PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine makas yine kaza

izmirlicem
28-05-2015, 17:53
http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/video-izle/Universiteli-Yagmur-asiri-hiz-kurbani-nndGmwynFuAa.html Allah rahmet eylesin

yagizs
28-05-2015, 17:54
yazık olmuş, allah rahmet eylesin

izmirlicem
28-05-2015, 17:54
Üniversiteli Yağmur'dan acı haber! - Milliyet.com.tr (http://www.milliyet.com.tr/universiteli-yagmur-asiri-hiz-gundem-2065979/) haberin linki

by serçe
28-05-2015, 18:46
Allah rahmet eylesin gencecik kız Allah geride kalanlara sabır versin

halilcan9455
28-05-2015, 18:51
kadran'ın 160 da takılı kaldığı yazıyor. Allah rahmet eylesin.

HondatugraL
28-05-2015, 18:53
Emniyet şeridinde duran kamyona nasıl vurursun ki kullanılma amacını bi kavrayamadık şu şeridin. Önüne gelen giriyor geçende fransız bisikletliye vurdular dünyayı gezen adam Türkiyede öldü. Valla hayatta kaldığımız her güne şükürler olsun.

darkmoon
28-05-2015, 18:58
Emniyet şeridinde duran kamyona nasıl vurursun ki kullanılma amacını bi kavrayamadık şu şeridin. Önüne gelen giriyor geçende fransız bisikletliye vurdular dünyayı gezen adam Türkiyede öldü. Valla hayatta kaldığımız her güne şükürler olsun.

bir gazete yada facebook grubunun yorumunda okumuşdum birde dangalığın teki ne işi var adamın emniyet şeridinde demiş..
bu ülkedeki insani değerlerden her geçen gün umudum azalıyor.. ne ara zalimleşdik bu kadar anlamıyorum..

34btr1907
28-05-2015, 18:58
kadran'ın 160 da takılı kaldığı yazıyor. Allah rahmet eylesin.

http://icube.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2015/05/28/universiteli-yagmur-asiri-hiz-kurbani-5686071.Jpeg

Allah ailesine sabır versin.

MertSerhanÖ.
28-05-2015, 19:03
amk çıldırıyorum ya,Arabada kız varken makas atan,hız yapan aklı sıra küçük beyinleriyle hava attığını sanan tiplere çıldırıyorum.Nedir lan bu apaçilik,görgüsüzlük? Hadi arabada sen varsın veya hadi bi ihtimal abazan ordusu kankaların var,ulan kız var arabada ne basıyosun deli gibi?.Allah rahmet eylesin.

mert_can 41
28-05-2015, 19:19
Geçen konuda tepki gösterenlere kızmıştım ama burda kim nederse haklı hava atacam çok iyi şöförüm böyle kulanırım diye hava atacam diye masum kızı hayatından etmiş

F.Dogan
28-05-2015, 19:19
Allah rahmet eylesin. Şoför yaralı kurtulmuş bu vicdan azabı ölümden daha beterdir..

Kadyr
28-05-2015, 19:41
lavugun tekı yuzunden kız gıttı. hadı savunun gene makas atmayı savunsanıza.baslar gene makas atmamıstır bılmem ne al adam resımde koymus gene dıyecekmısınız elı kaymıstır makas atmıstır falan fılan gıttı kız

GÖKTÜRK
28-05-2015, 20:03
Allah rahmet eylesin, şoför vicdan azabıyla yaşayacak bence ölümden beter. Allah kimsenin başına vermesin

GuneyOnur
28-05-2015, 20:09
Aynı üniversitede okuyormuşuz.Vicdan azabı duyacak olması çok kötu.Allah rahmet eylesin.

Birazdan siz hiç üniversiteli olmadınızmı,siz hiç makas atmıyormusunuzcular gelir.

MCN21
28-05-2015, 20:09
O kadar hizli olmayi gectim emniyet seridine niye girersin onuda gectim emniyet seridinde kamyonun ne isi var(adamlar resmen park yeri niyetine kullaniyor.). yazik olmus. Sirf bu yuzden sacma sapan ne kadar araba kullanan tanidigim varsa ya aracina binmiyorum yada binmek zorunda kaldiysam ciddi uyarida bulunuyorum. Korktugumuzdan degil b.k yoluna gitmemek icin! Allah rahmet eylesin gencecik kiz gitmis. Digerlerinin durumuda agirdir buyuk ihtimalle:(

DOHC
28-05-2015, 20:15
Makasın savunması olmamalı, olamaz. Hele böyle 160'da takılı kalan hız göstergesinde kimse savunamaz, savunmamalı. Bu ilk değil, sonda olmayacak. Kıza acıdım, oğlan nasıl yaşayacak bakalım.
2 araba arasında 10 metre vardır, kimsenin tamponunun tozunu almadan makul hızlarda geçersin belki ama 160+ nedir ya (kamyonu görünce daha yüksek hızdan yavaşlamıştır muhtemelen).
Emniyet şeridi ise tam kaos. Göya kullanım cezası 1000 TL falan olacaktı ama o da fos çıktı........
Neyse bu da 3 güne unutulacak bu sitede de.............

atituti
28-05-2015, 20:47
https://www.facebook.com/atayyagmur?fref=ts

https://www.facebook.com/nurhak.agin

fdoganb
28-05-2015, 21:09
Allah rahmet eylesin kızcağıza çok yazık olmuş. Bana bişey olmazcılık zihniyeti değişmediği, insanlar "eğitilmediği" sürece her hafta birileri böyle pisi pisine ölecek

efrasyab
28-05-2015, 21:58
Allah rahmet eylesin yazık olmuş..Biri makas atarken emniyet? şeridinde kamyonun altına girer kızcağızı hiç eder, biri gider dünyayı turlayan adamı emniyet? şeridin de çiğner bırakır , şerefsizin biri de bembeyaz gelinliğiyle dünya barışı için dünya turuna çıkan kıza tecavüz edip keser atar surlara ve daha niceleri Türkiye' ye hoşgeldiniz..

ahmet3425
28-05-2015, 22:02
Otoyolda motosikletimle giderken en cok korktugum sey makas atan bi okuzun en saga ziplayip beni ezmesi arkami kollamakta. Bazen onumu goremiyorum bi kere basima geldi bariyere dogru kactim farketmesem adam beni ezip devam edecekti.

Allah islah etsin vaktiyle bende yaptim bedelini odedim sukur ki kimsenin canina bi zeval gelmedi 1 nisibet 1000 nasihattan iyidir misali oldu ama tam oldu.

beetle
28-05-2015, 22:08
allah rahmet etsin , tekrarından herkesi korusun.

Uur
28-05-2015, 22:12
Yanımızda biri varken takmasa bile kemeri zorla taktırıyoruz. Tek başına ne b.k yersen ye bi ocak söndürdün ve bu vicdan azabıyla yaşamak ölümden beter.
Allah rahmet eylesin gerçekten geride kalanlara sabır versin çok zor bişey.

onursumer
28-05-2015, 22:16
oha mininin haline bak yazık gerçekten ,hani tamam bende arada gazlarım vs de arabamda biri varken aklıma bile gelmez

SerkanYazgan.
28-05-2015, 22:25
Allah rahmet eylesin.. Ne kadar kendimizi yırtsakta bizim milletimizin bir huyu vardır, elin kusurunu konuşuruz ama hiç kendimize bakmayız. Bu devran böyle geldi böylede gider.

997TT
28-05-2015, 22:38
Baslık herseyı anlatıyor,yorum yok.
Keske baskalarının canı yanmasa....

exclusive
28-05-2015, 23:07
Allah ailesine sabır versin . bu videoyuda dolaşırken gördüm https://www.youtube.com/watch?v=DZeB70GjZVI

mechanic
28-05-2015, 23:23
otoyolda , e5 de, temde şu makas olayını bırakın yahu, insanlar ölüyor, neyi kAnıtlamaya çalışıyorlar anlamıyorum...

Uur
28-05-2015, 23:26
Allah ailesine sabır versin . bu videoyuda dolaşırken gördüm https://www.youtube.com/watch?v=DZeB70GjZVI

Neden herkes arkaya doğru gitti birine çarptılar sanırım.

oabayram
28-05-2015, 23:32
Okan universitesinden kaza yapan kacinci cocuk kimbilir

SerkanYazgan.
28-05-2015, 23:48
Neden herkes arkaya doğru gitti birine çarptılar sanırım.

Telefonu camdan fırlıyor galiba onu almaya gidiyor :)

İstanbul
29-05-2015, 00:28
Allah rahmey eylesin,hiç uğruna sönen gencecik bir hayat ve sürücünün ömür boyu duyacağı vicdan azabı..kaza muhtemelen bu videodakinin aynısıdır,makas atın demiyorum tabi,maharet değil ama atarken de emniyet şeridinden niye uzak durulması gerektiğinin kanıtı bu linkteki video
Bu araçtan sağ çıktı ! | Kamera İncelemesi - Fiyatı - Özellikleri - Araç içi kamera (http://www.arac-kamera.com/bu-aractan-sag-cikti/514)

KÖROĞLU
29-05-2015, 07:47
Çok sıkıntılı bir durum, kızın ailesinin durumunu düşünemiyorum bile :( Rabbim ailesine sabır ihsan eylesin, merhuma da rahmet.

Kadran orada takıldıysa muhtemelen daha hızlıydı refleks ile frenleyip 160 a kadar düşebilmiş.

Kimse kusura bakmasın ama bu kesinlikle "kaza" değil tam anlamıyla "cinayet".

Emniyet şeridiyle ilgili duruma bir şey demek boş, çakarı takan takmayan kim varsa çatır çatır gidiyor.

Her geçen güm umutlarım tükeniyor bu ülkeye dair.

AyrtonSenna
29-05-2015, 07:49
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalanlara ise sabır versin lütfen biraz daha dikkatli olalım kimseye birşey kanıtlamaya çalışmayalım ilk önce gaz pedalına basıcağınız zaman sevdiklerimiz aklımıza gelsin evde bekleyen bir anamız bir babamız var lütfen:(

alpbodrum
29-05-2015, 08:15
İnanın vicdan azabı falan olmuyor , çevremizde böyle katiller mevcut zaten. Siz herkesi kendiniz gibi mi düşünüyorsunuz ? Yanında kız arkadaşı varken ve fazladan bir hayat taşırken makas atacak kadar sorumsuz bir insan neden vicdan azabı çeksin ki.

Network
29-05-2015, 08:49
şehirlerde muhtelif büyüklüklerde ve şekillerde pistler kurup insanları buralara yönlendirmek bu kadar mı zor bilemiyorum...
5 dakikalık bir "eğlencenin" kurbanı olmuşlar, gerisi vicdan azabı...

Caesar
29-05-2015, 09:33
şehirlerde muhtelif büyüklüklerde ve şekillerde pistler kurup insanları buralara yönlendirmek bu kadar mı zor bilemiyorum...

Bu bir çözüm değil. Öyle bir yazmışsın ki her araba kullanan mutlaka yarışması lazım, makas atması lazım, bu yüzden piste ihtiyac var pist çözecek.

Hayır abi. Arabanın eğlence değilde sadece ulaşım aracı olduğunu herkese anlatıp şöförleri daha iyi eğitebilirsen sorun ortadan kalkar.

Araba bir oyuncak değildir, oto yollarda başkalarının hayatını tehlikeye atabileceğin noktalar hiç değildir.

Pistte aynı şekilde. Pistte de başkalarının hayatını tehlikeye atabilecek hareketler yapamazsın.

eleanor
29-05-2015, 09:37

o clio sürücsünün tuttuğu direksiyonu,oturduğu şöför koltuğunu o vermediği sinyal kolunu he birde taşıdığı vijdanını.....

Kadyr
29-05-2015, 09:42

Adamın derdi gazlamak değilki makas atmak pist işini görmez ordada kaza yapar zaten ayı

Kadyr
29-05-2015, 10:20
o clio sürücsünün tuttuğu direksiyonu,oturduğu şöför koltuğunu o vermediği sinyal kolunu he birde taşıdığı vijdanını.....

iyide clıonun sadece sucu yokkı. çünkü orda minibüs var hemen arkasında bmw daha geriden geliyor. clio minibusun onune geçiyor. sinyal versede aynı şey olurdu çünkü clio aynadan sadece minibüsü görmüş oluyor

brs852
29-05-2015, 10:28
iyi şoförüm şöyle makas atarım böyle uçarım kaçarım egoların için kızların yanında tribe girdiğin için makas at olan gencecik kıza olsun. bu kızın ailesine kim nasıl hesap verecek senin kızın bir daha eve gelemeyecek diyecek. annesi babası belki gözünden sakınıyordu kıyamıyordu. Genç ölümler her zaman çok üzmüştür beni. Allah rahmet eylesin Allah ailesine sabırlar versin.

OrcunInce
29-05-2015, 11:28
O kadar hizli olmayi gectim emniyet seridine niye girersin onuda gectim emniyet seridinde kamyonun ne isi var(adamlar resmen park yeri niyetine kullaniyor.). yazik olmus. Sirf bu yuzden sacma sapan ne kadar araba kullanan tanidigim varsa ya aracina binmiyorum yada binmek zorunda kaldiysam ciddi uyarida bulunuyorum. Korktugumuzdan degil b.k yoluna gitmemek icin! Allah rahmet eylesin gencecik kiz gitmis. Digerlerinin durumuda agirdir buyuk ihtimalle:(

Emniyet seridinin uc fonksiyonu var...

1-Arabaniz-motorunuz arizalanir, benzini biter, yada kaza yaparsaniz oraya ceker servis-polis herneyse onu beklersiniz...

2- Ilerde bir yerlerde trafik kazasi olur, trafik tamamen durur, ambulans, polis itfaiye en hizli bu seridi kullanarak oraya ulasabilir.

3- Yine bir kaza durumunda polis trafigi bu seritlerden ilerleyecek sekilde yonlendirir.

Burdan şu çıkıyor emniyette duran bir otomobil olması çok ama çok normal.

Network
29-05-2015, 11:38
Yok tabi öyle demedim, yanlış anlaşılmış, bu yapılanlar ne koşulda olsun kabul edilemez, insan hayatı ortada, söylediklerinize katılırım,
bununla birlikte bahsettiğim isteyen için ortam yaratılmalı, devletin organizasyonunda olması daha sağlıklı olur, bu işler için kurulan trafiğe kapalı alanda arabası ile oynasın, tabi öyle taklalar atmasına müsaade etmeden hevesini alsın stresini atsın, hem eğitimi verilsin hem de aracını tanısın trafiğe öyle dahil olsun,
pistte yarış ciddi bir organizasyondur, eğitimini vermeden zaten sokmamak lazım kimseyi piste
bir diğer konu "parası neyse veririz ceza parasını" düşüncesinin silinmesidir, bu ve benzeri konular cinayet kapsamına alınmalıdır...

chatlaxs
29-05-2015, 12:38

adı üstünde emniyet şeridi , oradan gidilmez orada durulur.

yagizs
29-05-2015, 16:16
bolca o***pu c***gu içerir, çoğu makas kazası.

https://www.youtube.com/watch?v=VhvoPVeL_4o

ibozum
29-05-2015, 17:42
bolca o***pu c***gu içerir, çoğu makas kazası.

https://www.youtube.com/watch?v=VhvoPVeL_4o

Hakkaten çokmuş..