PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersinde BMW ustası arıyorum/tavsiye

Berat
20-05-2015, 20:08
İstanbulda baktığım arabaların hepsinde hüsranla karşılaştıktan sonra,mersindede bir arabaya bakacağız. mersinde yaşayan saygıdeğer forum sakinlerinden exper için usta tavsiyesi alırsam çok mutlu olurum.

coder
20-05-2015, 20:13
Mersin arabalarını hemen hemen bilirim. Ayrıca BMW icin Mersin girişinde sanayi var hemen sol tarafında sanayiye girmeden mpower Store var muko usta var orada ona gösterirsen iyi olur. Ya da bizde bakabiliriz Mersin'in bir ucundan bir ucu topu topu 15 km :)

Berat
20-05-2015, 20:28
Mersin arabalarını hemen hemen bilirim. Ayrıca BMW icin Mersin girişinde sanayi var hemen sol tarafında sanayiye girmeden mpower Store var muko usta var orada ona gösterirsen iyi olur. Ya da bizde bakabiliriz Mersin'in bir ucundan bir ucu topu topu 15 km :)

Ö.m. Gönderdim :)

e30
21-05-2015, 01:10
Eski otogarın orda m power store Mustafa ustaya baktırabilirsiniz.Kendisi bmw master yapmış biri olarak gözünüzü kapatıp kontrol ettirebilirsiniz aracı.Bu arada plakasını pm atarsanız referans bilgi verebilirim

Berat
21-05-2015, 02:15
Eski otogarın orda m power store Mustafa ustaya baktırabilirsiniz.Kendisi bmw master yapmış biri olarak gözünüzü kapatıp kontrol ettirebilirsiniz aracı.Bu arada plakasını pm atarsanız referans bilgi verebilirim

Öm attım mustafa ustaya gideceğiz öyle görünüyor :)