PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s4 şarj almama

63owen63
09-05-2015, 08:19
Arkadaşlar şarjım %40 50'lerdeydi tlf kendiliginden kapanmış olsa gerek. Gerek prizden, gerek harici şarj aletinden taktıgımda sürekli aşağıdaki ekran görüyorum, şarjı tanıyor ama dolup yeşil simge çıkmıyor, ve tlf açılmıyor, şarjı cıkardıgımda da samsung s4 menüsüne kadar gelip kapanıyor şarjı yok gibi, 2 tane pil im var ikisini de denedim ikisinde de aynı yerde kalıyor, pil ekrana geliyor ama dolmuyor, sorun ne olabilir ? Şarj ccihazlarım sağlam, pil im yeni. Recovery vs yapsam düzelir mi ,başına böyle bir sorun gelen var mı ?

http://i.ytimg.com/vi/U5B2By7fGII/maxresdefault.jpg

Type-R
09-05-2015, 09:30
Samsung pişmanlıktır :) Bendede s4 var kasıntıdan çatlıyacakmış gibi oluyor. :)

EREN34
09-05-2015, 10:04
Aklıma tek gelen şey, şarj soketi oldu. Wi-fi şarj pedi olan bir arkadaşın varsa ödünç alıp onunla şarj etmeyi dene derim

metehancihangir
09-05-2015, 10:39
Geçen perşemde aynı şey S4 marka arkadaşımın telefonuna oldu onda tek fark vardı 2 uyarı veriyordu birisi pil sıcaklığı düşük diyordu diğerini hatırlamıyorum , şarj girişini değiştirdi 40 liraya düzeldi fakat batarya şarjı tutmamaya başladı % 70 te şarjdan çıkan telefon 10 dk sonra % 30 lara düşüyordu orjinal batarya aldı şu an telefon sıfır gibi oldu diyor

kelalper
09-05-2015, 10:47
Kablosunu değiştir düzelir. Ben 2 kere aynı sorunu yaşadım Note 3 de. Şarj adaptöründe sıkıntı yok kablolar bozuluyor çok çabuk.

painkller
09-05-2015, 11:02
bendede g2 var, bazı kablolarla almıyor bazı kablolarla sarjı geç doluyor bazı kablolarla ise orjinali gibi seri doluyor. kablo orjinal değil veya yıprandıysa en ucuzundan başlayıp kabloya bakmak gerek diye düşünüyorum

İzzet Göçmen
09-05-2015, 20:59
bendede g2 var, bazı kablolarla almıyor bazı kablolarla sarjı geç doluyor bazı kablolarla ise orjinali gibi seri doluyor. kablo orjinal değil veya yıprandıysa en ucuzundan başlayıp kabloya bakmak gerek diye düşünüyorum

G2 candır g4 cıkmıs onu bekliyorum orjınal sarjdan haric asla takmam ve lanet olsun samsunga cıkarılamayan pil candır,en kötü örnek arkadaki LG kabartmasından 1 i düşşe ücretsiz batarya degişimi yapıyor lg