :) App'leri takalım diye eskilerini sökerken bi kare aldık :)

http://i.hizliresim.com/GYP8av.jpg

Bunlar da app'lerimiz :)

http://i.hizliresim.com/1yVQqb.jpg

Alper DEMİR
18-05-2015, 23:47
Maşallah hayırlı uğurlu olsun.Limanda belki bintane kullandım bunlardan sevkiyat yaparken,donanım tip vs.güzelde çok uzun ömürlü araçlar değil..

Jem89
19-05-2015, 00:41
Teşekkürler.. Uzun ömürlü değil derken nedir mesela.. İç malzeme kalitesi mi ? Yoksa motorun ömrü mü? Aydınlatır mısın biraz ?

Alper DEMİR
19-05-2015, 02:22
Malzeme kalitesi günümüzde ki çoğu araçta olan gibi sıfır ve dayanıksız.Ön tampon lip,boya hataları vs.Motor olayını orda anlamamız zor tabi..Anlık bakıp geçiyorduk.Ama şanzımanla ilgili sıkıntıları var diyebilirim nerden baksanız 10 taneden 4 ünde vitesten atma geçmeme kavramama gibi çok sıkıntılar vardı..Özellikle i10 lara günlük bir kullanımda ben en fazla 5-6 yıl ömür veriyorum.

Berkan
19-05-2015, 02:48
ön görü enfes; bin taneyi alıp ordan oraya çekerken; hem boya, hem iç aksam, hemde yürüyenini çözebildin aracın 3-5 sene dayanbilecegini anladın ama koca hyundai çözemedi bunları gerizekalı zaten vitesinin gecmedigini falan yapamamıslar olmamış ondan 5 sene garanti dayayalım cozerim demişler

Alper DEMİR
19-05-2015, 21:14
ön görü enfes; bin taneyi alıp ordan oraya çekerken; hem boya, hem iç aksam, hemde yürüyenini çözebildin aracın 3-5 sene dayanbilecegini anladın ama koca hyundai çözemedi bunları gerizekalı zaten vitesinin gecmedigini falan yapamamıslar olmamış ondan 5 sene garanti dayayalım cozerim demişler
Aynen ben çok iyi bilirim ;)

oğuz
19-05-2015, 21:29
baya tutuldu her yerde görüyorum cam tavan olanlar çok şık.maşallah hayırlı olsun
ön tarafı bana 106 gti ı anımsatıyor baya o yüzden ayrı bi seviyorum

DR059
19-05-2015, 21:48
Madem merak edenler var;
Şu an 55bin km'de test aracına biniyorum ben. Bu süre zarfında eksilen yağını tamamlamak dışında bakım gördüğünü pek de sanmıyorum garibimin.
İç döşemeleri aynı renk. Ne koltuklarda ne ön göğsünde herhangi bir zayıflık ibaresi yok.
-mış'ları, -miş'ler, -hele bir de öngörüler okudum ki; ne diyeyim bilemedim...

Aracınız çok güzel, inşallah kazasız belasız kullanırsınız. 5 yıl garanti kapsamında kafanız da çok rahat olacaktır.

Jant olayı için de; 3 kapının 17 jantları direkt olarak 5 kapıda da yerine oturuyor. Biraz sabrederseniz; 17 inch'lerin servislerden tedarik edilebilmesi gibi bir plan var ama kesin bir şey de yok.

R.S.C
19-05-2015, 22:51
alman tasarımcı transferi sonrası hyundai baya toparladı birde yeni çıkarttıkları araçlar bi öncekinden çok farklı olmayınca belli bi çizgi dahilinde yenileniyor yeni kendi kendini baltalamiyor güzel araç güle güle kullan

mert_can 41
19-05-2015, 23:01
Abi yazılım yapılabiliyomu yeni i20 ye duymadımda bilmiyorum :)

Mutu
19-05-2015, 23:20
Adam 3 km aracı kullanıp, araca ömür biçiyor. Biz yerli oto üretsek de bizden bir b*k olmaz abi. Neyse.

Alper DEMİR
20-05-2015, 00:16
Öyle öyle her zaman ki gibi çarpıtıp bi tarafınızla okuyup cevap verin güzel abilerim..
Konu sahibi kusura bakmasın amacım dağıtmak değildi.Tekrardan hayırlı olsun.
Herkese kazasız belasız günler

Jem89
20-05-2015, 18:29
Madem merak edenler var;
Şu an 55bin km'de test aracına biniyorum ben. Bu süre zarfında eksilen yağını tamamlamak dışında bakım gördüğünü pek de sanmıyorum garibimin.
İç döşemeleri aynı renk. Ne koltuklarda ne ön göğsünde herhangi bir zayıflık ibaresi yok.
-mış'ları, -miş'ler, -hele bir de öngörüler okudum ki; ne diyeyim bilemedim...

Aracınız çok güzel, inşallah kazasız belasız kullanırsınız. 5 yıl garanti kapsamında kafanız da çok rahat olacaktır.

Jant olayı için de; 3 kapının 17 jantları direkt olarak 5 kapıda da yerine oturuyor. Biraz sabrederseniz; 17 inch'lerin servislerden tedarik edilebilmesi gibi bir plan var ama kesin bir şey de yok.

Bu yorumu okudum rahatladım biraz :) Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.. Bakalım zamanla göreceğiz.. 3 kapının jantları gerçekten çok güzel.. Servise gelirse ve abuk subuk rakam çekmezlerse almayı düşünebilirim. :)

Abi yazılım yapılabiliyomu yeni i20 ye duymadımda bilmiyorum :)

Henüz yok ama alt devirleri canlandırmak için düşünüyorum Mertcan.. Bakalım bekliyoruz :)

Öyle öyle her zaman ki gibi çarpıtıp bi tarafınızla okuyup cevap verin güzel abilerim..
Konu sahibi kusura bakmasın amacım dağıtmak değildi.Tekrardan hayırlı olsun.
Herkese kazasız belasız günler

Yok estafurullah sıkıntı yok :) Sende kendi görüşünü paylaştın sonuçta :) Teşekkür ederim :)

EminOnR
21-05-2015, 10:43
Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanın...