PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Auto Show carviser gözünden :)

Burak.
27-05-2015, 16:02
Alfabetik liste;
Alfa Romeo 4C Spider
Aston Martin Lagonda Taraf
Aston Martin Vantage GT12
Audi Q7
BMW 1 Serisi
BMW 2 Serisi Cabrio
Citroen C4
DS
DS21 Pallas
Ferrari
Fiat Aegea
Fiat Panda Cross
Fiat 500X 4x4
Ford Mustang
Ford Ecosport
Ford Edge
Ford Fiesta ST
Ford Focus ST
Honda CR-V
Honda Civic Type-R
Hyundai Tucson
Hyundai i20 Coupe
Jaguar XE
Jaguar F-Type
Jeep Renegade
Kia cee'd GT Line
Land Rover Discovery Sport
Lexus RX
Maserati
Mazda CX-3
Mazda MX-5
Mercedes GLE Coupe
Mercedes AMG GT
Nissan GT-R
Opel Corsa OPC
Opel Karl
Opel Adam Rocks
Peugeot 208
Peugeot Partner Tepee
Renault Kadjar
Skoda Superb
Subaru Levorg
Suzuki Vitara
Toyota Avensis
Toyota Auris
VW Golf GTE
VW Passat GTE
VW Caddy
VW Caravelle

https://www.youtube.com/watch?v=GTEV2hgKhbw

ufuksaracci
27-05-2015, 16:56
carviser ne demek ?

Burak.
27-05-2015, 23:03
carviser ne demek ?

'Adviser' den geliyo carviser :)

fthdrn
27-05-2015, 23:53
Adviser ne demek ?

Slammed
27-05-2015, 23:55
Danısman demekmıs :D

997TT
28-05-2015, 01:14
Seat yok..... Unutulmus...

Burak.
29-05-2015, 00:21
Seat yok..... Unutulmus...

Bence vardir ama seat carvisere araba vermeyince cekmemistir adam :D

Quantum
29-05-2015, 09:50
gi-ti-i ne yahu.. işkembeden model uydururmuş.

stlegal
29-05-2015, 10:22
Bu carviser nasil bir sey sex hayatlari filan detay verirmisiniz?

Burak.
29-05-2015, 13:17
Bu carviser nasil bir sey sex hayatlari filan detay verirmisiniz?

Ben tesadüf denk geldim daha taze kanal ama gayet basarili sunan adam fahir talib. İlkleri yapiyor desem yeri her carsamba gunu paylasim yapıyor testlerini izlersen hep 4 5 dk lik sıkmadan bagliyo kendine :D

BARR
29-05-2015, 13:23
Ne ilkleri yapıyor Allah aşkına, İngiliz Car Buyer'ın çakma Türk versiyonu.

Arabadan anlamayan adama bak bu araba içinde 3 tane eşya gözü var, tipi çok tatlı, 3lt yakıyor görüşmek üzere diyip 4dk da araba inceleyen bir kişi. Kısa yollu model tanıtımı desek daha doğru olur.

Carbuyer | Trusted reviews, owner opinion, expert advice (http://www.carbuyer.co.uk/)

----

Bu tarz kısa özet bilgiden çok memnun olan, teknik bilgilerle işi olmayan, yönlendirilmeye müsait büyük bir çoğunluk olduğu için sevilebilir o ayrı konu ama ilkleri filan yaptığı yok abartmayın.

cagataayk
29-05-2015, 14:58
o mikrofonu bi değiştirsinler allah aşkına cıssssssss

imprezaWRC
29-05-2015, 15:05

Arabadan anlamayan adama bak bu araba içinde 3 tane eşya gözü var, tipi çok tatlı, 3lt yakıyor görüşmek üzere diyip 4dk da araba inceleyen bir kişi. Kısa yollu model tanıtımı desek daha doğru olur.

Carbuyer | Trusted reviews, owner opinion, expert advice (http://www.carbuyer.co.uk/)

----

Bu tarz kısa özet bilgiden çok memnun olan, teknik bilgilerle işi olmayan, yönlendirilmeye müsait büyük bir çoğunluk olduğu için sevilebilir o ayrı konu ama ilkleri filan yaptığı yok abartmayın.

Çakma olsa ne olur olmasa ne olur. Otomobilden anlamayan adam dediğin Fahir Talib senelerdir otomobil editörlüğü yapıyor. En son çalıştığı auto motor & sport dergisi kapanınca o da kendisinin patronu olmayı tercih etmiş olabilir ve carviser diye bir youtube'da kanal açmış.
Bilmiyorum diğer videolarını izledin mi; bana göre sıkıcı bir anlatımı yok. Kısa ve öz tanıtımlar, sürüş izlenimleri yapıyor. Ben beğenerek izliyorum.

Özellikle son haftalardaki mesajların hep böyle sivri dilli ve ağır eleştiriler içeriyor. Senin böyle bir üslubun yoktu; açıkçası sana yakıştıramıyorum.

Low-Rider
29-05-2015, 15:11
Valla carviser birçok yerli otomobil kanalından çok daha başarılı.

Çoğu kanal uzuuun uzun ve sıkıcı bir şekilde aynı görüntüleri döndürüp, sadece katalog verisi okuyorlar başka birşey yaptıkları yok.

En azından bu kanal kısa zamanda sıkmadan araç hakkında genel bilgi vererek bitiriyor işi.

mert_can 41
29-05-2015, 16:16
Bu adamın testlerini izleyemiyorum konuşurken nefesiz kalacakmış gibi konuşuyo karşıdakini de yoruyo bu arada seat kesin araba vermemiştir satmayada niyetleri yok zaten

BARR
29-05-2015, 16:30
Çakma olsa ne olur olmasa ne olur. Otomobilden anlamayan adam dediğin Fahir Talib senelerdir otomobil editörlüğü yapıyor. En son çalıştığı auto motor & sport dergisi kapanınca o da kendisinin patronu olmayı tercih etmiş olabilir ve carviser diye bir youtube'da kanal açmış.
Bilmiyorum diğer videolarını izledin mi; bana göre sıkıcı bir anlatımı yok. Kısa ve öz tanıtımlar, sürüş izlenimleri yapıyor. Ben beğenerek izliyorum.

Özellikle son haftalardaki mesajların hep böyle sivri dilli ve ağır eleştiriler içeriyor. Senin böyle bir üslubun yoktu; açıkçası sana yakıştıramıyorum.

Ben anlatan kişi arabadan anlamıyor demedim, arabadan anlamayan adama anlatır şekilde çok basit ve yüzeysel anlatıyor dedim :) Kim olduğunu da gayet iyi biliyorum.

Çakma Türk versiyonu dememin sebebi birebir neredeyse aynısı olması yani "İlkleri" yada "Yeni" birşeyi kendinden katmış olmaması. Anlatım sırası,değindiği yerler bile aynı nerdeyse çoğu videoda.

Ayrıca ek olarak özellikle belirttim detaylı bir konuya değinmeyen yüzeysel aracın hakkında bilgi veren kısa videolar. İnceleme veya test değil o açıdan değerlendirmemek lazım diye belirttim. Gerçi şuanda birtek Otopark'ın videoları detaylı bilgi veriyor gerisi Low-Rider'ın dediği gibi.

----

Valla pek iğnelemedim ama dışarıdan farklı algılanıyor demekki, dikkatli olurum teşekkürler :)

veliazak
29-05-2015, 18:41
Danışıklı dövüşün ingilazcası... :)

Sen bana araba ver azcık da para ver gerisi bende... Firmanın da işine geliyor. Neden? Verdiği azıcık para ile zaten adam gibi bir reklam yapamayacağına göre bu şekilde al gülüm ver gülüm durum kotarılıyor...

Bence.

Burak.
29-05-2015, 21:15

----

Valla hoca ben diger kanallarida biliyorum 40 50 dk anlata anlata bitiremiyorlar adam 3 4 gun veya 1 hafta sürüp insanlari dogru bilgilendireyim diye cabaliyor ilklere gelince Michelinin yeni lastigi gidip test etti volvo xc90 skoda superb daha cikmadan lansmanlara gidildi ve dahasi diger videolarına bakinca anlarsin

BARR
29-05-2015, 22:31
Hepsini izledim, bir arabayı ilk tanıtmak matah birşey değil zaten o gitmeden internette bütün bilgileri vs verilmiş oluyor, neyse beni inceleme veya test açısından tatmin etmiyor bilgilendirmiyor piyasaya kazandırdığı bir yenilik olduğunu da düşünmüyorum.

Kısa ve öz bilgilendirme videoları olarak görüyorum, video kaliteleri güzel. Bu videoları özet bilgilendirme olarak tutup, detaylı ve uzatmadan ayrıca test veya inceleme videoları ekler ve kendinden birşeyler katar ise güzel bir kazanım olur.

Er34
29-05-2015, 23:39
Ben otopark.com 'u takip ediyorum. Beğeniyorum. Önerebileceğiniz başka bu tarz kanallar var mı ?

Burak.
31-05-2015, 03:58
Ben otopark.com 'u takip ediyorum. Beğeniyorum. Önerebileceğiniz başka bu tarz kanallar var mı ?

Hocam bende carviser ile otoparki takip ediyorum bu 2 si gayet yeterli bence :)