PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : instagramda saatlobisi hakkında sikayet

metin_1989
30-05-2015, 11:07
merhaba arkadaslar instagram kullananlar vardır aramızda orda saatlobısı dıye bıryer var ordan sakın bırsey almayın bugun sıparıs verdım getırılen urun ıstedıgımle alakasız bırsey bu yerı nasıl bulabılırım nereye nasıl sıkayet edebılırım bılgısı olan varmı kurye ıle geldı fakat kuryeyı aradıgımda ıs yerının adresını vermıyorlar ne yapabılırım ? parasında degılım cok fena hırs yaptım gıdıp agzını burnunu kırmam lazım yardımcı olursanız cok sevınırım

fthdrn
30-05-2015, 11:28
Başka bir profilden iletişime geçip kandırmaya çalışın. Elden teslim almak istiyorum yeriniz neresi vs diye

Uur
30-05-2015, 11:33
Almayın abi gidin kapalıçarşıdan 100 tl fazlaya alın belki ama görerek alın. Baya mağdur olan var instagramdan.
Geçmiş olsun. Arkadaşın dediği gibi diğer modellere canlı bakmak istiyorum 3-4 tane alıcam filan diyinş.

Slammed
30-05-2015, 11:35
Kargoyla geldıyse kutunun ustunde gonderende yazar alıcı olarak senın adresınde yazar dırek adrese zıyaret edebılırsın :) Aras kargo ıse yardımcı olayım adresı falan bulamazsan

metin_1989
30-05-2015, 11:39
Kargoyla geldıyse kutunun ustunde gonderende yazar alıcı olarak senın adresınde yazar dırek adrese zıyaret edebılırsın :) Aras kargo ıse yardımcı olayım adresı falan bulamazsan

aras kargo ile gelmedı hocam feniks kurye ile geldı kutunun ustunde adres yok sanrım beraber calısıyorlar :( siz kargo sirketi olarak ögrenme sansınız varmı acaba? kul kedisi diye firma ismiymiş

metin_1989
30-05-2015, 11:40
Başka bir profilden iletişime geçip kandırmaya çalışın. Elden teslim almak istiyorum yeriniz neresi vs diye

tanıdık instagram kullanan yok ama sizde varsa rica etsem ogrenmeye calısırmısınız? adamın iletişime gectigi whatsap nosunu versem? 05542480423

individual
30-05-2015, 13:32
Bu instagram fotograf paylaşım için yapılmış bir sosyal platform.

Şuan daha çok satış sitesi olarak kullanılıyor.

Ulaşım zor olur profil kapasa nosunu iptal etse ulaşım imkansız olur.

instagram a şikayet etseniz biz satışlara karışmıyoruz der.

İşiniz zor inşallah en yakın zamanda çözersiniz

metin_1989
30-05-2015, 19:40
Bu instagram fotograf paylaşım için yapılmış bir sosyal platform.

Şuan daha çok satış sitesi olarak kullanılıyor.

Ulaşım zor olur profil kapasa nosunu iptal etse ulaşım imkansız olur.

instagram a şikayet etseniz biz satışlara karışmıyoruz der.

İşiniz zor inşallah en yakın zamanda çözersiniz

ben sadece adresini bulabilsem boyle biryerin polise basvursam dolandiricilikla ilgili kargo sirketinden adresini alamazlarmi?