PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : halı paspas yaptırılcak kaliteli yer

Cem.B
22-05-2015, 07:57
2008 model s3 e halı paspas yaptırmak istiyorum orjinallerind ebiraz yıpranma var

orjinal kalitesinde halıdan yapabilcek olan yer varmıdır ?

HONDAHAN
22-05-2015, 08:49
Neredesiniz ? Pendik itfaiyenin çaprazında, döşeme halı işi yapan arkadaşım var. Ben aracıma yaptırdım, gayette memnunum. Elinde bolca araç halı çeşidi var.

Cem.B
22-05-2015, 08:54
Neredesiniz ? Pendik itfaiyenin çaprazında, döşeme halı işi yapan arkadaşım var. Ben aracıma yaptırdım, gayette memnunum. Elinde bolca araç halı çeşidi var.

avrupa yakasındayım malesef

bu arada orjinal kalitesinde yapcak yer arıyorum kesinlikle

MBuğra
22-05-2015, 08:56
Elinizde orjinal paspaslar var zaten, bauhaus, tekzen gibi marketlerden beğendiğiniz renk ve model halıfleksi orjinal paspas ölçülerinde kestirin, kenarına da bir overlok bitti gitti :)

Benim elimde orjinal paspaslar dahi mevcut değil, haftasonu mukavvadan kalıp çıkarıp dediğim şekilde yapacağım :)

2004 CR-V'ye ait paspas olan varsa, kalıp çıkarmalık ödünç alabirim bu arada :)

B.Koçer
22-05-2015, 09:00
sahibinden.com da bi yer vardı her çeşit araca halı paspas yapıyor oem kalıpları mevcut hatta linki de burada bir görüşün isterseniz :)

reklam verme amacım yok kendı aracıma yaptırdım ucuz olandan yaptırdım bir süre sonra bozulur dedi ve bozuldu satıcı özellikle kaliteli halıyı tavsiye ediyor

http://otopaspas.sahibinden.com/

darkmoon
22-05-2015, 09:55
maslak sanayide 2.kısımda ben sonataya yaptırdım biraz kaba ölçü almışdık ama cuk diye oturdu arabaya orjinal gibi 2.kısımda yol üstü araba aksesuarları satan bir yer michellinin tam karşısında kalıyor yanında berber falan var.

UmutBuran
22-05-2015, 10:03
bende de aracın orjinal paspasları var (corsa c) yan dikişlerini kırmızı yapmak istiyorum kime yaptırabilirim?

SerkanYazgan.
22-05-2015, 11:24
sahibinden.com da bi yer vardı her çeşit araca halı paspas yapıyor oem kalıpları mevcut hatta linki de burada bir görüşün isterseniz :)

http://otopaspas.sahibinden.com/

Clio 3 ünde paspası kayıp duruyor, bende düşünmeye başladım. Biraz daha araştırayım bakalım :)

mhuratboz
22-05-2015, 11:35
2008 model s3 e halı paspas yaptırmak istiyorum orjinallerind ebiraz yıpranma var

orjinal kalitesinde halıdan yapabilcek olan yer varmıdır ?

Maçkadakı Art Car'ı Öneririm Size Güzel Kaliteli İşler Yapıyorlar

TigeR
22-05-2015, 11:52
bende de aracın orjinal paspasları var (corsa c) yan dikişlerini kırmızı yapmak istiyorum kime yaptırabilirim?

Overlokçular veya bazı halıcılar yapar TLyi geçmez

ronay
22-05-2015, 15:08
sefaköydeyim overlokçumuz var bırakırsanız 3 gün sonra alırsınız istediğiniz renkte yaptırırız