PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VW Servis/Usta Önerinize İhtiyacım Var

kimbubye
29-05-2015, 08:16
Merhabalar,

Tanışma bölümünde de bahsetmiştim, 89 model Audi 100 kullanıyorum.

Lakin aracımın durumu iyi değil ve güvenebileceğim, aracımdan anlayan bir ustaya/servise ihtiyacım var. Adım adım üzerine düşüp arabayı adam etmeyi düşünüyorum ve bu konuda çok hassasım. Hepimizin aracı değerli tabiki de ama benimkinin babadan kalması onun manevi değerini karşılıksız yapıyor.

Mevcut ustam iyi fakat işi çok sallıyor. 3 haftadır beni ertelemesi hoşuma gitmiyor. :ofk: Eğer bu cumartesi de ekerse beni alternatif usta bulma durumum olacak.

Bende sizlerin tecrübelerinden, tavsiyelerinden yararlanmak istedim açıkçası.

İlla ki İstanbul içi olmak zorunda değil, yakın çevreside olur ama ilk tercih tabiki İstanbul içi :)

Önerebileceğiniz Audi-VW usta ve servislerini yazarsanız çok sevinirim. Şuan sıkıntılı bir durumdayım.

Tholl-ga
29-05-2015, 08:19
istanbul bostancı sanayi VWTECH ilkan usta tek geçerim

kimbubye
29-05-2015, 08:21

Evet herkes İlkan Ustayı öneriyor ama çok dolu kaç kere gidecektim doluyum diye erteledi o da. Ondan randevu almak neredeyse imkansız :)

kimbubye
01-06-2015, 07:39

Cumartesi günü Bostancı'ya İlkan Usta'nın yanına gittim. Araçta tespit yaptık, bazı sıkıntıları hallettik.

Dediğiniz gibi kesinlikle tavsiye ederim. Sağolsun kendisi arabamla öyle bir ilgilendi ki anlatamam.

O kadar saçma sapan servis ve ustayla karşılaştıktan sonra kendisine sarılıp ağlayabilirdim :D

Kendisi konusunda baya bilgili olmakla beraber, sorularıma tek tek açıklayarak cevap verdi sağolsun.

Çok memnun kaldım. Tekrar çok teşekkür ederim öneriniz için.