PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pc bayilik hk.

ScarpRex
21-04-2015, 08:32
Merhabalar şartlar uyar ise yeni bir mekan açma arifesindeyiz arkadaşım ile. Tamamen E-sport odaklı bir internet kafe açmayı düşünüyoruz.

Donanım geçmişli olduğum için aynı zamanda çevrede de hiç olmadığından dolayı teknik servis açmayı düşünüyoruz. Sıkıntım Koyuncu ve Penta bayilik vermiyor 1 yılı aşmamış işletmelere ana kart, işlemci, ekran kartı vb. tedarik edebileceğimiz bir firmaya ihtiyacımız var öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

emoro
21-04-2015, 08:50
Selamlar , ben Arena'da çalışıyorum piyasa durumu kötü olduğu için olan bayilerin bile üstünü çiziyorlar . Arenadan yardımcı olabileceğim birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

ScarpRex
21-04-2015, 08:54
Selamlar , ben Arena'da çalışıyorum piyasa durumu kötü olduğu için olan bayilerin bile üstünü çiziyorlar . Arenadan yardımcı olabileceğim birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İnternette distribütörü olduğunuz firmaları bulamadım Amd-asus-gigabayt-everest gibi ürünleri bayilik fiyatından temin etmem gerek.

MightyIV
21-04-2015, 10:43
M.köyde Oksid var olabilir.

mehmetbirdall
21-04-2015, 15:32
Örnek olarak Gama , eksa , index pazar ve arana olabilir hepsinden rahatça bayilik alabilirsin.

onursumer
21-04-2015, 15:34
Cizgielektronik ile gorustunmu anakart cs konusunda calistiklari markayi gectim rma lab oldugundan teknik servistede iyiler