PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altınoluk civarı aile oteli/pansiyonu için tavsiye ???

AhmetKadir
29-04-2015, 23:40
***** yaz yaklasıyor, altınoluk civarında eşim ve yenıdogan cocugumla beraber mavi ile yesili beraber yasayabılecegımız bir otel, motel, pansıyon tarzı bır yer bakıyorum. boyle 5 yıldızlı otel ful+ful bı tatıl degıl de duzgun temız daha hesaplı, denize yakın bir yer arıyorum.
gereksız anımasyon ve acık bufeye para vermektense cevreyı gezelım doganın tadını cıkaralım, dısarda yöresel lezzetlere bakalım ıstıyorum.
bildiginiz, gidip memnun kaldıgınız, tavsıye edebılecegınız yerler varsa cok memnun olurum

STP
29-04-2015, 23:47
altınolugun cıkısında ozdemırkent sıtesı var cok kaldık denıze 10 metredır,tavsıye ederım pansıyon olarak

agresive
30-04-2015, 00:20
bizim yazlığın olduğu yerde gür otel var tam istediğiniz tarzda internetten bakın isterseniz çarşıya merkeze 2 km uzaklıkta denizin dibinde hiç kalmadım orada ama aradığınız kriterlere uygun ayrıca pansiyon otel dışı günlük sezonluk kiralık dairelerde oluyor denize yakın uygun fiyatlı çok güzel bir tercih yapmışsınız altınoluk çok güzel bir yer denizi havası olsun gezilecek çok güzel yerleri var.

orcunkar
30-04-2015, 08:41
Dostum küçükkuyudan başlyaıp altınoluğa kadar deniz kenarında güzel pansiyonlar bulabilirsin. Ailemin 15 senedir gittiği yer var Yelken Pansiyon tavsiye ederim denize sıfır mesefade aile olmayanları almaz Jale teyzemiz. Merkezde bir tık daha iyi altınolğun en eski oteli akçam otel var ben gittim pek beğenmedim. Bence geze geze deniz kenarlarındaki tüm pansiyonlara uğra hangisi hoşuna giderse orda kal çünkü heryer pansiyon beatrix hasanaki kaçanaki alp motel gibi çok çok güzel pansiyonlar bulabilirsin.

Garavel Usta
30-04-2015, 10:37
altinoluk girisinde (edremit ten gelirken) elbis otel var.
kesinlikle tavsiye ederim! tertemiz ve nezih bir aile ortami mevcut.
denize sifir, kendine ait plaji ve havuzu mevcut.

link : Elbis Hotel (http://www.elbishotel.com.tr/)

not : otel ile hic bir sekilde baglantim yoktur. sadece 2008 de bir hafta tatilimi bu otelde gecirdim ve cok memnun kaldim.

63owen63
30-04-2015, 12:36
Bir arkadasim yeni tam da bahsettiginiz tarz da otel aciyor. Fiyatlari mevcut yerlerden daha iyi olacaktir . Dilerseniz p.m atin tlf u vereyim

ACYV
30-04-2015, 13:09
Çetmihan otel ,Elbis otel iyidir. Pansiyonlarda yeni doganla rahat edemeyebilirsin. Bir de altinolugun tepesinde yeni bir otel var çok iyi.