PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15" Golf MK7 TSI Limestone Grey

Alii
03-05-2015, 22:30
** Coilover Update, Sayfa 5'de**

Merhabalar, Aracımızı 110 günün sonunda teslim aldık. Aracın özellikleri,

- 2015 1.4 TSI Highline Limestone Grey (Kurşun Gri)
- İç döşemeler Shetland (Kum beji)

Bunlara ek olarak aldığım opsiyonlar,

- Sunroof
- U led Bi xenon kit
- Dynamic Light Assist
- 18" Durban Jantlar
- Spor Süspansiyon
- Geri Görüş Kamerası
- Dynaudio Excite Ses Sistemi
- 18" Yer tasarruflu stepne

Aracı almadan önce zaten temizlik setlerimi internet üzerinden, pedal setini, silikon anahtarlığı ve R logolarınu aliexpress üzerinden aldım. İzmirde LLumar ATR cam filmi ile kaplattım komple. SekoLive sağolsun 1 günde APP'leri yapıp yolladı izmire. Egzoz uçlarını da 2. Sanayide Ali usta (Halim) takıverdi. Gizli özellikleri de ddtune Doğan açtı.

https://imagizer.imageshack.us/v2/597x799q90/537/Gv5OGk.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/1065x799q90/910/2R5o4J.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/1065x799q90/537/G3AW4Q.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/1000x799q90/537/YbbQPb.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/599x799q90/909/DAjcPn.jpg

VW 3 cm yay siparişi verdim, Orjinal Mubea marka. Vosmer'de haziranda taktırıcam inşallah. Zaten sadece önleri taktırmayı düşünüyorum, hem kafa yerde olsun hem aile biniyor arka tarafın yüksekliği yeterli benim için, daha sonra da GTE difizör, GTI yan etekler ve uzun vadede bulabilirsem R-Line ön tampon ile bitiricem inşallah.

Gökhan Bilgin
03-05-2015, 22:35
Bir hayırlı olsunda burdan dilerim güle güle kullan aracını maşAllah :)

dogukan_39
03-05-2015, 22:38
masallah buram buram kalıte kokuyor ve ayrıca renk olarakta cok guzel aracınız Allah kazasız belasız bınmeyı nasip etsin

AyrtonSenna
03-05-2015, 22:53
Allah kaza bela vermesin aracınız çok şık olmuş kazasız belasız kullanmak dileğiyle

schizophrenic
03-05-2015, 23:03
maşallah çok şık duruyor kazasız belasız güle güle kullanın

phoenixs
03-05-2015, 23:08
Maşallah hocam allah kaza bela vermesin :) böyle ağır renk ler arabaya acayip güzel bi estetik ben burdayımcılık katıyor.Tekerinize taş değmesin hocam

fdoganb
03-05-2015, 23:19
Maşallah maşallah. Rengiyle jantıyla donanımıyla gördüğüm en çekici golf7 budur heralde. Allah kaza bela vermesin

aknard
03-05-2015, 23:33
Maşallah güle güle kullanın... nadir bi renk fazla rastlamıyorum trafikte.

cookies
03-05-2015, 23:39
Zevkli insanların hali başka.. Renk budur.. Jant budur.. Donanımda fevkalade.. Orijinal bir iki dokunuş la 10/10.. İyi günlerde..

dqn
04-05-2015, 00:00
Maşallah, nazar değmesin..MK7 golf efsaneler arasına girdi bence..

Seven7
04-05-2015, 01:12
Çok çok güzel bir araç almışsınız, Allah kaza bela vermesin, Maşallah. Her şeyi ile çok güzel duruyor araç, yay ve söylediğiniz şeylerle birlikte nokta olur.
Yalnız renk bitirdi beni, çok class durmuş. Nazar değmesin.

Mehmetmert
04-05-2015, 01:38
Maşallah aracınız gerçekten çok ama çok doluymuş.Dynaudio opsiyonunu nasıl eklettiniz? Ses sisteminden nasıl memnunmusunuz? Gerçekten rengi falan herşeyi harika...
Bende orjinal aksesuar VW yayları var,Önleri taktırmanız abes kaçar.Zaten yayları taktığınızda ön taraf arkadan daha basık duruyor.Konfordanda kaybınız olmayacaktır
Bir diğer tavsiyem ise çamurluktaki r logolarını söküp(mk6'da kullanılan logo) MK7'de kullanılan R logoları takmanızı tavsiye ederim,böyle çok yapmacık kalmış gibi.
Kazasız belasız maşallah :)

VWci
04-05-2015, 05:51
Cok guzel bir golf 7 olmus. Bu opisyonlarla ne oldu fiyat?

Alii
04-05-2015, 08:00
Bir hayırlı olsunda burdan dilerim güle güle kullan aracını maşAllah :)

Çok teşekkür ederim :) VWciler hemen buluyor birbirini

masallah buram buram kalıte kokuyor ve ayrıca renk olarakta cok guzel aracınız Allah kazasız belasız bınmeyı nasip etsin

Çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun.

Allah kaza bela vermesin aracınız çok şık olmuş kazasız belasız kullanmak dileğiyle

Çok Teşekkür ederim

maşallah çok şık duruyor kazasız belasız güle güle kullanın

Çok teşekkür ederim

Maşallah hocam allah kaza bela vermesin :) böyle ağır renk ler arabaya acayip güzel bi estetik ben burdayımcılık katıyor.Tekerinize taş değmesin hocam

Çok teşekkür ederim, bende renk konusunda sizinle aynı düşünüyorum. Rütuş işleri biraz zor oluyor metalik boyalarda fakat yinede riske girmek lazım :)

Maşallah maşallah. Rengiyle jantıyla donanımıyla gördüğüm en çekici golf7 budur heralde. Allah kaza bela vermesin

Çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun

Maşallah güle güle kullanın... nadir bi renk fazla rastlamıyorum trafikte.

Yeni yeni kıymeti bilinmeye başladı bu rengin herhalde bende okuyorum forumlarda yeni siparişlerde bu rengi alanların sayısı günden güne artıyor :) teşekkür ederim.

Zevkli insanların hali başka.. Renk budur.. Jant budur.. Donanımda fevkalade.. Orijinal bir iki dokunuş la 10/10.. İyi günlerde..

Çok teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun

Maşallah, nazar değmesin..MK7 golf efsaneler arasına girdi bence..

Sevmeyen çok olmasına rağmen bence de Golf 4'den sonraki en iyi kasa bu, çok teşekkür ederim.

Çok çok güzel bir araç almışsınız, Allah kaza bela vermesin, Maşallah. Her şeyi ile çok güzel duruyor araç, yay ve söylediğiniz şeylerle birlikte nokta olur.
Yalnız renk bitirdi beni, çok class durmuş. Nazar değmesin.

Çok teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun :)

Maşallah aracınız gerçekten çok ama çok doluymuş.Dynaudio opsiyonunu nasıl eklettiniz? Ses sisteminden nasıl memnunmusunuz? Gerçekten rengi falan herşeyi harika...
Bende orjinal aksesuar VW yayları var,Önleri taktırmanız abes kaçar.Zaten yayları taktığınızda ön taraf arkadan daha basık duruyor.Konfordanda kaybınız olmayacaktır
Bir diğer tavsiyem ise çamurluktaki r logolarını söküp(mk6'da kullanılan logo) MK7'de kullanılan R logoları takmanızı tavsiye ederim,böyle çok yapmacık kalmış gibi.
Kazasız belasız maşallah :)

Merhabalar, Dynaudio Excite için internetten araştırmıştım. Maalesef opsiyon listesinde gözükmemesine rağmen 9VH kodu ile bayiden talep ederseniz ekliyorlar. Ses sisteminden şahsen çok memnunum ama orjinal 8 hoparlörlü ses sistemini deneyemedim. Yani arasındaki ses farkı konusunda çok fazla fikrim yok. 1700 TL'lik bir opsiyon. Sonradan yapılan ses sistemlerinin garanti dışı bırakması dolayısı ile bence alınıp gayet güzel dinlenebilecek bir sistem. Özellikle stepne içindeki hidden bass ile (30cm'lik bir bas kadar araç titretip saç baş uçurmasa da) müziklere ayrı bir tat katıyor.

Yay konusunda bilmiyorum, kime gösterdiysem arkalar iyi kafayı yere çakalım yeter dediler, bende öyle düşündüm. zaten yay takmada olay önler. Önleri takıp indiririm aracı kaldıraçtan, sonra bakarım hoşuma gitmezse arkaları takmak çok kolay zaten 15dk da arkaları da takarım. Mubea'ları nerden sipariş geçmiştin sen ?

Çamurluktaki R logoları eski zaten :) Öylesine bir elimle tutayım dedim, çat yapıştı, zor çıkarttım valla. Şimdi senin dediğin gibi ince uzun sivri logolardan takılı.

https://imagizer.imageshack.us/v2/497x663q90/537/Etu2YV.jpg

Çok teşekkür ederim bu arada.

Cok guzel bir golf 7 olmus. Bu opisyonlarla ne oldu fiyat?

Çok teşekkür ederim, Liste fiyatı üzerinden 69.800'dü Highline, 81.400 Opsiyonlar ile birlikte, 78.000 TL en son aldığım fiyat pazarlık ile.

berkred
04-05-2015, 08:13
maşallah kazasız belasız

Alii
04-05-2015, 08:18
maşallah kazasız belasız

Çok teşekkür ederim

Mehmetmert
04-05-2015, 09:36
Iste bu logolarla guzel olmus :) Ben gecen sene Almanyada iken ordaki servisten almistim mubealari,yaylari on arka ayri olarak takmayin.Hem aracin dengesini gereksiz bozmus olursunuz hemde zaten on taraf basik oluyor arabada guzel goruntu oluyor :) Arka zaten yerle bir olmuyor :)

SekoLive
04-05-2015, 09:41
ali hayırlı olsn aracın. rengi görümüştüm, ama donanımı bilmiyordum gayet iyi olms :) kazasız belasız kullanmak nasip olsun

semsialtunbas
04-05-2015, 09:43
aracın rengi opsiyonları çok güzel gerçekten maşallah, ama yayları bence de ya ön arka takın yada hiç takmayın, bukadar zevkli sipariş edilmiş bir aracın görüntüsünü bozmayın :) sadece görüntü değil yol tutuş dengesi de bozulucaktır

fussy
04-05-2015, 10:01
Araç donanımıyla ve görüntüsüyle ben burdayım diyor. Kazasız belasız kullanın. MaşAllah.

Erdem K.
04-05-2015, 10:08
beklemene değmiş gibi gözüküyor, maşallah ...

Slmcnsl
04-05-2015, 10:11
maşallah beklemeye değmiş.
kazasız belasız inşallah..

optimus_prime
04-05-2015, 10:13
cidden rengiyle donanımıyla fark yaratıyor

Allah kaza bela vermesin

Dean's
04-05-2015, 10:48
Maşallah rengine bittim. Hayırlı olsun kazasız belasız :)

i-vtec07
04-05-2015, 11:35
maşalah kazasız belasız :)

Aktaş61
04-05-2015, 13:29
çok sabırlıymışsınız cidden opsiyonlar çok güzel keşke beklemek olmasa:) kazasız belasız günlerde kullanın

Gökay Ö
04-05-2015, 13:43
MaşAllah uzun bekleyısın ardından mutlu son bu olsa gerek kazasız belasız :)

-Murat Özcan-
04-05-2015, 14:04
Maşallah kazasız belasız

e.adakale
04-05-2015, 15:53
maşallah içi ayrı dışı ayrı güzell.

Alii
04-05-2015, 16:06
Iste bu logolarla guzel olmus :) Ben gecen sene Almanyada iken ordaki servisten almistim mubealari,yaylari on arka ayri olarak takmayin.Hem aracin dengesini gereksiz bozmus olursunuz hemde zaten on taraf basik oluyor arabada guzel goruntu oluyor :) Arka zaten yerle bir olmuyor :)

Büyük ihtimal dediğiniz gibi dördünüde takıcam herhalde. Teşekkür ederim :)

ali hayırlı olsn aracın. rengi görümüştüm, ama donanımı bilmiyordum gayet iyi olms :) kazasız belasız kullanmak nasip olsun

Çok teşekkür ederim Serkan :)

aracın rengi opsiyonları çok güzel gerçekten maşallah, ama yayları bence de ya ön arka takın yada hiç takmayın, bukadar zevkli sipariş edilmiş bir aracın görüntüsünü bozmayın :) sadece görüntü değil yol tutuş dengesi de bozulucaktır

Çok teşekkür ederim :)

Araç donanımıyla ve görüntüsüyle ben burdayım diyor. Kazasız belasız kullanın. MaşAllah.

beklemene değmiş gibi gözüküyor, maşallah ...

Çok teşekkür ederim, hiç kolay olmadı beklemek :)

maşallah beklemeye değmiş.
kazasız belasız inşallah..

Teşekkür ederim :)

cidden rengiyle donanımıyla fark yaratıyor

Allah kaza bela vermesin

Çok teşekkür ederim, sağolun :)

Maşallah rengine bittim. Hayırlı olsun kazasız belasız :)

Teşekkür ederim :)

maşalah kazasız belasız :)

Teşekkürler :)

çok sabırlıymışsınız cidden opsiyonlar çok güzel keşke beklemek olmasa:) kazasız belasız günlerde kullanın

O beklemek yok mu beni bitirdi valla :) Ama sonunda geldi. Çok teşekkür ederim

MaşAllah uzun bekleyısın ardından mutlu son bu olsa gerek kazasız belasız :)

Çok teşekkür ederim sağolun :)

Maşallah kazasız belasız

Çok teşekkür ederim

maşallah içi ayrı dışı ayrı güzell.

Çok teşekkürler :)

Aliburakb
04-05-2015, 16:45
sabrın sonu selamet miş :) maşAllah kazasız belasız sürüşler.

GuneyOnur
04-05-2015, 16:57
Güzel araç kazasız,belasız.

5500
04-05-2015, 17:06
Maşallah, içimde kalan bir renk her zaman. Durbanlar ile daha bir güzel olmuş.
Güle güle kazasız belasız kullanın.

5500
04-05-2015, 17:17
Nokta olur :)

http://i.hizliresim.com/DM9ZG1.jpg

Alii
04-05-2015, 21:27
sabrın sonu selamet miş :) maşAllah kazasız belasız sürüşler.

Güzel araç kazasız,belasız.

Maşallah, içimde kalan bir renk her zaman. Durbanlar ile daha bir güzel olmuş.
Güle güle kazasız belasız kullanın.

Nokta olur :)

http://i.hizliresim.com/DM9ZG1.jpg

Tam olarak yapmak istediğim bu işte :) R line tampon, marşpiyer artı yay.

ugurcan52
04-05-2015, 21:44
Maşallah golfe nefes kesti :) Kazasız belasız inş ...

Slammed
04-05-2015, 21:57
Aracın rengı gercekten guzel sıyahlara cok alıstık bu sekılde degısık renkler muhtesem gosterıyor arabayı kazasız belasız opsıyonlarınızda goz alıcı :)

Alii
05-05-2015, 12:49
Maşallah golfe nefes kesti :) Kazasız belasız inş ...

Aracın rengı gercekten guzel sıyahlara cok alıstık bu sekılde degısık renkler muhtesem gosterıyor arabayı kazasız belasız opsıyonlarınızda goz alıcı :)

arabasızadam
05-05-2015, 14:18
Çok güzel araç Maşallah ,özellikle rengi ,bu vagcom özelliklerini neden baştan açmıyorlarda milleti uğraştırıyorlar.

Shadow_Dancer
05-05-2015, 19:06
Bineceksen böyle bineceksin. Maşallah.

Alii
06-05-2015, 07:12
Çok güzel araç Maşallah ,özellikle rengi ,bu vagcom özelliklerini neden baştan açmıyorlarda milleti uğraştırıyorlar.

Keşke açsalar hepsini ama maalesef uğraştırıyorlar :) Teşekkür ederim.

Bineceksen böyle bineceksin. Maşallah.

Ae86
06-05-2015, 14:42
Ali 41 kere maşallah kazasız belasız :)

kangomania
06-05-2015, 19:40
hayırlı olsun çok güzel görünüyor, maşallah.
araç daha yeni ama yakıtı ne seviyede oluyor 1.4 tsi motorun. Dizelden sonra çok fazla üzer mi. yıllık 7000 km civarı kullanıyoruz.

Mivec_4G63
06-05-2015, 21:29
Allah kaza bela vermesin rengi şahane

Alii
08-05-2015, 11:19
Ali 41 kere maşallah kazasız belasız :)

Cem abi, çok teşekkür ederim.

hayırlı olsun çok güzel görünüyor, maşallah.
araç daha yeni ama yakıtı ne seviyede oluyor 1.4 tsi motorun. Dizelden sonra çok fazla üzer mi. yıllık 7000 km civarı kullanıyoruz.

Yıllık 7000 yapıyorsan bence dizele gerek yok abi. Benim kendi fikrim yani. 2000 km yaptım ben, 1000 şehir dışı 100 şehir içi. Hepsinin ortalaması 6.2 LT / 100 km. İlerde düşsün düşsün 5.8'e düşer. Buda bence 122hp 1.4TSI için iyi bir rakam. Sakin kullanıyorum ama arada devir çevirtiyorum

Allah kaza bela vermesin rengi şahane

Melih-Ö
10-05-2015, 09:35
Maşallah opsiyonlarla çok şık olmuş kazasız belasız :)

Bab-ı Esrar
21-05-2015, 11:30
Allah hata kaza vermesin. Çok şık duruyor :)

OscaRR
26-05-2015, 01:18
Fakültede sık sık görüp iç geçiriyorum valla allah kaza bela vermesin Muğla'nın en güzel mk7'si :)

turkyilmaz
26-05-2015, 07:13
Masallah kazasiz belasizz

samara
27-05-2015, 07:51
Hayırlı olsun..Güle Güle kullanmanız dileği ile :)

tlgylmz106
27-05-2015, 08:02
Hayırlı olsun opsiyonlar renk her şey güzel kazasız belasız kullanın.

Harun S.
28-05-2015, 17:37
Maşallah. Çok şık duruyor. Rengide çok güzel. Ağız tadıyla binmek nasip olsun.

Alii
31-05-2015, 08:54
Maşallah opsiyonlarla çok şık olmuş kazasız belasız :)

Çok teşekkür ederim. İki renk arasında kaldım biri pasifik mavi, diğeri kurşun gri. Pasifik mavi alma ihtimalimin sebebi sensin. Tüm sayfaları çift çift okumuşumdur. Sanada kazasız belasız kardeşim.

Allah hata kaza vermesin. Çok şık duruyor :)

Çok teşekkür ederim, çok sağolun.

Fakültede sık sık görüp iç geçiriyorum valla allah kaza bela vermesin Muğla'nın en güzel mk7'si :)

Tanıyor muyum seni? Çok teşekkür ederim :)

Masallah kazasiz belasizz

Teşekkür ederim..

Hayırlı olsun..Güle Güle kullanmanız dileği ile :)

Çok sağolun.

Hayırlı olsun opsiyonlar renk her şey güzel kazasız belasız kullanın.

Maşallah. Çok şık duruyor. Rengide çok güzel. Ağız tadıyla binmek nasip olsun.

Çook teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun.

EfeTopcu
31-05-2015, 10:20
Allah nazarlardan saklasın maşallah. Golf VII'lerin en sevdiğim yanı, orta konsolun şöföre doğru bakması. Çok hoş.

Ömer Musaoğlu
02-06-2015, 17:09
Harika kombinasyon. Maşallah Allah kaza bela göstermesin tekerinize taş değmesin :)

enes28
02-06-2015, 17:32
Bu renkte Golf 7 ye çok yakışıyor. Araç orjinal ve çok yakışıklı olmuş
Maşallah

Alii
22-06-2015, 11:08
Allah nazarlardan saklasın maşallah. Golf VII'lerin en sevdiğim yanı, orta konsolun şöföre doğru bakması. Çok hoş.

Harika kombinasyon. Maşallah Allah kaza bela göstermesin tekerinize taş değmesin :)

Bu renkte Golf 7 ye çok yakışıyor. Araç orjinal ve çok yakışıklı olmuş
Maşallah

Çok teşekkür ederim hepinize

OscaRR
22-06-2015, 19:52
Tanıyor muyum seni? Çok teşekkür ederim :)

Tanışmadık daha yüzyüze ama maden okuyorum lab.da dersine girmiştim bir iki kere :) Bende de 34 plaka füme 307 var görmüşsündür belki

Lee-on!
22-06-2015, 20:55
Zevklisin dostum aracın da nazar değmesin çok yakışıklı duruyor, güle güle kullan...

gokhan ozarslan
29-06-2015, 18:16
rengi ,jantları on numara araç Allah kaza bela vermesin

buda.pest
07-07-2015, 21:28
hocam bugün Muğla Üniversitesinde rektörlüğün önünde duruyor muydu aracınız :)

Alii
09-07-2015, 10:33
Tanışmadık daha yüzyüze ama maden okuyorum lab.da dersine girmiştim bir iki kere :) Bende de 34 plaka füme 307 var görmüşsündür belki

Evet biliyorum. Bir ara tanışalım :)

Zevklisin dostum aracın da nazar değmesin çok yakışıklı duruyor, güle güle kullan...

Çok teşekkür ederim.

rengi ,jantları on numara araç Allah kaza bela vermesin

Çok teşekkür ederim.

hocam bugün Muğla Üniversitesinde rektörlüğün önünde duruyor muydu aracınız :)

Doğrudur evrak teslim etmeye gelmiştim :)

buda.pest
09-07-2015, 13:26
Doğrudur evrak teslim etmeye gelmiştim :)

Maşaallah çok güzel aracınız,güle güle binin :)

MyDoNoSe
12-07-2015, 10:27
Maşallah kazasız belasız

scarden
14-07-2015, 13:08
maşallah güzel araç

Le10ur
15-07-2015, 00:21
maşallah hocam araç cok guzel gule gule kullanmanız dılegıyle

DOA
15-07-2015, 00:44
masallah cok guzel, jantlar favorim, kazasiz belasiz...

Alii
23-07-2015, 10:17

Sonunda Pazartesi günü Vosmer'de yaylarımız takıldı. Aslında uzun zaman önce sipariş vermiştim fakat gidemediğim için taktıramamıştım.

http://i.hizliresim.com/d2WGJD.jpg

Mubea (OEM 2.5cm) Yaylar + 90I5 Yazılım güncellemesi yapıldı. 90I5 Gösterge güncellemesi diye geçiyor, servis danışmanı yakıtı düzenlediğini söyledi. Hakikaten İzmir Muğla arası 90 CC ile 4.3-.48 bandında geziyordum, Yazılımdan sonra ilk kez uzun süreli 3.8 - 3.5 l/100 km gibi değerler gördüm. Yakında güncellemeyi yaptıran diğer arkadaşlar ile de yorumlar gelicektir. Şu an çok memnunum. 2 cm yakın düştü, bir yarım cm oturma payı da vardır inşallah :) Montaj ve sonrası kareler

http://i.hizliresim.com/1k2gWN.jpg

http://i.hizliresim.com/rVm2k3.jpg

http://i.hizliresim.com/gA4W0O.jpg

http://i.hizliresim.com/ZVAEB3.jpg

http://i.hizliresim.com/ly0WGQ.jpg

http://i.hizliresim.com/PoYrWO.jpg

Fotoğrafları zaten RAW çekmiştim. Bu son fotoda da artık Clarity, Saturation, Vibrance gibi ayarları biraz kurcaladım :)

http://i.hizliresim.com/vLQp2A.jpg

efe_
23-07-2015, 10:42
maşallah tam kararında olmuş jilet gibi

Gorky
23-07-2015, 12:05
buz gibi...

Alii
23-07-2015, 12:42
maşallah tam kararında olmuş jilet gibi

buz gibi...

Çok teşekkür ederim

driver_can
23-07-2015, 12:59
Maşallah kazasız belasız kullanın herşeyi yerli yerinde çok şık olmuş.Askerlik olmasa direk vw deydim poloyu satıp:)

fdoganb
23-07-2015, 14:34
Güncelleme konuyu nazar değecek maşallah maşallah. Renginden midir nedir çok farklı gözüküyor ya :)

alicancalis
23-07-2015, 14:48
spacer lazım

M3CSL
23-07-2015, 15:37
Güzel olmuş,
yazılım güncellemesi ne zaman gelmiş, yakıtta o kadar fark etmesine şaşırdım? başka tecrübe eden varmı, yükleme ücretsizmı

Alii
23-07-2015, 18:21
Maşallah kazasız belasız kullanın herşeyi yerli yerinde çok şık olmuş.Askerlik olmasa direk vw deydim poloyu satıp:)

Teşekkür ederim, inşallah askerden sonra olur :)

Güncelleme konuyu nazar değecek maşallah maşallah. Renginden midir nedir çok farklı gözüküyor ya :)

Çok teşekkür ederim :) Bende korkuyorum aslında..

spacer lazım

Şu an düşünmüyorum, ilerde H&R 1.5cm alabilirim.

Güzel olmuş,
yazılım güncellemesi ne zaman gelmiş, yakıtta o kadar fark etmesine şaşırdım? başka tecrübe eden varmı, yükleme ücretsizmı

İnanın benimde hiç bir fikrim yok. Haziran 2015 çıkışlı arkadaşım aramış, size güncelleme yok demişler. Ben söylemedim direk randevuya yaylar ile birlikte yazılım güncellemesi eklemişler. Başka tecrübe eden şimdilik yok maalesef bende onların yorumlarını almak isterdim. Hakikaten yakıt gösterge olarak çok değişti. KM bazında ölçme şansım daha olmadı ama bakalım ileriki günlerde belli olacaktır :) Yine yayların yanına eklendiği için ücret alınmadı. Ama sadece bu işlem için gidilirse ne olur bilmiyorum

bilalMW
23-07-2015, 19:30
Güzel olmuş,

servis aksiyonudur ücretsizdir.

Kr975
15-09-2015, 10:56
Maşallah süpanallah ;)

Silence45
15-09-2015, 12:39
Çok farklı ve tatlı bir güzelliği var. Maşallah, Allah kaza, bela vermesin.

MDeniz
15-09-2015, 15:25
Masallah istesigim renk ama bulamadigim bir renkti. Yaylar servisten orijinal aldiniz galiba giyat nedir acaba 750 tl miydi

MuraT19
16-09-2015, 08:40
Çok iyi maşallah kazasız belasız.

serkan demir
16-09-2015, 10:30
maşallah güle güle kullanın . MK7 çok tutuldu, birde böyle opsiyonlarla tadından yenmez :)

Batum
16-09-2015, 11:01
maşallah kazasız belasız gülegüle kullanın.

umut01
16-09-2015, 11:09
maşallah güle kullanın. içi dışı detaylar süper olmuş.
Yaylarla ve jantla memnuniyetin nasıl özellikle aile ile beraberken yada 4 kişi bindiğinde?
Bende Durban + yay düşünüyorum ama biraz sakarım hem de 4-5 kişi binme durumu oluyor yeri gelince :)

driver_can
08-04-2016, 19:01
Bu konu gerilerde kalmayı haketmiyor aracın Maşallahı var:) kurşun gri sipariş etmeme neden olan araçtır kendisi:)Yaylardan memnun musunuz eibach 3.5 düşünüyorum ben aracım gelince siz neden tercih etmeniz eibachleri acaba?

levent
08-04-2016, 19:18
Ali güle güle kullan, dynaudio videosu rica etsem senden uygun olduğunda telefon ile çekip upload edebilirsen memnun olurum şöyle 4-5 dk lık bikaç farklı türde şarkı ile :)

Ben de niyetleniyorum da, canlıda dinlemedim merak ediyorum, bana yeter muhtemelen bam güm sevmediğim için ama tonlaması tınısı önemli baya :)

Alii
12-04-2016, 10:25
Hepinize çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun inşallah. Madem öyle, bende bir güncelleme çekeyim, son halinden bu yana R-line ön tampon takıldı; umarım coil işine gireceğim yakında maddiyatı düzeltirsem:

http://i.imgur.com/5HeJE3u.jpg
http://i.imgur.com/rIy50IF.jpg
http://i.imgur.com/jRI6SD8.jpg

Bu konu gerilerde kalmayı haketmiyor aracın Maşallahı var:) kurşun gri sipariş etmeme neden olan araçtır kendisi:)Yaylardan memnun musunuz eibach 3.5 düşünüyorum ben aracım gelince siz neden tercih etmeniz eibachleri acaba?

Çok teşekkür ederim. Aslında ben işin başında bu kadar oynamam diyordum, o yüzden VW orjinal yaylarını aldım. Yaylar inanılmaz güzel şimdi, hiç hissetmiyorum bile o kadar başarılı ama benim istediğim oranda düşürmedi maalesef. Bu Eibach içinde geçerli, şu an Eibach'larım olsa yine coil bakıyor olacaktım kendime. Sonuç olarak maddiyat elveriyorsa en iyisi coil, vogtland, ST yada KW hangisi olursa. Jom Blueline olmadığı sürece çok problem yok.

Sonuç olarak VW orj yay alıp, serviste taktırsanız da 1100 liraları buluyor. 2600'e Vogtland coil almak çok daha mantıklı. Sizin aracınızda hayırlı uğurlu olsun, herşey gönlünüzce olsun :)

Ali güle güle kullan, dynaudio videosu rica etsem senden uygun olduğunda telefon ile çekip upload edebilirsen memnun olurum şöyle 4-5 dk lık bikaç farklı türde şarkı ile :)

Ben de niyetleniyorum da, canlıda dinlemedim merak ediyorum, bana yeter muhtemelen bam güm sevmediğim için ama tonlaması tınısı önemli baya :)

Hocam, yakın zamanda paylaşırım inşallah. Video'dan çok birşey anlaşılır mı bilmiyorum ses olarak fakat en azından neleri ayarlayabiliyorsunuz, ve sistemin komponentleri neler bunları gösteririm.

Masterpiece
13-04-2016, 00:02
Coilover konusunda , KW V2-V3 almicaksanız hiç almayın diyip V1'i kötüleyen bir grup var internet üzerinde :) fakat ben scirocco aracımda V1 kullanıyorum ve sonuna kadar basık ama konforu arkadaşımın 3.5 cm yaylı roccosuyla %85 aynı .

Olurda sizde coilover alacağınız zaman " V1 nasıldır " sorunsalı yaşarsanız diye eklemek istedim :)

Araca söylenecek söz yok zaten , Maşallah :)

Gökhan Bilgin
13-04-2016, 00:26
Fotoğraflar bende görünmüyor tekrar düzenleyip paylaşırsan sevinirim merak ettim nasıl durduğunu :)

Mehmetmert
13-04-2016, 09:16
Tampon cok guzel olmus gercekten. :) Zamaninda 440 liraya aldigim yaylar serviste montaj dahil 1100 lirami olmus :(

dqn
16-04-2016, 08:38
R line tampon çok güzel olmuş.Ama şahsi fikrim durbanlarla yakışmıyor.R line jant lazımm :)

Bu arada orj spor yayın servis parça fiyatı ne kadar?Ve aracı ne kadar düşürüyor?

Alii
21-07-2016, 19:09
Merhabalar,

Uzun süredir aklımda olan Coilover projesi, kız arkadaşımında yardımı ile tamamlandı. ST ve Vogtland arasında çok uzun süre kaldım, tercihimi garanti süresi ve 500TL fiyat farkından dolayı Vogtland'dan yana kullandım ve şu ana kadar çok memnunum. Bir ara JOM üzerinde durdum fakat, söken birkaç arkadaşı, istedikleri kadar düşürmediklerini vs. gibi problemleri duyunca vazgeçmiştim. Hüseyin marka coilover düşündüm sonra, sanayide üst üste iki tane yay kıran custom görünce gözüm korktu (Şans meselesi tabiki, hiç bir custom coil kullanan ve yapan arkadaşa değil sözüm)

Bayramdan sonraki pazartesi günü Coiller, Arzum Dizayn Birtan'a ulaştı, ve aynı gün 3.Sanayi Maxi serviste montaj ve ayarı yapıldı. Aslında tam yapılmadı çünkü yayların yerine oturmasını bekliyorum biraz, düşme payı için süre verdim daha sonra bir tık daha ayar yapılacak.

Şimdilik montaj ve montaj sonrası telefonum ile çektiğim fotoları yayınlıyorum, inşallah temiz bir akşamüstü foto makinem ile çekeceğim.

http://i.hizliresim.com/l1Ad9X.jpg
http://i.hizliresim.com/3ok7L0.jpg
http://i.hizliresim.com/R3j0k7.jpg

Montaj ve ayar sonrası :)

http://i.hizliresim.com/7vjqaa.jpg
http://i.hizliresim.com/nr4RQR.jpg
http://i.hizliresim.com/L3jylb.jpg
http://i.hizliresim.com/r9G351.jpg
http://i.hizliresim.com/v43b6p.jpg

Mehmetmert
21-07-2016, 19:13
Cok guzel olmus ya cidden harika hatta gule gule kullanin mantikli karar :)

R.S.C
21-07-2016, 19:17
Gayet güzel maşallah tavsiye olarak ön ızgarayi piyano Black kaplat

Gökhan Bilgin
21-07-2016, 19:28
Çok güzel olmuş maşAllah

trgy
21-07-2016, 20:48
İşte bu! muhteşem olmuş bro iyi günlerde kullan,maşallah.

driver_can
21-07-2016, 22:01
Maşallah...

Alii
21-07-2016, 22:53
Çok teşekkür ederim :) Daha iyisi sizlerin olsun inşallah

Dragger
21-07-2016, 22:58
Mükemmel olmuş coilover ile renk de kusursuz zaten, maşallah :)

JJmusti
22-07-2016, 00:48
masallah mukemmel olmus. mat sıyah bır jant takımı guzel durur aslında :)

serkanaygün
22-07-2016, 07:38
Arabanın herşeyi yerli yerinde maşallah. Güle güle kullanın :) Konforu tutuşu nasıl?

tolgaaydın
22-07-2016, 07:43
Hey maşallah rengi çok hoş gerçekten coiller ilaç gibi olmuş :) Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullanın inşallah :)

enes28
22-07-2016, 08:20
Mükemmell olmuş yaa maşallahh

mur_84
22-07-2016, 08:25
Maşallah çok şık renk duruş bence hiçbir yerinin boyamayın böyle çok iyi talnız ön ile aka aynı seviye de basık ya ön az daha basılsın yada arka az daha kalksın bence.. :)

sinanbaysal
22-07-2016, 09:37
İlk sayfadakı fotolar ucmus gozukuyor masallah kazasız belasız

M U R A T
22-07-2016, 10:37
Merhabalar,

Uzun süredir aklımda olan Coilover projesi, kız arkadaşımında yardımı ile tamamlandı. ST ve Vogtland arasında çok uzun süre kaldım, tercihimi garanti süresi ve 500TL fiyat farkından dolayı Vogtland'dan yana kullandım ve şu ana kadar çok memnunum. Bir ara JOM üzerinde durdum fakat, söken birkaç arkadaşı, istedikleri kadar düşürmediklerini vs. gibi problemleri duyunca vazgeçmiştim. Hüseyin marka coilover düşündüm sonra, sanayide üst üste iki tane yay kıran custom görünce gözüm korktu (Şans meselesi tabiki, hiç bir custom coil kullanan ve yapan arkadaşa değil sözüm)

Bayramdan sonraki pazartesi günü Coiller, Arzum Dizayn Birtan'a ulaştı, ve aynı gün 3.Sanayi Maxi serviste montaj ve ayarı yapıldı. Aslında tam yapılmadı çünkü yayların yerine oturmasını bekliyorum biraz, düşme payı için süre verdim daha sonra bir tık daha ayar yapılacak.

Şimdilik montaj ve montaj sonrası telefonum ile çektiğim fotoları yayınlıyorum, inşallah temiz bir akşamüstü foto makinem ile çekeceğim.

[]http://i.hizliresim.com/l1Ad9X.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/3ok7L0.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/R3j0k7.jpg[/]

Montaj ve ayar sonrası :)

[]http://i.hizliresim.com/7vjqaa.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/nr4RQR.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/L3jylb.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/r9G351.jpg[/]
[]http://i.hizliresim.com/v43b6p.jpg[/]

yaya verilen paraya yazık coil en doğru karar fiyat ve kullanım hakkında bilgi verir misin

Mehmetmert
22-07-2016, 10:38
Birde coilin maliyeti ne oldu?

Kahn23
22-07-2016, 10:38
Jant-Basıklık-Renk 3lüsü süper :icon_tup:

fussy
22-07-2016, 10:58
Maşallah çok güzel olmuş coillerle

AşkınS.
22-07-2016, 11:06
Mukemmel duruyor gercekten rengi ve basikligi 10 uzerinden 10..güle gule binin..

onurc
22-07-2016, 11:08
İyi iyi maşallah.yeterli bile bu basıklık.kazasız belasız kardeşim

BARR
22-07-2016, 11:21
Gidip Beetle'ı basasım geldi vallahi..

YiğitGülöz
22-07-2016, 12:21
Son hali çok iyi olmuş kazasız belasız..

Alii
27-07-2016, 08:47
Mükemmel olmuş coilover ile renk de kusursuz zaten, maşallah :)

masallah mukemmel olmus. mat sıyah bır jant takımı guzel durur aslında :)

Çok teşekkür ederim, Coil borcu bitene kadar birşey gözükmüyor. Sonrasında R arka tampon ve yan çıtalar ile devam edeceğim.

Arabanın herşeyi yerli yerinde maşallah. Güle güle kullanın :) Konforu tutuşu nasıl?

Çok teşekkür ederim, açıkcası bundan önceki yaylar ile Muğla-Yatağan arası biraz denedim, 140 ile 4 tekerlek yan şeride doğru kaydığım vardır. Ama coillerden sonra denemedim. Hipotetik olarak daha iyi olmalı :)

Hey maşallah rengi çok hoş gerçekten coiller ilaç gibi olmuş :) Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullanın inşallah :)

Mükemmell olmuş yaa maşallahh

Maşallah çok şık renk duruş bence hiçbir yerinin boyamayın böyle çok iyi talnız ön ile aka aynı seviye de basık ya ön az daha basılsın yada arka az daha kalksın bence.. :)

Çok teşekkür ederim, boyamayacağım öyle bir planım yok. Yayların oturması için 1-2 ay süre verdim 1cm filan oturma payı olur dediler, herşey yerli yerine gelsin dediğiniz gibi arka yükselecek. Arka lastik üstü olucak hemen, ön kurtarırsa (1 cm daha alçaltma payı var) yerde olacak

İlk sayfadakı fotolar ucmus gozukuyor masallah kazasız belasız

Evet o upload sitesi ile alakalı idi hocam, sen boşver onlar SY 5'e bak :)

yaya verilen paraya yazık coil en doğru karar fiyat ve kullanım hakkında bilgi verir misin

Valla hocam öncelikle önleri 5.5cm arkalar 6.5cm inik şu anda yani sınırlarında nerdeyse önlerde 1cm daha alçaltma payı var. Bu kadar sıkınca otomatikman biraz sertleşiyor. Tek başıma bindiğim zaman sıkıntı yok ama 4 kişi binince babam arkada biraz şikayet ediyor.

Yol tutuşu bakımından deneyemedim maalesef daha. Fiyat olarak ST için montaj dahil 3300 dediler, buna 3000 dediler. Yalnız bu fiyatlar 9 taksit fiyatları ve montaj dahil fiyatları, nakitte bir 250-300 lira daha indirim kazanılabilir.

Birde coilin maliyeti ne oldu?

9 taksit, Vogtland 3000TL, ST 3300TL, peşin Vogtland 2750TL, ST bilmiyorum. Fiyatlara montaj dahil.

Jant-Basıklık-Renk 3lüsü süper :icon_tup:

Maşallah çok güzel olmuş coillerle

Mukemmel duruyor gercekten rengi ve basikligi 10 uzerinden 10..güle gule binin..

İyi iyi maşallah.yeterli bile bu basıklık.kazasız belasız kardeşim

Gidip Beetle'ı basasım geldi vallahi..

Bas vallahi hocam, biraz dikkatli kullanmak gerekiyor ama görüntü nokta. karşısına geç otur çay iç yani.

Son hali çok iyi olmuş kazasız belasız..

ertantamer
27-07-2016, 08:55
Nasip olursa bizde ailemize bir tane aynı renk cam tavan led tdi bulmaya çalışıyoruz. Ama samanlıkta iğne aramak gibi bişey donanımlar var renk yok. Aklımızdaki kombinin birebir aynısını yapmışsınız.
Kazasız belasız binin.

x20xev
27-07-2016, 09:41
Maşallah coil olarak bende Kw v2 kullanıyorum sürüş izlenimleriniz nasıl Voglanda kendini kanıtlamış bi marka gerçi.

http://i.hizliresim.com/qBVXYQ.jpg (http://hizliresim.com/qBVXYQ)

BuğraTuna34
28-07-2016, 00:01
Eski aracımla aynı renk. İkinci el olarak almıştım ilk aldığımda ısınamamıştım ama sonradan rengi çok güzel geliyordu. Sizin aracı görünce sattığıma pişman oldum denebilir. Kazasız belasız sürüşler dilerim aracın maşallahı var :)

Alii
30-07-2016, 10:03
Nasip olursa bizde ailemize bir tane aynı renk cam tavan led tdi bulmaya çalışıyoruz. Ama samanlıkta iğne aramak gibi bişey donanımlar var renk yok. Aklımızdaki kombinin birebir aynısını yapmışsınız.
Kazasız belasız binin.

Çok teşekkür ederim, inşallah sizde bulursunuz.

Maşallah coil olarak bende Kw v2 kullanıyorum sürüş izlenimleriniz nasıl Voglanda kendini kanıtlamış bi marka gerçi.

Teşekkür ederim, yol tutuşu testi daha yapamadım, konfor açısından gayet iyi sonuna sonuna kadar basmama rağmen. KW zaten çok iyi, kullanıpta sıkıntı çeken bir adam bilmiyorum amma velakin inanılmaz pahalı.

Eski aracımla aynı renk. İkinci el olarak almıştım ilk aldığımda ısınamamıştım ama sonradan rengi çok güzel geliyordu. Sizin aracı görünce sattığıma pişman oldum denebilir. Kazasız belasız sürüşler dilerim aracın maşallahı var :)

Çok teşekkür ederim, inşallah ileride yollarınız tekrar kesişir :)

CNR
30-07-2016, 12:09
Kocaman maşallah, bir mk7 sahibi olarak en beğendiğim 3 mk7'den biri olabilir gördüğüm :)

MDeniz
30-07-2016, 15:33
Maşallah tütütütü

Sti_Ozan
30-07-2016, 19:36
Vallahi masallah,basikligi,janti herseyiyle cok iyi olmus. Cebinize emeginize saglik,kazasiz belasiz surusler dilerim :)

Batu-R
31-07-2016, 00:06
Renk duruş dilim tutuldu bir şey diyemedim çok güzel duruyor Allah kaza bela göstermesin. Merak ettiğim tek soru şu R Line ön tamponu servisten orjinal olarak mı aldınız veya bi dükkandan mı ve fiyatı nedir ?

Bizde de golf7 var yakında bende yapmayı düşünüyorum da R ve RLine arasında kaldım.

burcinkarabacak
05-08-2016, 09:59
Maşallah hocam kazasız güzel günlerde kullanın

Saygılar